Сонник «Укол»

Сонник Міс Хассе

Відчути укол — такий сон передвіщає, що ваше самолюбство буде вражене. Вколотися об щось - сон попереджає, що вас оклевещут і навколо вашого імені будуть розпускати плітки.

Езотеричний сонник

Медичний, вам — ви робите помилки, і за це вам "слідують ін'єкції", але знайте, що ви отримаєте по заслугам. Колючки, шипів - ви явно лізете не в своє діло, не чекайте за це подяки. Інших предметів (спиці, голки) - ви будете незаслужено ображені, ображені в найкращих намірах.

Відчувати — зачеплять твоє самолюбство.

Якщо уві сні Вам роблять укол, то в реальному житті Вам необхідно більше часу приділяти власному здоров'ю.

Якщо Вам приснилося, що Ви дуже боїтеся робити укол, особливо, якщо при цьому Ви бачите величезний шприц, то Ви не на жарт налякані станом здоров'я. Однак, швидше за все, Ваші тривоги перебільшені.

Сон, в якому Ви самі робите комусь укол, означає, що в найближчому майбутньому до Вас звернуться за допомогою і Ви не зможете відмовити.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви відчули укол, це віщує ваше попадання не в найкраще становище, через те, що ви дасте повну волю своїм негативним емоціям. Найімовірніше, ви відчуєте ревнощі, і вам не вдасться об'єктивно оцінювати вчинки своїх близьких, а за цим може в підсумку послідувати драматична розв'язка. Не дайте волі цьому чудовиську з зеленими очима (це визначення ревнощів дав великий Шекспір), підніміться над своїми підозрами, і ви побачите, що любов зміцнюється довірою і гине від ревнощів.

Якщо в сновидінні ви всіма силами противилися людині, який збирався зробити вам укол, це означає, що завдяки знайомому ваша совість прокинеться і більше не захоче спати. Ви змушені будете тримати відповідь за власні не завжди порядні вчинки.

Відвівши від себе шприц, ви тим самим позбавилися від уколу - такий сон говорить про те, що вашу совість не розбудити ніякими умовляннями, але це не скасовує того факту, що вам все ж доведеться розплатитися сповна за свої вчинки.

Якщо ж укол ви сприйняли спокійно, навіть з деяким задоволенням або ж ставили його самі собі, це означає, що ваша совість прокинеться без всяких зовнішніх впливів, сама по собі і позбавить вас душевної рівноваги. Це зовсім не зобов'язує вас каятися публічно у всіх гріхах - буде достатньо того, що, усвідомивши свою гріховність, ви пообіцяєте собі більше такого не допустити.

Робили укол комусь - значить, вже дуже скоро займетеся пробудженням совісті в своїх ближніх, при цьому форма, в якій ви будете це робити, буде вкрай наполегливою, якщо не сказати нав'язливою, і агресивною. Що ж, будити совість заблукалих - справа корисна, але використовувані вами методи аж ніяк не допоможуть цього, а скоріше, навпаки - ви зіткнетеся з відповідною агресією, і тоді вам не поздоровиться.

Сон рекомендує застосувати більш м'яку тактику, і чекати в такому випадку позитивних результатів довго не доведеться.

Сонник Симона Кананіта

Уколвідчувати - Ваше самолюбство буде вражене.

Сучасний сонник

Якщо лікар у сні прописав Вам велику кількість уколів - це попередження про небезпеку, яка загрожує в разі нехтування елементарними правилами гігієни і халатного ставлення до здоров'я.

Якщо Ви робите собі самі укол - значить, особисті справи не зможуть перешкодити виконати дані Вами обіцянки.

Якщо у сні Ви отримали в подарунок троянди і вкололися про їх шипи до крові - наяву це віщує радісні турботи, пов'язані з родичами, яких Ви давно не бачили.

Якщо Ви отримали укол шприцом прямо на вулиці - значить, Ви не помічаєте того, хто посилено намагається привернути Вашу увагу, домогтися зустрічі з Вами.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні уколотим колючим рослиною, - погано, це означає проголошення брехні.

Сонник Здоров'я

Бачити приготування до ін'єкції і отримати укол після цього - до хвороби;

Відчувати укол якимось предметом - до стресу, викликаного ображеним самолюбством;

Відчувати колючі болі в певному місці тіла - зазвичай до неврозів відповідного органу.

Новітній сонник

Укол — до явного непорозуміння.

Сонник Білого мага

Відчути уві сні укол - наяву вам доведеться нелегко, так як ваші емоції, причому негативного плану, вийдуть з-під контролю. Швидше за все, вами опанує ревнощі, і ви не зможете об'єктивно оцінювати вчинки близьких людей, що може призвести до драматичної розв'язки. Постарайтеся не допустити панування над собою цього чудовиська з зеленими очима, як називав ревнощі У. Шекспір, підніміться вище підозр, і ви побачите, що тільки довіру живить любов, а ревнощі губить це прекрасне почуття.

У сні вам збираються укол, і ви з усіх сил цьому опираєтесь - наяву хтось із ваших знайомих розбудить вашу совість, і ніякі «снодійні» не допоможуть ввергнути її в сплячку. Приготуйтеся до того, що вам доведеться тримати відповідь за свої вчинки, не завжди слушним.

Ви відвели від себе руку зі шприцом, позбулися уколи - ніякі вмовляння не розбудять вашу совість, але рано чи пізно вам все доведеться розплачуватися за свої вчинки.

Якщо ви самі робите собі укол чи із задоволенням приймаєте цю процедуру - будити вашу совість нікому не доведеться, вона сама прокинулася і не дає вам спокою. Проте така поведінка зовсім не означає, що ви повинні прилюдно каятись у всіх смертних гріхах, досить того, що ви в душі усвідомлюєте свою гріховність і дасте обітницю більше такого не вчиняти.

Якщо ви робите укол комусь - найближчим часом ви будете зайняті виключно пробудженням совісті в ближніх, причому робити це будете наполегливо і у вкрай агресивних формах.

Сонник для стерви

Уколи — тривоги виявляться помилковими, і все закінчиться благополучно.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Уколінтрига, спрямована проти вас, досягне своєї мети.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Укол — до звинуваченням у крадіжці.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Укол — той, хто пустить про вас плітку, доб'ється своєї мети.

Сонник Мандрівника

Укол — болісне переживання (до добра чи худу, в залежності від сюжету сну), але з творчою метою;

Впровадження у свідомість сплячого чужих думок, поглядів, установок, енергій.

Сонник Фрейда

Укол — символізує статевий акт.

Якщо щось вкололо чоловіка - він має тягу до одностатевого кохання.

Якщо щось вкололо жінку - вона може стати об'єктом сексуальних домагань.

Безліч уколів — символізує якісь неприємності.

Якщо ж ви наносите укол кому-небудь - це символізує ваше прагнення до сексуальних контактів.

Сонник Крада Велес

Отримати укол голкою - уїдливі висловлювання, шпильки на свою адресу.