Сонник «Бар»

Езотеричний сонник

Вам належить звернення в суспільні або соціальні інстанції. Димний, темний - несвоєчасне звернення в соціальні органи і громадські організації, пов'язане зі стояння в чергах і суєтою. Світлий - ваше звернення в соціальні структури буде мати позитивний результат.

Вказує на банальність, соціальний стереотип.

Якщо бачить сон споживає в барі напої або їжу, тоді символ трактується, виходячи з одержуваного суб'єктом задоволення або харчової цінності даних продуктів. Символ негативний, якщо суб'єкт їсть шкідливу або марну їжу.

Якщо Вам приснилося, що Ви зайшли з приятелем в бар, щоб випити по стаканчику пива і поговорити, то наяву Вас обтяжує якась думка, яку Ви хотіли б обговорити з близькою людиною.

Якщо у сні Ви напиваєтеся поодинці біля барної стійки, то в реальному житті Вам дуже хочеться нових відчуттів. Ви втомилися від одноманітності.

Сон, в якому Ви дістаєте небудь смачненьке з домашнього бару, попереджає Вас про те, що йти на поводу у власних бажань не завжди буває сприятливо для Вашого ж здоров'я.

Сонник Менегетті

Барзнак банальності, соціального стереотипу. Вживати в барі напої або їсти - сенс сну визначається виходячи зі ступеня одержуваного суб'єктом задоволення або ж харчової цінності продуктів. Символ негативний, коли суб'єкт їв шкідливу або, як мінімум, марну їжу.

Східний жіночий сонник

Напиваєшся поодинці біля барної стійки? Значить, в житті тобі не вистачає нових вражень. Сон, в якому ти дістаєш небудь смачненьке з домашнього бару, попереджає:

Йти на поводу у власних бажань - не завжди сприятливо для здоров'я.

Сучасний сонник

Побачити в сні себе в барі питущим напої, що замовляють каву, коктейлі - прийдешнє задоволення, яке засуджує суспільна мораль. Точніше, спокуса або можливість отримати таке задоволення, а вже вирішувати вам наяву.

Якщо ви спостерігаєте за роботою бармена - ваше прагнення до приземленим розвагам поставить під удар ваше благополуччя.

Бачити себе барменом за стійкою бару - до зміни діяльності.

Якщо вам приснилося, що ви з коханою людиною проводите вечір в інтим-барі - це свідчить про те, що ви будете мріяти про більш близьких відносинах, але посоромилася відкритися в своїх почуттях партнера.

Бути власником інтим-бару - такий сон передвіщає вам заздрість і плітки навколо вашого імені і вчинків.

Бути в інтим-барі на самоті - цей сон свідчить про те, що ваші плани не знайдуть схвалення у вашому оточенні.

Східний сонник

Напиваєшся поодинці біля барної стійки - значить, у житті тобі не вистачає нових вражень.

Сон, в якому ти дістаєш небудь смачненьке з домашнього бару - попереджає:

Йти на поводу у власних бажань, не завжди сприятливо для здоров'я.

Бачити інтим-бар — означає, що в твоєму особистому житті щось не в порядку.

Якщо наснилося, що ти прийшла в інтим-бар із супутником - ти дуже стривожена тим, що відносини з коханим помітно зіпсувалися.

Суміщений сонник

Спостерігати в сновидінні себе випивають в барі або замовляють каву - майбутнє задоволення, яке суперечить суспільній моралі. Ймовірно це буде спокуса або надасться можливість отримати таке задоволення, а вже здійсниться воно чи ні, вирішувати вам.

Якщо ви спостерігаєте за роботою бармена - ваша тяга до засуджених інтимним розвагам поставить під сумнів ваше благополуччя.

Представляти у сні себе барменом за стійкою - до зміни роду діяльності або зміні роботи.

Сонник XXI століття

Знаходитися у сні в барі - вас чекає швидкоплинне знайомство, яке принесе вам плітки і осуд оточуючих.

Проводити у сні час в інтим-барі або нічному клубі - означає, що ваші плани зустрінуть різке засудження і невдоволення з боку ваших однодумців.

Побачити себе в сні в фітобар або чайхані і пити лікувальний чай або настій на травах - означає, що вам необхідно приділити увагу своєму здоров'ю, можливо, пройти обстеження.

Пивний бар — символізує підвищену активність ваших ворогів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити себе сидячим в барі з коктейлем в руці - до нездійсненних мрій.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе в сні в барі і напідпитку - до галасливої і веселої гулянці.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Сидіти у сні в барі - до зневіри і втрати часу.

Сонник від А до Я

Приснившийся бар, в якому ви п'єте безалкогольні напої - означає, що незабаром ви можете встати перед вибором:

Чи то піддатися низинним бажанням, підкоряючись інстинкту, чи то подолати спокусу і тим заслужити схвалення оточуючих.

Якщо уві сні ви перебуваєте в пивному барі - значить, наяву ваші вороги активізуються.

Якщо ви п'єте пиво за стійкою бару - вас чекають розчарування.

Якщо спостерігаєте, як інші п'ють пиво - ваші надії на поліпшення справ не виправдаються через підступів недоброзичливців.

Розмовляти з барменом - знову ж прагнути до сумнівних задоволень, для дівчини - це може означати зустріч з безпутнім чоловіком.

Сонник Мандрівника

Бар — потреба в спілкуванні, швидкоплинне знайомство;

Легковажність.

Універсальний сонник

У сні вам треба доводити, що ви досить доросла, щоб мати право замовити напій, т. що ви здатні себе контролювати? - Можливо, сон говорить про вашу здатність протистояти шкідливим думкам або спокусам.

Що ви робите в барі? - Ви прийшли на дружню або сімейну зустріч пропустити пару стаканчиків або хочете втопити у вині печаль і повідати історію свого життя обслуговуючому персоналу?

Можливо, бачити бар уві сні - означає бажання змінитися на краще. Можливо, ви прийшли в бар відсвяткувати успіх підприємства і тепер готові до нових випробувань?