Тлумачення сну «Ювелір»

Сонник Фрейда

Приснившийся ювелір віщує вам секс, яким ви з партнером робитимете у нетрадиційному для вас місці - наприклад, в номері шикарного готелю, заміському котеджі і т.

Якщо ви замовляли у ювеліра прикрасу або вибирали його в ювелірному магазині, це говорить про виникнення розбіжностей між вами і другою половиною.

Якщо вам не хочеться, щоб вони розвинулися в сварку або розрив, то подаруйте дружині або чоловіку оригінальний подарунок.

Самі уві сні були ювеліром - значить, партнер запропонує вам позайматися любов'ю нетрадиційним для вашої пари способом. Від вашої реакції залежить, як будуть розвиватися відносини між вами далі.

Якщо пропозиція ви сприймете як шокуюче і неприйнятне, то цілком імовірний розрив, розчарування один в одному. Ну а якщо ви ризикнете проявити здорове цікавість, то вам відкриються такі глибини еротичних відчуттів і переживань, про які ви раніше не мали і поняття.

Сонник Цветкова

Ювеліртурботи.

Сонник Міс Хассе

Втратите щось з коштовностей.

Езотеричний сонник

Побачити ювеліра — це сон-попередження:

До того як зберетеся зробити якийсь крок, ви повинні подумати над цим довше, ніж зазвичай. Самі були їм - значить, ваші справи можуть закінчитися успішно за умови, що ви проявите граничну зібраність і уважність.

Сонник Лонго

Бачити себе ювеліром, хоча насправді ви далекі від цієї професії, - до того, що в вас хтось таємно закоханий.

Якщо ваше особисте життя можна вважати влаштованої, то вам, звичайно, ця звістка байдуже. Але якщо ви все ще ходите в холостяках, постарайтеся обчислити закохану в вас персону, а потім приступити до активних дій.

Якщо у вашому сні в якості ювеліра виступає представник протилежної статі, то, можливо, перед вами саме той чоловік, якого ви довго шукали, щоб створити сім'ю. Припустимо, фігурант сновидіння вам знайомий, - це значно полегшує ваше завдання;

Якщо ж вам наснився незнайомець, то, можливо, вирішальна зустріч відбудеться досить скоро. Не пропустіть свій шанс. У сні ви звернулися до ювеліра із замовленням - наяву ви не зможете самостійно вирішити особисті проблеми, і вам доведеться звернутися за допомогою до близьких. Сон, в якому ви заходите в ювелірний магазин, щоб зробити покупку, говорить, що вам найближчим часом належить вибрати супутника життя числа декількох кандидатур, що володіють численними достоїнствами і нечисленними недоліками. Вам нелегко буде вирішити, хто з них найбільш гідний честі стати вашою другою половиною.

Сонник Симона Кананіта

Ювелірвтрата коштовностей.

Сонник Мартина Задеки

Ювелірбути у нього - збиток.

Сонник Здоров'я

Ювеліра бачити — до необхідності задуматися про життя;

Проявити такт, тонкість у відносинах з партнером;

До стресу і негативним емоціям через втрату якихось речей.

Бачити ювелірний магазин, бути в ньому, милуватися коштовностями, купувати їх - до стресу і негативним емоціям в результаті втрати майна.

Новітній сонник

Ювелір — досягнете абсолютної досконалості в обраній справі.

Сонник Білого мага

Бачити себе ювеліром, хоча насправді ви далекі від цієї професії - до того, що в вас хтось таємно закоханий.

Якщо ваше особисте життя можна вважати влаштованої, то вам, звичайно, ця звістка байдуже. Але якщо ви все ще ходите в холостяках, постарайтеся обчислити закохану в вас персону, а потім приступити до активних дій.

Якщо у вашому сні в якості ювеліра виступає представник протилежної статі - можливо, перед вами саме той чоловік, якого ви довго шукали, щоб створити сім'ю.

Припустимо, фігурант сновидіння вам знаком - це значно полегшує ваше завдання;

Якщо ж вам наснився незнайомець, то, можливо, вирішальна зустріч відбудеться досить скоро. Не пропустіть свій шанс.

У сні ви звернулися до ювеліра із замовленням - наяву ви не зможете самостійно вирішити особисті проблеми, і вам доведеться звернутися за допомогою до близьких.

Сон, в якому ви заходите в ювелірний магазин, щоб зробити покупку - говорить, що вам найближчим часом належить вибрати супутника життя числа декількох кандидатур, що володіють численними достоїнствами і нечисленними недоліками. Вам нелегко буде вирішити, хто з них найбільш гідний честі стати вашою другою половиною.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачити в сні ювеліра або самому бути ювелірним майстром - знак того, що наяву вам належить зіткнутися з дуже складною справою, що вимагає граничної точності та акуратності.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Ювелір — до майстерному коханцеві, любовним радощам.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Ювелір — отримаєте або, навпаки, зробите дорогий подарунок.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Ювелір — до крадіжку чужим обличчям.

Сонник від А до Я

Мати уві сні справу з ювеліром - передвіщає, що незабаром нинішнє положення перестане вас задовольняти, що спонукає відкрити свою справу.

Ювелірні прикраси уві сні - до придбань, носити їх - до отримання грошей, втратити - небезпека травм і хвороби.

Бачити себе в сні в ювелірному магазині покупающей розкішні золоті речі - означає, що в реальному житті зіткнетеся з недоброзичливістю колишнього друга.

Пограбування ювелірного магазину - таке сновидіння попереджає про зустріч з нещирим і лукавим людиною, бажаючим досадити вам всім, що тільки в його силах і влади.

Давньоруський сонник

Турботи.

Бачити — вам треба тричі подумати, перш ніж приступити до справи або щось почати. Самому бути - ваші справи увінчаються успіхом, якщо ви будете гранично зібрані і уважні.

Теткінскій сонник-2012

Ювелір — необхідність крапотлівой роботи для відмінного результату.