Першоелементи — дерево, земля, вода, вогонь. Стихії - вітер, вологість, холод, жар. Емоції - гнів, радість, задума, страх, недосяжність. Органи - печінка, селезінка, нирки, серце. Планети - Юпітер, Сатурн, Меркурій, Марс. Пояснення і тлумачення Сон несе на собі відбиток дня в більшій чи меншій мірі:
Відбите наше поведінку щодо світу днем, поєднане з загальним життєвим світоглядом. Існували днем розширені можливості (розкрити світу обійми) або обмеження сприйняття (спостерігати світ крізь вузьку щілину забрала упереджених думок) повторюються вночі в своїй основі:
Враження змінюються зовні, але емоційно дублюють виникали вдень відчуття. Зазвичай люди ставлять собі мету:
Життєву, на рік, на день, на годину. Досягнення / недосягнення денної (або більш великої) мети відображається в снах чином відчуття відстані. Відстань - це відділення / відрив людини від реально існуючої мети. Від результату досягнення відділяє вже не простір, але потребное на подолання його час. Тому відчуття простору у сні часто (майже завжди) пов'язане з відчуттям часу (вистачає - не вистачає). Однак кожна людина живе як би усередині - у капсулі свого власного внутрішнього часу. Людина створює навколо себе процеси (справи) і відносини, прагнучи все підкорити своїм внутрішнім ритмам. Самостійно призначаючи терміни досягнення майбутньої мети, кожен виходить із знання своїх минулих випробуваних можливостей, навіть частково переконавшись в їх обмеженості. Таким чином, реалізуючи для досягнення майбутньої мети минулі можливості, людина вже сама себе обмежує - створює між собою і метою перешкоди. Крім того, філософські категорії простору і часу пов'язані між собою (поза цьому зв'язку вони непомітні) поданням про власну швидкості руху.
Простір і час створюють власну швидкість руху / сприйняття і негайно, хоча і невидимо, починають активно нав'язувати їх своєму творцеві-людині (філософські категорії живуть у повній відповідності і взаємоперетворення інь і ян). Адже людина, створюючи поняття часу і простору віддав їм як творець свої сили - енергію і ослаб. Це є другим серйозним обмеженням у досягненні мети з подоланням простору і часу:
Будь-яка людська слабкість дає їм владу над творцем. Далі в дію вступає простий кількісний закон:
Чого виявиться більше - правильного чи неправильного? Відкрите світу і вільний від упередженості людина, звичайно, отримає більш правильну інформацію і швидше, з більшою ймовірністю досягне мети. Світ сильніше створінь розуму, простору і часу. Відстань і простір гостро відчувати уві сні - відстань-інь здатне прийняти / вмістити в себе все від голки до всесвіту - Усі десять тисяч сутностей на землі. Сприймати уві сні відстань - усвідомити своє власне ставлення до навколишнього світу, свою віддаленість або близькість від нього:
Далекі предмети (люди, гори - панорамний ландшафт / зображення) і повільний ритм сприйняття у поєднанні з тим, що картинка не наближається - невпевненість у власних силах. Відстань уві сні - зовсім не знак, що мета знаходиться далеко від спостерігача, навпаки, спостерігач видаляється від мети, так як у нього немає внутрішньої сили до досягнення.
Якщо картинка уві сні стрімко наближається до спостерігача (іноді він біжить до неї) до крайньої близькості і злиття (увійти в картинку і почати сприймати її як реальність) - подолання власних страхів і самообмежень. Злиття з метою знищує загострені і завжди несприятливі (нездоровий накал емоцій і межа можливостей) почуття сприйняття простору і часу як чогось окремого від людини. Злиття з метою - це злиття зі світом, в якому вона існує:
Хтось стає світом і світ стає їм. Це гармонійний стан душі означає подолання всіх негативних емоцій. І оскільки світ в своїй основі цілісний, то зникають і перестають заважати різкі обмеження:
Мета — не мета, я - світ, я - час, простір і так далі. Останній варіант сну дуже сприятливий і обіцяє успіх у всіх сферах.
Бачити в будь-якому з варіантів сну з відчуттям простору (далеке зображення або близьке з входженням сновидця в картину) образи свого минулого - в цьому випадку гостре відчуття часу не може зникнути, так як з минулим злитися не можна. Більш того, вранці може спостерігатися відрив від реальності:
Тяга повернутися в сон, в минуле. У цьому випадку необхідно чітке усвідомлення розумом, що сон прийшов заради корекції чогось в сьогоденні і майбутньому (в минулому була забута якась важлива інформація). Тільки в цьому випадку минуле зіллється з сьогоденням і майбутнім, живлячи їх енергією. Повернення в минуле фізично неможливий для людини - це зупинка руху вперед і смерть.
Сон сприятливий настільки, наскільки вдається зрозуміти його сенс і скористатися отриманою інформацією.
Бачити необжите простір в дикому місці - далеку подорож.
Сниться широке, світле простір - чекайте прекрасне життя без перешкод.