Сонник «Антикваріат»

Сучасний сонник

Антикваріат сниться до серйозних успіхів у справах, пов'язаних з грошима. Цей же сон, побачений у ніч на п'ятницю, може передвіщати несподіване отримання великого спадку. Крім того, антикваріат може снитися до втрати ваги, причому незалежно від того, є у сновидца зайві кілограми чи ні.

Якщо вам снилося, що ви серйозно захоплюєтеся антикваріатом, виходить, наяву проявите незвичайний інтерес до фінансових таємниць своїх знайомих.

Сон попереджає, що це може погано закінчитися.

У сні купували старовинні речі - остерігайтеся того, що випливуть назовні ваші старі секрети. Продаж антикваріату сниться до фінансових невдач.

Східний жіночий сонник

Красиві антикварні речі символізують ваш потенціал, приховані можливості, шляхетне походження, сімейну карму. Варто більше уваги приділяти своєму духовному зростанню.

Східний сонник

Красиві антикварні речі - символізують ваш потенціал, приховані можливості, шляхетне походження, сімейну карму. Варто більше уваги приділяти своєму духовному зростанню.

Новітній сонник

Антикваріатзустріч з минулими проблемами;

Спілкування з друзями (подругами) дитинства.

Суміщений сонник

Якщо ви купуєте, розглядаєте, обставляють квартиру антикварними предметами - вас чекає прибуток і благополуччя.

Якщо ж антикварні речі неохайні і поламані - ваше матеріальний стан під серйозною загрозою.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви розглядаєте старовинні речі - символізує ваше благополуччя, але воно може бути досить короткочасним, якщо антикварні речі сильно затерті або поламані.

Для тих, хто бореться із зайвою вагою, такий сон є провісником ваших успіхів, ви цілком можете схуднути.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Мати уві сні справу з антикваріатом - до отримання за заповітом пристойних грошових коштів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні антикварні речі або ж купувати їх у магазині - до чудесного і несподіваного зцілення давньої хвороби.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити в сні антикваріат - до несподіваних змін у вашому житті.

Сонник від А до Я

Бачити у сні старовинні речі, предмети мистецтва і т. в чиїйсь з розкішшю обставленій квартирі - означає, що ваш добробут зросте. Побачені в ломбарді зламані і невибагливі на вид предмети старовини - ваше благополуччя коливається на терезах удачі.

Брати в руки і розглядати антикварні речі та дрібниці - остерігайтеся потрапити в біду. Заіметь їх - можете отримати спадщину.

Бачити у сні старовинні книги - фоліанти, рукописи, сувої, манускрипти - се є застереження побоюватися зла в будь-якій формі.

Бачити витончену старовинний посуд або предмети начиння - вас чекає прихильність незнайомих людей і вигідні пропозиції від них.

Теткінскій сонник-2012

Антикваріатвідображення чіпляння за минуле.