Сонник «Доктор»

Сонник Лоффа

Якщо приснився медик, то найчастіше його образ відображає існування в оточенні сновидца реальної людини цієї професії. У той же час медик може з'являтися і в якості уособлення його відносини до первинного знанню. Це священне знання, духовна сила, а також зцілення і тіла, і душі.

Медиками можуть бути багато персонажів снів - незнайомі люди, домочадці, друзі і т.

Якщо ви зустрілися з медиком, це можна розцінювати як зустріч з мудрістю світового підсвідомості. Його образ - лякаюче надприродний і обнадійливий, безпечний і тривожить одночасно. Подібна зустріч або просто присутність медика у багатьох випадках може міняти наше сприйняття світу. Не можна забувати, що функція даного персонажа снів - символізувати зв'язок минулого і майбутнього, свідомого і духовного начал. Сни, в яких фігурує медик, часто служать відображенням нашого ставлення до факторів, які мають вплив на хід життя.

Чи були ви у сні цілителем своїх родичів або членів громади? Згадайте, в порівнянні з іншими персонажами сновидіння виглядав чи медик, за вашими відчуттями, доброзичливим, могутнім або табуйованим чином.

Сонник Міс Хассе

Бачити — безладний спосіб життя викличе жалю говорити з ним - є певна надія піддаватися операції - хворим повільне одужання здоровим - хвороба приймати ліки - втрати.

См. Лікар, Хірург, Хірургічні інструменти, Імплантація.

Відвідати доктора — передчасна старість;

Запрошувати до себе - хвороба;

Візит доктора — неприємні чутки;

Говорити з ним - радість.

Сонник Міллера

Лікар сниться молодій дівчині до того, що вона заради безглуздого розваги не пошкодує своєї краси.

Якщо вона в дійсності хвора і тому бачить подібний сон, тоді це до хвороби й хвилям, з яким вона швидко впорається. Але буде так, якщо лікар в її сні не виглядав вкрай стурбованим, в іншому випадку все може завершитися втратою і горем.

Для жінки збиратися заміж за лікаря - сон, що передвіщає обман.

Якщо приснився шарлатан, який, видаючи себе за лікаря, уві сні безуспішно намагався вилікувати вас, готуйтеся до реального недузі і тривогам. Прийти до лікаря-дантиста - сон, що пророкує швидке розчарування, можливо, через нещирості близьких.

Побачити стоматолога, лікуючого зуби дівчині, - це означає, що серед ваших друзів станеться скандал.

Езотеричний сонник

Приснившийся лікар в традиційному вигляді, одягнений у білий халат означає, що ваші розрахунки на чиюсь допомогу виправдаються. Доброзичливий, лікуючий - такий образ означає, що вам допоможуть, але тільки якщо ви про це попросите. Замкнутий, відмовляється лікувати - сон говорить про те, що ваші надії не виправдаються, особливо коли мова заходить про матеріальних питаннях.

Якщо лікар лікує вас, то наяву потребуєте підтримки ви, а коли зцілює іншого - потрібна, навпаки, ваша допомога.

Сонник Менегетті

Це вказівка на патологічний симптом, лікування, проведене неправильно.

Французький сонник

Побачили лікаря — грядуть неприємності і сумні події, хвороби.

Сонник Лонго

Вважається недобрим сигналом побачити уві сні працівника медичної установи. Це відображення вашої зайвої стурбованості власним здоров'ям, не дає поки для цього приводу. У вас є явна схильність перебільшувати масштаби проблем.

Якщо хоча б дріб'язкові складності ви не станете приймати настільки близько до серця, то побачите, що життя забарвлена в більш райдужні фарби.

Якщо наснилися собі в ролі лікаря, це означає, що ви любите вирішувати чужі проблеми, у той час як на власні у вас не залишається ні часу, ні терпіння, хоча і своїх турбот у вас чимало.

Сон закликає подумати про себе і про свої перспективи, переорієнтувати увагу з інших на себе.

Побачити, що лікар доглядає за хворими, - таке сновидіння свідчить про те, що, відчуваючи дефіцит уваги і підтримки близьких, ви намагаєтеся знайти їх не у тих людей, що підходять для цього. Чи не фокусуйтеся на власних образах. Наслідком стане налагодження спілкування з родиною та отримання від її членів необхідного вам душевного тепла. Тільки пам'ятайте, що турбота потрібна не тільки вам, але й іншим.

Спостерігали за діями лікаря, який знаходиться в неформальній обстановці, - підете в довгу поїздку, швидше за все, ділового характеру. Ви вважаєте, що нічого цікавого там вас не чекає, і все ж будете багатьом приємно здивовані, закарбувавши в пам'яті велику кількість приємних спогадів.

Сонник Симона Кананіта

Докторговорити з ним - є певна надія - бачити хворим - повільне одужання - бачити здоровим - хвороба - приймати ліки-втрата.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Мабуть, пора відвідати свого лікаря, щоб перевірити стан здоров'я.

Доктор може бути також символом внутрішнього цілителя.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон приснився чоловіку, у вас буде дуже вдалий день. Найперше ваше бажання, яке виникло сьогодні, обов'язково збудеться і, швидше не пізніше сьогоднішнього вечора. Щоб весь день пройшов добре, вам сьогодні не можна голитися, і намагайтеся якомога рідше сьогодні користуватися ножами. Погане значеніеЕслі сон приснився жінці, то найближчим у вас з'являться проблеми зі сном - безсоння, кошмари, хронічна нестача сну. Щоб цього уникнути, протягом тижня кожен вечір дивіться на зірки декілька хвилин перед сном.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бачити у сні лікарів - занадто багато уваги приділяти своєму здоров'ю. Консиліум лікарів бачити - пережити страх. Лікаря запрошувати, викликати - хвороба. З доктором говорити - радість.

Циганський сонник

Стежте за своїм здоров'ям, якщо вам наснився доктор (по-циганськи "доктор" - мулломенгро, що буквально означає "делатель мертвої людини"). Мабуть, ви схильні до простудних і вірусних (або навіть більш серйозним) захворювань, якими хворіють оточуючі. Це тлумачення справедливо в тому випадку, якщо вам присниться, що ви зустріли доктора або що ви самі доктор. Див. також Зустріч.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вода. Стихії - вологість, сухість, холод. Емоції - задума, смуток, страх. Органи - селезінка і шлунок, легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення На думку мислителів давнини, хвороба є покаранням самого себе за дурість, неуцтво, розбещеність емоцій:

Якщо хтось не знав, як правильно слідувати ритмам природи, щоб зберегти здоров'я, то це виправдовує його поведінку перед іншими людьми, але не перед.

Якщо хтось не хотів знати це, нічим, ні з якого боку не виправдовується. Допомога для охочих усвідомити знаходиться як би сама собою:

Бажання є душевні руху внутрішнього інь, вони привертають до себе з простору енергію ян-допомога. У проханні про допомогу тут народжується власна готовність до дії. Первинна прохання без бажання докласти власну дію є вираз внутрішньої слабкості, інерції, безвілля і так далі. У сні лікаря / доктора чекати / кликати / викликати / йти до нього - лікаря, іншої людини, когось стороннього пускати в свій внутрішній стан:

Важке, інертне внутрішньо інь-стан без реалізації в дії, безвольність, безпорадність.

Доктор а / лікаря у сні викликати / приймати - лікар є зовнішньою силою ян по відношенню до хвороби і хворому. Хвороба - це неможливість регулювати самостійно потоки енергії ци в організмі, що є фізична вираз відсутності контролю і логіки в емоціях і вчинках. Просити сторонньої людини врегулювати відносини між собою і світом, це свідчить про крайню внутрішньої слабкості особистого я прохача. Лікар в сучасному суспільстві - професія така ж, як двірник або міліціонер, тобто просять про допомогу не природу або Бога, але деяку соціальну функцію-роль (сон враховує загальну базу даних, залишаючи поза порівняння окремі фігури чудових лікарів):

Сновидець повністю залежимо від.

Сон трактується як очікування-передбачення будь-якої хвороби, переважно селезінки, травної системи, легень, нирок. Зовнішнє чуже вплив на внутрішню причину ще більш спотворює психіку хворої людини (см. статтю Амулет в сезоні Зима), при хронічній хворобі з'являється хронічна залежність від чужої допомоги, що веде до остаточної руйнації я особистості. Аналогічне негативне тлумачення має сон Таблетки приймати / мікстуру з аптечної упаковки пити уві сні.

Сонник Здоров'я

Образ доктора обіцяє здоровим - хвороба і надію на одужання;

Хворим — можливість видужати.

Дитячий сонник

Доктор — настане день і ти покажеш всім свої здібності!

Імператорський сонник

У сні доктора чекати / кликати / викликати / йти до нього - когось стороннього пускати в свій внутрішній стан:

Важке, інертне внутрішньо інь-стан без реалізації в дії, безвольність, безпорадність.

Новітній сонник

Доктор — необхідно побути на самоті;

Прийдуть нові ідеї, які принесуть славу.

Бачити себе доктором - до хвороби;

Бути на прийомі - до розладу, засмучення. До хвороб шлунково-кишкового тракту.

Новий сонник 1918 р

Відвідати доктора — передчасна старість;

Запрошувати до себе - хвороба;

Візит доктора — неприємні чутки;

Говорити з ним - радість.

Снотолкователь

Доктора уві сні бачити - є знак радості;

Втім, дивися слово лікар.

Сучасний сонник

Доктородин.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні і спілкуватися з доктором наук - до захисту дисертації.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні доктора в білому халаті, обходящего з колегами лікарняні палати - до масової епідемії:

Туберкульозу, грипу або інших хвороб.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Доктор — до хвороби молодшого в сім'ї або, навпаки, старшого.

Середньовічний сонник

Побачити, що став доктором - до веселощів.

Тлумачний словник сновидінь

Доктора запрошуватихвороба;

Відвідати доктора — передчасна старість;

Докторський візит неприємні чутки;

Говорити з ним - радість.

Універсальний сонник

Доктор — це цілитель. Однак доктор, це і вчений ступінь.

Доктор у вашому сні символізує лікаря або прагнення до пізнання?

Якщо уві сні ви бачили лікаря - в першу чергу варто подумати про своє здоров'я.

Можливо, докторзнак того, що вам слід поклопотатися про себе.

Якщо уві сні ви перебуваєте на прийомі у лікаря - значить, вам слід витратити свій час на перевірку здоров'я.

Якщо ви знаходитесь в кабінеті хірурга - що потребує лікування?

Якщо в реальному житті ви є лікарем - співвіднесіть значення сну з вашою професійною діяльністю. Можливо, сон допоможе впоратися з важкою ситуацією на роботі.

Як ви ставитеся до лікаря у сні? - Ця людина має вплив на вас чи когось іншого? Ви довіряєте лікарю або хвилюєтеся, що ви (або інша людина) потрапили не в ті руки? Можливо, сон говорить про те, що ви (або хтось ще) занадто довіряєте іншій людині в питаннях свого здоров'я, коли повинні покладатися тільки на свою думку.

Якщо уві сні ви самі є лікарем - про кого ви дбаєте? Про цю людину ви повинні піклуватися і в реальному житті? Можливо, якщо уві сні доктором є ваш друг чи член родини, сон говорить про те, що ви повинні довірити своє здоров'я цим людям. Як ви ставитеся до цього?

Сонник для всієї родини

Настане день і ти покажеш всім свої здібності!

 
Відноситься до тем: