Тлумачення сну «Мед»

Сонник Міллера

Бачити у сні мед - означає, що ви скоро будете володіти значним станом.

Бачити проціджений мед - обіцяє вам добробут і спокій, однак якісь непогамовану бажання будуть постійно ятрити вашу душу.

Є у сні мед - передвіщає, що ви досягнете багатства і любові.

Для люблячих — це означає радості сімейного життя.

Сонник Цветкова

Є мед, куплений на ринку - ви задовольняєтеся тим сексом, який є у вас, не прагнете до чогось різноманітному. Звичайно, стабільність - це непогано, але постарайтеся хоч іноді вводити щось нове в ваш інтимний раціон, це не так страшно, а скоріше навпаки.

Є свіжий мед - в даний час ви повні сил і енергії, у вашій інтимному житті все складається непогано, тільки не «задавити» своїм напором вашого партнера.

Якщо уві сні ви побачили, як їсте засахарівшійся мед - такий сон означає, що ви надаєте дуже велике значення матеріальному благополуччю.

Езотеричний сонник

Побачити в сні мед - у вас буде солодка, просто «медова» життя. Є його - будете хвалитися.

Сон підказує, що вам не варто плодити заздрісників.

Сонник Міс Хассе

До прибутку;

Вас будуть поважати.

Сонник Менегетті

Це поживний елемент позитивної спрямованості.

Французький сонник

Медпровісник поганих новин;

Ви повинні берегтися від обману, неправдивих обіцянок. Є мед - навпаки, добрий знак, оскільки після нього вдало закінчиться важливу справу;

Ви можете відправитися в захоплюючу подорож.

Англійський сонник

Їли уві сні мед - значить, попереду у вас довге життя в доброму здоров'ї, наповнена радістю і добробутом. Справа стане розвиватися в бажаному напрямку і буде приносити прибуток, забезпечивши вам повну матеріальну незалежність.

Також сон передвіщає, що обраниця буде чиста, трепетна, цнотлива, щиро закохана в вас. За словами Птолемея, сон про мед означає, що будинки, в суспільстві, у всіх мирських справах у вас буде складатися приємна обстановка.

Сонник Фрейда

Якщо ви уві сні придбали на ринку мед і їли його, це говорить про те, що, відчуваючи задоволеність своїм сексуальним життям, ви навіть не думаєте про те, щоб внести в неї якесь розмаїття і новизну. Що ж, стабільність - це, звичайно, непогано, і все ж таки постарайтеся хоч періодично вводити в ваш інтимний раціон щось нове:

Це нітрохи не страшно - скоріше, навпаки.

Свіжий мед є - такий сон означає, що ви вельми енергійні, ваше інтимне життя хороша, ось тільки дивіться, не «задавити» своїм напором партнера. Є засахарівшійся мед - такий сон стверджує, що своїм матеріальному благополуччю ви надаєте надмірне значення.

Любовний сонник

Сон, в якому ви їсте мед - знак того, що вас чекає не тільки багатство, а й щастя в любовних відносинах. Цілком можливо, що незабаром ви почуєте весільні дзвони.

Китайський сонник

Медсимвол благополуччя і успіху;

Бачити уві сні велику бочку меду, вважайте, що вам пощастило;

Медові стільники, ви маєте правильне уявлення, що потрібно робити;

Розбита бочка з медом, розчарування.

Український сонник

Як сниться мед - це гарний сон, щось добре буде.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Мед бачитищастя, прибуток.

Мед є - печаль, плоди поганого виховання. Пити мед - успіх в поетичних і художніх працях / якесь прилучення до світу мертвих.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні мед - скоро будете володіти значним станом. Проціджений мед сниться до благополуччя і спокою, хоча і затьмарений якимись невтоленним бажаннями. Їли уві сні мед - доможетеся багатства й любові.

Для закоханих цей сон означає радість сімейного життя.

Циганський сонник

Мед — ви з кимось поводитеся нудотно-ласкаво, і це видно.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні, що ви їсте мед, - це сон, що передвіщає добре здоров'я, довге життя, добробут і радість. Ваша справа піде в бажаному для Вас напрямку і буде прибутковим, а Ви досягнете повної матеріальної незалежності. Це означає також, що Ваша обраниця буде чистою цнотливою дівчиною, щиро закоханої в Вас, і дійсно, як сказав Птоломей - "Це знаменний сон, що пророкує приємну атмосферу в домашньому колі, в суспільстві і у всіх мирських справах".

Китайський сонник Чжоу-гуна

Разом з людиною їсте мед - віщує щастя і вигоду.

Велике щастя.

Бачити у сні, що Ви їсте мед, - це сон, що передвіщає добре здоров'я, довге життя, добробут і радість. Ваша справа піде в бажаному для Вас напрямку і буде прибутковим, а Ви досягнете повної матеріальної незалежності.

Це означає також, що Ваша обраниця буде чистою цнотливою дівчиною, щиро закоханої в Вас, і дійсно, як сказав Птоломей - «Це знаменний сон, що пророкує приємну атмосферу в домашньому колі, в суспільстві і у всіх мирських справах».

Бачити — до "медової" солодкого життя. Є - хвалитися. Не шукайте заздрісників.

Якщо Вам приснився мед, - Вам треба чекати поганих новин. Бійтеся обману, неправдивих обіцянок. Є у сні мед - дуже добрий знак, він обіцяє вдале завершення важливої справи, цікаву подорож.

Мед — до успіху в справах і в любові. Повільно поточний мед обіцяє повільне просування поточних справ. Важкі часи настануть для вас, якщо ваші пальці у сні були вимазані медом.

Сон, в якому ви їсте мед, - знак того, що вас чекає не тільки багатство, а й щастя в любовних відносинах. Цілком можливо, що незабаром ви почуєте весільні дзвони.

Являє собою позитивний живильний елемент.

Бачити у сні мед - означає, що Ви скоро будете володіти значним станом.

Бачити проціджений мед - обіцяє Вам благополуччя і спокій, однак якісь непогамовану бажання будуть постійно ятрити Вашу душу. Є у сні мед - передвіщає, що Ви досягнете багатства і любові.

Для люблячих це означає радості сімейного життя.

Бачити мед — Ви скоро будете володіти значним станом;

Проціджений меддобробут і спокій, однак якісь непогамовану бажання будуть постійно ятрити Вашу душу;

Є медбагатство і любов;

Для люблячих — радощі сімейного життя.

Бачити мед означає майно дозволене, приємне і прибуткове, а бачити цукор, льодяник і всякі ласощі - до приємних промов, або до маленьких дітей, або до великої вигоди.

У загальному випадку, мед символізує благополуччя і достаток.

Сон, у якому Ви бачите свіжий мед, обіцяє багатство. Однак, можливо, на шляху до нього Вам доведеться скористатися не зовсім чесними способами, і ця обставина буде терзати Вашу совість.

Є мед у сні означає, що Ви будете не тільки багаті, але й у любові Вас чекає удача.

Для закоханих такий сон віщує швидке і радісне подружжя.

Як сниться мед, то це гарний сон, щось добре буде.

Якщо сниться мед - на смертне.

Східний жіночий сонник

Символізує благополуччя і достаток. Сон, в якому ти бачиш свіжий мед, обіцяє багатство. Однак, можливо, на шляху до нього тобі доведеться скористатися не зовсім чесними способами, і потім ця обставина буде терзати твою совість. Є мед - знак того, що ти будеш не тільки багата, але і щаслива в коханні. Закоханим подібний сон пророкує швидке весілля і щасливий шлюб.

Сонник Езопа

Якщо ви побачили уві сні велику бочку меду, вважайте, що вам пощастило.

Мед здавна вважався ласощами богів і чарівників. Цей символ асоціюється з чимось приємним і солодким.

Мед вважається символом благополуччя і удачі. На застіллях стояли чаші з медом, а в монастирях пригощали прочан міцною медовухою. Всім знайома приказка:

«І я там був мед-пиво пив по вусах текло, а в рот не попало». Але в сновидіннях цей солодкий символ буває часто підступний. Народна мудрість говорить:

«І солодкий мед, а в жарі кисне». Тим самим пророкуючи, що і благополуччя буває нетривким. Підлесник в народі говорили:

«Твоїм б медком да нас по губах». Сон, в якому ви побачили чаші повні меду, - означає, що у вашому житті настала смуга повного благополуччя.

Бачити у сні, як ви їсте мед, - знак того, що ви отримаєте дуже приємне для вас звістка.

Побачити в сні, як ви частуєте когось медом, - знак того, що скоро до вас в будинок нагрянуть довгоочікувані гості.

Якщо ви побачили уві сні розбиту бочку з медом - значить наяву ви будете розчаровані. Сон, в якому ви побачили непридатний для їжі мед, - пророкує вам гірке розчарування і розлуку.

Бачити у сні стільники з медом - це означає, що зможете подолати всі труднощі і прийняти правильне і дуже важливе для вас рішення.

Якщо уві сні ваші губи стали липкими від меду - наяву ви станете об'єктом пліток або чуток. Не піддавайтеся на улесливі промови своїх недругів.

Побачити в сні, як ви готуєте за допомогою меду якусь страву, - знак того, що ви захочете переглянути свої відносини з людиною, якою ви дуже цікавитеся.

Якщо уві сні ви побачили мед, в якому загрузла муха, - це означає, що хтось спробує скористатися плодами вашої праці. «Мед солодко, а мусі ПАДКО». Сон, в якому ви продаєте мед зі своєї власної пасіки, - вказує на вашу заповзятливість і вміння отримувати вигоду з найрізноманітніших ситуацій.

Бачити у сні як вас пригощають медом і відчути його гіркий смак - знак того, що ви будете просити допомоги у сторонніх людей і не раз згадайте приказку:

«Чужий медок гіркий».

Бачити у сні, як ведмідь лізе в дупло за медом, - наяву ви зустрінетесь з брутальністю й хамством, які перешкодять здійсненню ваших планів. Пролитий на землю мед - провісник прийдешніх неприємностей.

Якщо уві сні ви намагаєтеся дістати мед, але у вас нічого не виходить, - це знак того, що всі ваші прохання і бажання залишаться без відповіді. Як говориться:

«Є і медок, та закарбований в льодок».

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Бачити у сні мед - означає, що наяву ви станете володіти бажаним майном.

Сучасний сонник

У загальному випадку, мед символізує благополуччя і достаток. Сон, у якому Ви бачите свіжий мед, обіцяє багатство. Однак, можливо, на шляху до нього Вам доведеться скористатися не зовсім чесними способами, і ця обставина буде терзати Вашу совість. Є мед у сні означає, що Ви будете не тільки багаті, але й у любові Вас чекає удача.

Для закоханих такий сон віщує швидке і радісне подружжя.

Сонник Мартина Задеки

Медзбиток.

Ісламський сонник ібн Сирина

Мед у чистому вигляді або.

Мед у чистому вигляді або оброблений служить символом багатства, що дістався у спадок, видобутку або якогось зібрання людей.

Побачити перед собою у сні якусь кількість чистого меду означає благородні знання.

Якщо сновидець пригощає цим медом інших, стане відомо, що він вміє добре читати Коран, в приємному для слухають темпі.

Мед , як правило, для побожних людей означає солодкість віри, читання Корану та добрі справи, в той час як для людей, прив'язаних до цього світу, він є символом видобутку, що дісталася без особливої праці. Слід зауважити, що мед має відношення до Корану в тому сенсі, що Всевишній, Велик Він і Славен, зв'язав Свої слова з усім тим, що приносить зцілення. Ібн Сирін сказав, що чистий мед є символом величезного багатства, здобутого без особливих зусиль, оскільки його не торкнувся вогонь, в той час як мед, що піддався тепловій обробці, говорить про скромну прибутку, отриманого в результаті копіткої роботи.

Якщо сновидець бачить, що йде медовий дощ, то слід чекати зміцнення віри і воцаріння благословення. Деякі тлумачі назвали огидним і мерзенним сон, в якому сплячий бачить, як він їсть чистий мед упереміш з обробленим, побачивши в цьому ознаку кровозмішення з матір'ю. Розповідають, що якийсь чоловік повідав Пророку, мир йому і благословення, про побачене їм сні наступне:

"Мені приснився проливає із хмари медовий дощ і те, як люди пили його. Деяким з них його було достатньо, інші ж просили ще ". Абу Бакр, хай буде задоволений ним Аллах, попросив Пророка, мир йому, витлумачити цей сон, на що він відповів:

"Тут йде мова про Коран! В дощі з меду я вбачаю солодкість і витонченість Книги. Воістину кожна людина згідно своєму розумінню черпає з неї! "Розповідають, що Пророк, мир йому і благословення, сказав:

" Я бачив себе уві сні під залізним куполом і падаючий з неба медовий дощ. Люди пили цей мед, хто один раз, хто двічі, а деякі багато разів ". Абу Бакр, хай буде задоволений ним Аллах, знову попросив Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає, пояснити свій сон. І Пророк, мир йому, сказав:

"Залізний купол — це Іслам, а мед, падаючий з неба, - Коран. Є ті, хто задовольняється знанням однієї або двох сур Корану, а є ті, хто прагне знати його весь ". Таким чином, Пророк, мир йому і благословення, підтвердив дане тлумачення. Абдулла ібн Омар, сказав одного разу Пророка, нехай благословить його Аллах і вітає:

"Про Посланник Аллаха! Мені наснилося, що з моїх двох пальців стікав мед, а я облизував їх. "Посланник, нехай благословить його Аллах і вітає, дав цього сну наступне пояснення:

" Ти прочитаєш обидві книги! "(Деякі хроністи вважають, що Абдулла ібн Омар крім Корану знав книгу Назарея-християн. ) Якомусь чоловікові приснилося, що він їсть хліб, вмочують його в мед. Він знайшов свій добробут завдяки своїм знанням, так як мед уві сні з'явився знаком його любові до знань, а хліб - символом його благополуччя і процвітання.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні посудину для меду з закритою кришкою, - добре, це значить - буде дано йому щось від бога його.

Азбука тлумачення снів

Медсимвол достатку і майбутнього щастя.

Мед є — обіцяє отримання більш оплачуваної роботи.

Східний сонник

Мед — символізує благополуччя і достаток.

Сон, в якому ти бачиш свіжий мед - обіцяє багатство. Однак, можливо, на шляху до нього тобі доведеться скористатися не зовсім чесними способами, і потім ця обставина буде терзати твою совість.

Є медзнак того, що ти будеш не тільки багата, але і щаслива в коханні. Закоханим подібний сон пророкує швидке весілля і щасливий шлюб.

Кулінарний сонник

Мед — до успіху в справах і в любові.

Повільно поточний мед - обіцяє повільне просування поточних справ. Важкі часи настануть для вас, якщо ваші пальці у сні були вимазані медом.

Малий сонник Велесів

Медздоров'я (Хворов), прибуток, щастя, успіх, до добра / смерть, тяжко, пожежа;

Їстиуспіх, вдале подорож / худо, гірко буде, сварка, печаль, смерть.

Мусульманський сонник

Бачити мед — означає майно дозволене, приємне і прибуткове.

Новітній сонник

Мед — будете шкодувати про вчинок, скоєний по відношенню до особи протилежної статі.

Новий сонник 1918 р

Медвелике щастя.

Сонник XXI століття

Бачити у сні мед - передвістя щастя в житті, удачі в справах.

Якщо ви їсте уві сні мед - значить, незабаром відчуєте радість і насолоду від спілкування з коханою людиною.

Пити мед — до успіху на літературному терені або в образотворчому мистецтві.

Виймати мед з вулика уві сні - означає, що незабаром ви будете володіти значним станом.

Пити уві сні мед - обіцяє вам успіх у поетичних і художніх працях.

Сонник для стерви

Мед — несподіване велику спадщину.

Є мед — достаток, почесті, любов оточуючих.

Купувати або продавати - спокій і радість в сімейному житті.

Переливати або набирати в яку-небудь посуд - для повного щастя не вистачає невеликої кількості грошей.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Мед уві сні - означає, що ви можете домогтися дуже значного успіху, але тільки в тому випадку, якщо проявите необхідне старанність, терпіння і працьовитість.

У той же час, якщо наяву ви сподіваєтеся на легкий прибуток - сон попереджає, що це може обернутися для вас великими неприємностями і проблемами.

Сон як би пропонує вам не забувати, що крім меду в світі існують ще й бджоли.

Сонник Здоров'я

Бачити або їсти мед - до сексуальної незадоволеності;

До простудних або іншого захворювання;

До авітамінозу, нестачі найважливіших мікроелементів і зниження енергетики організму.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви з сот викачують мед, який дуже добре пахне - для пасічника це поганий сон:

Меду буде мало.

Є у сні мед прямо з сот - стояти біля витоків чогось.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Качати мед з сотів - до небувалої прибутку.

Збирати уві сні бджолиний мед з сотів - буде багато меду.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Мед — до гіркого жаль, до поганих наслідків після гарного початку.

Качати мед — до любовних пригод.

Сонник від А до Я

Пити уві сні чай з медом при застуді - говорить про повагу і любов, яких ви удостоїтеся від рідних. Відкривати банку з медом - передвіщає можливість стати власницею круглої суми в разі, якщо вам пощастить при розподілі жереб серед колег.

Є у сні мед у стільниках - доведеться відповідати за плоди поганого виховання, будучи викликаною в школу класним керівником своєї дитини. Зацукрований мед - передвіщає благополуччя і спокій, але в той же час почуття втрати не даватиме спокою вашій душі.

Купувати свіжий мед на ринку - означає, що ви досягнете благополуччя в справах і успіху в любові завдяки цілеспрямованості, наполегливості та завзятості. Куплений в магазині штучний мед - до втрат і розчарування.

Сонник Мандрівника

Мед — щаслива подія, переживання;

В сотахуспіх в комерційному заході.

Сонник щасливих знамень

Бачити (або є) - багато меду, білого рису, вершкового масла - до великого щастя і багатства.

Середньовічний сонник

Бджоли, які несуть у роті мед - це означає добитися великих благ в старості.

Мед є — до тривогам.

Мед побачити — передвіщає, що будеш обдурений.

Універсальний сонник

Мед не тільки солодкий, але ще й липкий - ваш сон говорить про те, що ситуація, в яку ви потрапили, здається солодкою, але насправді слизька?

Медзнак того, що якась людина хоче, щоб ви виконували всю важку роботу, а він розслабився б і пожинав б плоди вашої праці.

Мед також — може символізувати людину, яку ви любите. Наскільки приємні стосунки склалися у вас із цією людиною?

Снотолкователь

Бачити у сні мед - означає, що Ви скоро будете володіти значним станом.

Бачити проціджений Мед - обіцяє Вам благополуччя і спокій, однак якісь непогамовану бажання будуть постійно ятрити Вашу душу.

Є у сні мед - передвіщає, що Ви досягнете багатства і любові.

Для люблячих це означає радості сімейного ЖИТТЯ.

Сонник для закоханих

Закоханим сон, в якому вони їдять мед, віщує радість і любов. Їх шлюб буде вдалим і щасливим.

Теткінскій сонник-2012

Медвідображення радощів сімейного життя. Необхідність звернути увагу на мед як ліки.

 
Відноситься до тем: