Сонник «Кот»

Сучасний сонник

У сновидіннях кіт може передвіщати різні події. Мокрий кіт сниться до гніву, білий - до придбання, чорний - втрати (речей, грошей або друзів).

Якщо кіт сниться молодій жінці, то незабаром їй належить познайомитися з цікавою людиною.

Якщо кіт з'явився в снах на четвер, то в реальній дійсності вас чекає сильне засмучення, так як кохана людина перестав розуміти вас. Такий же сон на неділю свідчить про те, що в житті вам ще потрібен вчитель.

Якщо кіт снився на понеділок, то незабаром ви зустрінете людину з диктаторськими замашками, який почне по-господарськи розпоряджатися вашим життям.

Укус кішки сниться до того, що в реальному житті вам необхідно остерігатися брехунів, зрадників і шахраїв. Озирніться навколо, придивіться до свого оточення, визначте зловмисника і спробуйте обеззброїти його.

Сонник Менегетті

Для того щоб отримати їжу й дах над головою, кішки підтримують стосунки з людиною. У сновидіннях уособлюють беззаперечне служіння чоловіки своєї матері або якийсь іншій жінці на шкоду власним інтересам. При цьому дана жінка вважає піднесеними власні ідеали, які, як правило, несуть приховану агресію. Є символом ілюзії безпеки, успіху, м'якості, жіночності, які насправді використовуються машиною в цілях вампіричні захоплення, соціальної агресії, здійснення психічного «поглинання» іншої людини, а також порожнього еротизму.

Якщо жінці наснилося, що вона кішка, це говорить про те, що вона, думаючи про себе як про домінуючою особистості, насправді лише маріонетка. Управляють нею або оточення, розвиваюче в ній комплекси, або ж вбудований монітор відхилення, якому властиве систематично орієнтувати її в своїх цілях.

Для таких жінок характерно завжди звинувачувати у своїх проблемах або хворобах своїх же жертв або інших оточуючих.

Сонник Міс Хассе

Побачили кота — будьте обережні, вас обманюють;

Вкусив або подряпав - зустрінете опір своїм ідеям;

Чорного кольору — до нещастя;

Годувати або пестити - хтось проявить свою невдячність;

Їсти кота — до віроломства;

Навколо вас було багато котів - до оточення вас.

Сонник Цветкова

Попереду сльози, зради;

Чорнасимвол вашого явного ворог;

Біла — таємного підступного ворога.

Французький сонник

Сновидіння, в якому з'являється кішка, виступає передвісником різного роду негараздів. Біла кішка сниться до того, що змінить близький друг. Чорна кішка - до зради жінкою.

Якщо наснилася бійка котів, будьте напоготові, тому що вас можуть пограбувати в нічний час. Перетворення в кішку дружини є попередженням, що вона поведе себе легковажно.

Англійський сонник

Кішки сняться до обману і зради.

Для дівчини з'явилася уві сні кішка служить знаком ненадійності і лукавства її коханого. Юнакові кіт або кішка теж не принесуть добра:

Кохана дівчина стане в прийдешньому сущої мегерою.

Якщо кішки відвідали уві сні до торговця, це говорить йому про брехливість і злодійкуваті слуг.

Якщо наснилася ціла котяча родина, значить, у вас теж буде численне сімейство. Однак ви проживете життя порожню і суєтне.

Вбити кішку — скоро викрити мерзенні задуми ворогів.

Сонник Лоффа

Цей символ має кілька легко інтерпретованих значень. За традицією котів наділяють інтуїтивними і магічними здібностями. Перш за все, поява кота говорить про те, що можна покластися на свою інтуїцію. Крім того, кіт може символізувати ваші фантазії і бажання оволодіти навичками чаклунства або пізнати окультні науки. А власний кіт може з'явитися у сні просто як безпосередній учасник вашому повсякденному житті.

Сонник Нострадамуса

Котсимвол злих сил, відьми, домашнього затишку, святині, удачі.

Бачити смугастого кота, що йде по дорозі до міста, - цей сон говорить про те, що перед появою великої людини, який принесе мудрість згори, люди дізнаються кота або іншу тварину, яка буде прислано як знак.

Бачити кота розміром із лева, що лежить на порозі будинку, - означає, що добробут залежить від продуманої політики відносно тварин.

Бачити чорного кота з червоними очима - цей сон свідчить про злісні наміри, які можуть закінчитися кровопролиттям, що характеризують 2023.

Бачити кота в мантії з мишачих шкурок - символ того, що події 2008 року спричинять розплату, яка здійсниться в 2011 році. Випадково вбити кота - означає, що у 2045 році в Єгипті буде спійманий особливо небезпечний міжнародний злочинець.

Бачити місто, заполонений котами, - символ, який провіщає екологічну катастрофу, посуху, голод.

Бачити кошик з кошенятами, яку з пошаною несуть в палац в супроводі колони людей, - означає, що через десять років при владі буде стояти дуже сильний і непередбачуваний у своїх вчинках людина, яку будуть почитати до такої міри, що це можна буде порівняти з обожнюванням. Цей період можна буде назвати ерою демократії і незалежності у всьому.

Бачити галерею опудал котів - передвістя офіційної розправи над тими, хто вірить у вищі або потойбічні сили.

Бачити зграю котів, яка накинулася на величезну собаку, - це означає, що у 2018 році станеться велике зіткнення між силами добра і зла, яке відіб'ється насамперед на сімейному житті і веденні домашнього господарства.

Бачити смугастого кота, який потрапив в мишоловку, - цей сон передвіщає загибель або навмисну розправу з людиною - посланником від Бога, якого не дізнаються.

Бачити червоно-жовтого кота з зеленими очима - передвістя того, що безглузде подія, в якому будуть порушені традиції Японії, призведе до загострення відносин між цією країною та державами, що мають відношення до цієї події.

Бачити котячу парочку, прикрашену кольоровими стрічками, - означає, що в 2047 станеться подія, яка згуртує правителів і народи держав, до цього не співпрацювали.

Бачити , як кіт розливає вино по срібним чашам, - символ успіху і процвітання в 2011 році як наслідок копіткої роботи і законослухняного способу життя.

Сонник Міллера

Приснилося кішка є вісниці прийдешньої невдачі, яка, однак, обійде вас стороною, якщо уві сні ви вб'єте тварина або, як мінімум, проженете подалі від себе. Кішка кидалася на вас - з'являться в житті вороги. Щоб очорнити ваше ім'я і відняти майно, вони підуть на все. Однак, прогнавши тварина, ви зумієте подолати величезні перепони, і доля ваша і репутація будуть на належному рівні.

Приснившийся кіт був з забрудненої і скуйовдженою шерстю, худий, брудний - це поганий знак, після якого можна готуватися до недобрим известиям, зокрема про хвороби одного. Але якщо ви відігнали його від себе, то один зцілиться.

Котячий вереск і нявкання кішок сниться до того, що ваш лицемірний друг піде на все заради заподіяння вам шкоди.

Якщо кішка подряпала, такий сон розповідає, що недруги поклали око на вашу прибуток, отриманий від операції, в яку ви вклали багато - у всіх сенсах. І треба сказати, ворожий задум вдасться:

Щонайменше, частина прибутку вони у вас віднімуть.

Для молодої жінки бачити, що вона тримала на руках кішку або кошеня, - це говорить, що вона буде учасницею якихось непорядних справ.

Приснився чистий білий кіт - у ваше життя увійдуть плутанина, невизначеність, через яких ви будете сумувати і позбудетеся стану.

Приснилася кішка людині, зайнятому в торгівлі, - значить, сон рекомендує йому працювати, докладаючи якомога більше сил, оскільки його бізнес-починання можуть піти прахом через діяльність конкурентів.

Побачити в сні кішку і змію, толерантно, доброзичливо налаштованих один до одного, - такий сон означає, що скоро почнеться запекла боротьба.

Сон розповідає, що ви контактуєте з ворогом, щоб використовувати його і довідатися якусь таємницю, яка, як ви вважаєте, чи має відношення до вас. Ви отримаєте від нього відомості, але, не впевнені в істинності, самі відмовитесь від них, так як побоїтеся, що спливуть подробиці вашого інтимного життя і стануть об'єктом для пересудів.

Езотеричний сонник

Уособлення облесливого людини.

Сонник Симона Кананіта

Кот — улесливий друг.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кіт може уособлювати ваше глибинне, інтуїтивне Я. Він може бути символом незалежності і млості, вишуканості і сили. Кішка може також уособлювати жіночу суть вашої жіночої сторони - богиню, яка живе в вас. Це також може бути символом лихих звичаїв і підступності. Чорний кіт може передвіщати як величезну удачу, так і велику невдачу, в залежності від регіону, в якому ви живете.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився темний кіт, то дуже скоро вас запросять відпочити в санаторій. Щоб це відбулося, носіть із собою трохи котячої шерсті. Погане значеніеЕслі вам наснився світлий кіт, найближчим вам доведеться робити вибір між кар'єрою і моральними принципами. Щоб уникнути цього, запаліть вночі свічку, посипте її кавою і ляжте спати.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кішку бачити уві сні - несприятливо, навіть якщо білу / знак тривожної активності «Передчуття» органів душі. Пестити кішку - недовіра, сумнів. Кішка тобі назустріч йде, дорогу перебігає - зустріч з ворогом, фальшивий чоловік / перелюбство, розпуста і погані наслідки від них. Пестити кішка (кіт) - підступна спокусниця (спокусник) та її підступи / нещастя в домі господаря кішки. Вона істерично нявкає - прохання про допомогу, яку буде важко виконати / твоя душа, виснажена різного роду потягами. Нявкання кішки чути, а її не бачити - обман. Бути укушеним або подряпаним кішкою - хвороба / наклеп / злі підступи чи образа її господарів на тебе.

Бачити , як це трапилося з іншим, - випробувати легке нездужання / бути ображеним на цю людину. Зловити кішку - джерело пліток виявити.

Кот ячі ігри - збиток від розпусти / розкрити підступи зловмисників.

Кот яча бійка - душевні страждання від суперечливих і розгнузданих устремлінь. З кішкою грати - невірність. Лякаючого або протиприродного кольору кішку або кота бачити - неправильні уявлення про самого себе, перекручене самопізнання / розпусна особистість. Чорна кішка - зло від невідомого ворога / всяке зло, чинне ззовні в результаті слабкості і дисгармонії душевного життя / злі чари, у владі яких перебуває людина / демонічна особистість. Чорний кіт - персоніфіковане щось:

Дірка в бутті, провідна себе як особистість / темний двійник людини, з рішучою жорстокістю виступаючий проти свого я. Мертва кішка - видалення неприємною особистості. Удавленіе - погані наслідки твого способу життя, фатальне майбутнє. Шкода, біль кішці заподіяти - совість нечисту мати.

Кот енят бачити - до прибутку.

Сонник Шувалової

Кіт — це хитре істота, яка пристосовується до людини, щоб отримувати їжу, тепло і ласку. образ кішки позначає служіння кому-небудь на шкоду собі. Наприклад, чоловік служить матері або коханій жінці, яка займає в його очах привілейоване становище. Причому служить її ідеалам як би з власної волі, не помічаючи, як ця жінка підкоряє його собі, нав'язує свої ідеали і свій спосіб життя. Образ кішки - символ удаваній безпеки, успіху, приємної м'якості. Але в дійсності - це символ поглинання, енергетичного виснаження і добре замаскованої агресивності.

Сонник Езопа

Котодин з найскладніших символів, з якими доводиться стикатися при розшифровці сновидінь. Вся справа в тому, що образ кота може виникнути у сні з дуже багатьох причин, і майже ніколи не вдається точно визначити, як саме спрацювало наше підсвідомість в той момент, коли ми побачили маленького кошеняти, сіамського кота чи ласкаву кішечку. Можливо, наяву ми зіткнулися з дивовижною людиною, якій, незважаючи на всі труднощі, вдалося уникнути, здавалося б, неминучої небезпеки. Адже, дивлячись саме на таких людей, ми згадуємо народну мудрість:

«Він, як кішка на ноги, падає». Появі кота уві сні може сприяти і зустріч із самостійною, незалежною і трохи легковажною жінкою. І це невипадково, тому що таку жінку в реальному житті ми називаємо «кішкою, яка гуляє сама по собі». А, може бути, образ кота в сновидінні виник в результаті того, що в нашій підсвідомості відклалися спогади про те, як умивався кіт:

Ні для кого не представляє секрету народна прикмета «Кіт вмивається до гостей». Кіт може з'явитися у сні і тоді, коли ми з задоволенням спостерігаємо за тим, як молодий хлопець пестить і грає з котом:

Адже рідко кому на розум у цей момент не приходить ще одна народна мудрість:

«Хто кішок любить, буде дружину любити». А що якщо нам приснився кіт, як попередження про небезпеку, що насувається (адже вдень ми дуже сильно захвилювалися, коли нам перебігла дорогу чорна кішка)? Що стосується тих людських якостей, які характеризують кота, то вони, без сумніву, відомі всім. Це хитрість, обман і злоба. Але в теж час не можна забувати і про те, що в давнину котів обожнювали і вважали особливими тваринами. А це означає, що будь-який сон, у якому ви побачили кота, є пророчим. Найголовніше, потрібно вміти правильно розшифрувати його. Спостерігати уві сні за вмиватися кішкою - до гостей. Можливо, що ви зустрінетеся зі старими добрими друзями, з якими чудово проведете час. Спостерігати уві сні за тим, як за кішкою полює собака, - попередження про те, що вам ні в якому разі не слід обманювати своїх друзів. Дізнавшись про вашому обмані, друзі відвернутися від вас назавжди.

Побачити в сні маленького кошеняти, який ховається на дереві від злої собаки, - знак того, що в реальному житті вам слід бути дуже обережним.

Якщо вам наснився кошеня, який, помітивши вдалині собаку, відразу ж біжить ховатись на дах, то вам слід остерігатися небезпеки, яку одного разу вже вдалося уникнути.

Якщо уві сні ви побачили полюють за мишами кішку, то найближчим часом ваше життя буде неспокійною і не зовсім радісною. На вашому шляху виникнуть різні проблеми через підступності і злих підступів вашого таємного ворога.

Якщо уві сні вас подряпала кішка, то наяву вас чекають великі проблеми, через які ви будете дуже сильно переживати.

Якщо ж вам приснилося, що кішка загнала вам кігті прямо в груди, то вас чекає душевна туга, печаль і скорботу. Спостерігати за прикинулася мертвою кішкою, яка лежить поруч мишачою норою, - означає, що в недалекому майбутньому хтось із близьких вам людей зробить спробу обдурити вас. Спостерігати уві сні за тим, як кішка спіймала мишу і понесла показувати свою здобич іншим кішкам, - знак того, що в реальному житті ви дуже марнославний людина. Можливо, такий сон говорить про те, що у вашому оточенні є марнославні люди, які принесуть вам велике нещастя.

Якщо уві сні вам перебігла дорогу чорна кішка, то наяву вам слід остерігатися небезпек. Такий сон говорить також про те, що ви переоцінюєте свої сили, а тому вам не слід відмовлятися від допомоги друзів.

Побачити в сні кішку з кошенятами - до проблем з дітьми. Можливо, ваша дитина обманює вас. Гладити в сні сидить на ваших колінах кішку - знак того, що у вашому оточенні є не зовсім порядна, легковажна жінка, яка сильно підведе вас, скориставшись вашим довірою. Спостерігати уві сні за тим, як гладить кішку молодий хлопець чи неодружений чоловік - означає, що, одружившись, він буде дуже сильно любити свою дружину. Годувати уві сні кота - знак того, що прийшла пора перестати «парити в хмарах» і зайнятися своїми справами. Спостерігати уві сні за декількома дерущимися котами - свідчення того, що вас чекає смуга дрібних невдач, так що наберітісь терпіння і мужності.

Якщо уві сні до вас пеститься незнайома кішка - означає, що хтось із ваших нових знайомих вирішив скористатися вашою добротою і довір'ям. Будьте обережні.

Побачити в сні мертву кішку - погана ознака. По всій видимості, ви дізнаєтеся про хворобу когось із близьких вам людей.

Ведичний сонник Шивананда

Коти, кішки уві сні - це поганий знак. Він попереджає про зраду, обман і шахрайство.

Якщо уві сні Ви вбиваєте кішку, - незабаром Ви розпізнаєте свого ворога.

Сонник Здоров'я

Котсимвол обману і пов'язаних з ним негативних емоцій;

Чорнийсимвол неприємностей різного роду, включаючи пристріт, порчу і хвороба.

Азбука тлумачення снів

Чорний кіт — виступає як несвідомі темні сили сновидца.

Східний сонник

Худий брудний кіт - сниться до отримання поганих звісток від відсутніх близьких. З кимось із друзів трапиться нещастя. Але якщо ти проженеш кота геть - один одужає після важкої хвороби.

Сон, в якому ти чуєш нявкання котів - попереджає:

Що під личиною одного ховається ворог.

Бачити білосніжну кішку - до неприємностей, на які ти спочатку можеш не звернути уваги, але які згодом виявляться вельми серйозними.

Малий сонник Велесів

Кот — хтось хоче обікрасти, брехливий друг, ворог, небезпека на дорозі;

Чорний — потрапиш в неприємності;

Білий — поруч злодії;

Дикийсварка з сусідами;

Молодийодин зрадить;

Лізе на кущ - лиходій прийде;

Бити кота — відплатять.

Новітній сонник

Кот — наявність псування.

Сонник Азара

Улесливий друг.

Тебе обманюють бути укушеним або подряпати - повинен терпіти опір чорний - нещастя годувати або пестити - чекає тебе невдячність є кота - віроломство бачити багато котів навколо себе - оточують тебе невірні люди.

Котсимвол злих сил, відьми, домашнього затишку, святині, удачі.

Бачити смугастого кота, що йде по дорозі до міста, - цей сон говорить про те, що перед появою великої людини, який принесе мудрість згори, люди дізнаються кота або іншу тварину, яка буде прислано як знак.

Бачити кота розміром із лева, що лежить на порозі будинку, - означає, що добробут залежить від продуманої політики відносно тварин.

Бачити чорного кота з червоними очима - цей сон свідчить про злісні наміри, які можуть закінчитися кровопролиттям, що характеризують 2023.

Бачити кота в мантії з мишачих шкурок - символ того, що події 2008 року спричинять розплату, яка здійсниться в 2011 році. Випадково вбити кота - означає, що у 2045 році в Єгипті буде спійманий особливо небезпечний міжнародний злочинець.

Бачити місто, заполонений котами, - символ, який провіщає екологічну катастрофу, посуху, голод.

Бачити кошик з кошенятами, яку з пошаною несуть в палац в супроводі колони людей, - означає, що через десять років при владі буде стояти дуже сильний і непередбачуваний у своїх вчинках людина, яку будуть почитати до такої міри, що це можна буде порівняти з обожнюванням. Цей період можна буде назвати ерою демократії і незалежності у всьому.

Бачити галерею опудал котів - передвістя офіційної розправи над тими, хто вірить у вищі або потойбічні сили.

Бачити зграю котів, яка накинулася на величезну собаку, - це означає, що у 2018 році станеться велике зіткнення між силами добра і зла, яке відіб'ється насамперед на сімейному житті і веденні домашнього господарства.

Бачити смугастого кота, який потрапив в мишоловку, - цей сон передвіщає загибель або навмисну розправу з людиною - посланником від Бога, якого не дізнаються.

Бачити червоно-жовтого кота з зеленими очима - передвістя того, що безглузде подія, в якому будуть порушені традиції Японії, призведе до загострення відносин між цією країною та державами, що мають відношення до цієї події.

Бачити котячу парочку, прикрашену кольоровими стрічками, - означає, що в 2047 станеться подія, яка згуртує правителів і народи держав, до цього не співпрацювали.

Бачити , як кіт розливає вино по срібним чашам, - символ успіху і процвітання в 2011 році як наслідок копіткої роботи і законослухняного способу життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кіт чорний — до візиту людину, яка сама собі на умі:

Вголос не скаже, справою не покаже, зробить погано - відразу не побачите, пізно буде.

Бачити у сні кота, лаку молоко - до ласкавого друга.

Домашній кіт — ваш чоловік приглядає собі коханку або не проти погуляти.

Бачити у сні мирно сплячого на дивані кота - до миру в сім'ї.

Впустити в дім приблудного кота - до неприємного розгляду через ваших дітей.

Сіамський кіт — у вас з'явиться корисливий коханець.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Кот білий — до знайомства з ніжним парубком.

Кіт дохлий — ви можете стати жертвою обману.

Кіт плямистий або ж тигрового забарвлення - сниться до погроз.

Бачити уві сні свого кота брудним і чубатий - до хвороби домашніх тварин.

Кіт рудий — до любовних пригод.

Бачити у сні, що ви пригріли приблудного кота - до милосердя.

Сіамський кіт — до любовного потягу.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Кіт плямистийодружений чоловік буде тертися навколо вас.

Кіт рудий — до ласкавого, але тимчасовому коханцеві.

Кот білий — до нехлюїв, до ледачому людині, який хотів би пожити за ваш рахунок.

Кіт дохлий — до довгого самотності.

Сіамський кіт — біля вас є злісне серце, яке дуже важко пом'якшити.

Сонник від А до Я

Бачити у сні котів - означає, що вас обдурять люди, яким ви довіряли.

Якщо коти нападають на вас, дряпають і кусають - в реальності надасте опір насильникам з хулиганствующих молодиків.

Бачити себе в оточенні безлічі нявкаючих котів - означає, що вас оточують невірні люди, готові піти на будь-яке зрадництво заради наживи.

Годувати або гладити уві сні котів - передвіщає невдячність за добру справу.

Вбивати котів — означає зраду коханої людини.

Бачити у сні чорних котів - передвістя усіляких нещасть. Білі коти - віщують, що вас спробують заманити в розставлені сіті, але здоровий глузд і розважливість допоможуть вам уникнути серйозної небезпеки.

Несподівано кидатися один на одного кіт і пес - віщують невдачу в любовних відносинах.

Сонник Таро

Кот — злі сили торжествують.

Український сонник

Коти — вороги. Як присниться кіт - це рис. Кішка - буде біля тебе дурна якась жінка. Як сниться кицька, то це для чоловіка прикмета, яка за ним "стріляє" якась молодиця, а для жінки - знак, який у неї з'явилася суперниця.

Кот — смертельна аварія.

Кот а бити - відплатять невдячністю. Кіт чорний - потрапиш у блуд;

Білий — навколо тебе напоказ, обманщики;

Дикийсварка і бійка з сусідами;

Молодий — зрадить приятель;

Багато котів — стосунки з лукавими людьми. Кіт подряпає чи вкусить - зрада в любові, потрапиш у руки ворога. Кіт нявкає - неминучий процес.

Жіночий сонник

Чистий білий кіт уві сні - означає якусь плутанину, невизначеність, що можуть стати причиною горя і позбавлення стану.

Теткінскій сонник-2012

Котвідображення тимчасових подій і / або дій. Відображення незалежності. Відображення невдячності і / або лихих звичаїв.