Тлумачення сну «Єдиноріг»

Сонник Ванги

Єдиноріг символізує чистоту, щастя і благоденство.

У сні повз вас проходив єдиноріг - це віщує вам швидку удачу, все вам буде вдаватися дивно легко. Навколишні будуть говорити, що це везіння, проте все це буде заслуженим. Пізніше ви самі усвідомлюєте, за що доля до вас так прихильна.

Якщо ви годували з рук єдинорога, переживете стан блаженства, рідко випробовуване простими смертними, отримаєте від долі рідкісний і дорогий подарунок. Після нього ви не повинні залишатися невдячними.

Спостерігати, як хтось вбивав єдинорога, або бачити як він помирає, - ви будете страждати і потрапите в біду. Винуваті в цьому будуть злі люди, що живуть заради наживи. Ви будете знати це і переживати, от тільки виправити становище опинитеся не в змозі. І все ж винні понесуть покарання, і спокій знову оселиться у вашій душі.

Погладили єдинорога — всі блага, якими багата ваша нинішня життя, дісталися вам не по заслугах. Ви зобов'язані дякувати за них не тільки долю, а й своїх оточуючих. Поки ви не усвідомлюєте це розумом і не приймете душею, істинного щастя вам не видать.

Погоня уві сні за єдинорогом або спроба його зловити - сон про це означає, що ви витрачаєте багато сил для досягнення мети, але вона може цього і не коштувати. Щоб в остаточному підсумку не розчаруватися, гарненько подумайте над цим.

Сонник Нострадамуса

Єдинорігсимвол чистоти, цнотливості, очищення, смерті.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити єдинорогів - наяву всі ваші зусилля спрямовані на протистояння злу. Сон, в якому вам вдалося зловити і приручити єдинорога, означає душевну чистоту і цнотливість близької вам людини.

Бачити у сні розсердженого єдинорога - наяву вчинити ганебний вчинок.

Єдиноріг , який переслідує людину, є символом вічної гри людини зі смертю.

Якщо уві сні ви побачили золотого єдинорога - це символ духовного і фізичного очищення, міцного здоров'я.

Сонник Міс Хассе

Збідніти.

Єдинорігсимвол чистоти, цнотливості, очищення, смерті.

Якщо уві сні ви намагаєтеся зловити єдинорогів - наяву всі ваші зусилля спрямовані на протистояння злу. Сон, в якому вам вдалося зловити і приручити єдинорога, означає душевну чистоту і цнотливість близької вам людини.

Бачити у сні розсердженого єдинорога - наяву вчинити ганебний вчинок.

Єдиноріг , який переслідує людину, є символом вічної гри людини зі смертю.

Якщо уві сні ви побачили золотого єдинорога - це символ духовного і фізичного очищення, міцного здоров'я.

До бідності.

Єдиноріг — уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні повз вас проходить єдиноріг, значить, незабаром вас чекає удача, вам буде легко, як ніколи, всі будуть називати це везінням але насправді ваше благополуччя буде заслуженим, ви самі зрозумієте, чим воно буде викликано, за що даровано. Годувати єдинорога з рук - наяву ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого вам не можна залишатися невдячним. Сон, в якому ви бачите, як вбивають єдинорога або він вмирає, передрікає нещастя і страждання з вини злих людей, що живуть заради наживи, ви будете знати це і переживати, але виправити такий стан вам буде не під силу. Винні будуть покарані, а спокій відновиться.

Якщо вам вдається погладити єдинорога, то такий сон говорить, що ви незаслужено користуєтеся благами, які маєте. Вам слід дякувати за них не тільки долю, а й оточуючих людей. Поки ви не визнаєте це душею і не усвідомлюєте розумом, ви не випробуєте справжнього щастя. Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися її піймати - наяву ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, ваша мета не варто зусиль, які ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.

Сучасний сонник

У снах єдиноріг (міфічна білий кінь з рогом у центрі лоба) є передвісником радісних подій, вдалого завершення справ. Людину, якій снився єдиноріг, очікує швидкий кар'єрний ріст.

Сон, в якому ви женіться за єдинорогом або він робить замах на вас, віщує серйозні проблеми зі здоров'ям.

Чорний або криваво-червоного кольору єдиноріг сниться як попередження про те, що вам потрібно більш серйозно поставитися до свого здоров'я:

Ймовірність недуги досить висока. Крім того, чорний єдиноріг сниться до смерті сплячого або близької йому людини.

Якщо в снах ви сідлати білого єдинорога або бачите себе в сідлі, то існували в дійсності проблеми покинуть вас, а застарілі хвороби підуть.

Сонник Фрейда

Бачити єдинорога уві сні - означає, що вам в недалекому майбутньому наставила роги, причому до вас ця звістка прибуде до останнього.

Сонник Симона Кананіта

Єдинорігзбідніти.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Могутній знак. Традиційно вважається символом Христа. Духовне розкриття. Чистота.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Історично єдиноріг вважався символом Христа. Він символізує духовну відкритість, чистоту і невинність. Психологи стверджують, що єдиноріг є сексуальним символом через свого єдиного стирчить роги.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Єдинорога бачитищастя. Їхати на ньому - відвідати «особливе царство миру», пережити щось надприродне або протиприродне. Жінку з єдинорогом бачити - «річ у собі», щось недосяжне / замкнута еротична система - честь чи щасливий суперник нездоланно стоять на твоєму шляху.

Сонник Шеремінской

Єдиноріг — уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні ви зустрічаєте єдинорога, значить, дуже скоро вас чекає удача. І хоча багато хто буде вважати це просто везінням, насправді ваше благополуччя буде цілком заслуженим, ви самі зрозумієте, чим воно буде викликано, за що даровано. Годувати єдинорога з рук - наяву ви відчуєте велику радість і блаженство - отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, за що повинні бути вдячні долі.

Якщо вам вдається погладити єдинорога, то, можливо, що ви всі заслуги приписуєте тільки своїм талантам і достоїнств. Вам слід дякувати за них не тільки долю, а й оточуючих людей. Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися її піймати - наяву ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, ваша мета не варто зусиль, які ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Міфічна тварина ци-лін', або єдиноріг. - Віщує славу.

Східний жіночий сонник

Уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо єдиноріг пройшов повз тебе, значить, незабаром тебе чекає удача. Годувати єдинорога з рук - до блаженства, яке рідко відчувають люди. Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися її піймати - свідоцтво того, що ти прикладаєш занадто багато сил для досягнення мети, яка того не варто.

Нумерологічний сонник Піфагора

Єдиноріг — якщо вам сниться, що перед вами стоїть міфічна тварина з одним рогом у лобі, то через десять днів вас чекає радісна подія - ви зможете сколотити базу для свого майбутнього успіху. Сприятливий цей сон для бізнесменів - єдиноріг, що б'є копитом, показує їм, що вони правильно вибрали рід занять і через рік доля нагородить їх фінансовим благополуччям.

Якщо побачений вами єдиноріг сердиться або тікає від вас, то протягом року вас чекає маса різноманітних подій, якщо уві сні ви зумієте наздогнати єдинорога або заспокоїти його, то більше буде приємного.

Єдиноріг , похилений до землі і направив у вашу сторону свій гострий ріг, - це ворог, який намагається за вашою спиною заподіяти вам шкоди або заплямувати вашу репутацію. Щоб дізнатися його, вам досить почекати - він сам знайде вас в перший день наступного тижня.

Азбука тлумачення снів

Єдиноріг — це міфічна істота символізує цнотливість і загрозу порушення невинності одночасно. Цей персонаж сну віщує вам неспокійні дні і зустріч з чимось надзвичайним.

Американський сонник

Єдиноріг — могутній знак. Традиційно вважається символом Христа. Духовне розкриття. Чистота.

Східний сонник

Якщо єдиноріг пройшов повз тебе - значить, незабаром тебе чекає удача.

Годувати єдинорога з рук - до блаженства, яке рідко відчувають люди.

Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися її піймати - свідоцтво того, що ти прикладаєш занадто багато сил для досягнення мети, яка того не варто.

Міфологічний сонник

Єдиноріг (чудесне, міфічна тварина з тілом коня, рідше бика з єдиним рогом на лобі) - дивна і незвичайна удача, несподіване і доленосне щастя, якщо він білий.

Сонник для всієї родини

Єдиноріг — сон передвіщає вам просування по службових сходах.

Чорний або червоний єдиноріг - ви можете серйозно захворіти.

Якщо ви вступаєте з ним в боротьбу і перемагаєте - хвороба буде легкою і ви швидко повернете здоров'я.

Якщо ж єдиноріг тікає або намагається вас убити - проблеми зі здоров'ям будуть серйозними.

Білий єдиноріг, якого ви осідлали або скачете верхи на ньому - сприятливий сон, віщує позбавлення від застарілої хвороби і проблем.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Єдиноріг — у вашому житті буде єдина зрада, про яку ви будете жалкувати все життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити уві сні або ж чути, що говорять про єдинорога - до поганої вести.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Єдиноріг — сниться до побожності.

Сонник про тварин

Єдинорігцнотливість, чистоту, невинність, гідність, силу розуму і тіла.

Сонник Соломона

Єдиноріг — до бідності.

Сонник Таро

Єдинорігмужність, підтримка, цнотливість.

Теткінскій сонник-2012

Єдинорігвідображення духовної відкритості, чистоти і невинності. Відбиток чогось магічного. Відображення сексуальних аспектів (розглядати спільно з іншими символами).

 
Відноситься до тем: