Сонник «Амулет»

Езотеричний сонник

Отримувати або знайти амулет - такого роду сновидіння означає, що вас напуття понад, благословляють вищі сили. Майстрували, купували - значить, ви коваль свого щастя, відкиньте сумніви у своїх силах і правоті. Зіпсували, втратили - це означає, що, схоже, ви ігноруєте своє вище призначення;

Сон рекомендує повернутися обличчям до духовної стороні буття.

Східний жіночий сонник

Отримала амулет у подарунок від незнайомця - у скрутну хвилину допомогу прийде звідти, звідки не чекаєш.

Приснилося , що ти втратила амулет? Це порада:

Не впадай у відчай через незначних втрат - вони будуть компенсовані куди більш великим придбанням. Сон, в якому ти сама позбавляєшся від амулета, символізує твою відмову від колишнього способу життя.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви отримали в подарунок від незнайомої людини амулет, то наяву допомогу в скрутну хвилину прийде звідти, звідки Ви її не чекали.

Якщо Вам приснилося, що Ви втратили амулет, то в реальному житті Вам не варто зневірятися через несуттєвих втрат, так як вони будуть компенсовані більш великим придбанням. Сон, в якому Ви самі позбавляєтеся від амулета, символізує Ваш відмова від колишнього способу життя.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, земляСтіхіі - сухість, холод, вітер, вологість. Емоції - сумніви, страх, гнів, смуток. Органи - легені, нирки, печінка, селезінка, підшлункова залоза, товста кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Сатурн. В тьму століть йде час, коли людина навчилася робити амулети:

Предмети, що володіють вкладеної в них силою і можуть захистити, оберегти від якогось нещастя їх власника. У давнину людина набагато більше ніж зараз був залежний від грізних стихій природи, і прагнення вберегтися, наприклад, від нещастя в лісі за допомогою заговорені магічного шматка дерева - частини лісу було природним. Але з розвитком цивілізації амулети стали все частіше і частіше використовувати як засіб відвести чужі погані думки, щоб уберегтися від пристріту, псування тощо. Первісні амулети і ідоли допомагали стародавнім людям, наділяючи їх частиною сили стихії, яку вони уособлювали (вітру, сонця, води).

Амулет и нового часу в першу чергу покликані були захищати людину від людини, тобто захищати від розбещеності, злостивості і неетичність людських думок. Як же працює амулет в цьому випадку? І кому амулет зазвичай буває потрібен? Захиститися від неетичності чужих думок означає - не потрапити в сферу їх впливу.

Для цього достатньо бути самому сильніше і спокійніше, такій людині амулет не потрібен. Слабка людина одягає на себе амулет - річ, яка створює навколо себе сильне енергетичне поле, інакше кажучи, амулет змушує захисну енергію ци людини циркулювати в такому ритмі, що чужі впливи не можуть його зруйнувати. При цьому, однак, носій амулета виявляється як би в клітці:

В неї не увійти нападаючому, але і з неї не можна вийти захищати, адже своєї сили у нього як не було, так і немає. Поступово носій амулета звикає до дармовий захисту і втрачає здатність оберігати від поганих впливів власними силами. У разі позбавлення амулета він виявиться безпорадним і більш незахищеним, ніж будь-хто, амулетів НЕ носив. Логічно буде і припустити, що тривале використання магічних предметів спотворює психіку й впливає на здоров'я:

Коли енергетичні потоки в організмі насильно течуть не в своєму природному ритмі, то це не може не відбитися на стані внутрішніх органів. Всі чули або читали про страшні і невиліковних родових хворобах. Родова хвороба / нещастя в основному заможних сімей:

Кільце, що надавало прадідусеві сили і впевненості, може викликати незручність, слабкість і навіть непритомність у нащадків. Стати подібним ідолом роду може будь-який предмет:

Замок, крісло, книга. Але найбільш небезпечні предмети, не випадкові, що робилися з метою:

Спрямованість їх магічної дії може спотворитися або видихнути, або вони можуть все-таки піддатися впливу думки більш сильної людини, тоді амулет почне працювати проти свого носія, аж до витягування з нього сил. Найбезпечніші амулети - це зроблені своїми руками, але і тут не можна передбачити, наскільки вистачить їх сили. Звичка ж завжди небезпечна, і кращий захист завжди рух вперед. Будь красива і щиро що подобається власнику річ вже захищає, бо надає впевненості в собі. Так чи варто використовувати для захисту додаткові сумнівні засоби? Чи варто подумки наділяти речі магічною силою і робити їх ідолами, щоб позбутися сили самому? Амулет / ідол уві сні бачити / на шнурку носити / надягати і так далі - штучна ян-стабілізація чи зміна внутрішніх інь-процесів.

Амулет у сні бачити / носити / робити або шукати - слабкість, невпевненість в собі і страх перед різноманіттям проявів світу, ось володіють людиною емоції, що змушують його шукати захисту у нестямі у неживих предметів.

Сон ігнорує можливий початковий етап творчого створення амулета як пробу власних сил.

Якщо хтось уві сні робить амулет сам, то це все одно знак порушеною цілісності сприйняття світу і страху перед оточуючими людьми. Найнеприємніше, що страх сновидца обгрунтований. Всі знають життєву істину, що подібне притягується подібним:

Крадуть частіше у припускають можливість крадіжки (залізні решітки на дверях викликають у грабіжників бажання зламати їх);

Якщо хтось сам ніколи не брехав, то він не буде постійно боятися брехні на свою адресу і так далі. Будь сон з амулетом несприятливий і говорить сновидінню, що той веде духовно інертний, нерухомий спосіб життя, що притягає до себе все інертне і мертве. Методи, якими сновидець намагається захиститися, абсолютно неадекватні здорову психіку і нормально функціонуючим селезінці, нирках і печінці, здоров'ям, і слід зайнятися в першу чергу, поступово відмовляючись наяву від всяких сильних психологічних залежностей.

Бачити ідол / амулет у сні і відчувати уявне сприятливим почуття неземного спокою і розслаблення - ще більш несприятливо, ніж наведене вище тлумачення.

Сон означає відмову від власної волі, відмова від власної долі, як суми власних бажань і дій, спрямованих на досягнення мети. Це стан порожній маріонетки, яку будь-хто, більш сильний і активний може наповнити чим йому завгодно:

Безвольне, безцільне, амебна існування і фанатизм походять з одного кореня. Ідолом в будь-який момент може стати хто завгодно:

Гітлер, Сталін, Сатана і так далі.

Сон говорить про руйнування правої (що зберігає спадкову енергію) нирки і вкрай сильних застоях й викривлення в меридіанах селезінки і печінки, що спотворює роботу легенів, серця і порушує кровообіг. Потрібне термінове медичне втручання.

Східний сонник

Отримала амулет у подарунок від незнайомця - у скрутну хвилину допомогу прийде звідти, звідки не чекаєш.

Приснилося, що ти втратила амулет - це порада:

Не впадай у відчай через незначних втрат, вони будуть компенсовані куди більш великим придбанням.

Сон, в якому ти сама позбавляєшся від амулета - символізує твою відмову від колишнього способу життя.

Імператорський сонник

В тьму століть йде час, коли людина навчилася робити амулети - предмети, що володіють вкладеної в них силою і можуть захистити, оберегти від якогось нещастя їх власника. У давнину людина набагато більше ніж зараз був залежний від грізних стихій природи, і прагнення вберегтися, наприклад, від нещастя в лісі за допомогою заговорені магічного шматка дерева - частини лісу було природним. Але з розвитком цивілізації амулети стали все частіше і частіше використовувати як засіб відвести чужі погані думки, щоб уберегтися від пристріту, псування тощо.

Первісні амулети — допомагали стародавнім людям, наділяючи їх частиною сили стихії, яку вони уособлювали (вітру, сонця, води).

Амулети нового часу - в першу чергу покликані були захищати людину від людини, тобто захищати від розбещеності, злостивості і неетичність людських думок. Як же працює амулет в цьому випадку? І кому амулет зазвичай буває потрібен? Захиститися від неетичності чужих думок означає - не потрапити в сферу їх впливу.

Для цього достатньо бути самому сильніше і спокійніше, такій людині амулет не потрібен.

Поступово носій амулета - звикає до дармовий захисту і втрачає здатність оберігати від поганих впливів власними силами. У разі позбавлення амулета він виявиться безпорадним і більш незахищеним, ніж будь-хто, амулетів НЕ носив. Логічно буде і припустити, що тривале використання магічних предметів спотворює психіку й впливає на здоров'я:

Коли енергетичні потоки в організмі насильно течуть не в своєму природному ритмі, то це не може не відбитися на стані внутрішніх органів. Всі чули або читали про страшні і невиліковних родових хворобах.

Якщо хтось уві сні робить амулет сам - це все одно знак порушеною цілісності сприйняття світу і страху перед оточуючими людьми. Найнеприємніше, що страх сновидца обгрунтований. Всі знають життєву істину, що подібне притягується подібним:

Крадуть частіше у припускають можливість крадіжки (залізні решітки на дверях викликають у грабіжників бажання зламати їх);

Якщо хтось сам ніколи не брехав, то він не буде постійно боятися брехні на свою адресу і так далі.

Будь сон з амулетом - несприятливий і говорить сновидінню, що той веде духовно інертний, нерухомий спосіб життя, що притягає до себе все інертне і мертве. Методи, якими сновидець намагається захиститися, абсолютно неадекватні здорову психіку і нормально функціонуючим селезінці, нирках і печінці, здоров'ям, і слід зайнятися в першу чергу, поступово відмовляючись наяву від всяких сильних психологічних залежностей.

Суміщений сонник

У тому випадку, якщо вам приснилося, що Ви втратили амулет - в реальному житті Вам не треба засмучуватися дрібним невдачам, скоро вас чекає великий успіх і удача.

Якщо в сновидінні Ви отримали в подарунок від незнайомої людини амулет - в реальності ви отримаєте неждану допомогу в потрібний момент.

Сон, в якому Ви позбавляєтеся від амулета - означає, що скоро ви зміните свій спосіб життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Вибирати для себе в магазині амулет - до несподіваної радості.

Якщо уві сні ви носите амулет на шиї - бережіться злих чар:

На вас намагаються напустити хвороба.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Побачити амулет у сні і взагалі мати справу з амулетом - означає, що про вас пам'ятає колись улюблений вами людина, і він жадає зустрічі з вами.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити амулет на шиї - вам буде надана солідна допомога людини, що має вагу в суспільстві.

Малий сонник

Якщо у сні Ви отримали в подарунок від незнайомої людини амулет, то наяву допомогу в скрутну хвилину прийде звідти, звідки Ви її не чекали.

Якщо Вам приснилося, що Ви втратили амулет, то в реальному житті Вам не варто зневірятися через несуттєвих втрат, так як вони будуть компенсовані більш великим придбанням.

Сон, в якому Ви самі позбавляєтеся від амулета, символізує Ваш відмова від колишнього способу життя.

Теткінскій сонник-2012

Амулет свійвідображення занепокоєння про свою безпеку (не завжди обгрунтованої);

Необхідність заспокоїтися, привести думки і почуття в порядок, поберегтися.