Тлумачення сну «Фекалії (випорожнення)»

Сонник Лоффа

Як було відмічено на одному з чатів, неважливо, як погано обійдеться доля з вашими дітьми;

Неодмінно знайдуться люди, які скажуть, що це результат "збоченого" виховання.

В принципі, такий підхід в психотерапії - одна з увічнили себе напрацювань Фрейда (після теорії заздрощів до пеніса). Інтерес до такого підходу підігрівається власної "скатологіческой" боротьбою Фрейда з наслідками свого дитячого досвіду, про яку згадується в його біографії.

Багато хто вважає, що фекалії пророкують добробут і багатство. Але треба відзначити, що тут може матися на увазі як само багатство, так і ваше бажання обзавестися їм. У будь-якому випадку це тлумачення грунтується на теорії Фрейда про те, що фекалії сприймаються дитиною як щось, зроблене ним самим, а значить, як щось цінне. Було б дивно, якби доросла людина прокинувся, бо йому наснилися фекалії, і відчув би себе від цього легко і вільно.

Для тлумачення сну важливо знати джерело походження фекалій і як ви їх виявили. Наприклад, якщо у сні фекалії з'являються природним біологічним способом, то визначте, чиї це фекалії і що ви з ними робите (ви просто їх бачили, прибирали і т. ) - Це багато що скаже про ваших взаєминах з персонажами сновидіння.

Якщо ви виявляєте фекалії або не бачите їх, але знаєте про їх присутність, значить, ви стурбовані спробами навколишніх втрутитися у ваше життя. Тут також може порушуватися питання грошей, якщо чиєсь вплив заходить занадто далеко або навколишні втручаються у ваше життя дуже нав'язливо.