Тлумачення сну «Банкет»

Сонник Міс Хассе

Сон до вашого успіху в суспільстві.

Езотеричний сонник

Удача і успіх у всьому, незалежно від того, що відбувається на банкеті.

Бачити у сні банкет - добре. Друзі будуть до Вас прихильні.

Бачити в сні себе в натовпі веселих, ошатно одягнених гостей, які їдять на дорогий посуді і п'ють старі вина нечуваної вартості, віщує величезну удачу в будь-яких починаннях і щастя в колі друзів.

Бачити недружелюбність серед гостей, безглузді порожні столи - є знаком дуже важких непорозумінь, сварок та розчарувань, які чекають Вас.

Бачитидобре, друзі зроблять вам приємно;

Знаходитися в натовпі веселих гостей, які їдять з дорогого посуду і п'ють дорогі вина - величезна удача, щастя в колі друзів;

Бачити порожні столи, відчувати недружелюбність гостей - важкі непорозуміння, сварки, розчарування.

Також Див. Свято.

Бачити у сні банкет - хороший знак. Друзі нададуть Вам якусь важливу послугу.

Якщо Ви є одним із запрошених на банкет, де столи ломляться від вишуканих страв, а навколо веселяться красиві безтурботні люди, то, можливо, Ви нарешті зможете розслабитися і відчути всі радощі життя. І навпаки, бачити некрасиві безрадісні особи або порожні столи, означає біди та розчарування.

Сонник Лонго

Приснився галасливий банкет, на якому ви присутні і з задоволенням спілкуєтеся з іншими гостями, - буде захід розважального характеру або вам піднесуть якийсь незвичайний подарунок. Можливо, вам просто бракує вражень.

Якщо ви бачили банкет з не надто великою кількістю запрошених, то варто серйозно задуматися про своє ставлення до друзів. Ймовірно, вам навіть самому собі складно визнаватися у відчутті провини перед ними. Небажання аналізувати і коригувати свої взаємини чреваті тим, що потім буде занадто пізно що-небудь виправляти. А може, недавно ви зробили щось погане по відношенню до близької людини? Тоді краще буде вже зараз зізнатися в цьому і обговорити все максимально відверто. Будете і далі вдавати, що нічого не сталося, - все одно рано чи пізно правда виявиться, і тоді виправити ситуацію буде набагато складніше.

Якщо говорити в цілому, таке сновидіння підказує, що потрібно, не страждаючи сумнівами, з'ясовувати всі непорозуміння і виправляти промахи.

Сонник Міллера

Бачити у сні свято - означає, що Вас очікують приємні несподіванки.

Якщо на святі безлад - це віщує сварки або нещастя через чиюсь недбалість. Спізнитися на свято - означає, що Вас очікують попереду неспокійні дні. Найчастіше, якщо Вам сниться, що Ви берете участь в шумному святкуванні - Наяву, можливо, Ви не раз зневажите жорстокими життєвими реальностями. Цей сон передвіщає також, що Ви ніколи не захочете залежати в чомусь від інших.

Бачити у сні банкет - добре. Друзі будуть до Вас прихильні.

Бачити в сні себе в натовпі веселих, ошатно одягнених гостей, які їдять на дорогий посуді і п'ють старі вина нечуваної вартості, віщує величезну удачу в будь-яких починаннях і щастя в колі друзів.

Бачити недружелюбність серед гостей, безглузді порожні столи - є знаком дуже важких непорозумінь, сварок та розчарувань, які чекають Вас.

Східний сонник

Банкет — хороший знак, друзі нададуть тобі якусь важливу послугу.

Якщо на банкеті столи ломляться від вишуканих страв, а навколо веселяться красиві безтурботні люди - значить, ти нарешті зможеш розслабитися і відчути всі радощі життя.

І навпаки, бачити некрасиві безрадісні особи або порожні столи - до бід і розчарувань.

Суміщений сонник

Сновидіння про банкет - символ швидкого успіху і визнання у суспільстві, задоволення в дружбі, любові і відносинах з друзями.

Якщо уві сні ви побачили недружніх людей і напівпорожні столи - знак сварок і сварок, які очікують вас в найближчому часі.

Якщо ви плануєте і готуєте банкет самі - вас очікує приниження, нерозуміння колег або близьких людей.

Отримати запрошення на банкет - вас чекає велике грошову винагороду.

Сучасний сонник

Сон про банкет - знамення успіху в суспільстві, задоволення в любові і дружбі. Все це в тому раді вам.

Недружелюбні люди і порожні столи - знак непорозумінь і сварок, які очікують вас.

Якщо ви організуєте банкет самі - вас чекає приниження, зневагу від колег або друзів.

Отримання запрошення на банкет - передвістя якогось солідної грошової винагороди.

Сонник XXI століття

Приснившийся банкет — передвіщає період успіхів і удач у всіх справах, але непорозуміння і дивацтва можуть означати розмальовки і непорозуміння на роботі.

Отримати уві сні запрошення на банкет - до швидкого солідні грошові винагороди, але якщо ви самі влаштовуєте банкет і готуєте запрошення - вас можуть очікувати конфлікти з колегами, хтось спробує вас принизити або образити.

Весела і галаслива обстановка на банкеті, дороге оздоблення, шикарна посуд і делікатеси на столах - до великого прибутку і до успішного закінчення розпочатої справи.

Порожні столи і похмурі, незадоволені гості уві сні - можуть провіщати вам фатальні непорозуміння наяву.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви бачили себе на гучному банкеті, де ви з задоволенням з усіма спілкувалися - значить, вас чекає якийсь незвичайний подарунок або розважальний захід. Може бути, вам просто не вистачає вражень?

Якщо вам наснився банкет, в якому брало участь не надто багато запрошених - наяву вам потрібно серйозно задуматися про те, як ви ставитеся до своїх друзів. Може, ви просто не хочете зізнаватися собі самому в тому, що ви відчуваєте себе винуватим перед другом або подругою? Це серйозний привід задуматися, тому що, якщо ви зараз не розберетеся в своїх відносинах, потім може виявитися занадто пізно. Може бути, не так давно ви зробили якийсь поганий вчинок по відношенню до близької вам людини? Вам краще вже зараз зізнатися і все обговорити гранично чесно, а якщо ви і далі будете робити вигляд, що нічого не сталося, то, коли правда все одно спливе, виправити положення буде значно складніше. Загалом, ваш сон говорить про те, що не варто сумувати і мучитися від гризучих душу сумнівів, потрібно просто з'ясувати всі непорозуміння і загладити свою провину.

Сонник майбутнього

Банкет — до прихильності друзів і до удачі у всіх починаннях.

Снотолкователь

Бачити у сні свято - означає, що Вас очікують приємні несподіванки.

Якщо на святі безлад - це віщує сварки або нещастя через чиюсь недбалість.

Запізнитися на свято - означає, що Вас очікують попереду неспокійні дні.

Найчастіше, якщо Вам сниться, що Ви берете участь в шумному святкуванні - Наяву, можливо, Ви не раз зневажите жорстокими життєвими реальностями.

Цей сон передвіщає також, що Ви ніколи не захочете залежати в чомусь від інших.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви присутні на банкеті, означає, що в реальному житті у вас все буде складатися щонайкраще. Такий сон обіцяє вдалі стосунки з коханими людьми, успіх у протилежної статі і нові вигідні знайомства.

Якщо ж ви бачите, що гості за столом нудьгують або ведуть дурні розмови, це означає, що відносини з коханим або коханою зайдуть у глухий кут. Подібний сон може обіцяти розрив.

 
Відноситься до тем: