Тлумачення сну «Акробат»

Сонник Міллера

Побачені уві сні акробати повідомляють, що вам вдасться благополучно піти від ризикованої ситуації завдяки тому, що оточуючі виявляться до вас небайдужі.

Якщо наснилося, що акробатом були ви самі, то буде якась несподіванка. Вам належить узяти на себе тягар відповідальності за щось;

Вас чекають підступи ворогів і інші проблеми.

Приснилося акробатка - це знак можливої наклепу, неуспіху у справах. Приснилися канатохідці для молодої жінки є доброю прикметою її майбутніх успіхів у чоловіків.

Сонник Лонго

Спостерігати за тим, як акробат у цирку виконує номер перед глядачами, означає, що вже довгий час вас турбує одна і та ж проблема, вирішити яку, як вам здається, ви не в змозі. Не варто зневірятися - рішення прийде до вас абсолютно несподівано, і швидше за все вам в цьому допоможе хтось, з чийого боку ви абсолютно не очікуєте допомоги. Будьте уважні до чужої думки, можливо, саме так ви отримаєте цінну інформацію.

Якщо ви побачили, що акробат тренується на арені в відсутність глядачів, значить, у вашому житті настане період повного затишшя. Зараз не час для бурхливої діяльності. Проявіть витримку і почекайте трохи, тоді ваші бажання почнуть потроху збуватися.

Бачити у сні, як падає акробат, - вас несподівано образять або образять, завдадуть удару в спину. Постарайтеся не виявляти ніяких емоцій з цього приводу, в іншому випадку ви ризикуєте нажити собі ворога, а у вас їх і так чимало.

Якщо вам приснилося, що ви акробат і виконуєте різні номери, сон означає, що зовнішні обставини складуться сприятливо і ви отримаєте те, що давно належало вам по заслугам. Ви будете розраховувати навіть на менше, але винагороду виявиться понад очікуваного. Спостерігати уві сні, як виступає одразу кілька акробатів, - вам розкажуть про когось з ваших знайомих або друзів щось дивовижне для вас. Можливо, інформація буде вкрай негативною. Навчіться не судити про людей поверхнево. Доля незабаром перевірить, наскільки ви засвоїли цю істину.

Сучасний сонник

Циркач, акробат сниться до того, що дуже скоро ви потрапите в цирк наяву, особливо якщо снилося, що це людина виконував найскладніші трюки. Снився акробат, який зірвався вниз і розбився, - готуйтеся до зради близьких людей, підступам суперників і ворогів.

Якщо уві сні ви самі є акробатом, то таким чином доля намагається попередити вас про можливі помилки, які можуть рознести вашу кар'єру в тріски. Не потрібно ризикувати своїм життям, ім'ям, робити ривків, результат яких знаходиться поза межами видимості:

Ви зазнаєте фіаско.

Сонник Симона Кананіта

АкробатСпостерігати за тим, як акробат у цирку виконує номер перед глядачами, означає, що вже довгий час вас турбує одна і та ж проблема, вирішити яку, як вам здається, ви не в змозі. Не варто зневірятися - рішення прийде до вас абсолютно н.

Езотеричний сонник

Все, що ви плануєте, виповнитися "з точністю до навпаки".

Бути їм — вийдеш неушкодженим із небезпечної ситуації бачити - будь обережний.

Бачити у сні акробатів - передвістя того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику.

Побачити акробатом себе - обіцяє несподіванка, і в той же час - тягар відповідальності за щось, труднощі та підступи Ваших ворогів. Жінка-акробатка у Вашому сні - це можлива наклеп на Вас, невдача у справах.

Для молодої жінки побачити у сні канатоходців - приємне ознаку її успіхів у чоловіків.

Бачити — неспокій оточуючих допоможе уникнути непотрібного ризику;

Бутинесподіванка, тягар відповідальності, труднощі та підступи ворогів;

Жінка-акробатканаклеп, невдача у справах;

Для молодої жінки побачити канатоходців - успіхи у чоловіків.

Небезпека і хиткість займаного положення.

Акробата побачити уві сні - непевне становище на роботі;

Будь обережний. Бути акробатом - вийдеш неушкодженим із небезпечної ситуації.

Сонник Міс Хассе

Бути їм — вийдеш неушкодженим із небезпечної ситуації;

Бачити — будь обережний.

Український сонник

Акробата побачити уві сні - непевне становище на роботі;

Будь обережний.

Бути акробатом — вийдеш неушкодженим із небезпечної ситуації.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Акробат — недовіра і втрати. Він по землі швидко крутиться - сум'яття душі. Він пластично згинається - вдало виберешся з делікатного становища, гнучкість душі. Він під куполом працює, а ти боїшся - незвичайний, а тому небезпечний зліт душевних сил або життєвого щастя. Канатохідця бачити - якась не виправдана обставинами сміливість.

Новий сімейний сонник

Акробати у сні - знак уваги до вас ваших близьких. Їх турбота зможе захистити вас від непотрібного ризику.

Якщо в ролі акробата виступаєте ви самі - чекайте небудь несподіванки, хоча і в поєднанні з великою відповідальністю. Ймовірно, тут не обійдеться без підступів ваших ворогів. Явившаяся уві сні жінка-акробатка обіцяє наклеп і невдачі в справах.

Східний жіночий сонник

Побачиш уві сні акробатів - наяву твоїм планам не дано здійснитися через те, що оточуючі не можуть повірити в тебе.

Якщо наснилося, що ти сама виконуєш акробатичні номери, то скоро відбудеться якийсь несподіване подія, яка вплине на все твоє життя.

Азбука тлумачення снів

Акробат — символізує спритність і винахідливість сновидца.

Бачити акробатівпопередження про небезпеки.

Бути самому акробатом - благополучний результат справ.

Східний сонник

Побачиш уві сні акробатів - наяву твоїм планам не дано здійснитися через те, що оточуючі не можуть повірити в тебе.

Якщо наснилося, що ти сама виконуєш акробатичні номери - скоро відбудеться якийсь несподіване подія, яка вплине на все твоє життя.

Ідіоматичний сонник

«Сальто» — смислова асоціація:

Провернути угоду, викрутитися, вийти зі складного становища.

Новий сонник 1918 р

Акробати танцюють на канаті - веселощі.

Суміщений сонник

Для жінки дивитися виступ акробатів - означає великий успіх у чоловіків;

Для чоловікауспіх в авантюрних справах, ваш ризик окупиться сторицею.

Акробати-канатохідцярозваги та веселощі.

Акробати-фокусникиприкрість, погані новини.

Бачити в сновидінні себе акробатом - усвідомлювати положення, які ви на даний момент займаєте.

Жінка-акробатканаклеп і наклеп на вас, невдача в бізнесі і інших справах.

Сонник XXI століття

Побачити в сні уявлення акробатів - означає, що вас можуть очікувати неприємності, як на роботі, так і вдома.

Жінка-акробатка у вашому сні - це можлива наклеп на вас.

Якщо на представленні акробати пластично згинаються - це означає, що вам вдасться вирішити виниклі проблеми і протистояти підступам недругів.

Побачити себе в сні акробатом - несподівана відповідальність, підступи ваших ворогів.

Сонник Білого мага

Спостерігати за тим, як акробат у цирку виконує номер перед глядачами - означає, що вже довгий час вас турбує одна і та ж проблема, вирішити яку, як вам здається, ви не в змозі. Не варто зневірятися - рішення прийде до вас абсолютно несподівано, і швидше за все вам в цьому допоможе хтось, з чийого боку ви абсолютно не очікуєте допомоги. Будьте уважні до чужої думки, можливо, саме так ви отримаєте цінну інформацію.

Якщо ви побачили, що акробат тренується на арені в відсутність глядачів - значить, у вашому житті настане період повного затишшя. Зараз не час для бурхливої діяльності. Проявіть витримку і почекайте трохи, тоді ваші бажання почнуть потроху збуватися.

Бачити у сні, як падає акробат - вас несподівано образять або образять, завдадуть удару в спину. Постарайтеся не виявляти ніяких емоцій з цього приводу, в іншому випадку ви ризикуєте нажити собі ворога, а у вас їх і так чимало.

Якщо вам приснилося, що ви акробат і виконуєте різні номери - сон означає, що зовнішні обставини складуться сприятливо і ви отримаєте те, що давно належало вам по заслугам. Ви будете розраховувати навіть на менше, але винагороду виявиться понад очікуваного.

Спостерігати уві сні, як виступає одразу кілька акробатів - вам розкажуть про когось з ваших знайомих або друзів щось дивовижне для вас. Можливо, інформація буде вкрай негативною. Навчіться не судити про людей поверхнево. Доля незабаром перевірить, наскільки ви засвоїли цю істину.

Сонник для всієї родини

Бачити акробата на цирковій арені - значить насолодитися вишуканим видовищем наяву.

Якщо акробат розбивається - вас очікує серйозна небезпека з боку конкурентів або недоброзичливців, а можливо, зрада близької людини.

Якщо ви самі виконуєте акробатичні трюки - постарайтеся об'єктивно оцінити власні можливості, вам не пробачать помилки і вся ваша кар'єра завершить своє існування. Не варто пропонувати занадто ризикованих ідей і дозволяти втягувати себе в сумнівні підприємства.

Для вас це може закінчитися крахом.

Сонник для стерви

Акробат — хиткість взятого на себе положення.

Бачити акробатів — тебе прийдуть на допомогу навколишні.

Бути уві сні акробатом - важка ноша, важкі обов'язки і несподіване вдалий дозвіл проблем.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сон, в якому акробат здійснює запаморочливі трюки - застерігає вас від непотрібного ризику.

Бачити у сні акробатом себе - говорить про те, що ваші задуми виявляться марними, не принісши ніякої відчутної прибутку. Схоже, шлях, який ви обрали, дуже складний, і краще вам пошукати собі інше, більш перспективний і просте заняття.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити в сні акробата - біля вас крутиться хитрий людина, що готує вам неприємний трюк, удавку.

Бачити себе в ролі акробата - до ризикованої кроці з вашого боку;

Аплодувати акробатовіотримати догану.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні акробата в дії - означає, що проти вас замишляється якесь злу справу, з якого ви насилу викрутитися.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Приснившийся акробат, крутний сальто-мортале - ваше життя незабаром закрутиться колесом.

Сонник від А до Я

Побачений у сні акробат або акробати можуть провіщати, що ви піддастеся ризику, уникнути якого вам допоможуть вчасно прийшли на виручку друзі. Жінка-акробатка, приснився на цирковому манежі, може накликати на вас марну наклеп, яка, однак, засмутить всі ваші далекосяжні плани. Канатохідці або еквілібристи на арені цирку - це ознака вашого приголомшливого успіху у чоловіків.

Якщо ви побачите в ролі акробатки себе - вас чекає щось зовсім непередбачуване, через що доведеться взяти на себе нелегку ношу турботи про близьку людину, яка потребує серйозної допомоги.

Сонник Соломона

Акробатнебезпека і хиткість займаного положення.

Сонник Мандрівника

Акробат — належить мука, суєта, клопоти;

Швидка зміна подій;

Поїздка туди й назад.

Снотолкователь

Бачити у сні акробатів - передвістя того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику.

Побачити акробатом себе - обіцяє несподіванка, і в той же час - тягар відповідальності за щось, труднощі та підступи Ваших ворогів.

Жінка-акробатка у Вашому сні - це можлива наклеп на Вас, невдача у справах.

Для молодої жінки побачити у сні канатоходців - приємне ознаку її успіхів у чоловіків.

Сонник для закоханих

Якщо жінка бачить у сні акробата, це говорить про те, що вона буде користуватися успіхом у чоловіків. Однак жінка-акробатка уві сні означає появу проблем у стосунках з коханою людиною, а можливо, і зраду.

Загальний сонник

Бачити у сні акробатів означає, що Ваші ризиковані плани не здійсняться через занепокоєння оточуючих.

Якщо ж у сні Ви займаєтеся акробатикою, то це може означати, що у Вас попереду несподівана подія, за яке Вам доведеться відповідати. Ваше життя буде отруєна глузуваннями ворогів.

Жінки — акробатки уві сні віщують наклеп і ганьба. Також можуть постраждати Ваші ділові інтереси.

Якщо молода жінка побачить у сні акробатів в трико, то такий сон обіцяє їй успіх у чоловіків.

Бачити у сні акробатів - передвістя того, що занепокоєння оточуючих допоможе Вам уникнути непотрібного ризику.

Побачити акробатом себе - обіцяє несподіванка, і в той же час - тягар відповідальності за щось, труднощі та підступи Ваших ворогів. Жінка-акробатка у Вашому сні - це можлива наклеп на Вас, невдача у справах.

Для молодої жінки побачити у сні канатоходців - приємне ознаку її успіхів у чоловіків.