Сонник «Черепаха»

Сонник Фрейда

Якщо уві сні ви дивилися, як повзла черепаха, це означає, що ви ризикуєте захворіти, а причиною недуги стане ваша надмірна запальність.

Катання на морській черепасі уособлює занепокоєння, мучать вас останнім часом. Ви і самі не можете позбутися від нього, і на оточуючих дієте дуже «заразливо».

Якщо ви подивитеся на своє життя поглядом, в якому буде хоча б трохи більше оптимізму, ніж зараз, то від вашого похмурого настрою не залишиться й сліду.

Приснилося, що черепасі ніяк не хотілося покидати свій панцир, - у всіх проблемах ви зазвичай звинувачуйте кого завгодно, крім себе. Тим часом ця позиція в корені невірна:

Ви самі дуже далекі від ідеалу, а ще псуйте свої відносини з іншими.

Ще одне можливе значення такого сновидіння - чоловічі проблеми, пов'язані з ерекцією.

Сонник Міллера

Сон, в якому ви бачили черепаху, повідомляє вам, що ви порадієте і зміцните свій дух завдяки якомусь несподіваному нагоди, і цей підйом благотворно позначиться на якості та обсязі виконуваної вами роботи. Є черепаховий суп - предстоят розваги сумнівної властивості.

Сонник Міс Хассе

Проживете довго, ні в чому не потребуючи.

Сонник Менегетті

Це вказівка на привабливу особистість, яка насправді штовхає людину до передчасного старіння.

Сонник Лонго

Те, що черепаха є символом повільності, нагадувати нікому не треба, це всім добре відомо.

Якщо це тварина фігурувало у вашому сні, це означає, що сформованою ситуацією ви володієте не дуже блискуче, а якщо говорити точніше і чесніше, то ви просто через свою повільність повністю втратили над нею контроль. Цілком можливо, що загальмованість і нерішучість виникають з якихось серйозних обставин. Але вам треба поки про них забути або, щонайменше, не звертати особливої уваги, оскільки ситуація зажадає оперативних дій і швидкого прийняття рішень, на яке не затрачаються дні і тижні.

У сні ви ловили черепаху - це до швидкої сутичці з ворогом, який за всіма параметрами відстає від вас. Переможцем станете ви, що цілком природно, але тільки не варто сприймати це як привід для розслаблення і безпечності. Крім цього, пам'ятаючи народну мудрість про те, що лежачого не б'ють, постарайтеся проявити звойованого противнику милосердя. Достатнім результатом для вас буде те, що ви покажете всім своїм недоброзичливцям, в тому числі більш могутнім:

Ви сильні і завжди готові вступити в бій. Це повинно зупинити всі подальші спроби вам нашкодити.

Сучасний сонник

Якщо вам снилася черепаха, це означає, що ви шанобливо поставитеся до проблем своїх близьких, підтримайте їх, чим завоюєте їх серця і вдячність. У будь-яких справах не варто проявляти поспіх, забудьте також про лестощів начальству:

Нічого доброго з цього не вийде, але засмучення вам принесе.

Тікає або спливати від вас черепаха сниться до того, що наяву близька вам людина (чоловік або жінка) вирішить піти від вас. Щоб утримати його, ви докладете максимум зусиль. Приготуйтеся до фіаско і не турбуйтеся надто сильно - попереду у вас багато хорошого.

Сниться, що черепаха плаває в каламутній воді, - значить, ваші справи будуть йти з рук геть погано і не принесуть вам ні доходу, ні морального задоволення.

Сонник Фен-шуй

Черепахасимвол довголіття і мудрості, але також повільності та неповороткість. Поява черепахи уві сні, означає зволікання і перешкода у справах, а також ледачого або не бажає щось робити людину. Гуляти в сні з черепахою, передвістя д.

Сонник Симона Кананіта

Черепаха — хороша довге життя.

Американський сонник

Черепаха — повільне, але постійне просування до мети.

Черепаха може — означати бажання втекти від проблем або необхідність заглянути усередину і накопичити сили.

Східний сонник

Черепаха — сон, що означає, що якась неординарна ситуація докорінно змінить твоє життя на краще.

Якщо ти їси черепаховий суп - значить, ти знайдеш задоволення в ризикованих інтригах.

Ідіоматичний сонник

«Як черепаха» — крайня повільність.

Снотолкователь

Якщо Вам присниться черепаха - то наяву несподіваний випадок доставить Вам радість і зміцнить Ваш дух, що негайно позначиться на Вашій роботі.

Є у сні черепаховий суп - до сумнівних розваг.

Сонник Білого мага

Черепахасимвол повільності, про це і нагадувати не варто. Відповідно, її поява в сновидінні говорить про те, що ви не особливо добре володієте ситуацією, а якщо чесно, то вона просто вийшла з-під контролю. Виною тому ваша повільність. Можливо, ваші загальмованість і нерішучість пояснюються якимись серйозними обставинами, але найближчим часом вам доведеться забути про ці обставини або, принаймні, не звертати на них уваги, так як від вас буде потрібно уміння оперативно діяти і швидко приймати рішення і не витрачати.

Якщо уві сні ви ловите це повільне тварина - вам в найближчому майбутньому належить вступити в єдиноборство з ворогом, відстаючим від вас за всіма показниками. Немає нічого дивного, що перемога в цій сутичці буде за вами, але це не повинно вам давати привід для безпечності, крім того, постарайтеся проявити співчуття до переможеного, адже, як говорить народна мудрість, лежачого не б'ють. З вас досить того, що ви показали свою силу і дали зрозуміти - ви завжди готові до сутички. Ваших ворогів, навіть могутніх, це повинно зупинити.

Сонник для всієї родини

Черепаха — ви проявите повагу до справ своїх близьких, ніж завоюєте їх повагу. Але не варто проявляти поспішність або відверто лестити начальству. Це не принесе вам нічого, крім прикростей.

Якщо черепаха спливає від вас або намагається втекти, а ви намагаєтеся зупинити її - вам належить утримувати близької вам людини, який вирішить порвати з вами стосунки. Ваша спроба виявиться безплідною.

Черепаха в каламутній воді - комерційна діяльність не принесе вам прибутку і лише змусить увійти в зайві витрати.

Сонник для стерви

Черепаха — тебе чекає несподівана удача й успіх на роботі, нові, геніальні ідеї і хороша можливість для їх здійснення.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Черепаха уві сні - передвіщає нудне життя і повільне просування ваших справ.

Сон також підказує, що причиною цього, швидше за все, є ваша надмірна обережність.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Черепаха — до якоїсь заборгованості.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Черепаха — буде зроблено брехливе запевнення, дано порожнє обіцянку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Черепаха — до повільного, але вірного просування справ.

Копалінского сонник

Черепаха — сон про самого себе.

Сонник Мартина Задеки

Черепахабезчестя.

Сонник про тварин

Черепаха — початок творіння, час, безсмертя, родючість, продовження роду.

Сонник від А до Я

Приснилося черепаха — до довгого стояння в чергах, запізнення і не відбулася зустріч.

Їхати верхи на гігантській черепасі - означає безглузді звинувачення на вашу адресу з боку чоловіка.

Яка лежить на спині не в силах перевернутися і встати на ноги черепаха - символ марних зусиль і марного очікування змін на краще.

Мертва черепаха у вашому сновидінні - до розлуки.

Сонник Мандрівника

Черепахасправи затягнуться;

Відхід у себе як захисна функція.

Сонник Цветкова

Черепахакриза в справах;

Перевернута — дуже поганий знак.

Сонник Езопа

Черепахає символом мудрості та довголіття, бо живе це земноводне триста років, а значить встигає пізнати у своєму житті багато чого. Існує народне повір'я, що черепаха і пересувається так повільно, тому що життя у неї довга і поспішати їй нікуди. Викликаний вашою підсвідомістю в сновидінні образ черепахи, швидше за все, є реалізацією таких відомих народних висловів, як «Повзти, як черепаха» або «Ховати голову в панцир, як черепаха». Всім відомо, що перше вираз вживається застосовно до людей повільним, тугодум, а друге - до боягузливим, несамостійним. Отже, що з'явився у сні образ черепахи може позначати в сновидінні зволікання, перешкода в справах, а також уособлювати людину, яка не встигає виконувати все, що йому доручають, ледачого або просто не бажає щось робити.

Спостерігати уві сні за тим, як черепаха ховає свою голову в панцир - знак того, що у вашому оточенні є несамостійна людина, яка не тільки заважає реалізації ваших планів, але і погано впливає на вас.

Побачити в сні сховалася в панцир черепаху - знак того, що вам належить спокійне і щасливе життя. У вашому будинку буде панувати гармонія, стосунки з коханою людиною і дітьми нормалізуються.

Спостерігати уві сні за черепахою, яка хапається за лапи птаха, щоб навчитися літати - такий сон свідчить про те, що ви дуже самовпевнений чоловік і зовсім не слухаєте слушних порад інших людей, не підозрюючи навіть, що робите цим гірше самому собі.

Спостерігати уві сні за повільно повзе черепахою - означає, що наяву ви дуже повільна людина і тому вам важко пристосуватися до тих змін, які відбуваються навколо вас. Можливо, такий сон говорить про те, що ваш компаньйон по роботі через свою повільність в ухваленні рішень уповільнює ваші справи, при чому ви ніяк не зможете вплинути на хід подій і, незважаючи на всі ваші зусилля, нічого нового не доб'єтеся.

Якщо вам приснилася черепаха, повзе на перегонки з яким-небудь твариною - в реальному житті вам не вдасться скласти конкуренцію вашому партнерові по бізнесу:

Ви занадто слабкі і повільні, щоб зробити це.

Побачити в сні черепаху, яка лежала на панцирі - знак того, що у вашому оточенні є дуже мудрий, впливова людина, який перш, ніж що-небудь зробити кілька разів подумає. Прислухайтеся до його порад.

Гуляти в сні з черепахою - такий сон віщує довге і щасливе життя.

Якщо уві сні ви побачили одного з близьких ваших знайомих, які гуляють з черепахою - ця людина проживе довге життя.

Якщо уві сні ви купуєте черепаху - значить, незабаром у вашому оточенні з'явиться людина, яка буде тільки заважати вам, хоча в його завдання входитиме допомога вам у роботі. Вимагайте у начальства заміни, не витрачайте на цього вайлуватого людини свої сили, толку не буде.

Спостерігати за водними черепахами, які плавають в акваріумі - вам потрібно набратися терпіння, оскільки вам належить період болісного очікування.

У сні годувати черепаху - ви підтримуєте не ту людину, який потребує вашої допомоги, а дармоїда, який знайшов у вашій душі струни, на яких можна грати і отримувати від вас бажане.

Циганський сонник

Черепаха — символізують зволікання, перешкоди і перешкоди в укладання угод.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бачити — високе положення для жінки;

Бачити далекосхідну черепаху - передвіщає надбанню багатства;

Зловититраур;

Черепаха в колодязі біля будинку - багатство і знатність;

Якщо навколо черепахи обвивається змія - з'явиться достаток, відносне багатство;

Вбивати черепаху — передвіщає траур.

Сон про самого себе.

Вказує на привабливу особистість, яка, однак, насправді підштовхує людину до передчасної старості.

Якщо Вам присниться черепаха - то наяву несподіваний випадок доставить Вам радість і зміцнить Ваш дух, що негайно позначиться на Вашій роботі. Є у сні черепаховий суп - до сумнівних розваг.

Бачити черепаху — несподіваний випадок доставить Вам радість і зміцнить Ваш дух, що негайно позначиться на Вашій роботі;

Є черепаховий суп - сумнівні розваги.

Також Див. Суп.

Сила, терпіння.

Побачити в сні черепаху означає, що якась неординарна ситуація докорінно змінить Ваше життя на краще.

Якщо у сні Ви їсте черепаховий суп, то наяву Ви знайдете задоволення в ризикованих інтригах.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться черепаха, це віщує вдалий поворот подій, завдяки чому налагодяться стосунки з обранцем.

Малий сонник

Побачити в сні черепаху означає, що якась неординарна ситуація докорінно змінить Ваше життя на краще.

Якщо у сні Ви їсте черепаховий суп, то наяву Ви знайдете задоволення в ризикованих інтригах.