Сонник «Автограф»

Сонник Лонго

Сон, в якому ви даєте молодим людям і дівчатам автограф, повідомляє про те, що ви занадто переоцінюєте власні сили. Вам не можна так на них розраховувати, оскільки вищі сили можуть зупинити вашу подальший розвиток. Завжди краще недооцінити, чим переоцінити себе, в іншому випадку можна здорово «обпектися».

Якщо ви звернетеся за допомогою до потрібної людини з вашого оточення, то хід справ буде більш швидким і успішним.

Сон, в якому вам самим дає автограф якась знаменитість, означає, що ви абсолютно не довіряєте своїм здібностям. Звичайно, скромність прикрашає людину, але все має бути в міру. Вас лякає відповідальність, ви весь час постійно перекладаєте її на плечі людей, які ставляться до неї більш спокійно.

Якщо ви спробуєте брати на себе відповідальність, хоча б і не цілком, то побачите, що ваші можливості більше, ніж вам здавалося.

Бачити, як у когось беруть автограф знайомі люди, - такий сон говорить, що ви почали надмірно пишатися собою. Це загрожує очерственія і охолодженням вашої душі, а вам навряд чи це потрібно. Озирніться навколо, і прийде розуміння, що причин по-справжньому пишатися собою у вас не так то вже й багато. Насправді привід для вашого самовдоволення нікчемний.

Східний жіночий сонник

У сні натовпи шанувальників тягнуть руки, щоб взяти в тебе автограф? Значить, в реальному житті ти не можеш задовольнити свої амбіції, отчого страждає твоє самолюбство.

Якщо ти сама береш у когось автограф - значить, ти потребуєш підтримки впливової людини.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що натовпи шанувальників тягнуть до Вас руки, щоб взяти у Вас автограф, то в реальному житті Ви не можете задовольнити Ваші амбіції, отчого страждає Ваше самолюбство.

Якщо уві сні Ви самі берете у когось автограф, то наяву Ви потребуєте підтримки впливової людини.

Східний сонник

У сні натовпи шанувальників тягнуть руки, щоб взяти в тебе автограф - значить, в реальному житті ти не можеш задовольнити свої амбіції, отчого страждає твоє самолюбство.

Якщо ти сама береш у когось автограф - значить, ти потребуєш підтримки впливової людини.

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви самі берете у когось автограф - в реальності Ви дуже потребуєте підтримки авторитетного і впливового людини.

У тому випадку, якщо вам приснилося, що натовпи фанатів хочуть взяти у Вас автограф - в реальному житті Ви не можете задовольнити власні амбіції, від чого дуже страждає Ваше самолюбство.

Сонник XXI століття

Бачити у сні невідомий вам автограф - означає вашу внутрішню незадоволеність професією або становищем у суспільстві.

Колекціонувати уві сні автографи - сон, який символізує ваші прагнення брати приклад з відомих і знаменитих людей.

Отримати уві сні автограф у відомого людини або вашого кумира - хороший знак. Він символізує вашу завзятість і наполегливість у прагненні досягти більшого.

Давати комусь автограф - означає, що вам вдасться досягти поставлених цілей.

Поставити у сні підпис у документі, розписатися в отриманні будь-чого - знак впевненості в собі, удачі і успіхів.

Сонник Білого мага

Бачити у сні, як дівчата і молоді люди беруть у вас автограф - означає, що в реальному житті ви занадто розраховуєте на власні сили. Так не можна. Вищі сили можуть не допустити вашого подальшого розвитку;

Завжди краще себе недооцінити, чим переоцінити, інакше можна дуже сильно «обпектися». Вам слід звернутися за допомогою до когось з вашого оточення, і тоді справи підуть набагато швидше і успішніше - якщо ваш вибір зупиниться на потрібному людині.

Сон, в якому ви самі берете автограф у якійсь знаменитості - означає, що ви абсолютно не довіряєте своїм здібностям. Скромність прикрашає людину, але ніщо не слід перебільшувати. Ви боїтеся відповідальності, постійно перекладаючи її на когось, хто ставиться до неї більш спокійно. Постарайтеся хоч почасти брати її на себе, і ви самі переконаєтеся в своїх можливостях.

Спостерігати за тим, як ваші знайомі беруть у когось автограф - ви почали зайво собою пишатися. Це може призвести до очерственія і охолодженню вашої душі, навряд чи ви саме цього домагаєтеся. Озирніться навколо себе, і ви зрозумієте, що приводів пишатися собою в общем-то у вас не так і багато. Джерело вашого самомилування насправді не заслуговує того, щоб думати про нього.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Автограф — до отримання довгоочікуваного листа.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Давати у сні кому автограф або бачити, як це роблять невідомі вам люди - до отримання звістки від родичів.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Давати автограф — проявити необережність.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що натовпи шанувальників тягнуть до Вас руки, щоб взяти у Вас автограф, то в реальному житті Ви не можете задовольнити Ваші амбіції, отчого страждає Ваше самолюбство.

Якщо уві сні Ви самі берете у когось автограф, то наяву Ви потребуєте підтримки впливової людини.

Теткінскій сонник-2012

Автограф давати не для публічної особи - відображення бажання бути сприйнятим (також необхідність і / або можливість цього).