Тлумачення сну «Засуха»

Сучасний сонник

Знищила посіви посуха сниться до отримання грошей. Це може бути прибуток від бізнесу чи спадщину.

Якщо ви спите і відчуваєте вихідний від грунту жар, то сон попереджає, що близькій людині знадобилася ваша допомога.

Якщо вам наснився садок, засохлий від нестерпної спеки, то вас намагаються сповістити про те, що ви не зможете реалізувати своїх планів.

Якщо мрієте про заміжжя і до нього є всі передумови, маршу Мендельсона в цей раз ви не почуєте.

Якщо снилося, що на висохлій землі розпустилися квіти, передрікають, що ніякі перешкоди не зможуть зупинити ваше просування до успіху.

Якщо уві сні ви всім нутром відчуваєте наближається посуху або вас сповістять про неї, то сон означає, що ваші недруги даремно будують підступи проти вас, їм не вдасться нашкодити вам.

У ніч на четвер посуха сниться до конфлікту на роботі, спорах з начальством. Висушена земля в снах на п'ятницю вказує, що ваші сімейні відносини знаходяться на межі розриву. Такі ж сновидіння на понеділок провіщають насуваються на вас фінансові проблеми.

Сон, в якому ви бачите посуху, попереджає про можливу небезпеку.

Снилося, що ви стоїте на висушеної сонцем землі, - значить, наяву вам не вистачає спілкування. Сон, в якому від посухи страждають інші люди, натякає на те, що ви забули про своїх близьких і мало спілкуєтеся з ними.

Якщо уві сні ви отримали попередження про що насувається посухи, то вас намагаються повідомити про наближаються неприємностях і заспокоїти, так як ви зможете все подолати.

Якщо посуха приснилася вам на вівторок, то в реальності вам буде потрібна допомога сторонньої людини. Такі ж сновидіння на вівторок пророкують насувається сімейний скандал, який може серйозно позначитися на вашому спільному житті і привести до розриву. Сни на суботу попереджають про виникнення тріщини у відносинах з вашими партнерами.

Сонник Міллера

Це недобрий сон, що означає непримиренні міжнаціональні конфлікти і, як наслідок, велика кровопролиття. Можливі морські корабельні аварії та інші катастрофи;

Цей сон загрожує сварками і розпадом сімей. За ним можуть послідувати також хвороби, фінансові катастрофи. Взагалі слідом за таким сном справи йдуть криво і навскіс.

Недобрий сон, що означає міжнаціональні конфлікти, які можуть перейти у велике кровопролиття, можливі аварії корабля, катастрофи;

В сім'яхсварки, аж до розлучення, важкі хвороби, фінансовий крах.

Побачена у сні посуха - несприятливий знак. Такий сон передвіщає міжнародні конфлікти і кровопролитні війни. Можливі аварії корабля й лиха, сімейні сварки й розлучення, хвороби і нещасні випадки.

Східний жіночий сонник

Несприятливий знак — такий сон віщує міжнародні конфлікти і кровопролитні війни, кораблетрощі лиха в повітрі, сімейні сварки й розлучення, хвороби і нещасні випадки.

Східний сонник

Засуха — несприятливий знак, такий сон передвіщає міжнародні конфлікти і кровопролитні війни, кораблетрощі лиха в повітрі, сімейні сварки й розлучення, хвороби і нещасні випадки.

Дитячий сонник

Пожухлі рослини, потріскана земля - символізують твою спрагу любові або теплих почуттів. Тобі не вистачає участі й уваги близьких або просто незатишно жити, не відчуваючи ні до кого добрих почуттів.

Малий сонник Велесів

Засухасварка з ріднею.

Новітній сонник

Засуха — з'являться нові плідні ідеї;

Знайдете впевнений вихід з кризової ситуації.

Снотолкователь

Це недобрий сон, що означає непримиренні міжнаціональні конфлікти і, як наслідок, велика кровопролиття. Можливі морські корабельної аварії, та інші катастрофи;

Цей сон загрожує сварками і розпадом сімей. За ним можуть послідувати також хвороби, фінансові катастрофи. Взагалі слідом за таким сном справи йдуть криво і навскіс.

Сонник майбутнього

Засуха — недобрий сон, що означає, що ви можете стати учасником або свідком непримиренних міжнаціональних конфліктів, що доходять до кровопролиття;

Або чекають серйозні аварії на транспорті, морські корабельні аварії та інші катастрофи;

Крім того, цей сон може загрожувати сварками і розпадом сімей, а також хворобами.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні посуху - попередження про небезпеку.

Якщо уві сні ви бачите себе що стоїть на засушений землі - значить, наяву ви відчуваєте брак в спілкуванні.

Якщо ж вам сняться люди, які страждають від посухи - то це означає, що ви стали мало приділяти уваги своїм близьким.

Сон, в якому вас попереджають про посуху - вказує на те, що вам загрожують якісь неприємності, але ви зможете вчасно вжити заходів.

Якщо ви бачите посуху у сні з понеділка на вівторок - то вже на цьому тижні ви будете відчувати брак в чомусь і вам буде потрібна допомога.

Якщо ж ви бачите посуху з вівторка на середу - то це попередження про сімейну сварку, яка може надати дуже серйозний вплив на вашу подальшу спільну життя.

Коли ви бачите посуху у сні з п'ятниці на суботу - вам слід звернути увагу на свої стосунки з діловими партнерами.

Сонник для стерви

Засухасварки, розлуки, матеріальні труднощі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Засуха уві сні - символізує безплідні зусилля. Цей сон зазвичай підказує, що якісь із ваших планів приречені на провал, і вам краще зайнятися чим-небудь іншим.

Іноді, втім, посуха уві сні - це відображення ваших передчуттів про наближення важкого економічної чи політичної кризи, що загрожує різким погіршенням становища в країні. У будь-якому випадку після таких снів вам краще буде заздалегідь подбати про завтрашній день.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вам привиділося спекотне літо з вигорілій на нестерпному сонці травою і потрісканою землею - це недобре знамення, після такого сну можливі які завгодно неприємності в родині, починаючи від невпопад кинутого докору і кінчаючи розлученням з розділом квартири і всього майна.

Взагалі засуха у сні - передвіщає розлад будь-яких справ, погіршення здоров'я і збільшене число самогубств.

Сонник для закоханих

Засуха — недобрий знак, який провіщає конфлікт між подружжям, який призведе до розпаду сім'ї.

Загальний сонник

Цей сон — лиховісне передвістя. Він провіщає міжнародні конфлікти і кровопролитні війни. Можливі аварії корабля й лиха;

Сімейні сварки і розлучення;

Хвороби і нещасні випадки. Ваші справи підуть криво і навскіс.

Малий сонник

Побачена у сні посуха - несприятливий знак. Такий сон передвіщає міжнародні конфлікти і кровопролитні війни. Можливі аварії корабля й лиха, сімейні сварки й розлучення, хвороби і нещасні випадки.

Теткінскій сонник-2012

Засухавідображення стану думок, справ, емоцій і / або відображення сприйняття стану думок, справ, емоцій.

 
Відноситься до тем: