Тлумачення сну «Нагота»

Сонник Міллера

Якщо наснилося, що ви без одягу, це обіцяє якісь аморальні справи, скандал. Оголені були інші - значить, недоброзичливці постараються збити вас з правильного шляху. Успіху може стати перешкодою хвороба.

Виявивши власну наготу, ви вживаєте відчайдушні спроби закрити найпотаємніші місця від сторонніх поглядів - сон говорить про те, що випробовувані вами благородні почуття увійдуть у суперечність із недозволеними пристрастями і бажаннями, які будуть бушувати в глибині душі.

Якщо молодій жінці наснилося, що вона оголена і дуже красива, це означає, що вона доб'ється справжньої поваги чоловіків, ось тільки не зуміє його втримати. Їй буде супроводжувати везіння завдяки чарівності.

Жінка побачила, що у неї негарне статура, - значить, якийсь скандал негативно позначиться на її добре ім'я.

Плавала голою в чистій воді - їй належить насолоджуватися таємницею любов'ю, проте її власна природа помститься їй тим, що вона захворіє або втратить привабливість.

Якщо жінка бачила уві сні голих купаються в чистих водах чоловіків, це до безлічі шанувальників. Води були брудними - значить, її шанувальник через ревнощі буде розпускати про неї злі плітки.

Сонник Лоффа

Якщо люди у сні оголювалися - повністю або до нижньої білизни, це можна вважати досить важливою подією. Часто такого роду сновидіння служать відбитком уразливості, що ховається за зовнішньою самовпевненістю і бере початок у старанно приховуваних від оточуючих сфері нашої сутності. Приховування може бути як усвідомленим (наприклад, приховування табу), так і менш свідомим. Воно буде виходити з такого нашого умовиводу:

Коли оточуючим відома наша таємниця, то ми не будемо в повній мірі ними прийняті і зрозумілі. І навіть більше того - ми будемо абсолютно беззахисні. Відмінна риса снів, в яких присутній нагота, - це зворотний зв'язок, наявна з відомою казкою про новому платті короля, в якій король був голим, але придворні на всі лади хвалили його новий наряд. У снах, де присутня нагота, ви чудово розумієте, що у вас чи ні наряду взагалі або, він як мінімум, неповний, - при тому, що оточуючі сприймають це абсолютно байдуже. Але якщо ви самі якось реагуєте на свій нестандартний зовнішній вигляд, його тут же починають помічати оточуючі. Найімовірніше, вашій підсвідомості набридло весь час підтримувати ваш «фасад», ваш вигляд, відкритий суспільству.

Сон підказує, що, може бути, прийшла пора порівняти корисність приховування та розкриття якихось якостей вашої особистості. Дана оцінка може бути універсальною і стосуватиметься усіх сфер життя або ж ставитися до якійсь конкретній особі або міжособистісним відносинам, що вимагає більшої щирості з вашого боку.

Поза всяким сумнівом, таке сновидіння може носити сексуальне забарвлення або бути пов'язаним з ексгібіціоністськими нахилами, а також бути фантазією або виконанням бажань.

Ви відкриті оточуючим вас людям? Чи робите ви що-небудь, щоб приховати від сторонніх очей якісь сфери свого життя? Визначтеся, які почуття викликає у вас власне тіло.

Езотеричний сонник

Бути голим — до хвороби, яку ви віддасте перевагу приховати від оточуючих. Велика кількість оголених людей віщує війну або людські жертви в результаті катастрофи. Нагие діти сняться до втрати близьких.

Сонник Міс Хассе

Побачити власну наготу - до хвороби;

Чужу — до суперечок і неприємностей.

Якщо снилося, що ви оголювалися, то такий сон закликає не зачіпати почуття інших людей, особливо тих, чиїм боржником ви є.

Сонник Менегетті

Образ оголеного тіла є вказівкою на сором'язливість, боязкість, які суб'єкт відчуває по відношенню до власної істинної суті. Пережите почуття сорому за свою наготу - це уособлення заборони або придушення позитивних сторін своєї особистості.

Англійський сонник

Бачити уві сні свою наготу - поганий знак, що передвіщає бідність, безчестя, нещастя.

Якщо Ви займаєтеся бізнесом - Вас чекає повний провал, банкрутство і мало не в'язниця.

Якщо Ви плаваєте на морських суднах - знайте, що Вам загрожує шторм, аварія корабля і важкі випробування.

Якщо Ви фермер - вам належить неврожайний рік, падіж худоби, пограбування. Закоханому такий сон - говорить ось що:

Та, за якою він доглядає, ніколи не вийде за нього заміж, а одружиться він на жінці егоїстичній і деспотичної, з важким характером. Її нерозсудливість і самовдоволення неминуче призведуть до розвалу їх родини.

Людям, одруженим — цей сон передвіщає подружню невірність, убогість і неблагополучних дітей.

Французький сонник

Якщо ви побачили себе уві сні нагим, - це погана прикмета:

Сон попереджає про хворобу, бідності чи безчесті.

Побачити голим одного або когось із близьких - передвістя сварки.

Побачити в сні красивого оголеного людини - до удачі, успіху в справах і здоров'ю.

Сонник Шеремінской

Вважається, що якщо ви бачите себе оголеним - це до сімейних скандалів і невдач у справах.

Якщо ви хочете прикрити свою наготу - вашим істинним почуттям і бажанням протистоять моральні заборони.

Нагота інших людей - попередження про хвороби, прихованих недоброзичливців і їх інтригах проти вас. Вам варто більш уважно вивчити коло ваших знайомих.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви постали оголеним, віщує скандал і якісь непорядні справи. Побачили оголеним когось іншого - приготуйтеся до того, що недоброзичливці спробують збити вас зі шляху істинного. Крім того, вашому успіху може перешкодити хвороба.

Якщо вам приснилося, що ви раптово помітили свою наготу і спробували прикрити її, - ваші благородні почуття увійдуть у протиріччя з жагою недозволених страстей. Молода жінка, захоплювався уві сні власної наготою, в реальному житті доб'ється чоловіки, але не втримає її. І це ще за умови, що вона добре складена:

В іншому випадку її репутація взагалі буде заплямована якимось скандалом.

Якщо їй наснилося, що вона плаває оголеної в чистій воді, значить їй належить насолодитися таємницею любов'ю. Побачивши уві сні оголених, що купаються в чистій воді чоловіків, вона може розраховувати на юрбу шанувальників.

Якщо ж вода брудна, ревнивий залицяльник пустить про неї якусь злобну плітку.

Сонник Шувалової

Коли сплячий бачить себе роздягненим, це може виражати його сексуальні бажання або прагнення бути більш відкритим, чесним. Це може також відображати страх, що людина недостатньо відкрито виявляє своє внутрішнє "я", або відчуття, що й інші люди недостатньо з ним відверті. Крім того, нагота уві сні говорить про те, що ви боїтеся якогось викриття - боїтеся, що деякі факти або емоції, які ви хотіли зберегти в таємниці, стали або стануть відомі іншим людям.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити уві сні свою наготу - поганий знак, що передвіщає бідність, безчестя, нещастя.

Якщо Ви займаєтеся бізнесом - Вас чекає повний провал, банкрутство і мало не в'язниця.

Якщо Ви плаваєте на морських суднах, знайте, що Вам загрожує шторм, аварія корабля і важкі випробування.

Якщо Ви фермер - Вам належить неврожайний рік, падіж худоби, пограбування. Закоханому такий сон говорить ось що:

Та, за якою він доглядає, ніколи не вийде за нього заміж, а одружиться він на жінці егоїстичній і деспотичної, з важким характером. Її нерозсудливість і самовдоволення неминуче призведуть до розвалу їх родини. Людям, одруженим, цей сон передвіщає подружню невірність, убогість і неблагополучних дітей.

Східний жіночий сонник

Бачити себе голою - до хвороби, неприємностей.

Бачити голими інших - знак того, що тебе спробують умовити поступитися своїми ідеями.

Якщо жінка бачить у сні оголених чоловіків, плаваючих в чистій воді, - у неї буде багато шанувальників. Але якщо вода брудна або каламутна - їй варто приготуватися:

Один з її ревнивих залицяльників поширить про неї злі плітки.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Бачити в сні себе нагий та випробовувати з цієї причини сором, благаючи у людей про клаптику тканини, щоб прикритися,-це вірний знак, що вам необхідно навідатися до церкви і сповідатися.

Якщо ви чесний і скромний чоловік, то сон передвіщає, що наяву всі ваші гріхи будуть прощені.

Якщо ж ваша совість не чиста - чекайте після такого сну біди!

Якщо уві сні ви нагі і заздрий багатства, то це до горя і розчарування.

Сонник Цветкова

Бути нагимхвороба, нещастя, неприємності;

Чоловічастрах (для жінки), жіноча - до хвороби (см. Роздягнений).

Сучасний сонник

Бачити себе в сні голим - до скандалів і нерозумним вчинкам.

Бачити голими інших - знак того, що наяву підступні люди будуть умовляти Вас поступитися своїм обов'язком. Вашому успіху може перешкодити хвороба.

Якщо у сні Ви виявили себе абсолютно голим і намагаєтеся прикрити свою наготу - в реальному житті Ви прагнете до заборонним задоволень всупереч своїй благородній натурі, і хочете покінчити з недозволеними потягами.

Якщо молодій жінці сниться, що вона захоплюється своєю наготою - наяву вона завоює, але не втримає прихильність гідних чоловіків. Доля підкорити її чарівності.

Якщо ж їй сниться, що її нагота відразлива і бридка - її репутація постраждає від скандалу.

Якщо жінці сниться, що вона пливе в чистій воді оголена - її буде радувати заборонена любов, але надалі природа помститься їй, пославши хвороба або позбавивши чарівності.

Жінці бачити уві сні оголених чоловіків, плаваючих в чистій воді - передвістя того, що у неї з'явиться багато шанувальників.

Якщо вода брудна або каламутна - ревнивий залицяльник поширить про неї злі плітки.

Сонник Данилової

Бачити себе голим - лишенность одягу в якості основи сновидіння може бути трактована як заклопотаність своїм душевним станом.

Якщо навіть ви не підозрюєте про деякі проблеми, це зовсім не означає, що їх не існують. Щось все одно підточує вашу душу, заподіюючи занепокоєння, на яке реагує насамперед несвідоме, воно потім посилає сигнали, в символічній формі досягають свідомості. Відсутність мети у житті символічно виражається в неприкритою первозданної наготі. З'являючись такими на світ, ми незабаром знаходимо безліч ниток, які пов'язують нас з навколишнім світом, ми стаємо дійовими особами в театрі, ім'я якому суспільство. Випадання з цього театру, розрив зв'язуючих нас з миром ниток - центральний сюжет сновидіння. Варто замислитися над тим, наскільки обгрунтований ваш відхід від дійсності. Розчарування - це постійний супутник будь-якого, навіть зовні щасливого і щасливої людини. Головне, про що слід пам'ятати, - насправді все у ваших руках. Завжди можна знайти сили, щоб продовжити життя або направити її в тому напрямку, який буде кардинально відрізнятися від вашого колишнього положення. Повернення до витоків, до того стану нірвани, в якому всі ми перебували до появи на світ, - такий сюжет самого сну. Здавалося б, ніякого прихованого підтексту тут не виявляється. Незважаючи на це, він все-таки присутня, просто в менш зашифрованому вигляді, ніж який-небудь інший. Тяга до щасливого існування, дитячої безтурботності і безтурботності - ось основний сенс, вкладений несвідомим в даний сон. Сни про перебування в утробі часто віщували народження знаменитих людей. Наприклад, мати Олександра Македонського незадовго до його народження побачила майбутнього сина в своєму череві у вигляді величезного змія. Гадатели снів передбачили їй народження великого полководця.

Східний сонник

Бачити себе голою - до хвороби, неприємностей.

Бачити голими інших - знак того, що тебе спробують умовити поступитися своїми ідеями.

Якщо жінка бачить у сні оголених чоловіків, плаваючих в чистій воді - у неї буде багато шанувальників.

Але якщо вода брудна або каламутна - їй варто приготуватися:

Один з її ревнивих залицяльників поширить про неї злі плітки.

Новітній сонник

Бачити себе в лазні (ванні) голяка - несподіване, дуже швидке захворювання.

Своя нагота — до захворювання;

Чужа — до хвороби цієї людини.

Сонник XXI століття

Бачити в сні себе нагим з прекрасним тілом - до благополуччя;

Бачити тіло з ушкодженнями - до особистої неприємності;

Інших бачити нагими - до скандалу.

Несподівано у сні опинитися голим, втратити одяг, забути її надіти і спокійно ходити - означає, що вас може очікувати небезпека через вашу зайвої самовпевненості та повної безвідповідальності.

Виявитися голим і злякатися цього, засоромившись - застереження, що вас виведуть на чисту воду, що ви не такою, якою ви є насправді, і вас мучить совість.

Перед людьми роздягатися - символ застереження від помилок, від дій, які принесуть шкоду;

На вулиці оголятися - знак того, що чекають грунтовні зміни в житті;

Роздягатися уві сні - знак того, що ви будете терпіти небудь зі своєї вини, не намагаючись.

Якщо уві сні ви ходите роздягненим серед людей і ніхто цього не помічає - такий сон означає інтенсивне і виключно духовне спілкування, ви зможете впливати на людей.

Багато дівчат голих бачити - означає брехня, чоловікові красиву голу жінку бачити - означає багато радості і удачу, стару голу - до смутку, відчаю, чоловіку чоловіка голого бачити - означає відкрити таємницю.

Багато голих людей бачити - до п'яних в будинку.

Якщо роздягаєтеся уві сні ви - це означає, що стреси можуть призвести до погіршення стану здоров'я;

Роздягається хтось — значить, вас будуть хвилювати проблеми інших людей, що негативно позначиться на вашій енергії.

Чоловікові дівицю роздягати - до великого щастя, чужу дружину - означає, що ви можете отримати шкоду від легковажного вчинку.

Роздягати уві сні - до хвилювання, сварці.

Бачити або знаходитися у сні в роздягальні - означає, що у вас сильне емоційне напруження;

Необхідно побути в компанії приємних людей, вам стане спокійніше.

Сонник Азара

Нагим себе бачити - недовга хвороба.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ходити у сні голяка - до захворювання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Ходити у сні голяка - вас зганьблять.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Голяка ходити — до втрати залишків совісті.

Копалінского сонник

Побачити себе нагим - до біди, нещастя;

Когось іншого — до скандалу, неприємному події.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви бачите себе оголеною, означає, що з'явитеся в непривабливому світлі перед своїми друзями і близькими людьми. Виставляти свою наготу напоказ, розгулюючи в такому вигляді по вулиці, - до спірного питання між родичами.

Якщо уві сні бачите себе виступаючої в стриптизі - наяву легко отримаєте бажане і заживете без всяких проблем.

Бачити уві сні оголених дівчат зі струнким, гарним тілом - досягнете благополуччя, подолавши безліч перешкод. Худе, товсте або потворне оголене тіло - знак того, що недоброзичливці будуть ставити вам палиці в колеса при кожному зручному випадку.

Бачити уві сні нагих чоловіків, що купаються в річці, віщує безліч шанувальників. Голі чоловіки, що миються в лазні, - ревнивий залицяльник доставить масу неприємностей вам і вашим батькам.

Милуватися уві сні своїм молодим і чудово складеним тілом, оголившись перед дзеркалом, віщує, що ви будете постійно оточені увагою чоловіків, але далі цього ні з одним з них справа не піде.

Бачити себе оголеною зі старим і в'ялим тілом - такий сон наяву віщує скандал і заплямовану репутацію серед колег.

Опинитися оголеною в багатолюдному місці і засоромитися цього, намагаючись прикрити свою наготу, означає, що наяву піддастеся вправний таємної пристрасті.

Якщо з вас зриває одяг розлючена суперниця - це до розладу любовних стосунків, якщо чоловік - не встоїть перед спокусником.

Бачити себе голою на жіночому пляжі віщує загострення відносин з чоловіком або коханцем.

Якщо ви опинилися на пляжі нудистів - в реальному житті зустрінетесь з фінансовими труднощами;

Якщо при цьому звертаєте підвищену увагу на чоловічі достоїнства - вам загрожує бідність і зневіра від постійних негараздів.

Тікати голою від оголеного чоловіка говорить про те, що ваше кокетство і лукавство послужать вам погану службу в справі спокушання вподобаного чоловіка.

Якщо уві сні чоловік застав вас голою в ліжку з коханцем - значить, наяву не уникнути сімейної сварки.

Бачити себе оголеною в лазні - знак радісних подій.

Бачити голих дітей - до сильного переляку.

Сонник Фрейда

Нагота в сновидінні жінки - символізує її невдоволення своєю фігурою і формами, тобто відсутність сексуальної привабливості, а у чоловіка - символізує недостатній, на його думку, розмір пеніса і невпевненість у його сексуальних здібностях.

Тлумачний словник сновидінь

Нагим себе бачити з прекрасним тілом - благополуччя;

З ушкодженнями — неприємність особисту;

Інших бачити нагими - скандал.

Давньоруський сонник

Бути нагимхвороба, нещастя, неприємності;

Чоловічастрах (для жінки);

Жіноча — до хвороби.

Якщо Ви побачили себе уві сні нагим, - це погана прикмета:

Сон попереджає про хворобу, бідності чи безчесті.

Побачити голим одного або когось із близьких - передвістя сварки.

Побачити в сні красивого оголеного людини - до удачі, успіху в справах і здоров'ю.

Бачити у сні голого людини означає боязнь і страх.

Бачити у сні голу жінку - до почестей і радості, якщо тільки наснитися жінка красива.

Якщо ж вона горбата, стара, зморщена, чорна, потворна і в той же час гола - це означає сором каяття і нещастя.

Бачити уві сні таку жінку намальованою - дещо краще.

Якщо бачите уві сні красиву голу жінку намальованої або виліпити з мармуру (вилитої із золота, срібла або бронзи), то Вас чекає щастя і успіх у справах.

Бачити у сні голим свого чоловіка означає безпеку та щастя у своїх підприємствах.

Бачити у сні голим себе до хвороби або бідності, але найчастіше до сорому і безчестя.

Якщо хто-небудь бачить себе голим у лазні, це означає радість, задоволення і здоров'я. Коли насниться, що голий говориш зі своїм батьком, матір'ю, дружиною, братом, сестрою чи з кимось іншим із своїх близьких родичів (навіть якщо вони вже й померли) - попередження людині про те, щоб він дбав про свої справи і намагався б.

Оголення уві сні - важлива подія. Часто люди розповідають, що в сновидіннях вони були повністю голі або одягнені тільки в нижню білизну. Такі сновидіння часто розкривають нашу вразливість, яка ховається під зовні непробивним покровом впевненості в собі. Ця вразливість бере початок в тій частині нашої сутності, яку ми ховаємо від оточуючих. Приховування може бути свідомими, наприклад, приховування ТАБУ, або менш свідомим, що виходить з нашого універсального умовиводи:

Якщо навколишні знають всю таємницю людини - то він не буде повною мірою ними прийнятий і зрозумілий, більше того, він буде абсолютно беззахисний. Особливістю "оголених снів" є їх зворотний зв'язок з казкою про новому платті короля.

Якщо ви пам'ятаєте, казка оповідає про двох кравців, які вмовляють короля стати голим біля трону, а його придворні роблять вигляд, що захоплюються "новим платтям". Зрештою тільки маленький хлопчик наважується озвучити очевидне - те, що бачать всі, але бояться вимовити вголос:

"король-то голий". В "голому сні" або сні з нижньою білизною ви повністю усвідомлюєте, що ваш наряд або неповний, або відсутня взагалі, тоді як інші ставляться до цього абсолютно спокійно. Як тільки ви починаєте реагувати на свою наготу, оточуючі теж помічають її, Ваше ПІДСВІДОМІСТЬ стомлено постійно підтримувати ваш "фасад", що є вашим реальним, відкритим суспільству Я. Можливо, настав час зробити порівняльну оцінку корисності приховування якихось якостей на противагу розкриттю нових граней вашої особистості. Така оцінка може носити універсальний характер і ставитися до всіх сторін життя або ж до окремої особи, або міжособистісним відносинам, які вимагають з вашого боку більшої щирості. Безсумнівно, такий сон може мати ексгібіціоністськими або сексуальне забарвлення і є виконанням бажання або фантазією. Чи вважаєте ви себе відкритим по відношенню до оточуючих або вживаєте заходів, щоб приховати певні сторони свого життя?

Бачити себе в сні оголеним - передвіщає скандал і взагалі непорядні справи.

Побачити оголеними інших - знак того, що недоброзичливці спробують збити Вас зі шляху істинного. Хвороба може перешкодити Вашому успіху.

Якщо Вам сниться, що Ви раптово помітили свою наготу й намагаєтеся прикрити її, - це означає, що Ваші шляхетні почуття ввійдуть у суперечність з жагою недозволених страстей.

Якщо молода жінка в сні захоплюється власною наготою - це передвіщає, що вона доб'ється, але не втримає справжньої поваги чоловіків. Вона буде щаслива завдяки своїй чарівності.

Якщо їй сниться, що вона погано складена, її репутація буде заплямована скандалом.

Якщо їй сниться, що вона плаває оголеної в чистій воді - це означає, що вона насолодиться таємною любов'ю, але її власна природа помститься їй хворобою або втратою привабливості.

Якщо вона бачить у сні оголених, що купаються в чистій воді чоловіків, у неї буде багато шанувальників.

Якщо ж вода брудна, ревнивий залицяльник стане причиною злісної плітки про неї.

Бути голимскандал або непорядні справи;

Бачити оголеними інших - недоброзичливці спробують збити Вас зі шляху істинного, хвороба може перешкодити Вашому успіху;

Раптово помітити свою наготу і намагатися прикрити її - Ваші благородні почуття увійдуть у протиріччя з жагою недозволених страстей;

Для молодої жінки - захоплюватися власною наготою - Ви досягнете, але не утримаєте справжньої поваги чоловіків, Ви будете щасливі завдяки своїй чарівності;

Для молодої жінки - бути погано складеної - Ваша репутація буде заплямована скандалом;

Для молодої жінки - плавати оголеною в чистій воді - Ви насолодитеся таємницею любов'ю, але Ваша власна природа помститься Вам хворобою або втратою привабливості;

Бачити оголених, що купаються в чистій воді чоловіків - багато шанувальників;

Вода брудна — ревнивий залицяльник стане причиною злісної плітки про Вас.

Також Див. Вода, Одяг.

Бути нагимхвороба, нещастя.

Бачити себе в сні голим - до скандалів і нерозумним вчинкам.

Бачити голими інших означає, що наяву Вас спробують умовити поступитися своїми ідеями.

Якщо Вам приснилося, що Ви виявили, що на Вас немає одягу, і Ви намагаєтеся прикрити наготу, то наяву Ви будете прагнути до сумнівних задоволень, хоча і соромитися їх.

Якщо молода жінка захоплюється красою свого оголеного тіла, то в реальному житті їй вдасться привернути увагу багатьох гідних чоловіків, однак їй буде важко втримати кого-небудь з них.

Якщо ж її нагота потворна, то їй слід остерігатися скандалів.

Плавати оголеною в чистій воді - до забороненою, але сладостной любові, за яку жінка, що побачила такий сон, буде покарана.

Якщо жінка бачить у сні оголених чоловіків, плаваючих в чистій воді, то у неї буде багато шанувальників. Але якщо вода брудна або каламутна, то один з її ревнивих шанувальників поширить про неї злі плітки.

Снотолкователь

Бачити себе в сні оголеним - передвіщає скандал і взагалі непорядні справи.

Побачити оголеними інших - знак того, що недоброзичливці спробують збити Вас зі шляху істинного. Хвороба може перешкодити Вашому успіху.

Якщо Вам сниться, що Ви раптово помітили свою наготу й намагаєтеся прикрити її - це значить, що Ваші шляхетні почуття ввійдуть у суперечність з жагою недозволених страстей.

Якщо молода жінка в сні захоплюється власною наготою - це передвіщає, що вона Доб'ється, але не втримає справжньої поваги чоловіків. Вона буде щаслива завдяки своїй чарівності.

Якщо їй сниться, що вона погано складена, її репутація буде заплямована скандалом.

Якщо їй сниться, що вона плаває оголеної в чистій воді - це означає, що вона насолодиться таємною любов'ю, але її власна природа помститься їй хворобою або втратою привабливості.

Якщо вона бачить у сні оголених, що купаються в чистій воді, чоловіків, у неї буде багато шанувальників.

Якщо ж вода брудна, ревнивий залицяльник стане причиною злісної плітки про неї.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви без одягу, це обіцяє сварки з коханою людиною. Сон, в якому ви намагаєтесь прикрити свою наготу, говорить про те, що ви поринете у вир пристрастей.

Якщо дівчина захоплюється своєю наготою, це віщує їй повагу чоловіків, якого вона, однак, зберегти не зможе.

Сон, в якому вона плаває оголеної в чистій воді, означає, що вона піддасться спокусі таємницею любові, проте згодом її чекає покарання. Можливо, її спіткає хвороба, яка позбавить її привабливості.

Якщо жінка або дівчина бачить нагих чоловіків, що купаються в прозорій воді, це віщує їй безліч шанувальників. У разі якщо їй сниться, що вода брудна, їй слід остерігатися своїх шанувальників - один з них здатний очорнити її в очах інших.

Сонник Симона Кананіта

Нагим себе бачити - до хвороби;

Інших бачити — неприємності, сварки.

Теткінскій сонник-2012

Наготавідображення відчуття власної незахищеності, вразливості перед навколишнім світом. Необхідність розкріпачення або необхідність визначити межі для свого розкутого поведінки.

 
Відноситься до тем: