Сонник «Фекалії»

Езотеричний сонник

Приснилося говно передвіщає неприємності, гидоти.

Сонник Фрейда

Якщо снилися людські випорожнення, це говорить про те, що вам заподіює душевні страждання якась проблема в особистому житті. Але залучати до її обговорення і розв'язання винуватця скрутній ситуації ви не відчуваєте ні найменшого бажання.

Спроби витерти зі свого тіла екскременти віщують вам незручне становище, в якому ви опинитеся, коли про вас комусь стане відомо більше, ніж вам би того хотілося.

Якщо вимазаний в чиїхось екскрементах, то вам належить дізнатися секрет, що стосується особистого життя колеги, при цьому йому не буде відомо про вашу обізнаності.

Сонник Менегетті

Символізують зниження цінності певних аспектів або відносин, які суб'єкт в свідомого життя вважає важливими. Поїдання або які-небудь інші маніпуляції з фекаліями означають програмування негативності або інстинкт смерті.

Сонник Лоффа

Як було відмічено на одному з чатів, неважливо, як погано обійдеться доля з вашими дітьми;

Неодмінно знайдуться люди, які скажуть, що це результат "збоченого" виховання. В принципі, такий підхід в психотерапії - одна з увічнили себе напрацювань Фрейда (після теорії заздрощів до пеніса). Інтерес до такого підходу підігрівається власної "скатологіческой" боротьбою Фрейда з наслідками свого дитячого досвіду, про яку згадується в його біографії. Багато хто вважає, що фекалії пророкують добробут і багатство. Але треба відзначити, що тут може матися на увазі як само багатство, так і ваше бажання обзавестися їм. У будь-якому випадку це тлумачення грунтується на теорії Фрейда про те, що фекалії сприймаються дитиною як щось, зроблене ним самим, а значить, як щось цінне. Було б дивно, якби доросла людина прокинувся, бо йому наснилися фекалії, і відчув би себе від цього легко і вільно.

Для тлумачення сну важливо знати джерело походження фекалій і як ви їх виявили. Наприклад, якщо у сні фекалії з'являються природним біологічним способом, то визначте, чиї це фекалії і що ви з ними робите (ви просто їх бачили, прибирали і т. ) - Це багато що скаже про ваших взаєминах з персонажами сновидіння.

Якщо ви виявляєте фекалії або не бачите їх, але знаєте про їх присутність, значить, ви стурбовані спробами навколишніх втрутитися у ваше життя. Тут також може порушуватися питання грошей, якщо чиєсь вплив заходить занадто далеко або навколишні втручаються у ваше життя дуже нав'язливо.

Сонник Цветкова

См. Відхоже місце.

Символізують зниження цінності певних аспектів або відносин, які суб'єкт в свідомого життя вважає важливими. Поїдання або які-небудь інші маніпуляції з фекаліями означають програмування негативності або інстинкт смерті.

Сни, у яких Ви бачите фекалії, обіцяють прибуток.

Якщо Вам приснилися випорожнення, то такий сон обіцяє великі доходи, які Вам принесуть навіть свідомо програшні операції. Крім того, можливе отримання солідного спадщини.

Якщо у сні Ви бачите гній, то після такого сну чекайте приємних сюрпризів. Особливо сприятливий подібний сон для фермерів, він пророкує їм багатий урожай.

Новітній сонник

Фекалії — потрапите у вкрай непривабливу історію, яка змінить вашу долю в гіршу сторону.