Сонник «Апельсин»

Сонник Міллера

Якщо у вашому сновидінні з'явилися апельсинові дерева - здорові, зі стиглими плодами, це говорить про ваше майбутнє прекрасному фізичному самопочутті. Оточуючі вас люди будуть ставитися до вас прихильно. Є апельсини - погане передвістя, хвороба друга або родича стане для вас джерелом печалі. Люди, що обертаються в ділових колах, відчують незадоволеність. Свіжі та ароматні апельсини означають імовірність того, що доля стане до вас більш прихильною.

Молода жінка, у сні евшая апельсин, дуже можливо, втратить коханця.

Для жінки побачити прекрасний апельсин, зростаючий на верхівці, - наяву вона буде обережна у виборі чоловіка. Посковзнулися на апельсинової шкірці - до смерті родича.

Якщо в сновидінні ви купували апельсини по наполегливій прохання дружини, а потім бачили, як вона їх їсть, то неприємні ускладнення у діловій сфері вирішаться самі собою, і ви витягнете прибуток.

Сонник Цветкова

Бачити — сюрприз;

Їстилихо, сварка.

Сонник Міс Хассе

На дереві — любовна тривога;

Зривати — чекає на тебе щастя;

Зрілі — здійсняться всі твої надії;

Купувати — твоя любов буде взаємною;

Продавати — зав'яжеш нове знайомство;

Бачити — незадоволене бажання;

Їсти — чекає на тебе даремна праця,. Очищати - втіхи любові.

Езотеричний сонник

Попереду короткострокові любовні захоплення, ймовірно, в поїздці. Плід був солодким - вони будуть приємними, кислим - виявляться небезпечними. Купувати апельсини - будете сподіватися на любовні відносини.

Англійський сонник

Апельсин — цей сон зазвичай несприятливий, так як передвіщає хворобу й невдачі, взаємне нерозуміння і сімейні сварки.

Для закоханого апельсини уві сні - означають виникнення холодності з боку коханої, зростаюче байдужість і, нарешті, розрив відносин.

Якщо Ви вступаєте в шлюб і бачите уві сні апельсини - це віщує невдалу одруження. Комерсантам такий сон пророкує важкі втрати - банкрутство або безчесне поведінка службовців.

Фермеру апельсини уві сні - пророкують поганий урожай.

Сучасний сонник

Людині, якій снилися апельсинові дерева, обвішані стиглими плодами, чекають радісні тісні контакти з рідними та близькими. Спілкування буде всепоглинаючим і не залишить часу на сумні роздуми.

Якщо сплячий доторкається до апельсинів або їсть їх, то незабаром його накриє хвиля неприємностей, які відбуватимуться з близькими йому людьми.

Незаміжнім дівчатам або дамам апельсини сняться до ризику залишитися надовго одним:

Кавалери будуть зникати дуже швидко.

Якщо жінка бачить запашний апельсин на верхівці дерева і не може його дістати, то наяву їй належить серйозний вибір супутника.

У стародавні часи снам надавали серйозне значення. Оскільки образ апельсина трактували по-різному, тлумачення пов'язаних з ним сновидінь були дуже численними. Приміром, квіти апельсина сняться до появи спадкоємців. І якщо в снах ви побачите себе в апельсиновому саду, дерева якого у міру вашого наближення починають моментально розквітати і плодоносити, наяву чекайте в гості лелеку, який принесе вам малюка.

Сонник Фрейда

Апельсин — символічно означає спокусу, насолода.

Якщо вам наснився апельсин - значить, вам властиво проявляти сексуальні фантазії по відношенню до незнайомої людини. Ви часто уявляєте, який він у цьому плані, і змогли б ви чи ні зайнятися з ним сексом прямо зараз, виявили він подібне бажання. У цьому, втім, немає нічого ганебного або забороненого, так як ви всього лише аналізуєте свої бажання.

Є апельсин уві сні - це означає, що дуже скоро хтось дарує вам сильне насолоду. Причому ви абсолютно не будете чекати, що дана людина здатний на такі емоції.

Очищати апельсин від шкірки - це означає, що в реальному житті ви абсолютно не приймаєте спонтанний секс, так як знаходите його неромантично і грубим. Але іноді і спонтанний секс може бути дуже романтичним. У всякому разі, варто спробувати.

Сонник Симона Кананіта

Апельсин — на дереві - любовна тривога - зривати - Вас щастя - зрілий - виконання всіх Ваших надій - купувати - Ваша любов буде взаємна - продавати - зав'яжете нове знайомство - бачити - незадоволене бажання, сюрприз - їсти - Вас чекає марний.

Український сонник

Апельсин — швидке одужання.

Бачити на дереві - любовна тривога.

Зривати — тебе чекає щастя;

Дозрілі плоди — здійсняться всі очікування;

Купувати апельсин — взаємна любов;

Продаватинове знайомство;

Бачити — незадоволене бажання;

Є — марна робота;

Чиститиуспіх в любові, любовні пригоди.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Апельсин бачити або рват' - хороша новина, успіх, екстравагантний вчинок. Є апельсин - здоров'я. Чистити - співчуття. Купувати - виконання бажань / нездорова популярність. Дарувати - сильна сварка.

Сонник Шеремінской

Апельсинсимвол спокуси і насолоди.

Якщо вам наснився апельсин - значить, у вас багата фантазія, яка часто проявляється в сексуальних відносинах.

У сні зривати апельсин з дерева, є апельсин - знак того, що вас чекає удача, новий любовний роман. Причому, ви не будете чекати, що дана людина буде здатний на такі сильні емоції.

Очищати апельсин від шкірки - це означає, що в реальному житті ви уникаєте випадкових зв'язків і не приймаєте сумнівні знайомства.

Новий сімейний сонник

Побачити апельсинове дерево зі стиглими плодами - до здоров'я і сприятливому оточенню. Є апельсини - передвістя неприємних подій. Це означає, що вас чекають переживання через хворобу одного або когось з родичів. Але якщо ці апельсини свіжі і ароматні, ймовірно, доля буде до вас більш прихильна. Молода жінка, що побачила уві сні, що вона їсть апельсин, можливо, розпрощається з коханим.

Якщо вона побачить апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева, їй слід бути більш обачною у виборі нареченого.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Їж хурму або апельсини, мандарини. - Віщує хвороба.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш апельсинові дерева, посипані стиглими плодами, обіцяє міцне здоров'я і процвітання.

Якщо дівчині присниться стиглий красивий апельсин, самотньо висить на самій верхівці дерева, їй слід бути гранично обережною при виборі нареченого.

Якщо у сні ти їси апельсини - чекай невдач:

Можливі погіршення самопочуття, сімейні негаразди і проблеми на роботі.

Для молодої жінки такий сон передвіщає розставання з коханою людиною.

Нумерологічний сонник Піфагора

Апельсин — якщо ви бачите уві сні апельсин, самотньо лежить на великому блюді, то в житті вас чекають чималі клопоти.

Якщо апельсин круглий і яскравий, то турботи будуть приємними, якщо ж він зморщений і негарний, то протягом десяти днів у вас чи ваших близьких будуть проблеми зі здоров'ям.

Якщо уві сні ви очищаєте апельсин від шкірки, то наяву вас підстерігає небезпека переоцінити свої сили - ви можете не впорається з покладеним на вас відповідальною справою.

Якщо ви не стали у сні є апельсин, значить, наяву ви віддасте перевагу мати в руках синицю і не будете сумувати за журавлю в небі.

Якщо ж ви почастуєте когось апельсином, то це явна ознака того, що в реальності ви страждаєте від самотності. Жінка, яка побачила такий сон, мріє про заміжжя, і якщо в її сні людина прийме частування, то незабаром ця жінка познайомиться зі своїм нареченим.

Побачити в сні тільки одну часточку апельсина означає, що через один день ви будете покарані за свою необачність або нерішучість.

Сонник Данилової

Апельсинові дерева, посипані стиглими плодами, - знак здорових відносин, провідних до міцного шлюбу. Однак є уві сні апельсини - погана ознака. В інтимному житті буде панувати атмосфера незадоволеності.

Якщо ж вам наснився один великий апельсин, зростаючий високо на дереві, виходить, наяву ви виявите зайву обережність у виборі коханого.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш апельсинові дерева, посипані стиглими плодами - обіцяє міцне здоров'я і процвітання.

Якщо дівчині присниться стиглий красивий апельсин, самотньо висить на самій верхівці дерева - їй слід бути гранично обережною при виборі нареченого.

Якщо у сні ти їси апельсини - чекай невдач:

Можливі погіршення самопочуття, сімейні негаразди і проблеми на роботі.

Для молодої жінки такий сон - передвіщає розставання з коханою людиною.

Дитячий сонник

Апельсин — до потрібного знайомству.

Жіночий сонник

Якщо уві сні ви бачите в своїх руках соковитий апельсин - вам загрожує розлука зі своєю любов'ю, можливо, назавжди.

Якщо апельсин буде висіти на самій верхівці дерева - не слід нічим себе обнадіювати - вам варто уважно придивитися до можливих кандидатів на роль нареченого, інакше ви будете глибоко нещасною.

Кулінарний сонник

Зривати апельсини з дерева - до початку любовного роману, про який ви ніколи не забудете і не пошкодуєте.

Вичавлювати з апельсина і пити сік - означає, що вам належить безтурботне існування.

Апельсини, упаковані в ящики - пророкують повільно зростаючий дохід.

Любовний сонник

Якщо вам приснилося, що ви їсте апельсин - значить вам не уникнути розлуки і навіть розриву відносин з людиною, якій ви віддали своє серце.

Сон, в якому ви бачите красивий апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева - означає, що ви не з тих жінок, які поспішають скоріше вискочити заміж. Щоб вибрати собі підходящого чоловіка, ви витратите достатньо багато часу, проте не помилитеся.

Побачений у сні апельсин, що знаходиться на дереві - обіцяє вам любовні тривоги.

Якщо ви зриваєте апельсини - вас чекає щастя, достатньо лише простягнути руку.

Якщо вам приснилося, що ви бачите дуже стиглі або перезрілі апельсини - всі ваші мрії, навіть, здавалося б, нереальні, несподівано здійсняться.

Сон, в якому ви купуєте апельсини - пророкує вам взаємну любов.

Якщо уві сні ви продаєте апельсини - чекайте нового знайомства.

А от якщо ви чистите - вам не уникнути любовних утіх. Так що насолоджуйтесь!

Суміщений сонник

Їсти апельсинизнак швидкої радості і приємних вістей.

Спостерігати уві сні апельсини, але не є їх - ви можете упустити хорошу можливість, проявіть увагу.

Сонник XXI століття

Приснившийся вам апельсин - знак радості, попереду вас чекають щасливі дні. Ви також можете отримати довгоочікувану гарну новину або прибуток від комерційних операцій.

Бачити апельсини — означає вашу пристрасть до подорожей або бажання кудись з'їздити.

Купувати у сні апельсини - передвістя несподіваного отримання доходу, виграшу, спадщини, приданого.

Продавати апельсини — вас чекає нове знайомство.

Апельсинове дерево — передвіщає вам приємну звістку.

Рвати апельсини — вас чекає новина або любовний роман, якщо стиглі плоди - означає, що скоро здійсняться всі ваші плани і задуми.

Якщо уві сні ви частуєте когось апельсинами - такий сон попереджає про те, що вас може очікувати сварка чи розбрат.

Сонник для всієї родини

Апельсини — означають:

В найближчому майбутньому ваші близькі та друзі порадують вас своєю увагою та турботою, і ні хвороба, ні горе не зможуть затьмарити ваше існування. Головне - не їсти уві сні апельсинів. Інакше чекайте якогось нещастя, яке, швидше за все, станеться з дуже близькою вам людиною або хорошим знайомим.

Для молодої незаміжньої жінки побачити себе уві сні з апетитом поглинає ароматний і стиглий апельсин - означає, що найближчим часом вона «розгубить» всіх своїх женихів.

Велика кількість тлумачень снів, в яких присутні апельсини - можна пояснити тим, що цей образ з глибокої давнини наділявся глибоким їм глуздом. Віра в це є пережитком найдавнішого культу щедрих деревних духів.

Квіти апельсина — здавна вважаються символом численного потомства. Так що не дивуйтеся, якщо після того, як протягом кількох ночей поспіль ви бачили один і той же сон (наприклад, що ви йдете по саду, підходите до апельсинового дерева, яке тут же починає цвісти, а на місці квіток через кілька миттєвостей з'являються.

Сонник для стерви

Апельсиниздоров'я, благополуччя.

Є у сні апельсини - будь обережна у виборі коханого.

Бачити у сні апельсинові дерева - благополуччя і процвітання твого будинку.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Золотисті, міцні плоди апельсина - є символом дружби і гарного настрою.

Апельсинові дерева, що приносять стиглі плоди - це добру ознаку, що обіцяє вам сприятливе оточення і міцне здоров'я.

Квітуче апельсинове дерево - обіцяє життя, повне любові і взаємного щастя.

Купівля апельсинів — теж хороша прикмета, особливо якщо ви купили їх на чиєсь прохання чи наполяганням.

Сон підказує, що ви можете сміливо розраховувати на підтримку друзів, і ваша щедрість по відношенню до них окупиться сторицею.

Якщо ж уві сні ви бачите апельсин, зростаючий на верхівці дерева - це говорить про труднощі у відносинах з ким-небудь з друзів або знайомих. Можливо, причиною цього є ваша власна зарозумілість або ж ви пред'являєте до людей занадто високі вимоги.

Є у сні апельсини, особливо поодинці - означає сварку або розлучення.

Поганим знаком є також посковзнутися на апельсинової шкірці - такий сон часто підказує, що ви перебуваєте на грані конфлікту з хорошим другом.

Сонник майбутнього

Апельсин — до здоров'я і сприятливим змінам у вашому оточенні.

Сонник про рослини

Апельсин — символізує шляхетність.

Квітка апельсинового дерева - символізує родючість.

У китайцівсимвол безсмертя і удачі.

У християнстві квітка апельсина - означає чистоту, цнотливість і невинність.

У Японії квітка апельсина - символізує чисту любов.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви купуєте апельсини - передвіщає виконання ваших бажань, якщо вони яскраво-оранжеві, стиглі на вигляд.

Незрілі плодизнак збитку у справі, яка на перший погляд здавалося вигідним.

Є соковиті великі апельсини - доля буде до вас прихильна.

Несвіжі, зіпсовані або висохлі - значить, вас засмутить хвороба одного або когось з родичів.

Бачити, як їх їсть чоловік або кохана людина - неприємні ускладнення у справах вирішаться самі собою, і тягар відповідальності спаде з ваших плечей.

Молодій жінці, що побачила уві сні, що вона їсть неочищений апельсин - це говорить про можливу втрату нареченого.

Дивитися на спокусливі плоди, бажати їх, але з якоїсь причини не мати можливості спробувати на смак - означає, що ви необачно можете упустити вельми вигідну пропозицію.

Посковзнутися на апельсинової шкірці - незабаром вас вразить звістку про смерть близького родича.

Сонник Соломона

Апельсин — швидке одужання.

Сонник Мандрівника

Апельсинрадість.

Тлумачний словник сновидінь

Апельсин купувати — виконання бажань;

Даруватисварку, розбрат;

Очищати його — жаль;

Апельсинове дерево — приємна звістка.

Циганський сонник

Апельсин — символізують розваги.

Є апельсини — ви добре розважить.

Давньоруський сонник

Бачити — сюрприз.

До короткострокових любовним захопленням, можливо, в поїздці. Солодкий - до приємних. Кислий - до небезпечних. Купувати апельсин - сподіватися на любовний зв'язок.

На дереві — любовна тривога зривати - чекає на тебе щастя зрілі - здійсняться всі твої надії купувати - твоя любов буде взаємна продавати - зав'яжеш нове знайомство бачити - незадоволене бажання їсти - чекає на тебе даремна праця,. Очищати - втіхи любові.

Бачити — сюрприз;

Купувати — виконання бажань;

Даруватисварка;

Очищати його — жаль;

Апельсинове дерево — приємна звістка.

Якщо вам приснилося, що ви їсте апельсин, значить вам не уникнути розлуки і навіть розриву відносин з людиною, якій ви віддали своє серце. Сон, в якому ви бачите красивий апельсин, зростаючий на самій верхівці дерева, означає, що ви не з тих жінок, які поспішають скоріше вискочити заміж. Щоб вибрати собі підходящого чоловіка, ви витратите достатньо багато часу, проте не помилитеся. Побачений у сні апельсин, що знаходиться на дереві, обіцяє вам любовні тривоги.

Якщо ви зриваєте апельсини, то вас чекає щастя, достатньо лише простягнути руку.

Якщо вам приснилося, що ви бачите дуже стиглі або перезрілі апельсини, то всі ваші мрії, навіть, здавалося б, нереальні, несподівано здійсняться. Сон, в якому ви купуєте апельсини, пророкує вам взаємну любов.

Якщо уві сні ви продаєте апельсини, то очікуйте нового знайомства. А от якщо ви чистите апельсини, то вам не уникнути любовних утіх. Так що насолоджуйтесь!

Бездоганна честь.

Сон, у якому Ви бачите апельсинові дерева, обвішані стиглими плодами, обіцяє міцне здоров'я і процвітання.

Якщо у сні Ви їсте апельсини - чекайте невдач. Можливе погіршення самопочуття, сімейні негаразди і проблеми на роботі.

Для молодої жінки такий сон передвіщає розставання з коханою людиною.

Якщо дівчині присниться стиглий красивий апельсин, самотньо висить на самій верхівці дерева, то їй слід бути гранично обережною при виборі нареченого.

Для одруженого чоловіка сприятливий сон, у якому він купує апельсини на прохання дружини, а вона їсть їх, оскільки після такого сну всі проблеми вирішаться самі собою.

Швидке одужання.

Бачити на дереві - любовна тривога. Зривати - тебе чекає щастя;

Дозрілі плоди — здійсняться всі очікування;

Купувати апельсин — взаємна любов;

Продаватинове знайомство;

Бачити — незадоволене бажання;

Є — марна робота;

Чиститиуспіх в любові, любовні пригоди.

Теткінскій сонник-2012

Апельсинвідображення одужання фізичного або духовного (також необхідність і / або можливість цього).

 
Відноситься до тем: