Сонник «Авіакатастрофа»

Сонник Менегетті

Цей сон, так само як і приснилися аварії вантажного автомобіля, автобуса, трамвая або поїзда, повідомляють, що в людині присутні суїцидальні нахили. Вони можуть мати латентний, тобто прихований характер, однак при певному збігу обставин будуть реалізовані з дуже високим ступенем вірогідності. Крім того, людина, що побачив у сні авіакатастрофу, може скоїти вбивство, відповідальність за яке понесуть сторонні люди.

Сонник Шувалової

Цей образ говорить про те, що в минулому були якісь події і ситуації, пов'язані з руйнівним впливом на вас іншої людини. спробуйте згадати, не сфігуріровал Чи є у вашому сні про аварію якийсь конкретний, знайомий вам людина? Може бути, уві сні він постав в образі водія машини, що потрапила в аварію, або якогось свідка аварії, або того, хто підштовхнув вас до тієї нещасливої поїздці або польоту, в якому літак зазнав катастрофи? У такому випадку сон явно вам демонструє що колись ви отримали душевну травму від цієї людини і травма виявилася настільки сильною, що досі впливає на вас руйнівно і псує вам життя.

Сон про аварію або авіакатастрофі - це дуже серйозне попередження. Він говорить про те, що переписувати ситуацію, пов'язану з травмою минулого, треба якомога швидше, інакше це і в житті може привести до самих катастрофічним наслідкам.

Східний жіночий сонник

Однозначно несприятливий знак. Сон, в якому ти потрапляєш в авіакатастрофу, означає, що слід бути готовим до будь непередбачених ситуацій. Побачиш руїни літака - не покладайся на інших, від тебе вимагається максимальний контроль за ситуацією.

Східний сонник

Авіакатастрофа — однозначно несприятливий знак. Сон, в якому ти потрапляєш в авіакатастрофу, означає, що слід бути готовим до будь непередбачених ситуацій.

Суміщений сонник

Побачена в сновидінні авіакатастрофа - поганий знак.

Якщо в сновидінні Ви спостерігаєте уламки літака - в реальності Ви не повинні сподіватися на інших, якщо хочете, щоб заплановане Вами було виконано в строк і з належним ефектом. Від Вас потрібно дуже багато контролю за ситуацією, що склалася.

Сон, в якому ви опиняєтеся в авіакатастрофі - передвіщає, що Вам слід бути готовим до будь неприємним і несподіваним обставинам.

Сучасний сонник

Побачена у сні авіакатастрофа - несприятливий знак.

Сон, в якому потрапляєте в авіакатастрофу - означає, що Вам слід бути готовим до будь непередбачених обставин.

Якщо у сні Ви бачите руїни літака - наяву Ви не повинні покладатися на інших, якщо хочете, щоб задумане Вами було виконано добре і в термін. Від Вас потрібно максимум контролю за ситуацією.

Сонник Мандрівника

Авіакатастрофакрах головних планів, бажання не збудуться.