Значення імені «Віталій»

Значення, походження: Ім'я походить від латинського слова «Віталіс» - життєвий. Надійне, веселе, але занадто м'яке для чоловіка ім'я.

Віталій любить життя і володіє тим, що називається смаком до життя. Від 13 до 15 хлопчиків з кожної тисячі отримують це ім'я.

Іменини: 24 січня, 7 лютого, 5 травня, 11 травня, 5 серпня, 7 жовтня

Зодіак імені: Водолій.

Планета: Меркурій.

Колір імені: Фіолетовий, червоний і синій.

Камінь-талісман: Сапфір.

Рослина: Тополя, фіалка.

Тварина: Тигр.

Основні риси: Самовпевнений, споро набуває досвіду, працює за настроєм, з розмахом. Укра шення компанії. Прихований ревнивець. Розсудливим не поспішає.

Тип: Весел, дотепний, доброзичливий і доброзичливий. Зовні щедрий, внутрішньо, швидше, скупий, але соромиться цієї своєї риси і прагне її позбутися.

Ім'я та характер: Віталій здатний змінити будь-яку рису свого характеру, позбутися будь-якої звички - якщо дуже сильно постарається, а головне, дуже цього захоче. Великий женолюб. Але, як і всі чоловіки, чиї імена починаються на Вик ... і Віт ... безсилий перед владою розумною, сильною дружини (особливо, якщо закоханий в неї). Вона може перетворити Віталія в зовсім іншу людину, вірніше, посилити всі його неприємні риси (мстивість, дріб'язковість, впертість) так, що він позбудеться вірних друзів, популярності, занапастить справу свого життя. Він товариський і не звертає уваги на дрібниці. Веселий і довірливий, причому ці його якості не результат аналізу, що не обдумана лінія поведінки, а властивість натури.

Доля: Чого Віталій захоче, то він у житті і отримає, бо доля до нього надзвичайно прихильна. Вона завжди підкидає йому виграшні карти, треба лише зуміти ними скористатися. Це Віталій робить з великим успіхом.

Психіка: За темпераментом він сангвінік. Легко збуджується і рідко буває похмурим. Але сильною волею не володіє. Швидкість реакції у нього явно недостатня. Старанний, уміє освоїтися в незнайомій обстановці. Він розумний, цілеспрямований, до деякої міри упертий.

Інтуїція, інтелект: Вони у Віталія вище середнього. Але занадто великі його безпечність і лінь. У Віталія гнучкий розум. Він трохи хитрий, але хитрість його не викликає неприязні.

Здоров'я: Віталій збалансований фізично і духовно. У ньому відчувається якась чоловіча сила, що притягає симпатії слабкої статі. Любовні невдачі майже ніколи не приводять його у відчай, а викликають лише прилив нових емоцій та енергії.

Сексуальність: Віталій відчуває сильний сексуальний потяг, але, віддаючись пристрасті, здатний на глибокі, яскраві емоції. Це вельми влюблива людина, проте, в любові хоче завжди відчувати себе вільним, незалежним. Він не терпить сексуального домінування жінки. Йому швидше подобається тип жінки-дочки. Велике значення він надає зовнішнім факторам. Особливо хвилює його хороша фігура партнерки, а її ніжне тіло - джерело його постійних захоплень. Для нього важливо, як одягнена його кохана, якими парфумами надушили. Він не приховує своїх почуттів, виливаючи їх під час любовної прелюдії і в процесі самого статевого акту. Він брезглів і не схильний часто міняти жінок. Для нього головне - задовольнити емоційні потреби партнерки, підтримувати відносини хвилюючими. Найбільшою мірою сексуальному типу Віталія відповідають Тамара Неллі Белла Світлана Галина і Поліна.

Шлюб: Вірний у шлюбі і дорожить любов'ю дружини. Але на людях не демонструє ніяких ознак подружнього розташування до дружини.

Сприятливі союзи: Катерина Зінаїда Антоніна Клара Лідія Ніка Марія, Надія Поліна і Тамара.

Несприятливі союзи: з Зоєю, Анастасією, Веронікою, Вікторією, Майєю і Маргаритою.

Захоплення: Любить добре поїсти і випити, повеселитися в компанії. Цікавиться музикою, шахами. Може завести породистого собаку. Із задоволенням займається ремонтом своєї машини. Часто його улюблене заняття, про який мало хто знає, - колекціонування або фотографія.

Поле діяльності: У Віталії переважає схильність до роботи з технікою і точних наук. Він буде гарним інженером, конструктором, учителем математики або фізики.

Бізнес: Якщо Віталій стає керівником, підлеглі його люблять, підтримують, але його фірма чи підприємство часто не витримує змагання з конкурентами, де правлять люди жорсткі і не сентиментальні. Якщо Віталій досягає хоча б середнього достатку, його це цілком влаштовує, і всі зусилля щодо подальшого поліпшення умов свого життя він припиняє. Втім, треба віддати належне Віталію, він справжній «Ванька-встанька» - настільки легко йому вдається виходити неушкодженим з всяких колотнеч і починати все спочатку. Чарівність і працьовитість завжди при ньому, а це - його головні засоби до досягнення успіху в житті! У бізнесі процвітають ті Віталії, батьків яких звуть так: Валентин Василь, Володимир Ілля і Федір.

Знаменитості: Абалаков, Вульф, Іллінський на прізвисько Іскандербей, Кафтанов, Лічідов, Примаков, Соломін, тусе.

Дивіться також значення батькові: Віталіївна і Віталійович.