Тлумачення сну «Чемодан»

Сонник Фрейда

Чемоданє символом жінки, жіночих статевих органів, матки.

Якщо жінка укладає свою валізу - вона готується до майбутнього сексуального контакту.

Якщо чоловік укладає свою валізу - він прагне розібратися у своїй сексуального життя.

Якщо з вашої валізи щось пропало, або хтось рився у вашому валізі - ви побоюєтеся розголосу вашого сексуального життя.

Порожній чемодан — говорить про ваш легковажність і довірливість.

Якщо чоловік береже свою валізу - він дорожить зв'язком зі своїм сексуальним партнером і весь час побоюється зради.

Якщо у чоловіка багато валіз - він веде активне сексуальне життя, але не дуже розбірливий у виборі сексуальних партнерів, яких у нього багато.

Якщо ви розглядаєте вміст чужого валізи - ви любите підглядати за представниками протилежної статі з оголеним тілом, наприклад, під час купання або в лазні.

Якщо жінка бере в борг валізу в іншої жінки, або пропонує їй свою валізу - вона схильна до лесбійського кохання.

Якщо ви позичаєте валізою у представника протилежної статі, або даєте йому в борг свою валізу - ви прагнете до сексуальних контактів з ним.

Старий або порваний валіза - символізує проблеми зі здоров'ям у жінки.

Сонник Цветкова

Якщо уві сні надарували цілу валізу подарунків, то для жінки це знак прийдешніх любовних, особистих радостей. Купівля валізи віщує чоловікові поява в його житті нової близької знайомої.

Побачити валізу у валізі - жінку такий сон відвідує перед народженням дитини або, як мінімум, перед величезним бажанням його народити.

Сонник Міс Хассе

Побачити валіза — до ваших непристойною діям;

Дорожній — забудете про якоїсь важливої речі;

Складати у валізу одяг, різні приналежності й т. - До поїздки.

Езотеричний сонник

Побачити порожній, купувати - представиться можливість поповнити ваш інтелектуальний багаж. Важкий, заповнений - у вас накопичився багатий життєвий досвід, і тепер прийшов час вивільнитися від зайвого вантажу. Успіх чекає наміряються викладати або зайнятися літературою, написанням мемуарів. Забути десь, втратити, позбутися в результаті крадіжки - хтось використовує в своїх корисливих інтересах ваші труди, інтелектуальні здобутки. Взяти самому чужий валіза - ви продемонструєте нечистоплотне звернення зі своїми попередниками, їх працями. Майте на увазі, що піратство карається вищим Законом.

Французький сонник

Якщо вам снився валізу, це говорить про те, що ви переживете відчуття задоволення від того, що принесете користь близьким людям, коли настане тяжка година випробування.

Чемодан , повний речей, віщує подорож, а порожній служить попередженням:

Вам слід бути обережніше і дбайливіше - і з речами, і з людьми.

Сонник Азара

Звістка здалеку.

Отримати валізу з подарунками - любовні, особисті радості (для жінки);

Купувати валізу — нова близька знайома (для чоловіка);

Валізу у валізі - народження або бажання мати дитину (для жінки).

Від'їзд;

Отримати валізу з подарунками - любовні, особисті радості (для жінки);

Купувати валізу — нова близька знайома (для чоловіка);

Валізу у валізі - народження або бажання мати дитину (для жінки).

Купувати, порожній — у вас є можливість поповнити свій інтелектуальний багаж. Повний, важкий - ваші "запаси" життєвого досвіду великі, пора звільнятися від зайвої ваги. Гарна перспектива для тих, хто збирається зайнятися викладанням або літературною творчістю, написав мемуари. Втрачати, забувати, вкрадений - хтось скористається вашими трудами, піратськи обійдеться з вашими інтелектуальними досягненнями. Взяти чужий Ч. - Ви нечистоплотно обійшлися з вашими попередниками і їх працями. "Піратство" карається Законом.

Бачити у сні валіза - означає, що у хвилину випробування Ви зумієте стати корисними своїм близьким і випробуєте від цього почуття задоволення. Наповнений речами валізу - сниться до подорожі, а порожній - попереджає Вас:

Ви повинні бути обережні і дбайливі з речами і людьми.

Бачити — погані дії укладати - чекає дорога дорожній - забудеш про щось важливе.

Бачити у сні дорожні валізи - до подорожей, а також до невдач. Упаковувати валізи - означає, що вельми скоро Ви підете в приємну поїздку.

Побачити , що вміст Вашого валізи знаходиться в жахливому безладді, провіщає Вам сварку, а також якусь коротку подорож, яке закінчиться для Вас безславно. Порожній чемодан - до розчарувань в любові і шлюбі.

Якщо валізу сниться людині, часто подорожує у службових справах, - то для нього обіцянкою успіхів буде сон про те, як він перевіряє вміст свого багажу.

Якщо йому сниться, що валіза малий і не вміщує всіх речей, то такий сон обіцяє йому просування по службі, винагороду його зусиль.

Якщо молода жінка марно намагається уві сні відімкнути свою валізу - то це означає, що в реальному житті вона спробує підкорити серце вельми заможної людини, але обставини завадять їй добитися успіху.

Якщо ж вона уві сні не може замкнути свою валізу - це означає, що бажане подорож принесе їй одні розчарування.

Бачитиподорож, але можливі й невдачі;

Пакувати валізи — приємна поїздка;

Ви ніяк не можете привести в порядок вміст валізи - поїздка, не принесе Вам радості, Ви посваритеся з кимось із близьких;

Порожній чемодан — невдалий шлюб;

Для людини, чия служба припускає часті роз'їзди - перевіряти вміст валізи - успіх;

Ваш чемодан надто малий, але Ви вміщаєте в нього все, що хочете - Ваші старання будуть винагороджені, і Вас чекає підвищення на посаді;

Валіза малий і не вміщує всіх речей - неприємна зміна в справах;

Для дівчини — намагатися відкрити валізу, але у Вас не виходить - Ви спробуєте підкорити серце вельми заможної людини, але обставини завадять Вам досягти успіху;

Для дівчини — Ви не можете його закрити - поїздка, про яку Ви так мріяли, розчарує Вас.

Від'їзд.

Бачити у сні валіза - до далеких поїздок. Збирати валізу - до швидкого приємному подорожі.

Якщо Вам приснився валізу, всі речі з якого викинуті й безладно розкидані, то Вам слід відмовитися від наміченого подорожі. Також намагайтеся уникати сварок.

Порожні валізи, як правило, сняться до розчарувань в любові і сімейного життя.

Для людини, що займається комерцією, побачити уві сні, що він перевіряє вміст своєї валізи, означає, що при розумному веденні справ йому буде супроводжувати успіх. Також сприятливий сон, у якому він виявляє, що всі речі у валізу не входять, так як це обіцяє розширення бізнесу.

Присниться валізавід'їзд, дорога; витрати.

Сонник Симона Кананіта

Чемодан — чекає дорога.

Слов'янський сонник

Чемодан — важкій роботі.

Український сонник

Присниться валізавід'їзд, дорога;

Витрати.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Чемодан бачити уві сні-дорога, твоє прагнення до зміни. Порожній чемодан - перешкода поїздці. Укладати - спроба внести в свої справи ясність і порядок. Важку валізу тягнути - жадібність перешкоджає успіху.

Чемодан отримати, купити - клопотання / щось рахувати.

Новий сімейний сонник

Дорожній чемодан сниться не тільки до подорожей, але і до різного роду невдач. Але якщо уві сні ви упаковували валізу, то скоро підете в приємну поїздку. Побачивши уві сні, що вміст вашої валізи знаходиться в страшному безладді, знайте, що ви, по-перше, з кимось посваритеся, а по-друге, уживіть коротку подорож, яке не принесе вам ні удачі, ні радості. Порожній чемодан сниться до розчарувань в любові і шлюбі.

Якщо людині, часто подорожує у службових справах, сниться, що він перевіряє вміст свого багажу, то у нього на шляху буде успіх.

Якщо йому приснилося, що валіза малий і в нього не влазять всі речі, то йому мають бути просування по службі і матеріальне благополуччя. Молода жінка, яка у сні марно намагається відкрити свою валізу, в реальному житті не зможе підкорити серце заможної людини:

Обставини не дозволять їй досягти успіху.

Якщо ж у сні їй не вдалося замкнути валізу, то подорож, про яку вона довго мріяла, розчарує її.

Східний жіночий сонник

Сниться до далеких поїздок. Збирати валізу - до швидкого приємному подорожі. Порожні валізи - до розчарувань в любові і сімейного життя.

Сонник Міллера

Бачити у сні дорожні валізи - до подорожей, а також до невдач. Упаковувати валізи - означає, що вельми скоро Ви підете в приємну поїздку.

Побачити , що вміст Вашого валізи знаходиться в жахливому безладді, провіщає Вам сварку, а також якусь коротку подорож, яке закінчиться для Вас безславно. Порожній чемодан - до розчарувань в любові і шлюбі.

Якщо валізу сниться людині, часто подорожує у службових справах - то для нього обіцянкою успіхів буде сон про те, як він перевіряє вміст свого багажу.

Якщо йому сниться, що валіза малий і не вміщує всіх речей, то такий сон обіцяє йому просування по службі, винагороду його зусиль.

Якщо молода жінка марно намагається уві сні відімкнути свою валізу - то це означає, що в реальному житті вона спробує підкорити серце вельми заможної людини, але обставини завадять їй добитися успіху.

Якщо ж вона уві сні не може замкнути свою валізу - це означає, що бажане подорож принесе їй одні розчарування.

Сонник Менегетті

Означає природні або придбані суб'єктом в ході його життя позитивні дари.

Сонник Здоров'я

Бачити валіза — до проблем із внутрішніми органами;

Розкритий чемодан з перерито речами - до можливої операції.

Азбука тлумачення снів

Чемоданє символічним сховищем життєвого досвіду, спогадів, почуттів. Він також може відображати прагнення до змін. Іноді його появу пов'язують з жіночою сексуальністю.

Чемодан укладати — приводити думки, справи в порядок.

Чемодан важкий тягнути - невміння впоратися з обставинами.

Порожній чемодан бачити - невдача у справах, зірвана поїздка, розрив інтимних відносин.

Східний сонник

Чемодан — сниться до далеких поїздок.

Збирати валізу — до швидкого приємному подорожі.

Порожні валізи — до розчарувань в любові і сімейного життя.

Дитячий сонник

Чемодан — тобі належить провести свій час з друзями і знайомими.

Ідіоматичний сонник

«Сидіти на валізі» - близький від'їзд, очікування;

«збирати валізи» — до поїздки, відпустки, відрядження, зміні життя, розлуку, сварці, розлученню в сім'ї.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви побачили валізу - передвіщає далекі поїздки і невдачу.

Збирати валізу — передвістя швидкого приємної подорожі.

Бачити у сні розкидану в безладді вміст валізи - пророкує сварки і необдумане подорож, яка не принесе Вам нічого хорошого.

Порожні валізи, як правило - пророкують розчарування в коханні і сімейного життя.

Торговцеві бачити у сні, що він перевіряє вміст своєї валізи - знак успіху в справах і передвістя комфортного життя.

Якщо ж він виявляє, що валіза занадто малий для його товарів - незабаром його справи підуть на лад і він зможе задовольнити свої бажання.

Якщо молодій жінці сниться, що вона безуспішно намагається відкрити валізу - наяву вона зробить невдалу спробу завоювати серце заможної людини.

Якщо ж їй не вдається закрити свою валізу - вона розчарується в передчувають подорожі.

Сонник для стерви

Чемодан — тривалі подорожі.

Збирати валізуподорож удвох з коханою.

Порожнійзаміжжя може розчарувати.

Закритий валізу, повний речей - підвищення по службі.

Розбитий — бажано почекати з поїздкою, якщо це неможливо - будь уважна і обережна.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Чемодан уві сні - зазвичай віщує якусь зміну. Не виключено, що у вашому житті починається якийсь новий етап. Частіше, втім, такі сни означають просту зміну обстановки.

Якщо речі у валізі лежать в безладді - зміни у вашому житті можуть бути несподіваними і швидкими.

Сон також підказує, що причиною раптових змін може стати ваша власна недбалість або метушливість.

Порожній чемоданзнак безглуздого і непотрібного підприємства. Можливо, вам краще відкласти якісь зі своїх планів або ж більш ретельно поставитися до їх підготовки.

Чужі валізи, побачені уві сні у вашому будинку - говорять про те, що причиною змін у вашому житті можуть стати інші люди. Таке ж значення має сон, в якому ви зустрічаєте або проводжаєте людини з валізами.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чемодан — отримаєте звістку здалеку.

Порожній чемодан — сниться до розлучення.

Закинути чемодан на полицю або в машину - до покинутої сім'ї.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Чемодан — сниться до зради у коханні;

Порожній чемодан сниться до марної втрати часу.

Закинути валізу на верхню полицю загального вагона - завербуватися.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Чемодан — до небезпечній дорозі.

Бачити порожній чемодан - до втрати, небіжчикові.

Закинути чемодан на полицю у вагоні - до подорожі.

Сонник від А до Я

Пакувати у сні чемодан, збираючись в далеку дорогу, - ознака неблагополуччя у відносинах з начальством. Сидіти на валізі перед відправленням у дорогу - до затримки з виплатою грошей.

Нести уві сні дуже важку валізу - доведеться виконувати роботу, не пов'язану з вашими прямими обов'язками. Приснившийся валізу, доверху набитий грошима, - до розчарування в реальному житті. Викинутий валіза - знак розбратів і неузгоджених дій з діловими партнерами.

Якщо уві сні у вас вкрали валізу з цінних вмістом - значить, наяву позбудетеся чогось дуже дорогого для вас. Знайти чужий валіза - незначна радість, жаль про втрачені можливості і ностальгічні почуття.

Сонник Мандрівника

Чемоданвід'їзд, зміна життя;

Зіткнутися з таємницею, чимось таємничим;

Обов'язок (відповідальність).

Валіза у валізі - народження дитини;

Дія, яка не дасть результату, даремна наполегливість.

Порожнійрозчарування в коханні.

Укладати — приводити справи в порядок;

До дороги.

Снотолкователь

Бачити у сні дорожні валізи - до подорожей, а також до невдач. Упаковувати валізи - означає, що вельми скоро Ви підете в приємну поїздку.

Побачити, що вміст Вашого валізи знаходиться в жахливому безладді, провіщає Вам сварку, а також якусь коротку подорож, яке закінчиться для Вас безславно. Порожній чемодан - до розчарувань в любові і шлюбі.

Якщо валізу сниться людині, часто подорожує у службових справах - то для нього обіцянкою успіхів буде сон про те, як він перевіряє вміст свого багажу.

Якщо йому сниться, що валіза малий і не вміщує всіх речей, то такий сон обіцяє йому просування по службі, винагороду його зусиль.

Якщо молода жінка марно намагається уві сні відімкнути свою валізу - то це означає, що в реальному житті вона спробує підкорити серце вельми заможної людини, але обставини завадять їй добитися успіху.

Якщо ж вона уві сні не може замкнути свою валізу - це означає, що бажане подорож принесе їй одні розчарування.

Сонник для всієї родини

Тобі належить провести свій час з друзями і знайомими.

 
Відноситься до тем: