Тлумачення сну «Лікарня»

Сонник Міллера

Побачити себе залишають лікарню - означає, що Ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей.

Побачити в сні психіатричну лікарню - передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете переборювати труднощі.

Якщо Вам сниться, що Ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті, то це знак насувається хвороби. Відвідування хворих - до неприємних известиям.

Сонник Лоффа

Ніхто не зможе назвати лікарню місцем, де можна приємно і з задоволенням провести час. Ми потрапляємо туди в силу різних причин, а також дізнаємося про лікарні з газет і телевізійних серіалів. У цей заклад краще не потрапляти - ні в ролі пацієнта, ні в ролі відвідувача. І все ж лікарні приходять в наші сни часто, оскільки є невід'ємною частиною оточуючих нас реалій.

Як правило, приснилися лікарні зовсім нечасто мають відношення безпосередньо до хвороб. Тим не менш у багатьох сновидіннях у нас є достатньо підстав перебувати там. У нашому сні може з'явитися швидка допомога, реанімація, терапія. Пережитий нами лікарняний досвід також різний:

Ми, наприклад, ніяк не можемо уві сні вибратися з лікарняного закладу або ж нас лікують зовсім безглуздими способами.

Дивно, але у сні відділення швидкої допомоги безпосередньо пов'язані з благополуччям важливих для нас людей і взаєминами з ними. Люди, що потрапили у відділення швидкої допомоги, нерідко зайво стурбовані думками про своїх відвідувачів або, навпаки, про потерпілих, яких їм доводиться відвідувати.

Терапевтичне відділення лікарні сниться, коли ми потребуємо інших людях або ж хочемо самі бути потрібними. Сни, які розгортаються в терапії, - позначення залежності:

Взаємини в лікарні мають односторонній характер і характеризуються залежністю пацієнта від лікаря. Це один з різновидів залежності.

Реанімацію можна назвати відділенням, яке пов'язане з небезпекою, а в ряді випадків з полегшенням. Всім ясно, що туди потрапляють тільки серйозно хворі. Може, вам потрібно відпустити когось, пробачити стра образи. Також реанімація може нагадувати про давно померлу людину.

У сні ви відчували небажання йти з лікарні - це позначає, що в вас немає почуття впевненості в тому, що ви можете спокійно опинитися зі світом один на один:

Адже лікарня — це не тільки біль, але й турбота, догляд, допомогу. Що у вас за хвороба? Відповідь на це питання підкаже, в якій сфері ви потребуєте додаткової підтримки.

Лікування абсурдними методами в лікарні - це спосіб врівноважити дисбаланс у життєвих потребах і вимогах. Всі приділяють зайву увагу тому, що, на ваш погляд, не заслуговує хвилювань? А може, вас, навпаки, прагнуть зцілити від зовсім іншої хвороби? Це особливо безглуздо і смішно, якщо, скажімо, ви виросли до неймовірних розмірів і при цьому вважаєте це цілком нормальним, в той час як оточуючі надзвичайно стурбовані вашим стрімким зростанням. Ваші неймовірні розміри стають для медиків справжнім маною. Серед своїх лікарів ви можете побачити начальника, любовного партнера або знайомого по грі в футбол і т.

Якщо сценарій подібного сновидіння більш сумний, то вам належить страждати через відчуття себе важко хворою людиною, не здатним добитися від лікарів належної уваги і лікування.

Сонник Цветкова

Хрестини;

Відвідувати або відводити когось - неймовірні новини;

Бути в ній - безгрошів'я, дурне становище;

Психіатричнабути туди поміщеним - повний успіх, слава, визнання;

Бути лікарем, медсестрою - вдалі справи;

Потрапити в лікарню - бережися інтриг іншої статі.

Сонник Міс Хассе

Сон до здоров'я, щастя, прибутку, успіху.

Езотеричний сонник

Якщо ви відвідували когось або ж просто перебували у лікарні, хтось звернеться до вас з проханням про послугу, і ви не зумієте відмовити цій людині. Лежати самому в лікарні - вам потрібен відпочинок, інакше ви ризикуєте захворіти. У сні ви лікар - будете займатися пристроєм чужих справ.

Сонник Менегетті

Означає психосоматичні порушення, захворювання, викликані негативним або механістичним впливом.

Англійський сонник

У сні перебувати в лікарні - це передвісник нещасного випадку або хвороби.

Якщо Ви залишаєте лікарню - значить Ви видужаєте.

А якщо в сні Ви прийшли в лікарню, щоб відвідати хворого друга - це знак швидкого поліпшення Ваших справ і співчуття благородного серця.

Сонник Симона Кананіта

Лікарняздоров'я, щастя, хрестини - відвідати або відвезти кого-то - неймовірні новини.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Місце зцілення.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Подумайте про те, щоб побувати на огляді у лікаря і перевірити стан свого здоров'я. Чи піклуєтеся ви про своє тіло? Що можна зробити, щоб зміцнити організм?

Сонник Майя

Гарне значеніеВи знаходитеся зовні лікарні - велика ймовірність того, що в найближчі дні вам повернуть борг, про який ви вже й забули, або ви отримаєте премію, також велика ймовірність, що вам пощастить у лотерею. Щоб усе виповнилось в кращому вигляді, зробіть подарунок незнайомій людині. Погане значеніеВи перебуваєте всередині лікарні - хтось із колег хоче зайняти ваше місце і готовий заради цього на все! Щоб перешкодити цьому, намалюйте на лівому зап'ясті червоною фарбою або помадою невеликий хрестик і прийдіть на роботу, надівши небудь задом наперед.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бачити лікарнюнещастя. Лежати в лікарні - турботи і внутрішня самотність, тривале й болісне самопізнання під впливом зовнішніх обставин. Відвідувати лікарню - темні думки, потяг до своїх «двійникам», небажання зживати свою роздвоєність. Прийом у лікаря, медогляд і т. - Несподіване самопізнання. Хворих вдома відвідувати - радість.

Новий сімейний сонник

Якщо вам сниться, що ви лежите в лікарні, то ви можете захворіти. Побачили уві сні, що виписується з лікарні, - зумієте позбутися від підступних ворогів. Психіатрична клініка сниться до великого душевного напрузі. Відвідування хворих - до неприємних известиям.

Сонник Шувалової

Так як лікарня - це місце, де знаходиться людина, коли він серйозно хворий, то такий образ може відображати страх хвороби або смерті.

Якщо в цієї часу такого страху у вас немає, згадайте своє минуле і спробуйте знайти там момент, де цей страх був і звідки він тягнеться в ваше сьогодення. Іноді такий сон говорить про бажання, щоб про людину дбали і виявляли до нього більше уваги. Це знову ж таки може бути наслідком ще в дитинстві виниклого страху, що вас залишать на самоті.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

У сні перебувати в лікарні - це передвісник нещасного випадку або хвороби.

Якщо Ви залишаєте лікарню - значить Ви видужаєте. А якщо в сні Ви прийшли в лікарню, щоб відвідати хворого друга, - це знак швидкого поліпшення Ваших справ і співчуття благородного серця.

Сучасний сонник

Побачити себе залишають лікарню - означає що ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти вам чимало неприємностей.

Якщо ви побачили уві сні психіатричну лікарню - значить майбутні труднощі, які вам доведеться долати, викличуть у вас сильне душевне напруження.

Якщо вам сниться, що ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті - це знак насувається хвороби.

Відвідування хворих — до неприємних известиям.

Азбука тлумачення снів

Бачити себе лежачим в лікарні - мати потребу в зверненні до лікаря або бути захопленим турботами, внутрішнім самотністю.

Відвідувати когось у лікарні - до поліпшення обставин.

Працювати в лікарні - переживати важкі часи.

Американський сонник

Лікарнямісце зцілення.

Новітній сонник

Лікарня — до одужання (якщо хворієте);

До вдалого вирішення важливої проблеми.

Йти з лікарні - до одужання;

Потрапити — до прийдешнього недузі.

Психічнамає сенс перевіритися у психоневролога.

Суміщений сонник

Спостерігати себе виходять з лікарні - ви уникнете підступних задумів ворогів і опинитеся переможцем.

Якщо ви спостерігали в сновидінні психіатричну лікарню - готуйтеся до несподіваних неприємностей, ви будете сильно переживати, але все закінчиться благополучно.

Якщо вам привидиться, що ви захворіли і лежите в лікарні - це знак майбутнього захворювання. Відвідування хворих у сновидінні - до неприємних новин.

Сонник XXI століття

Бачити у сні лікарню або бути в ній - не дуже хороший знак, це може бути передвістям неприємностей або збитків.

Знаходитися у сні в лікарняній палаті - знак майбутньої образи або незадоволеності своїм вчинком або поведінкою, провідувати уві сні хворого і знаходитися в його лікарняній палаті - означає, що ви можете опинитися в ситуації, коли ви зрозумієте, що зробили помилку, але нічого не зможете зробити.

Лежати в лікарні - вас можуть очікувати турботи, внутрішня самотність, під впливом зовнішніх обставин, тривале й болісне самопізнання.

Знаходитися у сні в госпіталі - означає, що хтось спробує проігнорувати вас, знехтувати вашою думкою, створити вам додаткові проблеми.

Проходити обстеження у медичному закладі - означає, що незабаром почнеться зрушення на краще як у здоров'ї, так і в справах.

Проходити у сні медогляд - застереження, вам необхідно подбати про своє здоров'я.

Побачити в сні, як ви здаєте аналізи - обіцяє вам марні клопоти.

Знаходитися у сні в медпункті - означає, що вас чекають перешкоди і ваша робота піде з великими труднощами, але в підсумку ви будете щедро винагороджені за свої труди.

Знаходитися у сні у водолікарні - означає, що наяву вам удасться уникнути небажаної зустрічі, якщо ж у сні вас направляють туди на лікування, то наяву вам доведеться довго відстоювати свою точку зору.

Якщо в сні ви провідували когось в хоспісі (спеціальній клініці для безнадійних хворих) - наяву хтось перебуває в дуже скрутному становищі і потребує вашої допомоги.

Самому знаходитися в хоспісі - означає, що наяву ви будете в змозі вирішити всі проблеми, що не дають вам спокою довгий час.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Лікарня у сні - передвістя того, що наяву ви не залишитеся без допомоги і підтримки в скрутну хвилину.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Лікарня — до здоров'я, прибутку.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Лежати в лікарні з важким захворюванням - до одужання.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні лікарню - до захворювання.

Сонник від А до Я

Лікарня, побачена у сні, віщує неприємності в той момент, коли вам здається, що боротися з ними немає ні сил, ні сенсу. Потрапити до лікарні в результаті травми і бути прикутою до ліжка - до насувається хвороби, якої можна уникнути, перейшовши до здорового способу життя. Виписуватися з лікарні - знайдете спосіб приборкати розперезалися недоброзичливців, які переступили межі дозволеного.

Відвідувати когось у лікарні - отримати неприємні звістки, відвідувати родичів - до хвилювань і печалі, дітей - до сімейного події, друзів - до задоволення. Відвідувати психіатричну лікарню - передвістя великого душевного напруження, з яким вам доведеться долати тяготи і знегоди. Бути на лікуванні в ній - до перешкод у справах.

Сонник Соломона

Лікарняздоров'я, щастя, прибуток, успіх.

Сонник Мандрівника

Лікарню бачити — нещасний випадок;

Тиха, спокійна смуга життя.

Якщо сплячий в ній лежав раніше наяву - до загострення хронічного захворювання;

Самотність;

Болісне самопізнання.

Хворих відвідувати, бачити - погані справи, пороки.

Сонник Фрейда

Лікарня — символізує фригідну жінку, або жінку, чия чуттєвість ще не прокинулася;

Можливо, що через відсутність гідного партнера.

Тлумачний словник сновидінь

Лікарню бачити — неприємне видовище;

Лежати в лікарні - отримати допомогу.

Універсальний сонник

Я знаю, чому їжа в лікарні така несмачна - це зроблено для того, щоб смачними здавалися ліки! Що відбувається в лікарні у вашому сні? Ви працюєте в лікарні або відвідуєте когось? У лікарні лежить близька вам людина, або ви самі є пацієнтом? Як ви ставитеся до лікарні? Лікарня символізує відновлення сил після важкого періоду життя? Або це символ залежності:

Наприклад, ви (або інша людина) потребуєте медичної допомоги для підтримки життя?

Лікарня символізує — розуміння. Ваша підсвідомість таким способом звертає вашу увагу на фізичну проблему, яка потребує вирішення. Звичайно, якщо в реальному житті ви працюєте в лікарні, тлумачення сну може бути пов'язано з вашою професійною діяльністю.

Давньоруський сонник

Хрестини;

Відвідувати або відводити когось - неймовірні новини.

У сні перебувати в лікарні - це передвісник нещасного випадку або хвороби.

Якщо Ви залишаєте лікарню - значить Ви видужаєте. А якщо в сні Ви прийшли в лікарню, щоб відвідати хворого друга, - це знак швидкого поліпшення Ваших справ і співчуття благородного серця.

Відвідувати когось, перебувати в лікарні - вас попросять про послуги, в якій ви не зможете відмовити. Лежати в лікарні - вам потрібен відпочинок, інакше ви ризикуєте захворіти. Ви лікар - будете зайняті пристроєм чужих справ.

Лікарня символізує фригідну жінку, або жінку, чия чуттєвість ще не прокинулася;

Можливо, що через відсутність гідного партнера.

Означає психосоматичні порушення, захворювання, викликані негативним або механістичним впливом.

Побачити себе залишають лікарню - означає, що Ви o зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей.

Побачити в сні психіатричну лікарню - передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете переборювати труднощі.

Якщо Вам сниться, що Ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті, то це знак насувається хвороби. Відвідування хворих - до неприємних известиям.

Залишати лікарнюпозбавлення від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей;

Психіатрична лікарнявелике душевне напруження в подоланні труднощів;

Знаходитися в лікарняній палаті - насувається хвороба;

Відвідування хворих — неприємні звістки.

Також Див. Хвороба.

Український сонник

Якщо сняться лікар або лікарня, то це хвороба. Купувати - слабкість, нужда;

Продавати-невдача, але виправна;

Гіркі ліки — вас пригнічують вороги, недруги;

Солодкі ліки-підступність, обман.

Снотолкователь

Побачити себе залишають лікарню - означає, що Ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей.

Побачити в сні психіатричну лікарню - передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете переборювати труднощі.

Якщо Вам сниться, що Ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті, то це знак насувається хвороби.

Відвідування хворих — до неприємних известиям.

Загальний сонник

Лікарня у сні означає, що сумні події стануть незабаром причиною змін у вашому житті, але при цьому ваші стосунки з оточуючими помітно покращаться. Сон, в якому ви працювали в лікарні, - попередження:

Хтось із тих, з ким ви постійно спілкуєтеся, робить все для того, щоб ви не змогли домогтися поставленої мети.

Якщо ви працювали медсестрою - на вашу долю випаде чимало страждань, але ви зможете терпляче перенести їх.

Якщо уві сні ви покинули лікарню - скоро вам належить проявити свою самостійність.

Побачити себе залишають лікарню - означає, що Ви зумієте позбутися від підступних ворогів, які намагалися заподіяти Вам досить багато неприємностей.

Побачити в сні психіатричну лікарню - передвіщає Вам велике душевне напруження, з яким Ви будете переборювати труднощі.

Якщо Вам сниться, що Ви хворі і знаходитеся в лікарняній палаті, то це знак насувається хвороби. Відвідування хворих - до неприємних известиям.

Сонник щасливих знамень

Психіатрична клінікабути в ній - повний успіх.

Теткінскій сонник-2012

Лікарня — гостра необхідність в перегляді світогляду, своїх поглядів на себе і Світ. Відображення зневаги до свого здоров'я та / або тілу.

 
Відноситься до тем: