Сонник «Черв'як»

Сонник Цветкова

До раптову смерть;

Побачити повзаючими по траві - до злобі з боку друзів.

Сонник Менегетті

Це вказівка на невловиму, приховану дуже глибоко негативність. У більшості випадків виступає символом негативності чоловіка, який зовні виглядає люблячим, лагідну, залежним, добрим. У ряді випадків цей образ говорить про «червивий позиції» як слабо вираженою матриці негативності, при цьому здатною тим не менш активізувати значну частину потенціалу жіночої психіки, проте у всіх випадках з негативним результатом. Дана «червиві позиція» є своєрідним стартером, який приводить в дію жіночу негативність.

Езотеричний сонник

Побачити дощовихпопереду подорож, легка дорога і пов'язані з нею необтяжливі клопоти. У землі - буде урожайний рік, збільшення числа худоби, хороший улов, достаток грибів та ягід. Були в їжі - заздрісник прагне нашкодити вам за допомогою критики - і вас, і вашої роботи.

Французький сонник

Шовковичні черв'яки сняться до того, що в скрутному життєвому становищі ви сміливо можете розраховувати на дружню допомогу.

Сонник Фрейда

Якщо вам снилися дощові черв'яки, це означає, що відносини з людиною, яка для вас дуже дорогий і близький, зміняться.

Для того щоб ловити рибу, ви насаджували хробака на гачок - це підказка:

Вам слід було б, причому невідкладно, поміняти стиль одягу, тому що всі давно до нього звикли.

Якщо ви будете продовжувати одягатися в тому ж дусі, то людина, якій ви симпатизуєте, не зверне на вас уваги ще дуже довго.

Якщо жінка роздавила у своєму сновидінні дощового хробака, це обіцяє їй докучливе, нав'язливе, неприємне залицяння одного кавалера, єдиним способом відвадити якого буде дуже різке пояснення. Тільки тоді до нього дійде, що вона не має до нього інтересу.

Для чоловіка сон служить підказкою про те, що він повинен ставитися до своєї дружини з більшою довірою, не підозрюючи на кожному кроці в зраді.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Енергія та містерії Землі. Приховані приготування або робота під поверхнею. Низька, безхребетної життя. Вторгнення;

"червоточина".

Дворянський сонник Н. Грішиній

Черв'яків бачитиприбуток. Дощових - печаль. Є черв'яків - неприємність. Вбити хробака - звільнитися від якогось зла. Їх на собі бачити - таємні печалі, неприємне суспільство. Багато хробаків навколо себе бачити - лінь / туга за минулим, наближення старості. Хробаки, все пожирають навколо - символ часу. Їх з кишені дістати - відчути себе «живим трупом». Серед гігантських черв'яків бути - свої Сластолюбний устремління споглядати. Хробаки навколо лізуть з землі - жирові шлаки твого тіла.

Сонник Данилової

Бачити у сні черв'яків для жінки означає велику кількість сексуально привабливих для неї залицяльників, між якими їй вкрай важко буде зробити вибір. Існує ще одна інтерпретація такого сну для жінки - на даний момент у її житті існує можливість зачати дитину.

Для чоловіка такий сон означає, що він може не сумніватися в своїх сексуальних можливостях.

Сонник Міллера

См. Хробаки.