Сонник «Голка»

Сонник Міллера

Побачили себе уві сні використовують голку - попереду у вас якесь горе;

Доведеться пережити душевні муки через те, що людина, що належить вам по праву, раптом втратить до вас своє колишнє розташування. Побачили голку з всунути нитку - турботи про інших займуть у вас більше часу і сил, ніж свої справи. Шукали голку - попереду даремні тривоги. Знайшли її - у вашому житті будуть друзі, які будуть дотримуватися про вас вельми втішного думки. Зламали голку - готуйтеся до самотності й бідності.

Сонник Нострадамуса

Голка уособлює собою не тільки працьовитість, але й підступність, образа, таємну помсту, чаклунство.

Приснилася голка, на якій були видні сліди свіжої крові, - обережно, хтось з вашої рідні замислив зробити щось дуже нехороше.

Побачити голку з втягати дуже довгою ниткою - знак того, що людина, яка прийшла до верховної влади без виборів, диктувати свою волю буде протягом тривалого періоду і вселить громадянам країни повагу до своєї персони.

Велика кількість розкиданих голок - уособлення пліток, інтриг, підступності, які заразять практично всіх і приведуть до загибелі окремих неугодних осіб.

Приснився звір з стирчать із шкіри сталевими голками - у людства з'явиться раніше невідомий ворог. Зовні він буде майже таким же, як земні мешканці, що зробить протистояння з ним складним та непередбачуваним.

Наснилося, що якийсь чоловік встромляв в своє тіло голки, - в майбутньому серед людей з'явиться людина, яка з доброї волі принесе себе в жертву, щоб його смерть спокутувала все погане, що зробили земляни.

Приснилася буква «Х», викладена стирчать вістрям вгору голками, - сон повідомляє, що якщо люди хочуть не бути об'єктами для різних експериментів представників більш розвинених цивілізацій, то вони можуть протягом десятиліття трудитися над своїм вдосконаленням і тим самим заробити собі кращу долю.

Якщо уві сні ви діставали з людського серця голку, значить, вам буде належати заслуга в якомусь науковому відкритті, завдяки якому буде зроблено помітний крок у розвитку людства.

Потрапити під дощ з голок - такий сон говорить про активізацію чорних сил, бажаючих в черговий раз наслати на людство тяжкі випробування.

Сонник Цветкова

Неприємність;

Суперечка.

Езотеричний сонник

Тримати в руках голку - в чомусь вам допоможе хитрість, підступність. Знайти, збирати розсипані - чекайте уколу прямо в серце:

Зради самого близької людини. Розкидати - мимохідь ви комусь нанесли образу, і тепер прийшов час наслідків. Зайвий раз попросити вибачення не завадить. Проковтнути голку - сон до захворювання серця, вірогідний інфаркт. Вколотися самому голкою - ризикуєте поранитися і стати жертвою аварії. Вколов вас хтось - не лізьте на рожен, бо запросто підхопите неприємності. Ви вкололи когось - станете для якоїсь людини джерелом радості.

Сонник Міс Хассе

Знайти голку — будете сперечатися;

Отримати голку в подарунок - сон до розлуки з приятелем.

Французький сонник

Побачити швейні голки - до маси дрібних клопотів.

Сонник Симона Кананіта

Голка — виявити в одному ворога - знайти - потрапите в суперечку - отримати в подарунок - розлучатися з приятелем - голки хвойного дерева - прибуткове, вигідне підприємство.

Російський сонник

Голкамає кілька значень. Це і швейне знаряддя, і знаряддя магічних обрядів. Вколотися голкою:

Неприємності по життю, по роботі або від близької людини. Згадайте вираз \ "шукати голку в копиці сіна \", це вказує, на яке той утруднення в справі.

Український сонник

Голка — якщо сняться голки (голка), то це ознака - в когось закохаєшся.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилася голка з ниткою (ви зібралися шити і втягали нитку в голку, або це робить хтось), то найближчим часом ви познайомитеся з дуже цікавим і яскравим людиною. Щоб все так і сталося, всуньте червону і білу нитки в одну голку і прикріпіть до свого одягу на 3 дні. Погане значеніеЕслі вам приснилася зламана голка, то дуже скоро ви захворієте. Щоб цього уникнути, опівночі запаліть свічку біля свого ліжка, посипте простирадло сіллю і застроміть в матрац 3 голки. Робіть так 3 ночі поспіль.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Голка, її бачити - сварка, розлука, маленький привід до великої ворожнечі. Вколотися нею - сварка з близькими. У неї нитку втягали - ворожнеча буде збільшуватися.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Здобуваєш голку і нитку. - Всі справи завершаться успішно.

Сонник Езопа

Цей символ має багато тлумачень, тому що пов'язаний з різними видами діяльності і асоціаціями.

Голка — це інструмент натурального господарства, який дозволяв заробляти на життя, і тому вдавав із себе цінність. З іншого боку, голка - частина магічних обрядів, багато з яких були направлені на зло. З цього символ набуває негативного значення.

Голка характеризується відносно малими розмірами, тому становить труднощі для того, хто її шукає («Шукати голку в копиці сіна») - в цьому ще одне значення символу.

Бачити величезну купу речей, в яку випадково упустили потрібну голку, - передвістя непередбачених обставин, які несподівано ускладнять і без того заплутану справу.

Бачити на дорозі людину, яка розсипав голки і повзає на колінах, намагаючись підібрати розгублене, - сигнал про те, що ваші колеги можуть допустити зволікання в той момент, коли потрібно буде діяти блискавично, на вашому шляху виявиться людина, яка вразить вас своєю кропіткої в.

Бачити себе за прилавком галантерейного лотка, який спеціалізується на продажу різного виду голок, - не сподівайтеся на легкий вихід із скрутного становища, краще подумайте про нову справу, яке може принести прибуток, тому що пора починати все спочатку.

Бачити себе на примірці костюму, де кравець намагається щось наметати прямо на вас, для чого обколюють ваш одяг голками, - вам належить відновити гардероб, в іншому випадку ваше становище похитнеться і справи підуть на спад. Зашивати чоботи великою голкою і сильно вколоти палець до крові - інтуїція підказує вам, що пора потурбуватися про родичів, тому що через вас у них з'явилися серйозні недоброзичливці.

Бачити у сні, що за вами постійно ходить один, як нитка за голкою, - цей сон вселяє вам бути відданим і не відкидати друзів;

Користуйтеся допомогою і виявляйте її самі, якщо вас просять;

Близька людина допоможе в скрутну хвилину;

Бережіться розлуки з тим.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал (голка), земля (тканина, матерія). Стихії - сухість, вологість. Емоції - смуток, спокій. Органи - легені, селезінка. Планети - Венера, Сатурн. Пояснення і тлумачення иглою шити - встановлення порядку, створення нового (інь і січні гармонії). Шити уві сні і наяву - надавати бажану форму безформної матерії (створювати костюм з безформного полотна). Символіка голки і процесу шиття уві сні - це створення в собі деякого стану, за допомогою якого здобувається реальна можливість перекроїти колишні сформовані відносини так, як ви самі вважаєте за потрібне. Як голка долає тканину, так прийняте рішення допоможе подолати казавшееся непереборним (безформним, як тканина) перешкода. Стан - спокій, умиротворення. Нитка і стібки нею - це сонний образ чіткого розуміння тих зв'язуючих кроків, які необхідно зробити наяву для досягнення бажаної мети (нитка - образ зв'язку між голкою, бажанням і вийшла в підсумку шиття форми). Захотіти зшити щось нове - це відображення вашого бажання створити нові відносини, а не перекроювати старі. Чим акуратніше, ніж з великим задоволенням шиється щось уві сні, тим більше удачі це принесе.

Якщо сновидець уві сні під час шиття дратувався, голка губилася, нитка плуталася, то це символізує квапливість, амбіції та відсутність розуміння способу дії.

Сон не обіцяє удачі.

Сонник Здоров'я

Голкасимвол конфліктної, стресовій ситуації, яка принесе багато прикростей і позначиться негативним чином на здоров'я. Знайти голку в своєму одязі - до можливої псування і до пристріту;

Шити голкою — до проблем з пам'яттю;

Вколоти голкоюзнак небезпечної ситуації і можливої травми;

Відчувати уколи голкою - до різноманітних проявів неврологічних та інших захворювань в залежності від характеру болю і місця їх.

Давньоруський сонник

Неприємність.

Триматихитрість вам допоможе. Знайти, збирати - до "уколу" в серці. Зрадить улюблений або друг. Розкидати - ви когось образили мимохідь. Тепер чекайте наслідків. Краще зайвий раз попросити вибачення. Проковтнути - до хвороби серця, може бути інфаркт. Вколотися самому - небезпека поранитися, потрапити в аварію. Вкололи вас - підхопите неприємності, не лізьте на рожен. Ви вкололи когось - принесете комусь радість.

Знайти — потрапиш в суперечку отримати в подарунок - розлучатися з приятелем.

См.

Голка .

Голкасимвол ураженості, образи, таємної помсти, підступу, чаклунства, працьовитості.

Бачити голку зі слідами свіжої крові - цей сон попереджає про недобрих намірах родича.

Бачити голку з дуже довгою ниткою - символ того, що людина, яка прийде до влади без виборів, довго буде диктувати свою волю і зуміє вселити підданим повагу до себе.

Бачити багато розкиданих голок - передвістя підступності, пліток і інтриг, які захлиснуть повально всіх і приведуть до загибелі деяких неугодних осіб.

Бачити звіра, зі шкіри якого стирчать сталеві голки, - це означає, що людство придбає ворога, про якого і не підозрювало, боротьба з ним буде складною і непередбачуваною, тому що зовні ворог буде трудноотлічім від звичного вигляду земних мешканців.

Бачити людину, встромляли в себе голки, - символ того, що в майбутньому серед людей з'явиться доброволець, який принесе себе в жертву, щоб спокутувати своєю смертю все погане, вчинене на Землі.

Бачити букву "X", написану голками, що стирчать вістрям вгору, - це знак, який говорить про те, що протягом десяти років люди можуть намагатися стати краще і тим самим заслужити краще життя, уникнути долі піддослідних кроликів у більш розвинених цивілізацій. Виймати голку з серця людини - означає взяти безпосередню участь в науковому відкритті, яке просуне людство набагато вперед. Потрапити під дощ з голок - символ активізації чорних сил, які в черговий раз жадають піддати людство серйозним випробуванням.

Неприємність;

Вколотисясварка;

Шитиздоров'я;

Знайти — до домашніх неприємностей;

Бачити багато — неприємна сварка;

Купуватипримирення з ворогом.

Якщо сняться голки (голка), то це ознака - в когось закохаєшся.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви побачили швейні голки - наяву це загрожує вам матеріальним збитком, а також втратою друга, який може виявитися зрадником. Знайти уві сні голку - наяву вас втягнуть в даремний і безпредметний спір. Втратити голку - в реальному житті у вас з'являться друзі, які високо оцінять ваші здібності.

Отримати від когось набір голок означає, що чекає тривала розлука з приятелем. Заправляти в голку нитку означає, що ви будете обтяжені турботою про інших більше, ніж власними справами. Шити у сні голкою - наяву здолати ворога, знайти душевну здоров'я.

Бачити , як шиє хтось інший, - передвістя близького горя, ви будете страждати від втрати симпатії того, хто належить вам по праву. Вколотися уві сні голкою віщує сварку з близькою людиною. Зламати голку означає, що старість зустрінете в бідності і самотності. Шукати у сні упалу голку і не знаходити її віщує наяву марні тривоги.

Бачити уві сні голки хвойних дерев - знак того, що в реальному житті вам слід керуватися більш здоровим глуздом, стримуючи запал емоцій і погодившись з реаліями життя і об'єктивними обставинами, лише в цьому випадку ви можете розраховувати на успіх своєї справи.

 
Відноситься до тем: