Сонник «Христос»

Сонник Міс Хассе

Коли вам буде це потрібно, отримаєте допомогу.

Сонник Менегетті

Ін-се людини в реальності володіє своїм власним універсальним шляхом становлення. Образ Христа не є сприяючим процесу самотворення, він не призводить до очевидною сонячної самореалізації, а значить, не може символізувати розвиток людини або виступати в ролі його пророка. У образу Христа є два негативних аспекти - крах життя особистості, а також збиток, до якого приводить беззаперечне слідування настановам соціального «над-я». Образ є вказівкою на програшну ситуацію для суб'єкта. Причому в даному випадку не мають значення якості суб'єкта:

Навіть якщо він глибоко віруюча, справедливий, співчутливий чоловік, значення образу саме таке.

Сонник Лонго

Приснившийся лик Христа можна вважати великою удачею:

Сон означає, що вищі небесні сили заохочують ваш життєвий шлях і висловлюють надію на те, що ви не покинете вузьку і тернисту стежку чесноти, віддавши перевагу простору дорогу пороку.

Христос посміхався вам - це до швидкого радісної події;

Справу, розпочату нещодавно, дасть багаті входи. У будь-якому випадку таке сновидіння повідомляє, що небеса вами задоволені, а тому ви можете розраховувати на боже благословення.

Якщо ж вигляд у приснився вам Христа був досить суворим, це віщує вам подія не самого приємного властивості. Також це може бути свідченням того, що вищі сили не задоволені вашою поведінкою, а тому незабаром вас чекає серйозне випробування. Зумівши вистояти і залишившись гідною людиною навіть у важку годину, ви заслужите прощення гріхів;

Якщо ж виявляться самі ваші низинні інстинкти, про прощення говорити поки рано.

До сну, в якому Христос з вами розмовляв, потрібно поставитися дуже уважно, оскільки він є віщим. Спробуйте згадати все сказане Господом, оскільки йому судилося збутися в точності.

Якщо вам приснилася картина розп'яття Христа, значить, ви принесете себе в жертву незалежно від вашого бажання - так складуться обставини. Втішитися можна тим, що ваш вчинок принесе суттєву користь;

Ви можете навіть врятувати людині життя.

Якщо уві сні ви прийняли участь в настільки непристойному справі, як розп'яття або гоніння на Христа, це означає, що, побоюючись за своє життя або ж з корисливих інтересів, ви підете на зраду близької вам людини. Це може бути і інший вчинок, але в будь-якому випадку недостойний, тому совість вас замучить.

Якщо знімали з хреста розп'ятого Ісуса, то станете розрадником і захисником усіх стражденних і скривджених. Не виключено, що в цій сфері вам не буде занадто затишно, можливі серйозні небезпеки, але ви виконаєте добровільно прийняті на себе зобов'язання до кінця.

Побачити Христа немовлям - ви будете просувати серед друзів і знайомих нову, мало відому людям ідею. Не зустрівши розуміння, ви поринете в глибоку зневіру. Не сон радить не опускати руки:

Все нове з величезною працею пробиває собі шлях, проте потім перетворюється в невід'ємну частину життя саме завдяки подвижникам, подібним вам. Вперед - і удача буде з вами, тим більше що вашу місію допоможуть здійснити самі сили небесні.

Езотеричний сонник

У сновидіннях за священним ликом мають звичай ховатися демонічні сутності, від яких, зрозуміло, чекати чогось хорошого не варто.

Сон закликає окинути критичним поглядом власне душевний стан, тому що нечисті приходять в сон через ваших моральних відхилень.

Сонник Азара

Знамення, велика радість.

Людина має свій власний універсальний шлях становлення в реальності. Даний образ не сприяє процесу самотворення, не веде до очевидної сонячної самореалізації і, отже, не може бути символом розвитку людини або його пророком. Образ Христа означає два негативних аспекти:

По-перше, крах життя особистості, а по-друге, збиток, що наноситься їй при беззаперечному дотриманні установкам соціального "Над-Я". Образ вказує на програшну ситуацію для суб'єкта незалежно від того, чи великий він, я невинний Чи, справедливий, праведний, жалісливий або щиро вірує.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Божа сила всередині вас. Любов. Жертва.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Христос може бути яскравим знаменням божественної сили, що живе в вас, безкорисливої любові, всепрощення, зцілення і духовної налаштування на вищі енергії. Це також символ жертви і мучеництва. Приносьте ви себе в жертву заради інших? Чи відчуваєте ви себе мучеником в цьому житті? Самовіддача приносить користь усім, але самопожертва не обіцяє нічого доброго в майбутньому.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Христа бачити або чути - сон, який має зовсім особисте значення, або спонукання, або застереження, швидше за все, таки цей сон застерігає від великого омани. Його як царя на троні бачити - суд совісті над тобою.

Бачити в пустелі, або жебрака, чи страждає - забуття тобою духовних цінностей, заклик до духовного відродження. Молиться - застереження в омані. Христа-немовляти бачити - мир і спокій в душі, віра і надія. У вигляді тесляра - спонукання до наполегливим працям. По воді йде - зміцнення надій. Трійцю бачити - плідність обраного шляху. Бога над світом, його творящую длань - якась твоя зв'язок зі світовими таємницями. Бога на троні - відображення в душі ідеї величі. Святого духа бачити - відображення в душі ідеї чистоти (мир і спокій в душі). З богом говорити - спонукання до чогось, розмова зі своєю совістю.

Азбука тлумачення снів

Христос — символізує допомогу і захист, яка вимагається вам. Уособлює любов до світу і самовдосконалення. Цей сон закликає до духовного відродження, чистого життя.

Американський сонник

Христос — божа сила всередині вас.

Міфологічний сонник

Христос — тривалий період страждань, який стане великою нагородою і благом;

Жертовна частина особистості самого сновидца. Нерідко - спокуса з боку темних сил, люціфагов (не можна вважати, що ти бачив самого бога).

Бачення внутрішнього світіння христа - характерно лише для святих.

Христос, як архетип - асоціації:

Жертовність, космічне єднання, любов, співчуття, ідеал, ідеальні риси самого сновидца, духовне знання, одкровення.

Новітній сонник

Христосблагословення. Все у вас вийде, якщо ваші наміри не суперечать законності.

Сонник Білого мага

Вам довелося бачити уві сні лик Христа - небо посилає вам знак, який повинен несказанно радувати вас:

Небесні сили заохочують ваше життя і сподіваються, що ви не повернете з тернистою стежки чесноти на стовпову дорогу пороку.

Якщо Христос посміхається вам у сні - скоро у вашому житті відбудеться радісна подія, а ту справу, яку ви почали зовсім недавно, принесе багаті плоди. У будь-якому випадку сон говорить про те, що небеса вами задоволені і ви можете чекати божих благословінь.

Сон, в якому ви мали нещастя бачити суворе обличчя Христа - передвіщає неприємне для вас подія. Можливо також, що цей знак - свідоцтво незадоволення вищих сил вашою поведінкою і незабаром вас ніспошлют серйозне випробування.

Якщо ви зумієте вистояти і залишитися гідною людиною і в нещасті, то ваші гріхи будуть прощені, якщо ж назовні вирвуться все самі низинні інстинкти, то прощення ви поки не заслуговуєте.

Якщо уві сні Ісус Христос розмовляє з вами - постарайтеся не забувати жодного слова, адже такий сон віщий, і все сказане Сином Людським збудеться в точності.

Якщо уві сні ви бачите, як розпинають Христа - вам доведеться принести себе в жертву, хочете ви цього чи ні, так складуться обставини. Одна втіха - своїм вчинком ви принесете чималу користь того, заради кого пожертвуєте собою, можливо, навіть врятуєте людині життя.

Приймати уві сні участь у розп'ятті Христа або гоніннях на нього - ви зрадите близької людини заради власної вигоди або зі страху за власне життя. У будь-якому випадку вчинок ваш буде непристойною і совість вас замучить.

Знімати розп'ятого Христа з хреста - ви візьмете на себе роль потішив її та захисника стражденних і несправедливо скривджених. Можливо, вас підстерігають серйозні небезпеки на цьому терені, проте вас це не зупинить, і ви виконаєте свій обов'язок до кінця.

Бачити у сні немовляти Христа - до того, що ви скоро перейметеся нової, ще мало кому відомої ідеєю і постараєтеся поширити її серед друзів і знайомих, однак розуміння не знайдете, що повалить вас у глибоку зневіру. Не опускайте руки - як відомо, все нове пробивало собі дорогу насилу, але завдяки подвижникам, до яких, безсумнівно, належите і ви, все ж увійшло в наше життя і стало її невід'ємною частиною. Дерзайте, і удача буде на вашому боці, тим більше що сили небесні нададуть вам допомогу у вашій місії.

Середньовічний сонник

Христа на небесах побачити - до радості.

Загальний сонник

Бачити християн в молитві означає твердість віри, радість, благодать. Чути похвалу Бога або отримувати від нього подарунок - на щастя і благодаті на всі часи.

Сонник Крада Велес

Бути у Христа за пазухою - отримати захист, заступництво, відсутність будь-яких неприємностей в найближчому майбутньому.