Сонник «Гівно»

Сонник Лоффа

Побутує така думка:

Якщо навіть сама доля буде вкрай немилостива до ваших дітей, обов'язково знайдуться ті, хто скаже, що це закономірний результат «збоченого» виховання. В цілому, подібний підхід в психотерапії - це одна з пам'ятних напрацювань Фрейда. Інтерес до нього підігріває описана в біографії Фрейда його «скатологіческая» боротьба з наслідками власного дитячого досвіду.

Багато хто стверджує, що приснилися фекалії пророкують добробут, багатство. Однак потребує уточнення той факт, що в даному випадку може матися на увазі не тільки саме багатство, але і бажання мати його. Як би там не було, це тлумачення сну про фекаліях грунтується на теорії Фрейда, згідно якої дитина сприймає їх як продукт, вироблений ним самим, і, отже, як щось володіє цінністю. Можна вважати дивним, якби хтось із дорослих прокинувся, тому як йому приснилося лайно, і відчув би від цього легкість і свободу.

Для розшифровки сну важливою обставиною є джерело походження гівна і спосіб його виявлення вами.

Якщо фекалії з'явилися найприроднішим чином, то треба з'ясувати, чиї вони і як ви з ними вчинили (просто бачили, прибрали і т. ) - Про ваші стосунки з дійовими особами сну це може дати важливу інформацію.

Якщо вами виявлено лайно або ж ви його не бачите, але знаєте, що воно там є, це говорить про ваш хвилюванні з приводу спроб оточуючих людей втручатися у ваше життя. У цьому випадку може йти мова і про питання грошей, коли вплив якихось особ заходить занадто далеко або ж коли втручання оточуючих у ваше приватне життя надто нав'язливо.

Сонник Фрейда

Якщо снилися людські випорожнення, це говорить про те, що вам заподіює душевні страждання якась проблема в особистому житті. Але залучати до її обговорення і розв'язання винуватця скрутній ситуації ви не відчуваєте ні найменшого бажання.

Спроби витерти зі свого тіла екскременти віщують вам незручне становище, в якому ви опинитеся, коли про вас комусь стане відомо більше, ніж вам би того хотілося.

Якщо вимазаний в чиїхось екскрементах, то вам належить дізнатися секрет, що стосується особистого життя колеги, при цьому йому не буде відомо про вашу обізнаності.

Сонник Цветкова

См. Відхоже місце.

До неприємностей і мерзоті.

Езотеричний сонник

Гівно — До неприємностей і мерзоті.

Сонник Міс Хассе

См. Відхоже місць.

Сучасний сонник

Сни, у яких Ви бачите говно, обіцяють прибуток.

Якщо Вам приснилися випорожнення, то такий сон обіцяє великі доходи, які Вам принесуть навіть свідомо програшні операції. Крім того, можливе отримання солідного спадщини.

Якщо у сні Ви бачите гній, то після такого сну чекайте приємних сюрпризів. Особливо сприятливий подібний сон для фермерів, він пророкує їм багатий урожай.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні купи лайна - до щасливому вкладенню грошей.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні лайно - вас зганьблять до такої міри, що вам не відмитися.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гівно — до грошей.

Загальний сонник

Багато хто вважає, що фекалії пророкують добробут і багатство. Але треба відзначити, що тут може матися на увазі як само багатство, так і ваше бажання обзавестися їм. У будь-якому випадку це тлумачення грунтується на теорії Фрейда про те, що фекалії сприймаються дитиною як щось, зроблене ним самим, а значить, як щось цінне. Було б дивно, якби доросла людина прокинувся, бо йому наснилися фекалії, і відчув би себе від цього легко і вільно.

Для тлумачення сну важливо знати джерело походження фекалій і як ви їх виявили. Наприклад, якщо у сні фекалії з'являються природним біологічним способом, то визначте, чиї це фекалії і що ви з ними робите (ви просто їх бачили, прибирали і т. ) - Це багато що скаже про ваших взаєминах з персонажами сновидіння.

Якщо ви виявляєте фекалії або не бачите їх, але знаєте про їх присутність, значить, ви стурбовані спробами навколишніх втрутитися у ваше життя. Тут також може порушуватися питання грошей, якщо чиєсь вплив заходить занадто далеко або навколишні втручаються у ваше життя дуже нав'язливо.