Тлумачення сну «Базар»

Сонник Міс Хассе

Сон, в якому ви були на базарі, закликає продовжувати своє удосконалення.

Якщо ви на ньому щось продавали, наяву присвятіть себе торгівлю.

Езотеричний сонник

Південний базар сниться до пересичення нинішніми насолодами;

Сільський — до того, що радості будуть прості, а розваги нехитрі.

Якщо наснилася галаслива або повна торговка на сільському базарі, то на неї буде схожа ваша подружнє життя - така ж неспокійна і насичена різними подіями.

Сонник Лонго

Бачити у сні торгуючим на базарі - вам найближчим часом буде дуже везти, ви можете грати в різні, лото, азартні ігри. Але це продовжиться тільки до тих пір, поки ви не почнете розраховувати на неодмінний виграш і засмучуватися через програш. Сприймайте все легко - успіх і удача вам будуть забезпечені.

Спостерігати за тим, як хтось з ваших близьких торгує на базарі, хоча досі він ніколи цим не займався - означає, що ви стали занадто вимогливі до цієї людини, вважаєте, що він вам повинен багато, а дає мало. Насправді ви явно перебільшуєте, вам не варто так розраховувати на чиюсь допомогу і турботу. Тільки в тому випадку, якщо людина буде допомагати вам абсолютно добровільно, ви отримаєте все сповна.

Бачити у сні самий звичайний базар - вам необхідно звернути увагу на своє здоров'я. Воно може доставити вам багато клопоту. І зайнятися в першу чергу вам потрібно харчуванням, на що вказує сюжет вашого сну. Згадайте, які ви бачили продукти - від них на час вам треба відмовитися.

Якщо ж вам наснився «речовий» ринок - це означає, що ви занадто стурбовані своїм матеріальним становищем, вам здається, що ви недостатньо багаті. Насправді мудрість життя полягає в тому, щоб задовольнятися тим, що у тебе є. Постарайтеся прийняти це як аксіому, і тоді переконаєтеся, що жити стало набагато спокійніше.

Якщо вам сниться, що ви купуєте щось на базарі - у реальному житті ви прагнете до своєї мети, не піклуючись про вибір засобів і заподіюючи страждання оточуючим.

Побачити в сні покинутий базар - означає, що в житті ви залишилися наодинці з тих чи інших причин. Одного образили випадково, і він більше не шукає з вами зустрічей, іншого підвели, третього кинули у важкій ситуації. Як би там не було, але вам треба відновити колишні зв'язки, життя в повній ізоляції нікому ще не приносила щастя.

Сонник Фрейда

Якщо ви опинилися на базарі - це означає, що у вас є приховані бажання. Які? Це можна з'ясувати, якщо ви чітко пам'ятаєте, що з вами відбувалося на базарі.

Галасливий базар з великою кількістю народу і жвавої торгівлею - символізує ваше бажання зберегти свої справи в глибокій таємниці;

Можливо мова йде про вашу нову сексуальному зв'язку.

Спорожнілий базар — говорить про те, що ви самотні і нікому немає діла до ваших турбот і прагнень, вам не з ким навіть поділитися своїми проблемами або нікому поплакати в жилетку.

Ви спостерігаєте за сваркою або бійкою на базарі, але не втручаєтеся - це означає, що ви потребуєте в авторитетному супутнику життя і шукайте його, але не віддаєте собі в цьому звіту.

Така ж ситуація на базарі, але якщо ви приймаєте в ній активну участь - говорить про ваш спокій і врівноваженість поведінці в житті.

Якщо ви активно торгуєтеся з продавцями на базарі - для жінки це символізує шлях до занять проституцією, а для чоловіка - тягу до жінок легкої поведінки.

Якщо ви ходите по базару, розглядаєте товари і лише прицінюються до них - це говорить про вашу мрію про ідеальний сексуальному партнері.

Якщо ж ви самі торгуєте на базарі - ви пишаєтеся своєю сексуальною привабливістю, яку оточуючі вас люди поки ще не оцінили.

Сонник Симона Кананіта

БазарБачити уві сні торгуючим на базарі - вам найближчим часом буде дуже везти, ви можете грати в різні, лото, азартні ігри. Але це продовжиться тільки до тих пір, поки ви не почнете розраховувати на неодмінний виграш і розбудовуватися через про.

Східний жіночий сонник

Ти виявилася на галасливому східному базарі?

Якщо ти намагаєшся відмовитися від товару, який пропонують на базарі, значить, ти втомилася від сцен ревнощів, які закочує твій коханий. Сон, в якому ти ввечері бредеш по безлюдному базару серед брудних рядів, віщує розчарування і смутку.

Сонник Цветкова

Світське життя, дозвілля (см. ринок).

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви опинилися на галасливому східному базарі, то наяву Вас чекають цікаві події та приємний відпочинок.

Якщо уві сні Ви намагаєтеся відмовитися від товару, який Вам пропонують на базарі, то в реальному житті Ви втомилися від сцен ревнощів, які закочує Вам Ваш коханий. Сон, в якому Ви ввечері бреде по безлюдному базару серед брудних рядів, віщує розчарування і смутку.

Сонник Азара

Бути в гостях у нудних людей.

Південний — ви скоро переситився тим, чим зараз насолоджуєтеся. Сільський - до простих радощів і нехитрим розвагам. Торговка на сільському базарі - ваша подружнє життя буде подібна цій торговці (галаслива або повна).

Якщо ви опинилися на базарі, то це означає, що у вас є приховані бажання. Які? Це можна з'ясувати, якщо ви чітко пам'ятаєте, що з вами відбувалося на базарі.

Галасливий базар з великою кількістю народу і жвавої торгівлею символізує ваше бажання зберегти свої справи в глибокій таємниці;

Можливо мова йде про вашу нову сексуальному зв'язку.

Спорожнілий базар говорить про те, що ви самотні і нікому немає діла до ваших турбот і прагнень, вам не з ким навіть поділитися своїми проблемами або нікому поплакати в жилетку.

Ви спостерігаєте за сваркою або бійкою на базарі, але не втручаєтеся:

Це означає, що ви потребуєте в авторитетному супутнику життя і шукайте його, але не віддаєте собі в цьому звіту.

Така ж ситуація на базарі, але якщо ви приймаєте в ній активну участь, говорить про ваш спокій і врівноваженість поведінці в житті.

Якщо ви активно торгуєтеся з продавцями на базарі, то для жінки це символізує шлях до занять проституцією, а для чоловіка - тягу до жінок легкої поведінки.

Якщо ви ходите по базару, розглядаєте товари і лише прицінюються до них, то це говорить про вашу мрію про ідеальний сексуальному партнері.

Якщо ж ви самі торгуєте на базарі, то ви пишаєтеся своєю сексуальною привабливістю, яку оточуючі вас люди поки ще не оцінили.

Бачити себе на базарі - ти повинен продовжувати своє удосконалення продавати на базарі - присвятити себе торгівлі.

Східний сонник

Ти виявилася на галасливому східному базарі - тебе чекають цікаві події.

Якщо ти намагаєшся відмовитися від товару, який пропонують на базарі - значить, ти втомилася від сцен ревнощів, які закочує твій коханий.

Сон, в якому ти ввечері бредеш по безлюдному базару серед брудних рядів - передвіщає розчарування і смутку.

Малий сонник Велесів

Базар — до виконання бажаного. Зав'яжеш відносини з багатьма людьми, отримаєш гарну роботу, яка буде прибутковою.

Новітній сонник

Пташиний базархаос, плутанина в сімейних справах.

Суміщений сонник

Відвідувати базаржити світським життям, дізнаватися плітки.

Здійснювати покупки на базарі - до розгубленості, сум'яття, які будуть викликані несподіваними проблемами та ускладненнями.

Сонник XXI століття

Бачити у сні базар - знак того, що ви стурбовані своїм матеріальним становищем, робити покупки на базарі - до прибутку, торгувати на базарі - до поліпшення вашого матеріального становища або змін, пов'язаних з роботою і бізнесом, ходити по базару і нічого не купити - до.

Сонник майбутнього

Якщо ви щось на ньому продаєте - це до збільшення доходів;

Якщо купуєте — до втрати.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Людний ринок уві сні - символ суєти, дрібних суперечок і деякої плутанини в справах. Можливо, якісь події зіб'ють вас з пантелику.

Купувати на людному ринку небудь - це попередження про те, що суєта може обернутися зайвими витратами. Точне значення сну залежить від того, які товари ви купуєте.

Порожній ринок у сні - передвіщає депресію і занепад в справах.

Сон підказує, що вам настав час серйозно подумати про майбутнє і знайти собі якесь надійне справу.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити, що ви ходите по базару - до нудьги;

Торгувати на базарі - до багатства;

Купувати що-небудь на базарі - до втрати.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе в сні на східному шумному багатому базарі - до зустрічі з друзями, яких ви вже давно не бачили.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні галасливий базар - до масового заходу.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви опинилися на базарі, означає, що ви проявите ощадливість і більшу активність у всіх областях діяльності.

Якщо на базарі багато людей і стоїть суцільний гамір - наяву зав'яжете нові приятельські стосунки.

Бачити порожній базар - занепокоєння з приводу занепаду справ, доведеться переступити через власну гордість, щоб поправити їх.

Купувати щось на базарі - сум'яття і розгубленість про раптово звалилися негод. Бути торговцем - ваше благополуччя зросте, пропонувати покупцям товари - хороший заробіток.

Бачити торговців або говорити з ними - судовий процес.

Побачити на прилавках зіпсоване м'ясо або гниючі овочі - втрати в матеріальному плані.

Сонник Мандрівника

Базар — розголос особистих відомостей;

Подив, розгубленість.

Багатийуспіх, достаток;

Порожні прилавкикрах в справах.

Сонник Крада Велес

Ярмарок, базар, ринок - до виконання бажаного. Зав'яжеш відносини з багатьма людьми, отримаєш гарну роботу, яка буде прибутковою.