Якщо уві сні ви радіє з приводу радісного і знаменної для вас події - значить, вам належить випробувати почуття розчарування через несправджених очікувань.
Бачити натовпи тріумфуючих людей під час великого торжества або всенародного свята означає, що ви з радісним подивом довідаєтеся про те, що вам належить солідна сума грошей.
Символізує перемогу. Означає сонячне початок, радість, чесність, славу. Оскільки пальма завжди росте прямо, - благословення, тріумф, перемогу. "Ніколи не скидаючи листя, пальма постійно буває прикрашена однієї і тієї ж зеленню. Таку силу цього дерева люди вважають прийнятною і підходящої для зображення перемоги "Плутарх. Це також Древо Життя і, будучи самовоспроизводящимся, воно ототожнюється з андрогіном. Як фалічний символ пальма означає чоловічу силу і плодючість, але якщо вона зображується з фініками, то є жіночим символом:
"Стан твій схожий на пальму, а груди твої на виноградні грона" Пісня Пісень. Пальма, що приносить хороші плоди в старості, символізує довголіття і процвітання в похилому віці. Аравія:
Древо Життя. Китай:
Відхід від справ, гідність, плодючість. Християнство:
Праведник, який "буде цвісти, як пальмове дерево";
Безсмертя, причому в цьому значенні вона іноді зображується разом з Феніксом;
Божественне благословення, тріумфальний вступ Христа в Єрусалим;
Торжество мученика над смертю;
Рай. Пальмові гілки означають славу, тріумф, воскресіння, перемогу над смертю і гріхом. У ранньому католицизмі вона була похоронним символом, а також "атрибутом людини, яка вчинила паломництво у Святу Землю, звідси саме слово" паломник ". Емблема святого Петра-затворника, зображуваного з пальмовою гілкою в руці, і безлічі мучеників. Вербну початково "пальмове" Неділя відзначається на честь вступу Христа в Єрусалим. Єгипет:
"календарне" дерево, що дає нову гілку раз на місяць. Греція:
Емблема Аполлона Дельфійського і Делоського. Єврейська традиція:
Праведник, емблема Іудеї після Виходу. Шумеро-семітська традиція:
Древо Життя, емблема фінікійського Ваала Тамара, Господа Пальми, а також Астарти і ассиро-вавилонської Иштар.