Сонник «Актриса»

Сонник Міс Хассе

Актор символізує лицемірного друга і брехливого приятеля.

Актриса означає зраду в коханні і ображене почуття.

Сонник Міллера

Приснилося актриса означає, що скоро для вас настане таке життя, коли вас будуть схвалювати оточуючі, і ніщо не затьмарить ваших задоволень.

Актриса була в горі - ви з великою радістю станете допомагати одному позбутися боргів і подолати проблеми.

Уявляти себе актрисою - будете змушені шукати заробіток, але тяжкі труди в підсумку приведуть вас до відмінних результатів.

У сні бути закоханим в актора або актрису - ви будете працювати із задоволенням, без виснаження, а допоможе вам у цьому талант і відповідні нахили.

Мертвий актор або актриса обіцяють крах ваших намірів через великого нещастя.

Побачити бродячих, жебраків акторів - сновидіння означає зміни на гірше в діловій сфері. Тим, хто насолоджується домашнім затишком, це служить попередженням про зміни;

Крім того, це знак можливого віроломства.

Якщо молода жінка побачить у сні, що заручилася з актором і виходить за нього заміж, то наяву її захоплення стане причиною жалю.

Чоловік побачив уві сні, що розважається з актрисою, - сварки з другою половиною принесуть йому багато нещасть.

Побачити актора-аматора на сцені - такий сон обіцяє швидке здійснення планів і радість.

Спостерігати на сцені трагедію - сон попереджає про майбутні важких переживаннях.

Якщо видимі образи неясні, це до невдач.

Сонник Лонго

Побачити в сні знамениту або просто відому актрису - у реальному житті ви віддаєте перевагу йти легким шляхом до досягнення своїх цілей, покладаючись на диво або на допомогу інших людей, а тому вам дуже складно вирішувати справи, які вимагають хоч найменшої витрати зусиль. Розмовляти з актрисою - підтвердження вашого почуття впевненості у власних силах. Ви вважаєте, що у вашому житті все гаразд, і нічого не збираєтеся міняти. Вам подобається, як до вас ставляться ваші близькі та співробітники на роботі, ви вважаєте, що домоглися в житті всього, на що розраховували. Спостерігати уві сні за тим, як грає у фільмі ваша улюблена актриса, - ви ризикуєте в погоні за примарними розвагами втратити щось головне, що вам зустрілося в житті в житті. Тим сильніше буде ваше розчарування, коли ви зрозумієте, що істинне безповоротно пішло, а предмет ваших помислів - порожнеча, не варта ваших зусиль.

Якщо вам приснилася смерть улюбленої актриси, це поганий знак. Вам належить сильне потрясіння, яке буде пов'язане з крахом ваших надій, пов'язаних з близькою людиною. У цій ситуації вам слід проявити максимум розуміння. Від вашої мудрості залежить ваше майбутнє. В наших силах зробити правильний вибір.

Сонник Симона Кананіта

Актриса — Побачити в сні знамениту або просто відому актрису - у реальному житті ви віддаєте перевагу йти легким шляхом до досягнення своїх цілей, покладаючись на диво або на допомогу інших людей, а тому вам дуже складно вирішувати справи, які вимагають хоч мале.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні актрису - отримаєте в реальному житті задоволення і загальне схвалення оточуючих.

Якщо актриса в горі, доведеться допомогти другу, якого спіткали серйозні неприємності.

Якщо жінка бачить себе в ролі актриси, то їй доведеться шукати заробітку. Правда, в цьому випадку навіть досить важка праця принесе велике задоволення.

Якщо уві сні ви закохалися в актора (або актрису), то ваш талант допоможе вам працювати із задоволенням, але виснажуючи себе роботою. Побачивши мертвого актора або актрису, приготуйтеся до нещастя і краху планів. Побачите бродячих акторів - чекайте змін до гіршого в своїх справах. Удома теж можливі зміни, і не в кращу сторону.

Приснилося трагедія на сцені театру попереджає про якийсь зло. Та й неясність видимих образів - теж знак невдач.

Якщо молода жінка в сні заручається з актором або виходить за нього заміж, їй доведеться розкаятися в своєму захопленні.

Якщо чоловіків бачить у сні, що у нього флірт або бурхливий роман з актрисою, сварки з дружиною або коханою принесуть йому неприємності. Але коли у сні з'являється актор-аматор, вам мають приємні зміни:

Здійснення ваші планів принесе вам радість.

Циганський сонник

Якщо ви побачите себе у сні актором або актрисою, це означає, що ви принесете комусь добрі вісті.

Якщо ж зустрічаєтеся з ними або стежите за їх грою як глядач, ви самі отримаєте гарні новини.

Азбука тлумачення снів

Аактріса — внутрішнє бажання змінити свою особистість. Відкрити якості, які ми в собі пригнічуємо.

Новий сонник 1918 р

Аактрісавтрата друзів або близьких родичів, горе, сльози, досада, клопоти, розлад і лицемірство.

Суміщений сонник

Якщо сниться, що ви актриса - вам доведеться багато працювати і шукати додаткове джерело доходів, який, втім, принесе вам радість.

Актрисазрада, несподіванка, неприємності і турботи.

Якщо ви бачите смерть актора актриси (не виконуючі свою роль) - провал ваших планів через великого горя або нещастя.

Зустріч з актрисою для молодої людини - конфлікти з дружиною або коханою.

Сучасний сонник

Актрисазрада, несподіванка, клопоти.

Сонник XXI століття

Для жінки уявляти себе уві сні актрисою - передвістя швидкого винагороди за важку працю.

Для чоловіка розвага уві сні з актрисою - обіцяє наяву сварку в родині або з коханою.

Сонник Білого мага

Побачити в сні знамениту або просто відому актрису - у реальному житті ви віддаєте перевагу йти легким шляхом до досягнення своїх цілей, покладаючись на диво або на допомогу інших людей, а тому вам дуже складно вирішувати справи, які вимагають хоч найменшої витрати зусиль.

Розмовляти з актрисою - підтвердження вашого почуття впевненості у власних силах. Ви вважаєте, що у вашому житті все гаразд, і нічого не збираєтеся міняти. Вам подобається, як до вас ставляться ваші близькі та співробітники на роботі, ви вважаєте, що домоглися в житті всього, на що розраховували.

Спостерігати уві сні за тим, як грає у фільмі ваша улюблена актриса - ви ризикуєте в погоні за примарними розвагами втратити щось головне, що вам зустрілося в житті в житті. Тим сильніше буде ваше розчарування, коли ви зрозумієте, що істинне безповоротно пішло, а предмет ваших помислів - порожнеча, не варта ваших зусиль.

Якщо вам приснилася смерть улюбленої актриси - це поганий знак. Вам належить сильне потрясіння, яке буде пов'язане з крахом ваших надій, пов'язаних з близькою людиною. У цій ситуації вам слід проявити максимум розуміння. Від вашої мудрості залежить ваше майбутнє. В наших силах зробити правильний вибір.

Сонник для стерви

Актриса — здійснення планів, удача.

Бачити актрисою себе - непостійні, але прибуткові заробітки.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Актриса — до убогості, бідної старості, втраті стану.

Сонник Соломона

Актрисазрада в любові, ображене почуття.

Український сонник

Актрисазрада в любові, зневага почуття, нещастя.

Загальний сонник

Бачити актрису означає, що ваше нинішнє становище залишиться таким же стійким і непохитним.

Якщо актриса у вашому сні була втомленою або нещасною, то скоро ви з радістю допоможете своєму другові уникнути невдач і боргів, використовуючи при цьому весь свій вплив і кошти. Бути самому актором - до необхідності заробляти в найближчому майбутньому кошти до існування, причому ваша робота буде гідно оцінена.

Якщо вам наснився сон, в якому ви були закохані в актора або актрису, то ваші наміри і талант у поєднанні з задоволеннями допоможуть вам уникнути важкої праці.

Бачити мертвого актора або актрису означає, що на зміну вашої удачі прийде низка серйозних неприємностей.

Якщо вам приснилися бідні бродячі артисти - це символ того, що можливість провалу у ваших справах зміниться реальною загрозою.

Для тих, хто дорожить домашнім комфортом, такий сон - попередження про кардинальні зміни в сімейних відносинах і брехливих клятвах.

Для молодої дівчини бачити себе зарученою з актором або збирається вийти за нього заміж, означає, що на зміну романтичним відносинам прийде гірке каяття.

Для чоловіка, який розважався з актрисою - це до сварки з дружиною або коханою.

 
Відноситься до тем: