Тлумачення сну «Жаба»

Сонник Міллера

Якщо наснилися жаби, що сидять в траві, це обіцяє вам доброго друга зі спокійним, урівноваженим характером, який буде допомагати вам тлумачних радами і зберігати всі ваші секрети.

Жаби в болотистій місцевості - провісниця нещастя, яке вам вдасться перемогти за допомогою доброти і допомоги друзів.

Спіймані жаби — це попередження про те, що ви необережні з власним здоров'ям, і це може стати джерелом страждань для ваших близьких.

Якщо приснилася велика жаба, то жінка після такого сновидіння може вийти заміж за вдівця. Він буде багатою людиною, і в нього будуть діти, які потребують догляду.

Квакання жаб означає, що в недалекому майбутньому ви відправитеся провідати друзів, проте навіть гарний привід не зробить цю подорож радісним.

Сонник Цветкова

(Стрибуча через дорогу) - шпигун, шпигуни;

Квакання чути — добрі вісті;

Звичайна жабаобман в любові.

Езотеричний сонник

Піде дощ або інші опади.

Сонник Міс Хассе

Приснилася звичайна жаба - значить, ваша любов виявиться обдуреною;

Зелена — до короткої радості. Бачили, що вона жила у вашому будинку, - це на щастя.

Приснилося квакання жаб віщує отримання добрих новин.

Англійський сонник

Жаб бачити уві сні - сприятливий знак.

Сон означає успіх у бізнесі;

Селянам він обіцяє сприятливий рік, хороший врожаї і здоровий дохідний худобу. Іншим людям, молодим і старим - цей хороший сон обіцяє добрих друзів, заступництво і підтримку.

Для люблячих — це теж досить щасливе передвістя.

Сонник Фрейда

Приснилося, що ви брали в руки жабу, - значить, насправді вам доводиться займатися тим, що викликає у вас негативні відчуття, відраза. Може, приміром, ваш партнер любить оральний секс, який не подобається вам. Спробуйте обговорити з ним свої почуття, і, може бути, ви знайдете компроміс, що не вимагає ні від кого жертв.

Квакання жаб віщує екзотичний секс. Може бути, відбудеться знайомство з представником іншої національності, і у вас розіграється цікавість. Ви можете дозволити собі його задовольнити, головне - не проігнорувати правила безпечного сексу.

Наступили на жабу - значить, вашому здоров'ю буде щось загрожувати, а винна в цьому буде ваша безтурботність у відносинах з представниками протилежної статі. Нічого не змінивши в самий найближчий час, ви побачите, як це передбачення збудеться в найгіршому його варіанті.

Сонник Менегетті

Вказує на людину, зовні доброзичливого і відкритого, але в дійсності несе в собі глибоко приховану негативну інформацію.

Сонник Фен-шуй

Жаба — з нею пов'язано багато прикмет;

Наприклад, ви почули квакання жаби і подумали, що буде дощ, чи наступили на жабу і вирішили, що бути біді. А можливо і ви мрієте про зустріч з прекрасною царівною.

Український сонник

Як присниться жаба - то це, кажуть, погана прикмета:

Обман, ворог. Клопоти від злих язиків.

Жаби в воді - успіх, чути - похвала, вбити жабу - зашкодити собі.

Якщо сниться, що жабу з дому вимітати - смерть улюбленого друга.

Звичайний сонник

Приваблювання.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Краса, що ховається під поверхневим потворністю. Непостійність;

Шарахання від однієї речі до іншої. Може висловлювати бажання відшукати свого принца.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Жаба може бути символом непорушності, терпіння і здатності до точної фокусуванні.

Жаба може просиджувати довгий час зовсім нерухомо, чекаючи, коли поблизу з'явиться муха. Коли майбутня жертва потрапляє в область досяжності, жаба одним непогрішним рухом ловить її. У багатьох древніх ритуалах жаба асоціювалася з місяцем і з дощем. У Єгипті жаби, шикуються рядами по берегах Нілу за кілька днів перед тим, як небо починало хмуритися, вважалися символом родючості. Зображення богів-жаб клали на мумії. Пані Блаватська, містик і філософ, стверджувала, що жаба є символом творення і воскресіння, так як живе як у воді, так і на землі і, зникаючи восени, знову з'являється навесні. Вона може бути і знаком непослідовності - стрибків від одного предмета до іншого. У деяких культурах жабу вважають символом очищення. Шамани держав ацтеків і майя, набравши в рот воду, окропляли нею хворих людей, концентруючись при цьому на енергії жаби. Символ жаби може свідчити про бажання знайти свого принца, так як жаба перетворилася на принца після поцілунку принцеси. Вона може бути символом перетворення і краси, що криється за гаданим потворністю.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Жаб бачитиуспіх у справі / великі заслуги / добра чутка. Різати чи вбивати жаб - свідомість того, що завдаєш зло жінці. Вони різко скачуть - несподіванка / задоволення предстоят. Є жаб - неприємність, серцева скорботу. Чути жаб - благополуччя, приємний слух.

Новий сімейний сонник

Спіймана уві сні жаба вказує на те, що ви необережні з власним здоров'ям.

Жаба , що скаче в траві, означає, що у вас з'явиться вірний друг, якому ви зможете довірити будь-яку таємницю.

Жаба в болоті сниться до нещастя, яке ви подолаєте за допомогою друзів. Величезна жаба віщує жінці подружжя з багатим вдівцем, які мають дітей.

Якщо уві сні ви їли жаб - чекайте невеликий радості і дуже маленькою вигоди від спілкування з деякими людьми. Квакання жаб обіцяє поїздку до друзів, яка, однак, не принесе вам радості.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Квакає жаба, жаба, тікаючи при цьому. - Буде перебранка. Капустянка або жаба. - Передвіщає ситуацію, яка буде вам незрозуміла.

Сонник Езопа

Існує безліч найрізноманітніших народних прикмет, пов'язаних з жабою. Можливо, саме вони могли відкластися у вашому підсвідомості і послужити причиною для появи в сновидінні цього земноводного.

Наприклад, вдень ви почули гучне квакання жаб і подумали - що це до дощу, або наступили на жабу - і вирішили, що бути біді, або опускали жабу в молоко - щоб воно не скисло.

Кажуть ще, що якщо взяти жабу в руки - то обов'язково на руці схопиться бородавка.

А, може бути, жаба вам приснилася тому - що в реальному житті ви зустрілися з бундючним, повним почуття власної важливості людиною і, подивившись на нього, згадали відому народну мудрість:

«Як не дуйся жаба, але до вола далеко».

При розшифровці свого сновидіння - не можна забувати і про що дійшов до наших часів народному сказанні про царівну-жабу. Цілком можливо, жаба приснилася вам тому, що наяву ви мрієте про щось нездійсненне і нереальному.

Тримати в сні жабу на своїх руках - знак того, що ваше здоров'я знаходиться в серйозній небезпеці. Можливо, серед вашого близького оточення є людина, хвора заразною хворобою, який представляє для вас реальну загрозу.

Слухати у сні квакання жаби - до сліз. Такий сон свідчить про те, що в реальному житті вас чекає серйозна втрата або гірке розчарування, через що ви будете дуже сильно переживати.

Якщо уві сні жаба стрибає по дорозі, по якій ви йдете - то незабаром на вашому життєвому шляху зустрінеться людина, з якою ви захочете зв'язати своє життя. Молодим людям такий сон пророкує швидке весілля з коханою людиною.

Якщо вам приснилося, що ви наступили на жабу - то цей сон є пророцтвом того, що ваше безтурботне щастя буде розбито несподіваним горем.

Опускати уві сні жабу в банку з молоком - означає, що в реальному житті ви є людиною, на якого можна покластися і довірити всі свої таємниці. Завдяки своїй розсудливості, ви не робите необачних і необдуманих вчинків.

Якщо уві сні побачили велику кількість жаб - то в недалекому майбутньому вас чекають безглузді сварки з близькими вам людьми.

Ведичний сонник Шивананда

Це створення природи нешкідливі. Тому такий сон говорить про майбутній успіх.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви ловите жаб - це означає, що Ви безтурботно ставитеся до свого здоров'я, що може бути причиною біди для Ваших близьких.

Бачити у сні жаб у зеленій траві - пророкує, що у Вас з'явиться приємний і врівноважений друг, який стане для Вас надійним помічником і дасть чимало корисних порад.

Жінці побачити в сновидінні самця жаби - передвістя того, що вона вийде заміж за заможного вдівця, однак їй доведеться піклуватися про його дітей.

Бачити жаб у болоті - попередження:

Вас чекає біда. Добрі люди допоможуть Вам подолати її.

Є у сні жаб - до скороминущим радощам. Через небажаних зв'язків Ви отримаєте мало прибутку.

Чути квакання жаб - означає, що Ви відправитеся відвідати своїх друзів, але це подорож не буде вигідним для Вас.

Ісламський сонник ібн Сирина

Що стосується квакання жаби, то для людини, почула його уві сні, воно буде означати надходження на службу до начальника, правителю або представнику влади.

Сонник Здоров'я

Зелена жаба — обіцяє позитивний розвиток подій і радісні почуття.

Азбука тлумачення снів

Жаба — передвіщає трансформацію характеру або положень. Успіх у справі завдяки особистим несподіваним якостям.

Американський сонник

Жабакраса, що ховається під поверхневим потворністю. Непостійність;

Шарахання від однієї речі до іншої. Може висловлювати бажання відшукати свого принца.

Східний сонник

Сон, в якому ловиш жаб - натякає:

Ти занадто мало замислюєшся про ту шкоду, яку завдає здоров'ю твій спосіб життя.

Сон, в якому ти бачиш стрибаючих в зеленій траві жабенят - сприятливий:

Він передбачає появу в твоєму житті вірного друга, який стане для тебе надією і опорою.

Молодій жінці сон, у якому вона бачить самця жаби - пророкує:

Вона вийде заміж за заможного вдівця і їй доведеться піклуватися про його дітей.

Сон, в якому ти чуєш квакання жаб - означає:

Тебе чекає недовга поїздка.

Малий сонник Велесів

Жаба — вигідне придбання, дівчина прийде / плітки, зустріч з п'яним;

Квакає — дурні мови;

Скачерозлука;

Ловити — сумна звістка.

Новітній сонник

Жаба квакає одна - залишитеся один.

Жаби в водоймі квакають хором - сон-попередження:

Будьте в цьому місяці уважні та обережні.

Сонник XXI століття

Бачити у сні жаб - до успіху в справах, різати і вбивати жаб - знак, що ви завдаєте зло жінці.

Стрибучі жаби — сняться до сюрпризів, задоволень.

Побачити в сні жабу - суперечливий знак, такий сон може бути передвістям фінансового успіху або майбутнього обману, якщо вона у воді - до успіхів, в кареті - до підвищення на посаді.

Зловити жабу уві сні - до виграшу, в руках тримати - до прибутку, з'їсти її - до майбутньої хвороби.

Убити в сні жабу - несприятливий сон, який обіцяє вам неприємності і перешкоди в справах.

Сонник для стерви

Жаба — твій друг тобі відданий, можеш довірити йому будь-яку таємницю.

Спіймати — побережи здоров'я.

Велика жабабагатий вдівець зробить тобі пропозицію.

Є — короткочасна радість.

Жаби в болоті - друзі допоможуть впоратися з проблемами.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні чорну земляну жабу - є відображенням ваших передчуттів про те, що якась розмова може виявитися для вас надзвичайно неприємним або навіть хворобливим.

Зелена жаба — вказує на можливість охолодження відносин з будь-ким. Можливо, причиною цього стане чиясь порожня балаканина чи плітки.

Розчавити жабу або жабу - знак того, що якийсь конфлікт може мати дуже неприємні наслідки.

Сонник про тварин

Жаба піднімається з води - означає оновлення життя і воскресіння.

Сонник від А до Я

Бачити у сні жаб - передвіщає випадкове, але дуже вигідне придбання.

Якщо жаба зелена - це знак швидкоплинної радості, якщо бура - ваша любов буде відкинута.

Бачити величезну екзотичну жабу в тераріумі зоопарку - означає подружжя з багатим вдівцем, які мають дітей, за якими необхідно буде дивитися в якості і мамки, і няньки.

Побачити стрибає жаба в своїй кімнаті - обіцяє радісна подія в родині.

Жаба, що сидить у траві - означає, що ви заведете знайомство з приємним молодим чоловіком, який охоче прийме на себе роль вашого вірного пажа.

Сон, де вам представляється жаба-царівна, що сидить на болотної купині біля впала поруч стріли - це передвістя нещастя, яке вам вдасться пережити завдяки підтримці та уваги друзів і близьких родичів.

Чути в сні гучне квакання жаб - передвіщає, що незабаром поїдете до друзів, що живуть в іншому місті, але не знайдете їх за старою адресою.

Ловити уві сні жаб - означає, що незабаром відчуєте нездужання і зверніться до лікаря.

Є у сні жаб, поданих у вишуканому ресторані - наяву відчуєте себе ніяково, будучи запрошеною в незнайому компанію.

Сонник Мандрівника

Жабазрадник, шпигун, донощик;

Великаплодючість.

Універсальний сонник

Жаби — це майже що риби, які можуть обходитися без води. Їхнє життя починається під водою, а закінчується на землі. І ще:

Кожна жаба чекає царевича, який перетворить її на царівну.

Якщо уві сні ви бачите жабу - це говорить про ваше бажання перетворитися в когось більш значного. Ви чекаєте принца, який прийде і розбудить вас, або самі хочете проявити своє жіноче начало? Жаба є для вас символом внутрішньої краси? Ви принцеса, яка ховається в тілі жаби? Не варто також забувати про вміння пристосовуватися, яке характерно для жаби:

Вона може жити і на землі, і в воді. У вашому житті є хтось або щось, до чого ви хотіли б пристосуватися?

Не варто забувати і про вміння жаб маскуватися. Ця здатність жаб, спосіб виживання - ви хочете досягти:

Проникнути в якусь середу так, щоб вас ніхто не розпізнав?

Жаби харчуються комахами.

Якщо уві сні ви бачите, як жаба ловить комах - можливо, сон говорить про те, що ви хочете позбутися від того, що вам по життю докучає.

Жаба може також - символізувати несподіване бажання переміщення, необхідність швидкої зміни ситуації.

Жаба може миттєво ховатися від небезпеки. Можливо, у вашому житті склалася ситуація, з якої ви хочете швидше вибратися?

Якщо уві сні ви чуєте, як квакає жаба - це означає, що вмирає ваш близька, або хтось посилає вас у могилу.

Якщо ви обмірковуєте якесь рішення, жаба уві сні - може символізувати сліпу віру:

Ви стрибаєте в невідомість. Можливо, ви падаєте в прірву, а можливо, сліпо вірите в успіх, і це допоможе вам опинитися в потрібному місці в потрібний час.

І останнє значення, яке може мати такий сон - це те, що ви можете застудитися чи захворіти.

Правильний сонник

Приваблювання.

Сонник для закоханих

Якщо ви бачите жаб, це означає, що у вас є вірний друг, який розраховує, що ваші почуття переростуть в щось більше, ніж просто дружня прихильність.

Якщо жінка побачить у сні величезну жабу, вона вийде заміж за багатого вдівця з дітьми.

Теткінскій сонник-2012

Жабавідображення терпіння і / або стрімкої точності. Відображення творення і / або воскресіння, реінкарнації. Відображення преображення;

Нагадування про те, що зовнішність буває оманлива.

Місячний сонник

Жаба, жаба — приваблення.

 
Відноситься до тем: