Тлумачення сну «Лекція»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви були на лекції, яка була вам цікава, це віщує щось настільки ж захоплююче і нове, з яким ви вже скоро зіткнетеся в житті. Нові знання сприятимуть вашому професійному зростанню.

Запізнилися на лекцію - сон попереджає, що незабаром вам треба бути уважнішими, щоб повести себе правильно в потрібній ситуації.

Лекція уві сні була нудна - ви зробите якийсь крок, через якого відчуєте каяття.

Для молодої дівчини такий сон означає веселе розвага з поганим підсумком.

Читали лекцію самі - ви зайво занудлівость, а великий ваш мінус - невміння швидко сконцентруватися в важливою ситуації. Крім того, якщо в сновидінні ви побачили себе в ролі лектора, це означає:

Найближчим часом ви будете приймати рішення, робити для себе висновок такої важливості, що все подальше життя буде залежати від них.

Слухали лектора — даремно витративши час і зусилля, ви не досягнете жодних результатів.

Для ділових людей сон говорить про те, що вони розоряться або їх зрадять компаньйони.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви розмовляли з лектором, щось запитували в нього, такий сон говорить про вашу надмірної допитливості, активності, яка постійно змушує вас влазити в чужі життя. Ви думаєте, що ваше втручання для людей життєво необхідно, адже насправді це далеко не так. У кожного є власний світ, куди вхід заборонено навіть найближчим людям, і про це забувати не можна.

Побачили себе студентом на лекції - такий сон говорить про бажання якогось вашого знайомого розірвати зв'язок між вами:

На його думку, вона вже вичерпала себе.

Якщо ця людина розповість вам про своє рішення, не переживайте, тому що це зовсім не означає, що ви винні в чомусь або надходили неправильно. Досить просто прийняти чужу думку в якості одного з можливих варіантів власного майбутнього.

Якщо в сновидінні лектором були ви, це говорить про те, що ви перебільшуєте свою роль в житті партнера, бажаючи піднятися і зайняти лідируючу позицію. Зараз між вами існують добрі, рівні стосунки, і всі ваші устремління будуть марними.

Втекли з лекцій - сон про це повідомляє, що ви готові піти на будь-які кроки, не приймаючи доводів розуму, і все заради задоволення, часто ілюзорного. Було б краще, якби ви перестали діяти в такому дусі, адже вам вже, швидше за все, доводилося помічати, що те, до чого ви прагнули, насправді не заслуговувало таких жертв.

Конспектування лекції сниться до того, що в рішенні якоїсь проблеми ви хочете йти по шляху найменшого опору, немов «конспектуючи» її, зменшуючи її до мінімуму.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти заснула на лекції, свідчить:

Ти прагнеш довести оточуючим, що ти здатна самостійно мислити і приймати рішення.

Якщо ти слухаєш цікаву лекцію - значить, поринеш у вир захоплюючих подій. Сон, в якому ти сама читаєш лекцію, означає, що від тебе буде потрібно прийняття важливого рішення.

Сучасний сонник

Перебувати в сні на цікавій лекції - означає, що Ви незабаром відкриєте для себе щось нове і цікаве. Ці знання допоможуть Вашому професійному зростанню.

Спізнитися на лекцію - передвіщає, що незабаром Вам треба бути уважнішим, щоб у потрібній ситуації повести себе правильно.

Слухати у сні нудну лекцію - означає, що Вам доведеться розкаятися в скоєному вчинку. Молодій дівчині такий сон - передвіщає велику розвага, яка закінчиться погано.

Читати самому лекцію - говорить про те, що Ви занадто занудно. Вашим великим мінусом є невміння моментально сконцентруватися в важливою ситуації.

Азбука тлумачення снів

Лекціяпопередження, що хтось може вмовити вас взяти участь в непотрібному вам заході.

Чути лекцію у сні - отримати запрошення для участі в справі, про яку ви не думаєте.

Східний сонник

Сон, в якому ти заснула на лекції - свідчить:

Ти прагнеш довести оточуючим, що ти здатна самостійно мислити і приймати рішення.

Якщо ти слухаєш цікаву лекцію - значить, поринеш у вир захоплюючих подій.

Сон, в якому ти сама читаєш лекцію - означає, що від тебе буде потрібно прийняття важливого рішення.

Новітній сонник

Бути на лекції - до втомливої і довгому діалогу з нецікавим людиною;

До повчанню з боку.

Сонник XXI століття

Слухати у сні цікаву лекцію - до отримання наяву нових знань і навичок, нецікаву - до розчарування і розкаяння.

Сонник від А до Я

Слухати у сні лекцію в вузівській аудиторії означає, що вам належить вирішити щось, потрібно більше терпіння і наполегливості.

Якщо ви слухаєте лекцію з питань сім'ї, шлюбу або сексу, стало бути, у вас не все гаразд у цих аспектах.

Читати уві сні лекцію, яку аудиторія слухає із захопленням, - значить, незабаром дасте гідну відсіч наклепникам і злостивцям, які мають намір очорнити ваше добре ім'я;

Якщо вашу лекцію слухають без усякого інтересу - наяву будете поставлені в обмежені обставини.

Побачене уві сні поле льону - знак зради і корисливих інтересів. Рвати льон - до отримання несподіваного спадщини.

Бачити льняне або білизна - заощадите на малому, втратите на великому. Лляна скатертина на святковому столі віщує придбання речі, покликаної полегшити працю хатньої господині. Гладити м'яку льняну голівку дитини - до удачі. Користуватися лляною олією - великий виграш. Лляне насіння - знак процвітання справах і благополуччя в родині.

 
Відноситься до тем: