Сонник «Шапка»

Сонник Цветкова

Запрошення в гості.

Також Див. Капелюх.

Запрошення в гості.

Бачити у сні шапку - попередження про необхідність стриманості у вчинках. Жіночий головний убір - передвістя якихось радісних подій, можливо, що й весілля. Розкішна дорога шапка - сниться до непередбаченого події, заради якого Ви відкладете найважливіші справи.

Доб'єшся своєї мети стара, витерта - займеш хороше положення нова - невдача в підприємстві.

Для жінкибачити шапку - запрошення на бал або на яке-небудь свято;

Для дівчини — Ваш коханий в шапці - в його присутності Ви будете занадто боязка і соромлива і це завадить Вам зрозуміти один одного;

Арештантських шапкамужність покине Вас в хвилину небезпеки;

Красива хутряна шапка - Ви не виконаєте свого обов'язку по відношенню до ближніх, і удача на якийсь час відвернеться від Вас.

Якщо Вам приснилося, що Ви надягаєте велику хутряну шапку, яка звалюється на обличчя, то в особистому житті у Вас виникнуть обставини, які Ви спробуєте приховати від близьких. Однак будьте обережні, щоб не втратити все.

Для молодої жінки сон, у якому вона в'яже шапочку, означає її прагнення до створення домашнього затишку. Не виключено, що вона може прийняти поспішне рішення і вийти заміж за першого зустрічного.

Якщо у сні Ви надягаєте шапку і виявляєте, що це чужа річ, то наяву Вам необхідно бути обережніше, щоб не виявитися замішаним в чужих проблемах.

Клопоти. Купувати — неприємний гість;

Втратитивтрата;

Носитиприбуток.

Сонник Міс Хассе

Побачили шапку — вийде досягти своєї мети;

Нову — до невдачі в підприємстві;

Витерту, зношену, стару - до вашому гарному положенню.

Езотеричний сонник

Приснилася шапка хутряна - це означає, що розуму у вас достатньо, але форми його виразу не позбавлені деяких недоліків. Побачили кошлату - значить, вам треба причесати власні думки, вчитися висловлювати їх дохідливо, переконливо і красиво. Красива шапка сниться як підказка:

Не треба краснобайствовать, це може погано закінчиться. Снилася обдерта - значить, вам треба задіяти більший запас слів, урізноманітнити свої вирази. У вивернутому вигляді - це означає, що ви не будете брехати, а станете говорити все те, що думаєте. Снилася покупка - значить, думки, які ви не захотіли або не змогли висловити, поступово накопичуються і перетворюються на зайвий вантаж. Майте на увазі, що він може обернутися мігренню.

Французький сонник

Якщо вам снилася шапка, ви повинні бути більш стриманими у вчинках. Жіноча шапка сниться до радісним подіям, може бути, весіллі. Дорога, розкішна шапка віщує вам непередбачена подія, через якого навіть найважливіші справи виявляться відкладеними до кращих часів.

Сучасний сонник

Якщо вам снилося, що хтось знімає з вас шапку, значить, вищі сили вас попереджають про те, що з вами трапиться неприємна подія. Цей же сон на вівторок або четвер повідомляє, що вам потрібно буде напружитися і переробити багато справ.

Якщо у снах на середу ви приміряли шапку, то сон підказує, що для подальшого зростання вам необхідно змінити місце роботи.

У ніч на неділю придбання вами шапки сниться до того, що ви перебільшуєте навислу над вами небезпеку і боїтеся марно:

Нічого серйозного з вами статися не може.

Не можна не відзначити той факт, що шапка завжди відображала соціальний статус людини. Приміром, царська або королівська корона не прикриває голову, вона символізує владу, кашкет військових, крім того, що є головним убором, вказує на звання власника.

Російський сонник

Шапка (капелюх)символ соціального статусу людини. В залежності від того, яка капелюх надіта на вас уві сні, так ви себе і відчуваєте насправді.

Якщо уві сні, ви йдете в модній, фартовою, крислатому капелюсі, значить, в реальності ви відчуваєте себе коро.

Сонник Міллера

Шапка, приснився жінці, означає запрошення на бал або на яке-небудь свято.

Якщо дівчині сниться її коханий в шапці, той наяву в його присутності вона буде занадто боязка і соромлива і це завадить молодим людям зрозуміти один одного.

Український сонник

Шапка — клопіт.

Купувати — неприємний гість;

Втратитивтрата;

Носитиприбуток.

Сонник Лоффа

Самі по собі шапки / капелюхи рідко представляють особливий інтерес в плані тлумачення. Як правило, вони є продовженням СИЛИ і впливовості у сні.

Якщо перед вами знімають капелюх-це запрошення до конфронтації. Давати капелюх комусь - проявляти свої любовні почуття.

Капелюх також може снитися до облисіння.

У деяких випадках капелюх просто є нагадуванням про іншу подію, наприклад, спортивних змаганнях професійних команд, таких, як біатлон або РИБНА ЛОВЛЯ.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Шапка, її бачити, надягати - радість, любов, весілля. Багато на голові мати - домашні турботи. Втратити - пояснення належить / зрада жінки. На голові волохату мати - улеслива жінка обдурить. У будинку в шапці бути - від'їзд.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Надівши шапку (капелюх), піднімаєшся на екіпаж. - Чекає тебе переміщення по службі. Пов'язувати пов'язку на голову. - Щастя. В офіційному головному уборі піднімаєшся на вежу. - Буде переміщення по службі. Знатний чоловік роздає людям одяг і шапки. - На щастя. Одягаєш нове плаття і шапку. - Буде підвищення по службі. Спалюєш головний убір або головний пов'язку. - Зміниться посаду. Втрачаєш шапку. - Віщує обов'язкове призначення на посаду, до якого прагнув.

Підбираєш шапку або пояс. - Будеш мати просування по службі. Надівши головний убір, піднімаєшся на екіпаж. - Чекає тебе переміщення по службі. Пов'язувати пов'язку на голову. - Щастя.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти одягаєш велику хутряну шапку, попереджає:

В твоєму особистому житті виникнуть обставини, які ти спробуєш приховати від близьких.

Для молодої жінки сон, у якому вона в'яже шапочку, символізує її прагнення до створення домашнього затишку. Не виключено, що вона може прийняти поспішне рішення і вийти заміж за першого зустрічного.

Сонник Езопа

Шапка — завжди вважалася ознакою багатства або небогатства, вона видавала походження людини. Вважалося, що чоловік без головного убору - це негідний чоловік, тому той хто не міг розрахуватися з боргами, кому більше не вірили кредитори, піддавався публічному зняття і відбиранню шапки. Таке покарання вважалося ганьбою, а людина мав славу безнадійним. Важливість і значимість головного убору позначилася в прислів'ях:

«На злодієві і шапка горить». Сенс прислів'я пов'язаний з тим, що злодій видасть себе поведінкою, але в ній присутня шапка, тому що для народу вона важлива.

Бачити у сні, що з вас знімають шапку, коли ви знаходитесь в натовпі - остерігайтеся поганих вчинків, щоб після не каятися.

Бачити гору шапок, але не вирішуватися підійти до неї, тоді як інші спокійно вибирають з неї те, що подобається - до невдоволення собою, боязкості, запереченням, які ви не наважитеся висловити вголос;

Надії на зміни на краще не виправдаються.

Бачити людину, яка біжить по вулиці з палаючої шапкою на голові - вам здається, що ви знаєте винного, але співчуття не дозволяє вам відкрити свій здогад оточуючим;

Ви станете свідком затримання злочинця або допоможете затримати злочинця. Ви приміряєте на свою голову шапки і приходите до висновку:

Те, що подобається - вам не йде, а то, що виглядає нормально, вас не влаштовує - перейдіть на іншу діяльність, тому що проблема вибору затягнулася і може остаточно зіпсувати вам нерви.

Бачити у сні, як ви за рогу готуєтеся надіти на перехожого шапку, а він не звертає на це ніякої уваги - будете мати справу з людиною, яка порушить ритм роботи своєю повільністю;

Зіткнетеся з тим, хто здивує вас неадекватною реакцією.

Сонник Мартина Задеки

Шапка — вторинне подружжя.

Сонник Данилової

Побачена у сні хороша, добротна і нова шапка - до задоволень і радощів, до приємних відкриттів. Втратити уві сні свою шапку - до хвороби і страхам, для чоловіків - сигнал невпевненості в собі, прагнення самоствердитися;

Для жінокстрах перед майбутнім, страх втратити партнера і не знайти йому гідної заміни. Купити у сні нову шапку означає придбання все більшого досвіду по сексуальній частині, відточування мистецтва спокушання і отримання задоволення в ліжку.

Східний сонник

Сон, в якому ти одягаєш велику хутряну шапку - попереджає:

В твоєму особистому житті виникнуть обставини, які ти спробуєш приховати від близьких.

Для молодої жінки сон, у якому вона в'яже шапочку - символізує її прагнення до створення домашнього затишку. Не виключено, що вона може прийняти поспішне рішення і вийти заміж за першого зустрічного.

Ідіоматичний сонник

«Кидати шапки вгору» - радість, захоплення;

«шапками закидаємо» — анархія, легковажність;

«ламати шапку перед кимось» - принижуватися, поклонятися;

«дати по шапці» - вигнати, звільнити;

«прийти до шапкових розбору» - спізнитися.

Малий сонник Велесів

Шапкаклопоти, далека дорога;

На голові — швидка поїздка;

Носитиприбуток;

Із півнячим пером - недобре;

Квітчастарадість;

Чорнапечаль, сльози;

Надягати — клопіт;

Гарну носитислава;

Діряву носитисором;

Втратитихвороба.

Новітній сонник

Шапка — до хвороби голови неясного походження.

Снотолкователь

Шапка кольорова — означає радість і задоволення;

Шапка чорна — знаменує печаль і сльози;

Шапку втратити з голови - означає хворобу батьків або начальників;

Шапку нову купити - є знак благовоління сильного вельможі.

Сонник для всієї родини

Побачити в сні, як з вас знімають шапку - до неприємного події.

Якщо такий сон приснився з понеділка на вівторок або з середи на четвер - попереду вас чекає напружена і важка робота.

Сон з вівторка на середу, в якому ви приміряєте шапку - говорить про те, що вам пора змінити роботу.

Якщо з суботи на неділю вам приснилося, що ви купуєте шапку - нічого серйозного не станеться, ваші страхи даремні і перебільшені.

Сонник для стерви

Шапка — дальній і довгий шлях.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Хутряна шапказнак грунтовності і правильної організації думок.

Якщо уві сні вона вам якось заважає або виглядає безглуздою - можливо, ваша правильність стає надмірною.

В'язана спортивна шапочка - символізує активність і зосередженість на особистих проблемах.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Купувати шапку — стережіться, цей сон може означати втрату взимку шапки, можливо, її зірвуть з голови.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Купувати шапку — ви будете думати чужою головою, хоча і своя непогана.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Купувати шапку — до зборів у дорогу.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні у вас вкрали дорогу хутряну шапку - наяву чекає розчарування і чи не втрата віри в справедливість як таку. Купувати нову шапку - можете здійснити безрозсудний вчинок в стан крайньої екзальтації, про що згодом дуже пошкодуєте.

Виявити уві сні, ніби вашу шапку до повної непридатності із'ела міль, - до засмучення по малозначним приводів. Брудна або рвана або ветха від старості шапка - знак незаслуженої образи, самотності і гірких переживань.

Сонник Мандрівника

Шапка-вушанка зимова — до грошей, придбання.

Шапочка нова — зміна поглядів, переконань;

Хороший життєвий тонус.

 
Відноситься до тем: