Сонник «Туман»

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви йшли, а вас оточував туман, це свідчить про те, що на даному життєвому етапі ви злегка розгублені:

У ваше життя входить так багато нових людей, що ви навіть не в змозі визначитися, хто з них заслуговує вашої довіри, а.

Сон радить хоча б перший час не виявляти надмірної довіри всім підряд.

Дивлячись у вікно, бачити туман - такий сон свідчить про те, що ви не особливо прагнете до сексу і намагаєтеся зрозуміти, що ж трапилося. Вже скоро ви зрозумієте, де заритий собака, але зараз справжня причина вашого охолодження до постільних утіх вам не відкриється.

В тумані наближалась постать людини - це означає, що незабаром у вашому оточенні з'явиться той, хто допоможе пізнати все, що з постійним партнером ви досі не відчували. Опиратися нахлинули почуттям марно:

Вони будуть сильніше вас.

Сонник Міллера

Побачити в сновидінні, що навколо вас суцільний туман, - це означає, що вдома трапляться якісь неприємності;

Будуть і удачі, тільки вельми сумнівні. Однак якщо туман розсіювався, це все триватиме недовго.

Якщо побачили оповитих туманом інших людей, ви досягнете вигоди, але скористаєтеся для цього нещастям інших.

Сонник Цветкова

Попереду у вас невідомість;

Проявите нерішучість.

Сонник Міс Хассе

Піднімається з землі - тривога;

Падаючий — заглиблюєшся в спірні питання;

Густий — важко буде тобі знайти вихід з положення;

Розсіюється — реабілітіруешься від помилкового підозри.

Езотеричний сонник

Побачити, як опускається туман, - це сон до того, що на вулиці потеплішає. Бродити в ньому - сновидіння означає, що ви будете перебувати в невіданні щодо того, що вам було б знати непогано, оскільки правда таїться в якихось туманних напівнатяках.

Якщо туман уві сні викликав у вас страх, то обман щодо вас буде використаний навмисно.

Сонник Менегетті

Позначення стану психічної депресії, а також нездатності домогтися ментальної автономії через загрозу психічного паразитизму або ж пасивного знаходження в ситуації психічного вампіризму.

Французький сонник

Приснившийся туман — пророкує Вам великі неприємності в справах, які потягнуть за собою значні збитки.

Англійський сонник

Сонпровісник крайньої невизначеності.

Якщо вам хочеться утвердитися в якості коханця, це навряд чи вийде.

Якщо звернетеся до друзів за допомогою, малоймовірно, що вони допоможуть вам.

Якщо спекулюєте на біржі акціями, це заняття може стати згубним для вас. А може, ви маєте намір поправити здоров'я? Сон вважається недобрим, багато після нього може піти зовсім не так, як вам би хотілося.

Туман розсіювався, поступаючись місцем сонячному світлу, - це означає, що так само розтане невизначеність, а ваше життєве становище буде поліпшуватися.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви пробираєтеся крізь густий туман - передвіщає страшну біду і невдачі в справах.

Вийти з туману - пророкування стомлюючого, але прибуткового подорожі.

Якщо туман розсіюється - ваші неприємності будуть тимчасовими.

Бачити інших у тумані - означає, що Ви тільки виграєте від невдач інших людей.

Якщо молодій жінці присниться, що вона потрапила в туман - наяву вона буде залучена в непристойний скандал, але якщо уві сні їй вдасться вибратися з туману - вона доведе свою невинність і поверне собі добре ім'я.

Якщо вам сниться туман, який оточує вас з усіх боків - значить ви заплуталися і не можете знайти вихід із становища.

Якщо ви бачите, що ваш будинок оточує туман - це вказує на те, що ваші сумніви здебільшого пов'язані з вашою особистою життям.

Якщо ж уві сні ви намагаєтеся сховатися, укритися від туману - значить ви намагаєтеся піти від своїх проблем, закрити на них очі.

Якщо ж ви пробираєтеся крізь туман - це знак того, що ви хочете вирішити свої проблеми.

Якщо уві сні ви відчуваєте страх, вам здається, що в тумані хтось сховався - це знак того, що й наяву ви відчуваєте побоювання перед якоюсь людиною, боїтеся зустрічі з ним, тому що він, можливо, заподіяв вам багато зла.

Якщо ж ви бачите, що з туману на вас стрибає якийсь звір - це попередження про те, що вам потрібно бути більш обережною, щоб не піддати наяву своє життя небезпеці.

Пригающій з туману звір - вказує також на сексуальні домагання. У тому випадку, якщо у сні в тумані ви намагаєтеся сховатися, це вказівка на те, що ви приховуєте від оточуючих своє особисте життя.

Якщо вам сниться туман з четверга на п'ятницю - ваші сумніви вимагають прийняття якогось рішення найближчим часом, інакше вам не уникнути неприємностей.

Якщо ж ви бачите уві сні туман з п'ятниці на суботу - слід розібратися з особистими справами, а не пускати все на самоплив.

Сонник Симона Кананіта

Туман — невідомість, утруднення - піднімається з землі - тривога - падаючий - Вам важко буде знайти вихід з положення - розсіювати - реабілітіруетесь від помилкового положення.

Сонник Фен-шуй

Туман — невідомість, нерішучість.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Перешкода. Область вашого життя, яку ви не дуже ясно бачите.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Туман може символізувати емоційне або ментальне замішання. Або емоції, або думки плутаються і заважають розібратися в ситуації.

Туман може також означати, що у вашому житті є перешкода, яку ви ще не можете ясно розгледіти.

Туман може також символізувати ваше підсвідомість. У багатьох містичних традиціях магія відбувається тоді, коли все оповите туманом або серпанком.

Туманцарство фей, магів і містиків. Це може говорити вам, що слід возз'єднатися з тієї глибокої магією, яка ховається в вас. (См. також Вода і Повітря).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився туман на березі, дуже скоро вам зроблять ряд цікавих пропозицій. Щоб вибрати найкраще, приклейте собі на сідницю пелюстка вашого улюбленого квітки. Погане значеніеЕслі вам наснився туман на воді, то важко сказати, що вас чекає попереду - майбутнє покрито туманом. Тому і поради тут давати важко - приготуйтеся до всього.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Туман — неясне стан. У ньому блукати - не поспішай з рішенням.

Туман над головою - неплідно думки / щастя переміниться. В густій імлі взимку бути - хвороба.

Туман з землі виходить - швидкоплинна хвороба.

Сонник Шеремінской

Дим в кімнаті - сімейні сварки, дим на вулиці - до розчарування.

Якщо ви бачите себе в тумані - невідомість в справах, викликана вашою нерішучістю в діях.

Новий сімейний сонник

Побачивши себе, оповитий туманом, ви можете розраховувати лише на сумнівні удачі. Можливі ще й домашні неприємності. Але якщо туман розсіється, то ці неприємності триватимуть недовго. Приснився хтось інший в тумані - побудуєте своє щастя на чужому нещасті.

Циганський сонник

Невизначеність.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте в густому тумані, це означає, що ваш життєвий шлях буде часто здаватися вам неясним і заплутаним. Однак завзятість і прагнення до саморозвитку дозволять вам знайти ясність у житті.

Якщо ви абсолютно заблукали в тумані, це означає, що ви не вірите в свої сили і не можете прийняти рішення.

Якщо уві сні ви почуєте туманний горн, значить, для вас наступають неблагополучні часи.

Сонник Шувалової

Свідчить про ситуацію психологічної депресії, що виникла в результаті психічного тиску з боку сильної, негативно налаштованої особистості.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон означає надзвичайну невизначеність. ви хочете ствердитися як коханець? ви звертаєтеся до друзів за допомогою? ви спекулюєте акціями на біржі? ви сподіваєтеся поправити своє здоров'я? сон поганий, після нього багато чого може піти криво і навскіс. якщо уві сні ви бачите, що туман розсіюється і з'явилося сонце, ваше становище зміниться на краще, невизначеність зникне.

Сонник Мартина Задеки

Туманродючість.

Сонник Жовтого Імператора

Над морем паморочиться пелена, Клубится і вночі і вдень. У селищі гірському дощ мрячить, Осінь вже прийшла. Ван Гуань Ян (розум. 1380 р. ) Першоелементів - земля, метал, вода, дерево. Стихії - вологість, сухість, холод, вітер. Емоції - задума, смуток, страх, гнів. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок, легені, товста кишка, нирки, сечовий міхур, печінка, жовчний міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій, Юпітер. Пояснення і тлумачення Вода, небо і земля є трьома з восьми основоположних символів народження і руху життя в китайській філософії. Людина повинна дотримуватися в собі і навколо себе правильний баланс енергій.

Якщо ще трохи додати воді янською енергії, то вона буде прагнути до неба, як і всі сутності з переважанням енергії ян. Небесне світло, небесне тепло додають воді янською енергії. Вода звертається в пар, туман, прагне до неба, збираючись там в хмару і дощами проливаючись назад на землю, несе з собою сильний заряд янською енергії. Чи не тому дощова та снігова вода хороша для пиття? В найдавніших китайських філософських книгах говориться, що Великий Межа або у цзи існував насамперед-це те, що було до того, як з'явилася всесвіт;

Це якесь викликало початок руху подія, якесь самоцінне існування. Прагнення води до неба закономірно:

Якщо протилежне відбулося з єдиного кореня, то дві половинки будуть прагнути до возз'єднання. Перетворення води в хмари, пар і туман буде земним подобою моменту перетворення цзи в тай цзи:

Життя зародилося, визначеного вигляду ще немає, але простори для розвитку безмежні. Чи не тому люди так люблять споглядати хмари і туманні маси повітря, що бачать в них прообрази народження всесвіту? Велична картина біжать по небу хмар чарує людей тисячоліттями:

Люди дивляться і вбирають ритм возз'єднання, ритм вічного кругообертання інь і ян - ритм безсмертя в мінливості форм. Хмари, пара, туман уві сні бачити / знаходитися серед них (відчуття) - змішання иньской і янською енергії. Хмари / пар / туман сняться / спостерігати їх із задоволенням уві сні - пристрасть дивитися на мінливість хмарних і туманних мас говорить про прагнення до адекватного пізнання світу і свого місця в ньому. Світ існує сам по собі, людина - одна з форм існування світу, спостерігач - очі й дзеркало світу;

Якщо людина виконує свою функцію, то життя його довговічна. Наближення до такого світогляду дарує спокій, сили і впевненість у своїх силах. Чи можна бути невпевненим в силах, даних землею і небом? Спокійний і впевнений чоловік досягне успіху в будь-якій сфері.

Сон сприятливий в будь-який сезон, але особливо восени. Спокійна смуток від порівняння самої себе з величезністю світобудови благотворно діє на легені і в майбутньому, взимку, на нирки. Пара, туман спостерігати з незадоволенням / лякатися уві сні різноманіття та мінливості форм / втратити дорогу в тумані і боятися - незадоволення і страх при усвідомленні величезності пре-у вічному русі світобудови є знак, що в житті сновидца мало спільного з ритмами природи і Космосу. Маленький штучний світ власних понять і законів поставлений на місце Всесвіту, але приховане відчуття штучності такого життя, її ілюзорності і нереальності, давно породило внутрішню депресію і цілковите невіра в свої сили. Мета життя сховалася в який став для штучного створення небезпечному первозданному тумані. Небажання визнати свої помилки змушує боятися туману, хоча боятися потрібно б себе - туман навколо сновидца є вихід назовні його власної емоційної сфери внутрішнього нездорового інь, такий туман навіть може закономірно породити і образи нечистої сили (см. соотв. статтю), викорінені своїм же власним духом.

Сон несприятливий, неясність мети загального руху породить якщо не миттєвий крах, то заплутаність у справах і відносинах, що призведе колись до краху. Депресія виснажила легкі і пошкодила нирки, селезінка та печінка теж у вкрай виснаженому від боротьби з туманними примарами стані. Хмари спостерігати зі страхом (конкретно хмари) - хмари ближче до Неба, ніж просто пар і туман. Щоб спостерігати хмари, треба закинути голову. Зв'язок з Небом може перерватися тільки з власної вини, внаслідок неетичних вчинків або повного неприйняття, недуманія про безмежжя та нескінченно життя. Страх хмар і неба у сні в дійсності збігається з суто матеріальними інтересами в житті і неприязню до всіх не побутовим високим темам. З точки зору медицини, селезінка погано виконує функцію по переміщенню рідин, що викликає застій у легенях. Легені та селезінка несприятливо впливають на нирки, виникає порожнеча нирок. Спільними симптомами будуть:

Слабкість, набряки, задишка, порушення травлення, нездужання сечостатевої системи і відчуття холоду і як би внутрішньої порожнечі, які часто гасяться Постон вживанням спиртних напоїв.

Якщо сон і деякі супутні йому симптоми з'явилися осе-раю, то хвороба проявиться з великою ймовірністю навесні, в сезон оновлення і відродження життя:

Коли духовна основа відродження відсутня, то і фізичного відродження бути не може, тоді навесні народжуються хвороби печінки і жовчного міхура.

Сон несприятливий і вимагає глобального перегляду відносин зі світом.

Азбука тлумачення снів

Тумансимвол того, що істина, яку ви шукаєте, прихована від вас.

Блукати в тумані - остерігайтеся поспішного рішення.

Американський сонник

Туманперешкода. Область вашого життя, яку ви не дуже ясно бачите.

Ідіоматичний сонник

«Напустити туману» — спробувати обдурити, обумовити;

«все як у тумані» - неясність, дезорієнтація, хвороба голови.

Імператорський сонник

Дивитися на менчівость хмарних і туманних мас - говорить про прагнення до адекватного пізнання світу і свого місця в ньому. Світ існує сам по собі, людина одна з форм існування світу, спостерігач очі і дзеркало світу;

Якщо людина виконує свою функцію, то життя його довговічна. Наближення до такого світогляду дарує спокій, сили і впевненість у своїх силах.

Місячний сонник

Туман над водою - благополуччя.

Малий сонник Велесів

Туман — худе житье, темну справу, нерішучість, невідомість, невдача;

Над водоющастя;

Розуміється в небо - радість, щастя;

Опускається на землю - печаль, смуток, нудьга.

Новітній сонник

Туман — не зможете ніяк пояснити свій вчинок, який принесе вам немало бід.

Новий сонник 1918 р

Туман — невідомість, нерішучість.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви оповиті туманом, передвіщає Вам сумнівні удачі і домашні неприємності.

Якщо туман розсіюється - Ваші неприємності триватимуть недовго.

Побачити інших у тумані - означає, що Ви досягнете вигоди, скориставшись нещастям інших.

Сонник XXI століття

Бачити у сні туман над водою - до благополуччя, взагалі туман - до сумніву, несподіваного успіху.

Сонник Азара

Якщо сниться, що туман з землі виходить - це до хвороби.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні туман - до сумнівів.

Якщо ви бачите уві сні туман - наяву вашим планам не судилося здійснитися.

Якщо ви бачите уві сні, що пробираєтеся крізь густий туман - це попередження про те, що вам потрібно гарненько обдумати існуючий стан справ і прийняти рішення.

Якщо ж уві сні ви відчуваєте неясну тривогу через насувається туман - наяву вам потрібно послухатися ради досвідченої людини для того, щоб запобігти небезпечний розвиток подій.

Якщо ж уві сні ви пробираєтеся через туман, але вам заважають різні перешкоди - значить, наяву ви піддаєте себе небезпеці.

Якщо ж у сні з туману на вас насуваються чудовиська - вам слід вдатися до допомоги друзів, щоб уникнути катастрофи.

Якщо ви бачите туман з вівторка на середу - вам слід проявити побільше стриманості, щоб вас не втягнули у конфлікт.

Якщо вам присниться туман з середи на четвер - вам слід побоюватися своїх недоброзичливців, вони здатні вас обмовити.

Якщо ви бачите туман уві сні з четверга на п'ятницю - наяву вам слід переглянути свої життєві позиції.

Сонник для стерви

Тумандомашні проблеми, розбіжності.

Розсіюється туман — скоро кінець неприємностям.

Побачити в сні людей, що йдуть крізь туман - чиюсь помилку ти використовуєш у своїх корисливих цілях.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні туманний серпанок - означає, що про якесь питанні ви маєте дуже туманне і неясне уявлення. Зазвичай такі сни підказують, що ваші плани не відрізняються чіткістю, а перспективи вельми сумнівні.

Бачити в тумані неясні обриси людей - говорить про те, що ви маєте не зовсім вірне уявлення про своє оточення.

Заблукати в тумані - це попередження. Найближчим часом ви не повинні покладатися на своє чуття або вплутуватися у справи, в яких мало що розумієте.

Якщо ж туман у вашому сні потроху розсіюється - сон передвіщає, що незабаром ваші негаразди закінчаться, а сумніви розвіються як дим.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Туман — вас мучить недомовленість, приховане правди.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Туман — до неясного, заплутаного справі, тяжбі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Туман — до крадіжки, причому злодія не виявлять.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вас оточує непроникна стіна туману - передвіщає вам сумнівні удачі і домашні неприємності. Раптово впав на дорогу, по якій ви ведете машину такий туман - знак вигод за рахунок інших.

Сонник Мандрівника

Туманності — неясність, невизначеність життєвого напрямку, доленосних впливів.

Туман — невизначеність, невідомість;

Густий, темнийнебезпека.

Середньовічний сонник

Туман — вихори або туман віщують утруднення.

Український сонник

Туман — невідомість, нерішучість.

Універсальний сонник

Туман — це, по суті, низько пливуть хмари, тому сон, в якому ви бачите туман, може виражати ваше прагнення до чогось більш земному.

Важливо відзначити, як ви себе відчуваєте в тумані. Ви розгубленості і невпевнено ступаєте? Або відчуваєте себе комфортно, знаєте, в якому напрямку вам потрібно йти, і відчуваєте твердий грунт під ногами? - Ваша відповідь визначить:

Щоб вірити у щось, вам потрібно це бачити, чи ви сміливо йдете по життю, навіть якщо не знаєте точно, куди йдете?

Якщо уві сні ви бачили швидше зміг, ніж туман - значить, ви вважаєте, що навколишній вас світ забруднений. Можливо, ви засліплені емоціями (частинки води в повітрі) або негативними проявами (думками і почуттями) з боку інших людей.

Якщо уві сні ви самі створюєте зміг, які негативні риси свого характеру ви хочете приховати від оточуючих?

Якщо уві сні ви бачили легкий туман - сон символізує емоції, які переповнюють вас. Що в даний момент життя викликає у вас сильні емоції? Як краще з ними впоратися, поки вони не перетворилися на справжній проливний дощ?

Коли ми заплуталися і відчуваємо себе потерянно - говоримо, що перебуваємо «як у тумані».

Тепло сонця кращий спосіб розігнати туман - можливо, у вашому житті просто-напросто не вистачає промінчика сонця.

Давньоруський сонник

Невідомість, нерішучість.

Цей сон означає надзвичайну невизначеність. Ви хочете ствердитися як коханець? Ви звертаєтеся до друзів за допомогою? Ви спекулюєте акціями на біржі? Ви сподіваєтеся поправити своє здоров'я? Сон поганий, після нього багато чого може піти криво і навскіс.

Якщо у сні Ви бачите, що туман розсіюється і з'явилося сонце, Ваше положення зміниться на краще, невизначеність зникне.

Бачити як опускається - до потепління. Бродити в тумані - перебувати в невіданні. Є щось, що було б непогано знати, але правда ховається в туманних натяках.

Якщо відчуваєте ви при цьому страх, то вас навмисно обманюють.

Приснившийся туман — пророкує Вам великі неприємності в справах, які потягнуть за собою значні збитки.

Піднімається з землі - тривога падаючий - заглиблюєшся в спірні питання густий - важко буде тобі знайти вихід з положення розсіюється - реабілітіруешься від помилкового підозри.

Означає стан психічної депресії і нездатності до ментальної автономії через загрозу психічного паразитизму або пасивного перебування в ситуації психічного вампіризму.

Бачити у сні, що Ви оповиті туманом, передвіщає Вам сумнівні удачі і домашні неприємності.

Якщо туман розсіюється - Ваші неприємності триватимуть недовго.

Побачити інших у тумані - означає, що Ви досягнете вигоди, скориставшись нещастям інших.

Бути оповитим туманом - сумнівні удачі, домашні неприємності;

Туман розсіюється — Ваші неприємності триватимуть недовго;

Бачити інших в тумані - Ви досягнете вигоди, скориставшись нещастям інших.

Якщо Вам приснилося, що Ви йдете в густому тумані, то наяву сумніви і страхи будуть заважати розумного ведення справ.

Якщо Ви виходите з смуги туману, то Вас чекає якась поїздка, яка буде хоча й важкою, але вельми результативною.

Якщо туман розсіюється, то на зміну тимчасовим неприємностей прийде успіх.

Сон, в якому Ви ледь можете розгледіти в тумані силуети людей, означає, що чужі проблеми можуть бути Вам на руку.

Для молодої жінки сон, у якому вона потрапила в туман, проте вибралася звідти, означає, що заздрісники спробують опорочити її добре ім'я, проте її чесноти виявляться сильнішими.

Блукати в тумані - не поспішай з рішенням, неясність ситуації може привести до помилок;

В густій імлі взимку бути - хвороба, смуга невдачі.

Сонник Крада Велес

Блукати в тумані - не поспішай з рішенням, неясність ситуації може призвести до помилок.

Жіночий сонник

Виявитися у сні огорнутим туманом - до сумнівних удачам і неприємностей у родині.

Якщо туман розсіюється - смуга утруднень незабаром закінчиться.

Бачити в тумані інших - означає, що ви досягнете вигоди, скориставшись нещастям інших.

 
Відноситься до тем: