Тлумачення сну «Блювота»

Сонник Лоффа

Блювоту можна сміливо назвати важким і принизливим досвідом для дуже багатьох людей, особливо дітей. Явище блювоти може з'явитися у всіх видах сновидінь. У зв'язку з тим, що в дійсності блювота нерідко має відношення до хвороби, в сновидіннях вона має місце у випадках, коли життя багато в чому виходить з-під контролю. З найбільшою часткою ймовірності наявність цього явища у сні пов'язане з реальною блювотою, нудотою, іншими неприємними відчуттями, відчуває через порушення роботи травного тракту.

Ось що розповіла про своє сновидінні жінка трохи старше сорока. Вона бачила себе приблизно восьмирічною дитиною на майданчику для ігор. Карусель прискорювала хід, і дівчинці це подобалося. Карусель штовхав незнайомий чоловік, потім він її зупинив і покинув майданчик. Маленьку знудило на її жовте платтячко, і їй стало дуже сумно.

Дане сновидіння представляє інтерес відразу з багатьох причин. Те, що марить представляла себе дитиною, підказує, що дитячі спогади для тлумачення цього сну будуть дуже суттєвими. У сні чоловік іде, а її рве. Виявляється, що важливу роль відіграє саме плаття:

Його вона отримала в подарунок як раз в те літо, коли розлучилися батьки.

Наяву сновідіца закінчувала те, що вона іменувала «каруселлю безпліддя». Справа в тому, що вони з чоловіком тяжко переживали неможливість мати дітей. Їх відвідало почуття, що вони втратили контроль над власними життями. Швидше за все, сон було породжено тривогою з приводу свого майбутнього в потенційно бездітних будинку.

Сонник Міллера

Якщо уві сні у вас була блювота, значить, ви будете страждати через хворобу або раптово вплутається у великий скандал.

Якщо вирвало кого іншого, вам належить виявити нещирість тих, кому ви довіряли. Вивергати під час блювоти швидко злітає в небеса пташенят - жінці такий дивний сон говорить про те, що їй не дочекатися радості, справи підуть невдало. Мучила вас уві сні кривава блювота - провісниця хвороби. Те ж значення має сон, в якій вас вирвало чимось незвичайним.

Езотеричний сонник

Побачити блювотузнак прибутку, грошей. Рвало вас - будуть грошові накопичення. Іншого - прибуток витягнете з чиєюсь допомогою. За собою, або кимось прибирати блювотні маси - такий сон означає, що ваші інвестиції будуть прибутковими.

Сонник Менегетті

Означає установку на відмову від життя.

Французький сонник

Якщо Вам сниться, що Вас рве, - сон передвіщає набуття того, що було Вами втрачено або викрадено у Вас.

Для багатьох людей, особливо дітей, блювота є важким і принизливим досвідом. Уві сні це може відбутися практично в будь-якому вигляді сновидіння. Оскільки в реальному житті блювота часто пов'язана з хворобою, то в снах вона фігурує, коли наше життя здебільшого виходить з-під контролю. Найбільш імовірно, що присутність цього явища у сні має відношення до блювоти і нудоти або до інших неприємних відчуттів в травному тракті в реальності. Жінка у віці після сорока розповідає про свій сон:

"Я на майданчику для ігор. Я дитина у віці приблизно восьми років. Карусель рухається все швидше і швидше. Мені це подобається. Карусель штовхає чоловік, которою я не впізнаю. Він зупиняє карусель і йде геть. Мене нудить на моє жовта сукня, і мені дуже сумно. "Цей сон викликає інтерес з багатьох причин. По-перше, марить представляє себе дитиною. Все вказує на те, що спогад про дитинство матиме суттєво важливе значення для тлумачення цього сну. У сні чоловік йде геть, а її рве. Виявляється, що важливе значення має сукню, тому що його подарували їй тим влітку, коли її батьки розлучилися, В реальному житті марить якраз закінчувала те, що вона назвала "каруселлю безпліддя":

Вона і її чоловік були глибоко травмовані і засмучені тим, що. Вони відчували, що втратили контроль над своїм життям. Мабуть, цей сон визначався занепокоєння про своє майбутнє в потенційно бездітних будинку.

Означає установку на відмову від життя.

Бачити у сні, що у Вас блювота, означає, що Вам заподіє страждання якась хвороба чи Ви несподівано будете залучені у великий скандал.

Бачити у сні інших у такому стані передвіщає, що Ви виявите нещирість людей, яким довіряли.

Для жінки бачити в сні, що вона викидає під час блювоти швидко злітають пташенят, означає, що вона не отримає довго очікуваної радості. Цей сон також пророкує невдалий хід справи.

Якщо у Вас кривава блювота - Вас чекає хвороба.

У Вас блювота - Вам заподіє страждання якась хвороба чи Ви несподівано будете залучені у великий скандал;

Бачити інших в такому стані - Ви виявите нещирість людей, яким довіряли;

Для жінки — вивергати під час блювоти швидко злітають пташенят - Ви не отримаєте довго очікуваної радості, невдалий хід справи;

Кривава блювота — Вас чекає хвороба.

Також Див. Кров.

Якщо хто побачить, що його знудило, принесе в гріхах покаяння чи покається в якій-небудь справі, яке зробить.

Якщо Вам приснилося, що у Вас блювота, то в реальному житті Вашому здоров'ю загрожує серйозна хвороба.

Якщо блювота в інших, то незабаром Вам відкриється таємну змову Ваших ворогів.

Якщо жінці сниться, що вона відчуває блювотний рефлекс, проте з рота у неї вилітає птах, то наяву її надіям на заслужений відпочинок не судилося збутися через хворобу близьких.

Сонник Симона Кананіта

Блювота (нудота)Бачити - до прибутку, грошам. Когось рве - отримаєте прибуток з чиєюсь допомогою. Прибирати - ваші вкладення в справу принесуть прибуток. Вас рве - робити грошові накопичення.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить, що його знудило - принесе у гріхах покаяння чи покається в якій-небудь справі, яке зробить.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Позбавлення зайвої. Звільнення від старих ідей, уявлень і понять. Необхідність виразити затаєне або наболіле.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей знак говорить вам про те, що пора позбутися від усього, що заважає вам. Звільніться від старих ідей, уявлень і понять. Прийшов час. Зробіть це зараз! Чи відчуваєте ви, що потрібно висловити те, що зазвичай приховуються вами і від чого вас нудило?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Позиви на блювоту випробовувати - багатство, скорбота. Самому блювати - прикрість, невелике нездужання, пересичення скверною. Блювотне кому-небудь давати - ось твій час, краще використовуй свою удачу.

Новий сімейний сонник

Якщо вам приснилося, що у вас блювота, значить ви можете чимось захворіти або потрапити в якусь скандальну історію. Побачили когось іншого в такому стані - виявите нещирість людей, яким довіряли.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Блювота. — Для хворої людини віщує одужання.

Східний жіночий сонник

Жінці сон, в якому вона відчуває блювотний рефлекс, віщує хвороби близьких, та таких, при яких буде необхідно її постійна присутність.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що у Вас блювота - наяву Вас очікує хвороба, яка загрожує Вам втратою працездатності, або Вас залучать у гучний скандал.

Бачити, що інших мучить блювота - означає, що Ви дізнаєтеся про підступних намірах брехливих людей, які просять у Вас допомоги.

Якщо жінці сниться, що вона вивергає птаха, який потім злітає - в реальному житті смакує задоволення буде затьмарено хворобою близьких. У комерційних справах її також чекає невдача.

Кривава блювотазнак насувається хвороби. Ви будете пригноблені похмурими передчуттями, а діти і родичі будуть докучати Вам.

Азбука тлумачення снів

Блювота — символізує ситуацію, яку ви не згодні. Передбачається, що блювота передбачає дозвіл поганої ситуації.

Якщо ви відчуваєте нудоту уві сні - значить ви будете в чомусь звинувачені і це принесе вам прикрість.

Американський сонник

Блювотапозбавлення від зайвої. Звільнення від старих ідей, уявлень і понять. Необхідність виразити затаєне або наболіле.

Східний сонник

Жінці сон, в якому вона відчуває блювотний рефлекс - передвіщає хворобу близьких, та таких, при яких буде необхідно її постійна присутність.

Новітній сонник

Блювота їжею — ознака починається гастриту або коліту.

Блювота з кров'ю - до хвороби шлунково-кишкового тракту (швидше за все, виразка 12-палої кишки).

Сонник XXI століття

Бачити у сні, що ви відчуваєте позиви на блювоту - до багатства, що блювота у вас - до прикрості.

Давати кому-небудь блювотний засіб - означає, що настав ваш час, використовуйте свою удачу.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сон, в якому вас витошніть навиворіт і ви відчуєте полегшення - говорить про спад негативного нервового напруження.

Якщо в ці дні вас щось турбувало і гнітило, можна очікувати, що дана проблема отримає несподіване рішення.

У той же час, якщо уві сні ви бачите, що вас рве з кров'ю або жовчю - це знак дуже великих неприємностей і найважчих конфліктів. Швидше за все, у вашому житті накопичилося занадто багато негативу, і позбутися від нього буде важко.

Бачити, як рве когось - це підказка, що закликає вас звільнитися від вантажу важких переживань і легше ставитися до життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Блювота — хлине несподіваний потік грошових коштів.

Відчути уві сні позив до блювоти - до кишкових захворювань.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо уві сні у вас відкрилася блювота або ви бачите, як блювота скрутила іншого - цей сон до несподіваних гостям.

Відчувати у сні позив до блювоти - погано почувати себе наяву.

Сонник Мандрівника

Блювотасварки, неприємності;

Самого вирвало — до хорошого завершенню справ;

Здоров'ю, звільненню;

Чужу бачити — сильні скандали.

Снотолкователь

Бачити у сні, що у Вас блювота, означає, що Вам заподіє страждання якась хвороба, або Ви несподівано будете залучені у великий скандал.

Бачити в сні інших у такому стані передвіщає, що Ви виявите нещирість людей, яким довіряли.

Для жінки бачити в сні, що вона викидає під час блювоти швидко злітають пташенят, означає, що вона не отримає довго очікуваної радості. Цей сон також, пророкує невдалий хід справи.

Якщо у Вас кривава блювота - Вас чекає хвороба.

Теткінскій сонник-2012

Блювота — гостра потреба у позбавленні від усього, що заважає, від старих ідей, уявлень, понять, суджень, поглядів на себе і життя. Необхідність перестати приховувати те, від чого «верне», нудить.

 
Відноситься до тем: