Тлумачення сну «Рукостискання»

Сучасний сонник

Приснилося рукостискання з людиною вище вас зростом, - значить, участь в якомусь змаганні для вас просто неминуче. З людиною нижче вас рукостискання сниться до того, що в якійсь справі ви опинитеся на голову вище всіх.

Рукостискання було міцним, енергійним - значить, перспектива майбутнього змагання буде вас тільки бадьорити і стимулювати. Віталися за руку мляво, неохоче - боротьба вас виснажить.

Якщо снилося, що ви віталися за руку з яким-небудь відомою людиною, наприклад, видатним громадським діячем, то в реальному житті вам належить користуватися успіхом у протилежної статі.

Якщо людина, з якою ви обмінялися рукостисканням, виглядав немічним, старим, хворобливим, то вас чекають сумні події.

Рукостискання з ворогом сниться до нового витка суперництва між вами.

Сонник Міллера

Якщо дівчині сниться, що вона вітається за руку з якимось видним діячем (високопоставленим чиновником, правителем), - значить, її очікують розваги та поклоніння незнайомих їй людей. І якщо вона скористається цією можливістю, то заслужить особливе розташування друзів.

Якщо для того, щоб потиснути чиюсь руку, вона повинна тягтися вгору - значить, у житті їй доведеться зіткнутися з суперництвом. Правда, якщо вона в рукавичках, то їй вдасться подолати ці перешкоди. Вітатися уві сні з тим, хто нижче Вас зростанням, - знак того, що Ви будете улюблені за доброту і доброзичливість.

Якщо Вам у сні здається, що у Вас брудні руки, - виходить, наяву Ви виявите, що не всі Ваші друзі - справжні.

Якщо дівчині сниться, що вона потискує руку старезному старцю, - значить, вона знайде засмучення і горе там, де шукала забаву.

Для дівчинивітатися за руку з якимось видатним громадським діячем - Ви будете оточена залицяльника;

Для дівчини — потискати руку старому - там, де Ви сподівалися на розваги, Вас чекає якесь горе;

Потискати руку тому, хто вище Вас зростанням - суперництво в якійсь області;

Людина нижче Вас зростанням - Ваша доброта і доброзичливість допоможуть Вам майже без зусиль досягти успіху.

Також Див. Рука, Старий.

Новий сімейний сонник

Дівчину, якій наснилося, що вона вітається за руку з якимсь відомим політичним діячем, очікують розваги та безліч шанувальників.

Якщо для того, щоб потиснути чиюсь руку, вона повинна потягнутися вгору, значить у неї буде суперниця. Але якщо при цьому вона в рукавичках, то їй вдасться взяти над нею верх. Сон, в якому ви привіталися з кимось, хто нижче вас зростанням, говорить, що вас полюблять за вашу доброту. Дівчина, знизує уві сні руку старезному старцю, знайде прикрості там, де шукала радість.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо хто-небудь побачить у сні, що він потискує руку недруга або обіймає його, то ворожнеча зникне, і між ними встановиться взаємна симпатія згідно з тим, що сказав Пророк, нехай благословить його Аллах і вітає - "Рукостискання зміцнює дружбу".

Якщо ти побачив уві сні свого недруга, вітають тебе, то він пропонує відновити добрі відносини. Привітання уві сні того, з ким у тебе не існувало ворожих відносин, означає, що почуття симпатії охопило того, кого ти привітав. Прихильник уві сні може радіти і тоді, коли між ним і тим, кого він вітає, існували неприязні стосунки, оскільки його вітання означає бажання встановити мир і прагнення до забезпечення своєї безпеки в якості захисного засобу. Побачив у сні, як він вітає незнайомого йому шейха, убезпечить себе від випробувань Аллаха, Всемогутній Він і Великий.

Якщо ж побачиш уві сні, що вітаєш знайомого шейха, це говорить про те, що ти одружишся на гарній жінці й отримаєш різного виду фрукти. З цього приводу Всевишній сказав:

"Для них світ, з яким на словах вони спілкуються, від Господа милосердного!".

Якщо ж хто-небудь побачить, що його вітає невідомий йому отрок, будьте обережні, юнак бажає застерегти вас від підступів ворогів. Сват, що побачив у сні, що вітає чоловіка, до якого він повинен звернутися зі своєю пропозицією, і отримав відповідь вітання, може бути впевнений, в успішному завершенні своєї справи.

Якщо ж він не отримає відповідного вітання, його зусилля зазнають невдачі. Також йде справа з тими, хто здійснює торгові операції.

Якщо хтось із них побачить у сні, що вітає комерційного партнера і отримує, в свою чергу, позитивна відповідь - це означає, що операція між ними відбудеться.

Якщо ж відповідь вітання не буде, угода зірветься.

Сонник для стерви

Рукостискання — тебе чекають веселощі, розваги, прекрасний відпочинок і спілкування з незнайомими, але дуже милими людьми, які в подальшому допоможуть тобі пробитися вгору по кар'єрних сходах.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Рукостискання у сні - символізує тісна взаємодія з партнерами або друзями.

Якщо, потискуючи уві сні чиюсь руку, ви відчуваєте радість - такий сон передвіщає вам успішне співробітництво.

Якщо людина, якій ви потискуєте руку уві сні, не знайомий вам - його вигляд може підказати, в якій саме області ви можете розраховувати на несподівану підтримку. До прикладу, якщо це бізнесмен - чекайте підтримку в справах, якщо пожежник - допомога в залагодженні гарячих суперечок і сварок, і так далі.

Якщо ж рукостискання неприємно або доставляє вам біль - такий сон попереджає, що співпраця з кимось загрожує обернутися великими проблемами.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Рукостискання — до спроби зав'язати дружбу з потрібною людиною.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Рукостискання — означає підступ, запевнення у дружбі, якої немає.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Рукостискання — до випрошування в борг грошей.

Снотолкователь

Якщо дівчині сниться, що вона вітається за руку з якимось видним діячем (високопоставленим чиновником, правителем) - значить, її очікують, розваги і поклоніння незнайомих їй людей. І якщо вона скористається цією можливістю, то заслужить особливе розташування друзів.

Якщо для того, щоб потиснути чиюсь руку, вона повинна тягтися вгору - значить, у житті їй доведеться зіткнутися з суперництвом. Правда, якщо вона в рукавичках, то їй вдасться подолати ці перешкоди.

Вітатися уві сні з тим, хто нижче Вас зростанням - знак того, що Ви будете улюблені за доброту і доброзичливість.

Якщо Вам у сні здається, що у Вас брудні руки - значить, наяву Ви виявите, що не всі Ваші друзі - справжні.

Якщо дівчині сниться, що вона потискує руку старезному старцю - значить, вона знайде прикрості й горе там, де шукала забаву.

Теткінскій сонник-2012

Рукостисканнявідображення бажання контакту (також необхідність і / або можливість).