Сонник «Коридор»

Езотеричний сонник

Коридор — це уособлення вашої життєвої дороги. Яким він був у сні, такий буде і дорога в прийдешній період. Був звивистим, темним - це говорить про те, що ви, не маючи чіткої мети, блукаєте в потемках. Багато дверей - уособлення багатьох можливостей. Вам належить вибрати, в яку кімнату заходити. Найкраще буде, якщо вам вдасться виявити свою кімнату.

Сонник Азара

Поїздка далеко.

Життєва дорога. Який коридор, такий і шлях в майбутній період. Звивистий, темний - блукаєте в темряві без чіткої мети. Багато дверей - багато можливостей, треба зробити вибір, у яку кімнату ввійдете. Краще всього, якщо знайдете свою кімнату.

Якщо уві сні Ви знаходитесь в довгому темному коридорі і не знаєте, куди йти далі, то такий сон є відображенням дійсності і говорить про те, що Ви втратили життєво важливі орієнтири.

Якщо ж в кінці коридору Ви бачите світло і прагнете до нього, то життя поставить Вас перед необхідністю прийняти відповідальне рішення, від якого залежатиме Ваша подальша доля.

Якщо Вам приснилося, що Ви йдете по світлому коридору, заглядаючи в усі двері і приміщення, і не знаходите жодної живої душі, то в реальному житті Ви можете розраховувати на підтримку близьких друзів.

Слов'янський сонник

Коридор — до несподіванок і небезпеки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Коридор або велика труба, в якій сам перебуваєш - якась небезпека / певна дистанція у відносинах / шлях, який ти змушений обрати / дії не по своїй волі / еротичні фантазії. З іншого боку коридору неприємної людини бачити - небажано коротка дистанція у відносинах з ним. Людини, від тебе тікає - хтось навмисне ухиляється від зустрічі або близьких стосунків з тобою. Дивних тварин в коридорі зустріти - твої нав'язливі безпричинні страхи. Грати, що ділять коридор - перешкоди між людьми.

Коридор з калюжами;

Велика труба, по якій йдеш;

Коридор з тупиком або маленькою дверима в кінці;

Голих жінку або чоловіка в кінці коридору бачити - еротичні фантазії, незадоволеність в любові. Багато людей в довгому коридорі зустрічати - підозри в зраді, неможливість сховатися від якоїсь відповідальності, від свого боргу. Світлий, з вікнами коридор уві сні бачити, по скляній трубі йти, по залитій світлом галереї - відчуття правильно взятій дистанції у стосунках з людьми / немає необхідності турбуватися, що тебе неправильно зрозуміли / гармонія у стосунках взагалі. Темним, вузьким, звивистим або дуже низьким коридором йти, по шахті блукати - сни, викликані свідомістю, що у тебе відсутня свобода вибору в поведінці / неволя. З коридору в коридор нескінченно проходити - безуспішно домагатися деякої свободи поведінки.

Коридор з безліччю дверей бачити, з масою провідних вгору і вниз сходів - відчувати страх перед самостійними рішеннями / неуцтво визначає непередбачуваність, небезпека твоїх вчинків / небезпечна свобода. В туалет по нескінченному коридору бігти - ускользающее багатство / вигідна должностьВ постіль по коридору поспішати - марні надії на створення домашнього вогнища / марні надії на мир і спокій у родині. По коридору готелю йти і безуспішно свій номер розшукувати - відчувати страх перед життям / невпевненість перед першою близькістю в любові. Речі і зображення в коридорі - символізує те, що обтяжує та закріпачує людини.

Коридор з ширмочками бачити, за якими хтось живе - тяготитися оточенням, бажання піти, сховатися від людей.

Коридор з вікнами на стелі - страх перед відповідальністю, пробудження в тобі деякого почуття провини.

Коридор в ліс або поле виходить - хороший кінець ситуації, що створилася. Йти по коридору з сліпучо сяючих підлогою - не знати, що робити, втратити грунт під ногами. Йти по коридору з високими ступенями, підвищувати або знижувати, перегороджений безліччю дверей - бути в повному невіданні від наслідків своїх дій. Йти по коридору з глибокими колодязями, та відходять від нього темними ходами - небезпека, яку відчуваєш, але не бачиш. Нескінченний, що минає вглиб землі коридор - дорога пізнання. Бігти по коридору в натовпі людей - стати жертвою якогось суспільного лиха. Йти по коридору зі світними знаками, бачити світло лампи вдалині - те ж саме. Від обвалу по підземній галереї бігти - необхідно швидко прийняти рішення. Підземним ходом з дому, двору йти - оманливі надії на швидке вирішення справи / необхідність схитрувати.

Сонник Шеремінской

Коридорзнак змін або необхідності прийняття рішення.

Йти по коридору і бачити двері в іншу кімнату або вихід в двір - до змін в кращу сторону.

Якщо ви зупиняєтеся в коридорі - це означає, що ви недостатньо рішучі в своїх діях.

Сучасний сонник

Якщо уві сні Ви знаходитесь в довгому темному коридорі і не знаєте, куди йти далі, то такий сон є відображенням дійсності і говорить про те, що Ви втратили життєво важливі орієнтири.

Якщо ж в кінці коридору Ви бачите світло і прагнете до нього, то життя поставить Вас перед необхідністю прийняти відповідальне рішення, від якого залежатиме Ваша подальша доля.

Якщо Вам приснилося, що Ви йдете по світлому коридору, заглядаючи в усі двері і приміщення, і не знаходите жодної живої душі, то в реальному житті Ви можете розраховувати на підтримку близьких друзів.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, метал, вода, земля. Стихії - вітер, сухість, холод, вологість. Емоції - сумнів, смуток, страх, гнів. Органи - селезінка, легені, нирки, печінку. Планети - Юпітер, Венера, Меркурій, Сатурн. У сезоні Літо мається сон Місто / блукати в місті;

Тлумачення його багато в чому схоже:

Патологія внутрішніх органів в поєднанні з емоційно-психічними блоками.

Коридор / тунель завжди служить засобом переходу з одного місця / приміщення в інше.

Якщо з коридору немає виходу, значить, немає мети життєвого руху, що можливо, коли внаслідок неправильного способу життя і ставлення до світу втрачається здатність сприймати інформацію неба / Космосу / природи / Творця. Причина втрати інформації - в самому собі. Тунель у сні - символ обмеженості рухів і неможливість змін (йдеш тільки по ходу тунелю). Довжина тунелю символізує час для досягнення поставленої мети:

Немає кінцямета нереальна;

Безвихідь — неадекватні засоби досягнення. Чим далі блукаєш у сні, тим більше самообмеження покладено на самого себе. Товщина стін тунелю уві сні (відчуття чогось важкого і масивного навколо) - символізує бажання незалежності, нехай навіть ціною обмеженості та ізоляції. Але зайва ізоляція і захист перетворює свого творця в раба, вічна захист від всього і від всіх знищує навіть думка про відкритість і довіру. Таким чином, тунель і коридор уві сні - ще й символ самотності і нудьги, що відповідає безцільності руху. Блукати уві сні в коридорах / тунелях, часто не мають кінця, - стан, коли внутрішня інь не знаходить собі зовнішнього вираження ян, хоча обидва вкрай потребують один одного.

Коридор ом / тунелем у сні блукати і не знаходити виходу - в організмі застій життєвої енергії ци в усіх органах і системах (ендокринна, травна, дихальна та видільна системи). Навантаження від порушення гомеостазу лягає на серце, яке і може послужити джерелом найближчих, але не єдиних неприємностей зі здоров'ям.

Якщо сон протікає в чітко неприємних сірих і брудних тонах, то найбільш уражена печінка;

Задуха в коридорі - вказує на легкі. У будь-якому випадку не в порядку кишечник.

Сон вказує на необхідність в першу чергу спробувати усвідомити:

Чи немає помилки у виборі мети? У самооцінці? Чи не зайві Чи претензії або, навпаки, надмірна довіра до оточуючих? Без цього лікування буде малопродуктивно. Організм, безумовно, потребує лікування, а сновидець в зміні обстановки, відпочинку та відвідуванні лікаря.

Коридор ом / тунелем блукати, але знайти вихід - сон сприятливий, так як організм шукає і знаходить внутрішні ресурси самозцілення, що було б неможливо без роздумів сновидца про себе і світі. Але слід визначити найбільш постраждалі від минулих помилок органи і системи організму і прийняти вищеописані заходи.

Азбука тлумачення снів

Коридор — невизначеність, перехід з одного стану в інший. Зв'язок між двома рядами обставин.

Стояти в коридорі - проявити нерішучість при виборі.

Йти коридором — зміна.

Вузький коридор — показує, що зараз вибору немає. Але цей відрізок життєвого шляху треба пройти до кінця, і положення зміниться.

Звивистий коридор — вашими вчинками рухає чужа воля.

Ідіоматичний сонник

«Коридори влади», «оббивати пороги або ходити по коридорах» - марні або принизливі ділові клопоти;

«йти вузьким шляхом, коридором» - труднощі, позбавлення, страждання.

Імператорський сонник

Коридором блукати, але знайти вихід - сон сприятливий, так як організм шукає і знаходить внутрішні ресурси самозцілення, що було б неможливо без роздумів сновидца про себе і світі. Але слід визначити найбільш постраждалі від минулих помилок органи і системи організму і прийняти вищеописані заходи.

Новітній сонник

Бачити себе в коридорі - до неприємностей, пов'язаних з відвідуванням адміністративної будівлі.

Сонник XXI століття

Побачений у сні коридор - символ невдачі в торгівлі.

Іти в сні по довгому порожньому коридору - передвістя неприємностей на роботі;

По коридору, в якому багато людей - до сприятливого збігу обставин на роботі, вдалою кар'єрі, підвищення на посаді.

Для жінки побачити себе в темному порожньому коридорі - до самотності зі своєї вини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Довгий коридор, побачений у сні - означає, що якусь справу обіцяє сильно затягтися.

Якщо при цьому коридор красивий - можете не турбуватися:

Сон говорить, що очікування не буде вам в тягар.

Довгий коридор з вікнами вздовж стін - знак того, що ваші справи затягуються через те, що ви занадто часто відволікаєтеся.

Брудний, темний коридор - це віддзеркалення вашого власного невдоволення тривалим очікуванням. Після такого сну постарайтеся бути терплячіші і подивитися на життя з світлої сторони, в іншому випадку ваші негативні емоції забезпечать нові невдачі, а справи ще більше затягнуться.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви йдете по нескінченному коридору - значить, наяву ви виберетеся з невідомості і займете шановне становище.

Опинитися в коридорі чужої квартири, де темно і повно всякого непотребу під ногами - такий сон говорить про те, що наяву ви зазнаєте збиток у справах, а вдома вам будуть постійно докучати якісь дрібні неприємності.

Для молодої закоханої особи такий сон - передвіщає, що її далекосяжні плани не витримають перевірки часом і їй доведеться відмовитися від них.

Сонник Мандрівника

Коридорзнак переходу, від одного простору в інше, від одного стану почуттів до іншого. Може означати дистанцію у відносинах. Символізує роздуми, прийняття рішення.

Довгий чи вузький, темний - труднощі, похмурий період життя.

Довго йти по нескінченних коридорах - життєвий тупик, здивування, безвихідна ситуація.

Сонник Фрейда

Коридор — символізує жіночі статеві органи.

Якщо ви блукаєте по довгому коридору або опинилися в темному коридорі - ви заплуталися в своїх сексуальних відносинах, намагаєтеся їх переосмислити, але пака не можете знайти задовільного вирішення своїх проблем.