Тлумачення сну «Позашлюбний зв'язок»

Сонник Лоффа

Сни про секс і пошук сексуального підтексту - це щось на зразок розваги для тлумачів. Часто не потрібно навіть довго шукати. Сексуальне задоволення, любов, флірт, потяг і нічні рандеву дуже часто присутні в химерних сплетіннях снів.

Пошук сексуального підтексту протягом довгого часу був основним шляхом дослідження і тлумачення снів, що частково пояснюється значним внеском Зигмунда Фрейда в цю область. Однак тлумачення сексуального змісту снів може представляти деякі труднощі. Наукові дослідження виявляють значні відмінності в тому, як чоловікам і жінкам сниться секс. Тим не менш, коли все вже сказано і зроблено, майже всі "роблять це" в країні мрій.

Скільки? Згідно з наявними відомостями, секс є темою не менше 12% чоловічих снів і 4% жіночих. Така статистика, загалом, узгоджується з нашими сексуальними потягами в реальності, де чоловіки набагато більше, ніж жінки стурбовані цим питанням. (Хоча кажуть, що чоловіки приділяють думкам про секс набагато більше, ніж 12% від часу свого пильнування.

У своїй книзі "Знаходження сенсу в снах" Дж. Вільям Дамхофф оприлюднив цікаві дані про прояв сексу в сновидіннях:

Чоловіки:

Участь в сексі - 93%. Спостереження за сексуальними актами - 7%.

Жінки:

Участь в сексі - 68%. Спостереження за сексуальними актами - 32%.

Ця таблиця показує, що жінки в снах з сексуальною забарвленням часто відокремлюють себе від того, що відбувається, тоді як чоловіки розглядають себе в якості учасників. Це може мати значення для розуміння, чому серед чоловіків - особливо хлопчиків - більш широко поширене досягнення оргазму в стані сну, ніж серед жінок. Це також проливає світло на конфлікти, пережиті багатьма жінками і пов'язані з ТАБУ хорошою / поганої дівчинки.

Крім явних сексуальних дій, важливим є питання сексуальних образів і символів, що часто зустрічаються в снах. З причини того, що сексуальність або в дитинстві, або протягом усього життя покрита таємницею, підсвідомо схильне різноманітними способами візуально представляти секс. Своєю теорією ОСОБИСТОСТІ, керованої сексуальним потягом, Фрейд зробив великий внесок у такий розвиток думки.

Фрейд зробив у питаннях сексуальної забарвлення снів той же, що Генрі Форд зробив для двигуна внутрішнього згоряння. Раптом всім і скрізь стали снитися сни сексуального змісту. Зрештою, це призвело до охолодження по відношенню до Фрейду деякої частини освіченого суспільства. Багатьох вчених цікавить питання, чи був Фрейд в дійсності настільки, як про нього думають, поглинений сексуальним символізмом.

Тлумачення сексуальних снів.

Сексуальні сновидіння не є снами виключно про секс. Часто вони про те, як ми сприймаємо людей і як думаємо, що інші сприймають нас.

Для створення рамок тлумачення сексуальних снів важливо ідентифікувати, хто уві сні поруч з вами і що ви відчуваєте у відношенні випробовується у сні досвіду.

Деякі сни просто романтичні. Хлопець і дівчина зустрічаються в країні снів і насолоджуються один одним. Зазвичай сценарій передбачає привабливого знайомого і приємну обстановку в цілому.

Якщо не вважати відчуття, що, можливо, в цій нічній зв'язку події розвиваються надто швидко, то порушення табу не існує. Часто марив просто діяв під впливом потягу до певного людині. Теорія ВИКОНАННЯ БАЖАННЯ Фрейда є цьому достатнім поясненням.

Інші сни наступають на межі наших табу. До таких відносяться сни з сексуальним сюжетом, який марив порахував би наяву неприйнятним, але в якому уві сні бере участь, Такі сни можуть заподіювати сильний неспокій, Можна прокинутися з відчуттям згвалтування, порушення подружньої вірності або втрати невинності. Сни такого характеру потребують більш ретельному вивченні.

Першим важливим кроком буде виявлення того, що викликало дискомфорт. Це був НАЧАЛЬНИК, колега по роботі, один? Хтось набагато старше або молодше вас, з ким у вас склалися ніжні, але платонічні відносини? Або ж найбільш виразною особливістю сну був характер любовного побачення - відбувся з примусу, обманом, що відбувається на публіці або будь-якого іншого? Хто кого примушував? Може бути, незнайомець (незнайомка нагадав вам когось, кого ви знаєте? Часто компонентами сексуальних снів є відносини представництва і заміщення.

Деякі зі снів свідчать про наш двоїстий відношенні до табу. Зрештою, в забороні є щось хвилююче. В одних випадках ми висловлюємо своє власне розчарування сексуальним життям, яка нас не влаштовує, в інших-хтось переступив межу наших табу, і ми відповідаємо на це тим, що сприймаємо його як людини, що одержує від нас незаслужену прихильність.

У цих випадках сни заслуговують на увагу і вивчення. Дослідивши те, що спочатку вважали огидним, ви виявите нові аспекти своєї особистості та оточуючих вас зв'язків, яких раніше здебільшого не помічали. І що, можливо, найважливіше - ви будете більш обізнані про різних гранях своєї особистості в цих відносинах.