Сонник «Їдальня»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилася охайна, простора, світла, приємна для очей їдальня, то очікуйте запрошення на якийсь захід, де ви просто чудово проведете час. Тісна, брудна їдальня сниться до того, що банкет, вечірка і т. запам'ятаються вам надовго з найгіршої сторони.

Їли в їдальні - значить, висока ймовірність на якийсь час змінити місце проживання через ділової поїздки або крупного конфлікту з другою половиною або батьками.

Якщо уві сні ви порахували, що оплата за їжу в їдальні занадто висока, то в реальному житті вам належить доводити те, що довести практично неможливо.

Приснилося, що ви переобладнали одну з кімнат свого житла в їдальню, - значить, все найближчим часом вам не вдасться нудьгувати і перебувати на самоті, оскільки до вас раз у раз будуть навідуватися гості.

Сонник Шеремінской

Функціональне призначення та вид кімнати підказують вам, на що слід звернути пильну увагу. Вітальня, їдальня - аспект Землі, це те місце, де ви - зустрічаєтеся зі своїми домочадцями і друзями. Образ вітальні уві сні може бути представлений каміном, є також символом вашого серця, вогнищем вашого душевного тепла. Вид вітальні може вказувати на відносини з вашими близькими, проблеми спілкування з іншими людьми.

Загальний сонник

Проводити час у кафе, їдальні означає, що наяву вас чекає велике свято в дружньому колі або якась далека поїздка.