Сонник «Вила»

Сонник Міллера

Вила уві сні - означають боротьбу за кращу долю, яка зажадає від вас величезних зусиль, як фізичних, так і душевних.

Бачити у сні, як на вас кидається хтось з вилами в руках - означає, що у вас є особисті вороги, які без коливань стануть шкодити вам.

Сонник Міс Хассе

Вила гнойові обіцяють вам виконання неприємних обов'язків;

Вила для сіна віщують щасливу і заможне життя.

Езотеричний сонник

Будете ворогувати в побуті, до бійок і нервових зривів.

Вила у сні означають боротьбу за кращу долю, яка зажадає від Вас величезних зусиль, як фізичних, так і душевних.

Бачити у сні, як на Вас кидається хтось з вилами в руках, означає, що у Вас є особисті вороги, які без коливань стануть шкодити Вам.

Боротьба за кращу долю, яка зажадає від Вас величезних зусиль;

Хтось кидається на Вас з вилами в руках - вороги, які без коливань стануть шкодити Вам.

Вигнання, посилання.

Якщо у сні Ви бачите вила, то в реальному житті Вам належить доводити своє право на гідне існування.

Якщо Вам приснилося, що хтось, озброєний вилами, напав на Вас, то наяву у Вас з'являться персональні вороги, які не зупиняться ні перед чим у спробі нашкодити Вам.

Вилавигнання, заслання;

Вила для гною - неприємність;

Вила для сіна - щастя і багатство.

Сонник Лонго

Бачити, як хтось працює вилами, - вам можна позаздрити, до вас багато справжніх, щиро люблячих і поважають вас друзів, на яких ви завжди можете покластися. Спостерігати, як хтось несе по вулиці нічим не обгорнені вила, - сон свідчить, що ви занадто багато чого боїтеся в житті. Саме в постійному страху втратити, втратити щось дороге криється причина ваших постійних невдач. Вам потрібно ставитися як можна простіше і смиренніше до різних втрат, невдач і всякого роду провалів, тоді вам буде простіше жити. Сон, в якому ви випадково (але від цього вам не менше боляче) наступили на вила, означає, що ви перебуваєте в небезпечній залежності від когось і вас це обтяжує, але ви не можете зважитися змінити положення. Однак скоро настане переломний момент у вашому житті:

Вам випаде право вибору, правильність якого залежить тільки від вас.

Сонник Симона Кананіта

ВилаБачити, як хтось працює вилами, - вам можна позаздрити, до вас багато справжніх, щиро люблячих і поважають вас друзів, на яких ви завжди можете покластися. Спостерігати, як хтось несе по вулиці нічим не обгорнені вила, - сон свідчимо.

Український сонник

Вилавигнання, заслання;

Вила для гною - неприємність;

Вила для сіна - щастя і багатство.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вила чистіудача в усіх підприємствах. Брудні, особливо гнойові - печаль.

Циганський сонник

Виласимвол відмінного здоров'я.

Якщо ви уві сні працюєте вилами - ви будете дуже здорові.

Гнатися за кимось з вилами - означає, що вам потрібно більше уваги приділяти своєму здоров'ю.

Сонник Езопа

По всій видимості, вила - це образ, узятий вашою підсвідомістю, з виразу:

«Вилами на воді писано», що позначає недостовірний факт, припущення, здогад, яка може бути і невірна.

Якщо ви бачите вила серед інших знарядь праці, то це означає, що ваші негідні дії не будуть ніким помічені. У сні збирати вилами сіно чи солому - бути в центрі уваги, пліток, порожніх розмов, які не заподіють особливої шкоди вашій репутації, але заподіють душевний неспокій.

Якщо вам приснилося, що ви вбиваєте когось або раните вилами, то цей сон обіцяє вам великі неприємності через те, що ви поклалися на порожнього людини, яка не підтверджує свої слова і обіцянки справою.

Сучасний сонник

Сон, у якому Ви бачите вила - пророкує, що Вам доведеться поборотися за своє місце в житті, крім того, Вас чекають труднощі, як фізичні, так і духовні.

Бачити у сні, що хтось нападає на Вас з вилами - означає, що у Вас з'являться особисті вороги, які здатні, не вагаючись, нашкодити Вам.

Малий сонник Велесів

Вилаудача, прибуток / вигнання, тяжка невигідна робота;

Зламати — ворога здолати;

Гнойові — неприємності;

Сенниещастя, багатство.

Новітній сонник

Вила — до виснажливої фізичної роботи.

Сонник Білого мага

Бачити, як хтось працює вилами - вам можна позаздрити, до вас багато справжніх, щиро люблячих і поважають вас друзів, на яких ви завжди можете покластися.

Спостерігати, як хтось несе по вулиці нічим не обгорнені вила - сон свідчить, що ви занадто багато чого боїтеся в житті. Саме в постійному страху втратити, втратити щось дороге криється причина ваших постійних невдач. Вам потрібно ставитися як можна простіше і смиренніше до різних втрат, невдач і всякого роду провалів, тоді вам буде простіше жити.

Сон, в якому ви випадково (але від цього вам не менше боляче) наступили на вила - означає, що ви перебуваєте в небезпечній залежності від когось і вас це обтяжує, але ви не можете зважитися змінити положення. Однак скоро настане переломний момент у вашому житті:

Вам випаде право вибору, правильність якого залежить тільки від вас.

Сонник для стерви

Вила — треба докласти максимум зусиль, щоб домогтися кращого положення на службі.

Тримати вила в руках - доведеться захищатися від нападок противників.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Вила уві сні - передвістя дуже серйозного і небезпечного конфлікту. Від вас будуть потрібні значні зусилля, щоб запобігти намітився конфлікт або подолати його руйнівні наслідки.

Сонник від А до Я

Побачити в сні вила, застромлені в землю, означає, що ви не станете сидіти склавши руки, коли з'явитися шанс ризикнути багатьом, щоб знайти набагато більшу. Це зажадає від вас серйозно подумати, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Наткнуться на вила і поранитися ними - ваші таємні вороги стануть явними, але, видавши себе, тільки зіграють вам на руку. Працювати вилами на свіжому повітрі - поїхати і не знайти того, за чим їхали.

Бачити , як хтось працює вилами, - чекайте погроз і образ, але не надавайте їм серйозного значення, бо те, що ви робите, правильно і знайде підтримку багатьох.

Сонник Мандрівника

Виланасмішка, знущання;

Вигнання.

Снотолкователь

Вила у сні означають боротьбу за кращу долю, яка зажадає від Вас величезних зусиль, як фізичних, так і душевних.

Бачити уві сні, як на Вас кидається хтось з вилами в руках, означає, що у Вас є особисті вороги, які без коливань стануть шкодити Вам.

Загальний сонник

Сон, у якому Ви бачите вила, пророкує, що Вам доведеться поборотися за своє місце в житті, крім того, Вас чекають труднощі, як фізичні, так і духовні.

Бачити у сні, що хтось нападає на Вас з вилами, означає, що у Вас з'являться особисті вороги, які здатні, не вагаючись, нашкодити Вам.

Вила у сні означають боротьбу за кращу долю, яка зажадає від Вас величезних зусиль, як фізичних, так і душевних.

Бачити у сні, як на Вас кидається хтось з вилами в руках, означає, що у Вас є особисті вороги, які без коливань стануть шкодити Вам.

Жіночий сонник

Вила уві сні - віщують боротьбу за благополуччя, яка зажадає від вас величезних фізичних і душевних зусиль.

Якщо уві сні на вас нападають з вилами в руках - це означає, що у вас є вороги, які готові в будь-який момент нашкодити вам.

 
Відноситься до тем: