Сонник «Актор»

Сонник Міс Хассе

Бачити його — уникай ворога бути їм - чекай клопіткої положення розмовляти з ним - фальшиве суспільство.

См.

Актор и, Театр.

Брехня друга.

Сонник Міллера

Приснилося актриса означає, що скоро для вас настане таке життя, коли вас будуть схвалювати оточуючі, і ніщо не затьмарить ваших задоволень.

Актриса була в горі - ви з великою радістю станете допомагати одному позбутися боргів і подолати проблеми.

Уявляти себе актрисою - будете змушені шукати заробіток, але тяжкі труди в підсумку приведуть вас до відмінних результатів.

У сні бути закоханим в актора або актрису - ви будете працювати із задоволенням, без виснаження, а допоможе вам у цьому талант і відповідні нахили.

Мертвий актор або актриса обіцяють крах ваших намірів через великого нещастя.

Побачити бродячих, жебраків акторів - сновидіння означає зміни на гірше в діловій сфері. Тим, хто насолоджується домашнім затишком, це служить попередженням про зміни;

Крім того, це знак можливого віроломства.

Якщо молода жінка побачить у сні, що заручилася з актором і виходить за нього заміж, то наяву її захоплення стане причиною жалю.

Чоловік побачив уві сні, що розважається з актрисою, - сварки з другою половиною принесуть йому багато нещасть.

Побачити актора-аматора на сцені - такий сон обіцяє швидке здійснення планів і радість.

Спостерігати на сцені трагедію - сон попереджає про майбутні важких переживаннях.

Якщо видимі образи неясні, це до невдач.

Сонник Лонго

Знаменита або просто відома актриса, що стала уві сні, означає, що в дійсності вам подобається йти до мети, вибираючи не найскладніші шляхи - очікуючи дива або сторонньої допомоги. І тому вам дуже непросто вирішувати питання, які вимагають хоч найменших зусиль. Розмова з актрисою - це підтвердження вашої впевненості в своїх силах. Ви вважаєте, що у вас все в порядку, і не збираєтеся щось міняти. Вам подобається ставлення до вас близьких і колег, ви вважаєте, що домоглися в житті всього, чого хотіли. Спостерігати уві сні за грою своєї улюбленої актриси - в гонитві за примарними розвагами ви ризикуєте втратити головне, що зустріли на життєвому шляху. Ваше розчарування буде ще більшим, коли ви зрозумієте, що все справжнє, ненаносное безповоротно кануло в Лету, а об'єкт ваших думок - це порожнеча, яка не заслуговує того, щоб ви витрачали на неї зусилля і час. Смерть улюбленої актриси - погана ознака. Належить пережити сильне потрясіння, яке буде пов'язане з крахом надій, що мають відношення до близької людини. Вам потрібно проявити максимум розуміння і мудрості, від яких залежить майбутнє. Зробити правильний вибір - це у ваших силах.

Український сонник

Актора побачити — відступаєш від правди;

Бути нимбідність.

Новий сімейний сонник

Побачили уві сні актрису - отримаєте в реальному житті задоволення і загальне схвалення оточуючих.

Якщо актриса в горі, доведеться допомогти другу, якого спіткали серйозні неприємності.

Якщо жінка бачить себе в ролі актриси, то їй доведеться шукати заробітку. Правда, в цьому випадку навіть досить важка праця принесе велике задоволення.

Якщо уві сні ви закохалися в актора (або актрису), то ваш талант допоможе вам працювати із задоволенням, але виснажуючи себе роботою. Побачивши мертвого актора або актрису, приготуйтеся до нещастя і краху планів. Побачите бродячих акторів - чекайте змін до гіршого в своїх справах. Удома теж можливі зміни, і не в кращу сторону.

Приснилося трагедія на сцені театру попереджає про якийсь зло. Та й неясність видимих образів - теж знак невдач.

Якщо молода жінка в сні заручається з актором або виходить за нього заміж, їй доведеться розкаятися в своєму захопленні.

Якщо чоловіків бачить у сні, що у нього флірт або бурхливий роман з актрисою, сварки з дружиною або коханою принесуть йому неприємності. Але коли у сні з'являється актор-аматор, вам мають приємні зміни:

Здійснення ваші планів принесе вам радість.

Циганський сонник

Якщо ви побачите себе у сні актором або актрисою, це означає, що ви принесете комусь добрі вісті.

Якщо ж зустрічаєтеся з ними або стежите за їх грою як глядач, ви самі отримаєте гарні новини.

Східний жіночий сонник

Якщо у сні ти граєш на сцені, то в реальному житті тобі доведеться багато працювати, щоб забезпечити своє існування. Сон, в якому ти закохуєшся в актора, означає, що прихованим в тобі талантам судилося проявитися в самому недалекому майбутньому. Побачиш трупу бродячих акторів - готуйся до несприятливих змін. Сімейним людям такий сон обіцяє домашні негаразди.

Для молодої жінки побачити себе нареченою актора означає, що на її частку випаде розчарування, пов'язане з невірністю її коханого.

Якщо у сні ти спостерігаєш за трагедією, що розігрується на сцені, - чекай сумних подій.

Сонник Ванги

Бачити у сні актрису - передвіщає стан нічим не затьмарюється задоволень і схвалення оточуючих.

Бачити її в горі - означає, що ви з радістю станете допомагати одному, позбавляючи його від боргів і допомагаючи подолати неприємності.

Якщо ви уявляєте себе актрисою, то в житті будете змушені шукати заробітку, однак ваші тяжкі труди принесуть вам радість.

Якщо ви бачите уві сні, що закохані в актора (або актрису), то ваші схильності і талант допоможуть вам працювати із задоволенням, не виснажуючи себе роботою.

Бачити мертвого актора або актрису обіцяє крах ваших планів в результаті великого нещастя.

Бачити бродячих, жебраків акторів - означає зміни на гірше у ваших справах.

Для тих, хто насолоджується домашнім затишком, - це теж попередження про зміни, а також знак можливого віроломства.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона заручена з актором і виходить за нього заміж, передвіщає, що її захоплення призведе до каяття.

Для чоловіка бачити в сні, що він розважається з актрисою, означає, що його сварки з дружиною або коханою принесуть йому багато нещастя.

Побачити в сні актора-аматора на сцені обіцяє вам швидке здійснення ваших планів, що принесе вам радість.

Бачити на сцені трагедію - попереджає вас про якийсь пеклі. Неясність видимих чином - теж знак невдач.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилася гарна акторка, то Вам уготовані всі радості й задоволення, які Ви можете побажати Якщо у сні Ви бачите актора в біді, то наяву Ви докладете максимум зусиль, щоб допомогти другу, який потрапив у біду.

Якщо уві сні Ви самі граєте на сцені, то в реальному житті Вам доведеться багато працювати, щоб забезпечувати своє існування. Сон, в якому Ви закохуєтеся в актора або в актрису, означає, що схованим у Вас талантам судилося проявитися в недалекому майбутньому.

Бачити трупу бродячих акторів означає, що Вас очікують несприятливі переміни. Сімейним людям такий сон обіцяє домашні негаразди.

Для молодої жінки побачити себе нареченою актора означає, що на її частку випаде розчарування, пов'язане з невірністю її коханого.

Для чоловіка бачити свою кохану актрисою означає проблеми у стосунках з коханою.

Якщо в сні Ви спостерігаєте за трагедією, що розігрується на сцені, то чекайте сумних подій.

Сонник Данилової

Актор, вмираючий на сцені по ходу спектаклю, є ознакою біди, яка завадить удачі в любовних справах. Бродячі, жебраки актори попереджають про неприємні зміни, охолодженні у відносинах. Заручини уві сні з актором попереджає про те, що ваше сердечне захоплення призведе до гіркого каяття.

Якщо молода жінка бачить у сні акторів - сон передвіщає їй успіхи у чоловіків.

Якщо актори сняться чоловікові, це говорить про те, що його друзі можуть скласти йому конкуренцію в любовних справах. Активна роль у сексеСон, в якому ви займаєте провідну роль під час статевого акту, є дуже сприятливим знаком. Він говорить про те, що ви представляєте собою впевнену у своїх силах особистість, здатну вибрати для себе єдино правильну мету і досягти її найкращим способом. З одного боку, вас не лякають перешкоди, що зустрічаються на вашому шляху, ви з легкістю їх долаєте, так як не хвилюєтеся і не опускаєте руки, знаючи, що вам мають активні дії. Але з іншого боку, ви не витрачаєте свої сили по дрібницях, з приголомшливою точністю розраховуючи свій потенціал і направляючи його на те, що вам дійсно необхідно. Вам не властиво розтрачувати свою енергію на дрібниці, так як ви людина дуже активний і знаєте, що вона може знадобитися вам у будь-який момент.

Якщо уві сні після статевого акту ви відчуваєте втому, такий сон говорить про те, що вам не завадило б відпочити далеко від роботи, а можливо, і сім'ї. Швидше за все, в останній час вам довелося вирішити безліч невідкладних справ, які, навалившись на вас разом, піддали вас серйозному випробуванню і вкрай стомили. Але будьте впевнені в тому, що ваша втома - тимчасова і нетривала, через кілька днів ви знову прийдете в форму і з новими силами продовжите рішення щоденних задач. І тим не менше не ризикуйте своїм здоров'ям, дозвольте собі розслабитися фізично і морально хоча б пару деньків.

Азбука тлумачення снів

Актор — внутрішнє бажання змінити свою особистість. Відкрити якості, які ми в собі пригнічуємо.

Спілкування з відомим актором - знайомство з цікавою людиною.

Американський сонник

Ролі, які ми граємо в житті - всього лише ілюзії. Це може символізувати обман і облуда.

Східний сонник

Якщо у сні ти граєш на сцені - в реальному житті тобі доведеться багато працювати, щоб забезпечити своє існування.

Сон, в якому ти закохуєшся в актора - означає, що прихованим в тобі талантам судилося проявитися в самому недалекому майбутньому.

Побачиш трупу бродячих акторів - готуйся до несприятливих змін. Сімейним людям такий сон обіцяє домашні негаразди.

Для молодої жінки побачити себе нареченою актора - означає, що на її частку випаде розчарування, пов'язане з невірністю її коханого.

Якщо у сні ти спостерігаєш за трагедією, що розігрується на сцені - чекай сумних подій.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ви стали нареченою актора - знайте, що вас не чекає нічого хорошого. Ви нарешті дізнаєтесь, що ваш коханий не з тих, хто зберігає вірність, вас чекає велике розчарування.

Новий сонник 1918 р

Акторвтрата друзів або близьких родичів, горе, сльози, досада, клопоти, розлад і лицемірство.

Суміщений сонник

Актор — символізує прихованого ворога, брехливого одного.

Якщо сниться, що ви актор - вам доведеться багато працювати і шукати додаткове джерело доходів, який, втім, принесе вам радість.

Якщо ви бачите в сновидінні акторів на сцені - предстоят приємні події, які перервуть низку невдач.

Жебраки, мандрівні актори - негативні зміни в житті і роботі.

Аматорський спектакль — благополучне виконання ваших планів.

Якщо ви бачите смерть актора або актриси (не виконуючі свою роль) - провал ваших планів через великого горя або нещастя.

Спостерігати в сновидінні весілля з актором чи заміжжя - жаль про захоплення.

Зустріч з актрисою для молодої людини - конфлікти з дружиною або коханою.

Якщо актори на сцені грають трагедію - сновидіння попереджає вас про неприємності та майбутні проблеми. Також це говорить про необхідність надати допомогу друзям, не тільки матеріальну, а й моральну.

Сонник XXI століття

Побачити себе в сні актором - означає, що вам доведеться занадто багато і наполегливо працювати, щоб забезпечити собі гідне існування. Але ваші труди не пропадуть дарма - в кінці кінців, ви будете винагороджені по достоїнству.

Побачити в сні актора-аматора на сцені - обіцяє вам швидке здійснення ваших планів, що принесе вам щастя і радість.

Сонник Азара

Актор — бідна, безрадісна життя.

Сонник для стерви

Актор — здійснення планів, удача.

Дивитися на гру акторів - зміни в житті, зміни в сім'ї.

Втекти з будинку з бродячими акторами - зрозуміти помилки і постаратися їх виправити.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Актори, яких ви бачите уві сні - означають, що ви невірно оцінюєте ситуацію і маєте хибне уявлення про оточуючих. Такий сон радить вам бути обережнішими при виборі друзів і партнерів, особливо якщо мова йде про фінанси або про серйозні почуття. Швидше за все, хтось намагається вас обдурити.

Самому бути актором у сні - знак вашого невдоволення собою і своїм становищем. Бути може, вам дійсно прийшов час змінити своє життя?

Якщо так, то постарайтеся зробити це таким чином, щоб не зрадити себе самому.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Актор — до убогості, бідної старості, втраті стану.

Бути уві сні актором - ви постараєтеся кого-небудь обдурити, і це у вас вийде;

Бачити п'яного актора - до втрати поваги.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Дивитися в сні спектакль за участю відомих акторів або ж дивитися по телевізору виступ акторів - означає, що ви будете брати участь в шумному заході, де, можливо, знайдете собі хороших спонсорів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви граєте на сцені - до розчарування в житті.

Сонник від А до Я

Дізнатися уві сні відомих актора або актрису театру і кіно віщує стан повної ейфорії і відмови від турбот в колі близьких і добрих знайомих.

Бачити сльози на його (її) особі означає, що ви не замислюючись зробите допомогу своєму другові, тим самим позбавивши його від боргів.

Якщо уві сні вам видається, що ви знімаєтеся в кіно, виходить, наяву вам доведеться шукати нове місце роботи, що, втім, не складе великої проблеми.

Бути уві сні закоханої в актора, який відповідає вам взаємністю, - ваші здібності і завзятість дозволять досягти чималих успіхів на роботі, яка буде вам не в тягар, а в радість.

Йти за труною кумира екрану і театральних підмостків або бачити похоронну процесію, проводжали його в останню путь, віщує крах ваших планів в результаті великої біди.

Бачити популярних акторів уві сні ніби на екрані телевізора обіцяє зміни до гіршого у ваших справах.

Пишне одруження уві сні з героєм ваших мрій говорить про те, що рано чи пізно вам доведеться пошкодувати про свій нинішній захопленні.

Зніматися в сні разом з актором в постільних сценах або розважатися з ним подібним чином наодинці - поганий знак. Ваш життєвий обранець так і не зрозуміє, чим викликане охолодження в ваших з ним стосунках.

Побачити акторів-непрофесіоналів на аматорській сцені надасть вам шанс незабаром здійснити свої плани і отримати моральне задоволення, а також деяку прибуток.

Бачити уві сні ніби фільм-мелодраму з лихо закрученим сюжетом і себе при цьому в ролі головної героїні - будьте напоготові, бо над вами нависло якесь зло. Получше розберіться зі своїми проблемами в реальному світі.

Сонник Соломона

Акторбрехня друга.

Сонник Мандрівника

Акторфальш, обман у відносинах;

Життєва драма, повторювана роль, що розігрується всередині нас самих.

Універсальний сонник

Якщо вам наснився актор - визначте його амплуа. Це актор драматичних, пригодницьких, комедійних фільмів або, можливо, фільмів жахів? Деякі актори самі по собі є своєрідними символами.

Так, Арнольд Шварценеггер - асоціюється з силою, Роджер Мур - з ввічливістю, Ніколь Кідман - з витонченістю. У своїй свідомості ми поділяємо акторів на типи, і, отже, коли вони з'являються у сні, вони допомагають нам розібратися в собі.

Визначте, який зв'язок між вами і актором у сні - можливо, він виражає образ, до якого ви прагнете, або ж рису характеру, від якої хочете позбутися. Що відбувається уві сні між вами і актором?

Якщо ви відчуваєте, що у вас немає можливості висловлювати відкрито свої думки, то, бачачи себе у сні в якості актора - ви таким чином звільняєте себе для самовираження.

Але актор — ще й ведена режисером особистість.

Можливо, сон про актора - говорить про те, що ви хотіли б більшою мірою керувати своїм життям. Може бути, вам не вистачає контролю.

З акторською грою - асоціюється і обман теж. Можливо, ви розігруєте з себе дурня або хтось дурить вас.

 
Відноситься до тем: