Тлумачення сну «Біг»

Сонник Лонго

Ви тікаєте від когось - наяву ховаєтеся від проблеми, яка не залишає вас байдужим. Проаналізуйте її неупереджено і подумайте, що в даній ситуації можна зробити, щоб її виправити.

Займаєтеся бігом — до відкриття, яке принесе душевну рівновагу і спокій. Ви здивуєтеся, як це раніше не помічали цю просту, але важливу істину. Завдяки ситуації ви зрозумієте, що складні варіанти не завжди потрібні для вирішення проблем, - озирнувшись по сторонах, можна непомітно знайти для себе якийсь вдалий і при цьому простий спосіб.

Займатися бігом разом з кимось ще - попереду приємне проведення часу зі знайомим або новою людиною. В результаті цієї зустрічі ви відчуєте себе значно молодше, відпочинете й довідаєтеся багато цікавого.

Сонник Міллера

Якщо вам сниться, що ви біжите в групі інших людей - це означає, що ви приймете участь в якомусь веселому святі, а, крім того, незабаром ви виявите, що ваші справи підуть в гору назустріч успіху.

Якщо уві сні ви спіткнетеся або впадете - це означає, що ви розоритеся і підмочив свою репутацію.

Біг на самоті - означає, що ви перевершите своїх друзів на шляху до добробуту і займете більш високе місце в суспільстві.

Якщо вам сниться, що ви тікаєте від небезпеки - значить, вам загрожують втрати, і ви втратите надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином.

Якщо ж вам сниться, що від небезпеки тікають інші люди - це обернеться для вас горем, загибеллю друзів.

Сонник Міс Хассе

Бачити людей, що біжать - отримаєте гроші;

Не рушили з місця - очікувати удачі будете довго;

Добігли до мети - попереду обдумане підприємство;

Наздогнали когось — досягнете щастя.

Сонник Цветкова

Бігати босоніжбідність, недолік в тому, по чому біжиш;

Бігти — нездужання;

Скруту, застій у справах.

Сонник Лоффа

Біг — традиційний символ здоров'я і довголіття, а також засіб порятунку від потенційної небезпеки. Сновидіння з використанням елементів бігу може бути сном про мужності або про порятунок. Зазвичай в снах, де присутня біг і домінуючим почуттям є страх, ви можете бачити себе біжучим всю ніч і в кінці кінців рятується від небезпеки, що загрожує (що може висушити вас в емоційному плані), або ви будете постійно спотикатися, натикатися на незліченні перешкоди, а. В останньому випадку постарайтеся подивитися на сюжет сновидіння крізь призму подій, що відбуваються з вами в реальному житті, приділяючи увагу тієї її сфері, в якій ви відчуваєте тиск. Іноді це може з'явитися чудесним рішенням насущної проблеми (См. ПОЛЮВАННЯ).

Англійський сонник

Бачити у сні, що Ви берете участь у змаганнях з бігу, передрікає поразку Вашого суперника, а також успіх у справах. Ви завоюєте почуття тієї, яку так палко любите, і Вам не потрібно побоюватися суперника:

Ви одружитеся і будете щасливі.

Біг є символом статевого акту.

Якщо біг уві сні доставляє вам задоволення, то ви цілком здорові і знаходитеся в хорошій фізичній та сексуальній формі.

Якщо ви змучені бігом або вам доводиться бігти в погану погоду, то вас дратує і пригнічує секс з вашим постійним партнером. Хоча ви можете ще й не усвідомлювати цього обставини, але ви вже доглядаєте собі нового сексуального партнера.

Бачити у сні бігають поруч людей означає сварки і заворушення.

Якщо ж бігають ще діти, то сон цей віщує останнім задоволення і радість. Біжить олень або заєць обіцяє бачив їх уві сні придбання великих багатств спритністю і винахідливістю.

Яка стрибає, що біжить риссю або галопом коня означає достаток і виконання бажань. Осел же - майбутні неприємності. Хворому, жінці бігати уві сні - поганий знак.

Для всіх інших це добрий знак. Особливо якщо присниться, що Ви рятуєтеся втечею від якогось людини. Це означає безпеку і спокій.

Біг ти уві сні за своїм ворогом пророкує перемогу і прибуток.

Біг — традиційний символ здоров'я і довголіття, а також засіб порятунку від потенційної небезпеки. Сновидіння з використанням елементів бігу може бути сном про мужності або про порятунок. Зазвичай в снах, де присутня біг і домінуючим почуттям є страх, ви можете бачити себе біжучим всю ніч і в кінці кінців рятується від небезпеки, що загрожує (що може висушити вас в емоційному плані), або ви будете постійно спотикатися, натикатися на незліченні перешкоди, а. В останньому випадку постарайтеся подивитися на сюжет сновидіння крізь призму подій, що відбуваються з вами в реальному житті, приділяючи увагу тієї її сфері, в якій ви відчуваєте тиск. Іноді це може з'явитися чудесним рішенням насущної проблеми (См. ПОЛЮВАННЯ).

Сон, в якому Ви біжите разом з іншими людьми, обіцяє веселу компанію на вечірці. Можливе поліпшення справ. Однак якщо на бігу Ви спіткнулися і впали, то це попереджає про можливу втрату власності та репутації.

Біг на самоті означає, що Ви випередите своїх друзів в гонці за багатством і займете більш високе положення на соціальній драбині.

Тікати від небезпеки означає, що Вам загрожують втрати.

Якщо інші тікають від небезпеки, то це є попередженням про те, що Вашим друзям загрожує небезпека.

Бачити у сні біжить стадо означає, що Вам слід проявити обережність у ділових починаннях.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бігти уві сні - необхідно уникнути небезпеки / разова робота / необхідно поспішати / невдоволення собою і докори сумління. Дуже швидко бігти - веселощі і надлишок сил.

Біг ти і впасти - чекає великий труд. Наввипередки бігти - невдача на самому початку.

Біг ти і бути не в змозі зупинитися - доведеться вкласти велику працю, докласти великі зусилля. За кимось до втоми бігти - втрата грошей. Долати небудь - велику довіру придбати. Жінці від чоловіка тікати - любов. На ковзанах бігати - марні клопоти, без користі і радості діяти в області, до якої не маєш відносини. По льоду без ковзанів кататися - тебе підстерігають небезпеки. На лижах бігати - бережися занадто легких шляхів, на них можна заблукати (прагнення жити тільки розумом, уникати міцних зв'язків).

Новий сімейний сонник

Якщо вам сниться, що ви біжите в групі інших людей, це означає, що ви приймете участь в якомусь веселому святі. А ще незабаром вас чекає успіх у справах.

Біг на самоті означає, що ви перевершите багатьох на шляху до успіху і займете більш високе місце в суспільстві. Спіткнулися і впали під час бігу - розоритеся і підмочив свою репутацію. Тікаєте від небезпеки - бійтеся втрати.

Циганський сонник

Бігти уві сні означає, що час іде і вам потрібно діяти швидко, інакше пропустите сприятливу можливість.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні, що ви берете участь у змаганнях з бігу, передрікає поразку вашого суперника, а також успіх у справах. ви завоюєте почуття тієї, яку так палко любите, і вам не потрібно побоюватися суперника:

Ви одружитеся і будете щасливі.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти біжиш разом з іншими людьми, обіцяє веселу вечірку в компанії, поліпшення в справах.

Якщо ж на бігу ти спіткнулася і впала, - це попередження про можливу втрату власності та репутації. Тікати від небезпеки - до втрат. Побачила уві сні біжить стадо? Слід проявити обережність у ділових починаннях.

Сучасний сонник

Якщо ви бачите себе змагаються в бігу на біговій доріжці - це означає, що ви задоволені собою і своїм становищем, хоча близькі друзі і піддають сумніву ваші чесноти.

Побачити бігову доріжку зарослу травою - до нових цікавим справах, які поглинуть цілком усю вашу увагу.

Спостерігати уві сні біг наввипередки - хороший знак, незабаром ви досягнете поставленої мети.

Якщо ви самі бігли з кимось наввипередки - найближче майбутнє покаже, що не все, до чого ви прагнете, можна досягти.

Бігти самомуотримати незабаром задоволення і радість. бачити, як тікають інші - до нудного времяпрепровождению.

Бігативтрата, бідність.

Якщо вам сниться, що ви біжите в групі інших людей - це означає, що ви приймете участь в якомусь веселому святі, а, крім того, незабаром ви виявите, що ваші справи різко пішли в гору.

Якщо уві сні ви спіткнетеся або впадете - це означає, що ви розоритеся і підмочив свою репутацію.

Біг на самоті - означає, що ви перевершите своїх друзів на шляху до добробуту і займете більш високе положення в суспільстві.

Якщо вам сниться, що ви тікаєте від небезпеки - значить вам загрожують втрати, і ви втратите останньої надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином.

Якщо ж вам сниться, що від небезпеки тікають інші люди - це обернеться для вас горем, загибеллю друзів.

Сонник Данилової

Сон, в якому ви біжите в натовпі, хороший:

Він обіцяє веселе свято й успіхи в коханні.

Якщо ви спіткнулися і впали, в цьому випадку вас чекають самотність і втрата доброго імені через ганьбить вас зв'язку.

Якщо зі сні ви тікаєте від когось - бійтеся втрати.

Азбука тлумачення снів

Втікати від звіра - остерігайтеся необдуманих вчинків.

Втікати від пожежі - будьте готові прийняти зміни. Також зверніть увагу на своє здоров'я.

Втікати від повені - прислухайтеся до своїх почуттів.

Бігти до поїзда, автобуса, літака і встигнути до їх відправлення - здійсніть свій задум прямо сьогодні.

Гнатися за людиною - щоденна гонка стала занадто стомлюючої для вас. Пригальмуйте.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Бігти уві сні - до дороги, причому, чим швидше біг, тим довше виявиться наяву шлях.

Обігнати на бігу когось - виявитися найбільш корисливим з навколишніх.

Втомитися від бігу - передвістя прийдешнього відходу від усіх справ і чудового відпочинку, який можливий, лише, коли життя ваша вільна від суєти.

Ідіоматичний сонник

«На бігу» — поспіх;

«біг на місці» - зволікання, затримка, марність дій;

«бігти стрімголов»страх, тривогу, відхід від проблеми;

«скакати (стрибати від радості» - будете щасливими;

«біг по колу» - безвихідь;

«бігти від себе» - внутрішнє протиріччя, конфлікт;

«біг з перешкодами» - переборні труднощі;

«змагальний біг» — домагання, перемога, подолання, прагнення до мети;

«біг по краю» - небезпека, ризик;

«тікати від труднощів» - не варто здаватися.

Ісландський сонник

Бігуна бачити займається бігом - до дурної крові.

Бігати уві сні не можеш - до перешкоди.

Малий сонник Велесів

Бігатидобре / втрата, бідність, труднощі, хвороба;

Швидко — неждана щастя;

Босоніжбідність;

Біжать люди — отримання грошей / сварка;

Дітирадість;

Добігти — задумане виповнитися;

Наздогнати кого — буде щастя;

Обігнати когось — переживеш його;

Бігти на місці або невідомо куди - грошові витрати;

До втоми — збитки;

За дичиною і зловити її - несподівана радість;

Врятуватися втечею — безпека / небезпечна дорога;

За ворогом бігти - перемога, прибуток.

Слов'янський сонник

Бігати — до благополуччя, несподіваною вигоді, перемозі.

Суміщений сонник

Бігти уві сні самому - до радості і отриманню різних задоволень.

Спостерігати за тим, як біжать інші люди - ви будете страждати деякий час від нудьги.

Спостерігати в сновидінні біг наввипередки - відмінний знак, вельми скоро ви досягнете поставленої задачі.

Якщо ви самі берете участь в бігу наввипередки - в самий найближчий час ви зрозумієте, що не всіх цілей вийти досягти.

Якщо уві сні побачили, що ви біжите серед інших людей - ви будете брати участь в цікавому святі, через деякий час ваші справи значно покращаться.

Якщо в сновидінні ви падаєте або спотикаєтеся при бігу - втрата грошей і недовіра з боку колег по роботі.

Біг в гордій самоті - ви перевершити своїх друзів у кар'єрному зростанні, у вас будуть високі доходи.

Якщо вам привидиться, що ви тікаєте від будь-якої небезпеки - ви не зможете завершити свої справи так, як вам би того хотілося.

Якщо уві сні від небезпеки тікають інші люди - для вас цей сон обіцяє нещастя, втрату друзів.

Сонник XXI століття

Біг у сні - застереження про небезпеку, що насувається, якій легко можна уникнути.

Бігати уві сні - вас може чекати цікава і гарна робота, ко необхідно поквапитися, щоб вас не обігнали.

Дуже швидко бігати - вас чекає веселе проведення часу, ви повні сил і енергії.

Бігти і бути не в змозі зупинитися - вас чекає великий труд, великі зусилля, які доведеться докласти на шляху до успіху.

Якщо вам сниться, що ви біжите в групі інших людей - це означає, що ви приймете участь в якомусь веселому святі.

Бігти за кимось до сильної втоми - передвістя можливого фінансового поразки або збитків.

Бігти і впасти - серйозна невдача на самому початку нової справи.

Утікача бачити уві сні - обіцяє вам наяву тривоги, може настати період, який тимчасово позбавить вас спокою і безпеки.

Допомогти втікачеві зникнути - вас можуть очікувати фінансові проблеми.

Самому зробити вдалий втечу уві сні - означає, що наяву ви зможете уникнути майбутньої небезпеки.

Брати участь у сні в забігу - означає, що вам належить далека дорога.

Бачити забіг з боку - до майбутньої зустрічі у вашому домі з друзями або родичами.

Брати участь у кросі - до незначних перешкод у спілкуванні з родичами або близькими вам людьми.

Сонник Білого мага

Якщо вам приснилося, що ви тікаєте від когось - сон означає, що ви в реальному житті ховаєтеся від проблеми, яка не залишає вас байдужим. Слід проаналізувати її і холоднокровно з'ясувати, що можна зробити.

У сні ви займаєтеся бігом - вас чекає відкриття, яке принесе вам душевну рівновагу і спокій, ви будете здивовані, що раніше не помічали такої простої, але важливої істини. Ситуація покаже вам, що іноді не варто шукати занадто складні варіанти, досить лише уважно озирнутися навколо, і тоді рішення знайдеться само собою.

Побачити в сні, що ви займаєтеся бігом разом з кимось ще - сон обіцяє вам приємне проведення часу або з кимось із знайомих, або з новою людиною. За цю зустріч ви відчуєте себе значно молодше, дізнаєтесь багато цікавого і відпочинете.

Сонник для стерви

Бігтивеселощі, свято, удача і хороші події.

Спіткнутися і впасти - невдачі й негаразди на службі.

Бігти одній — здобути першість на шляху до кар'єри.

Тікати від чогось - втрати, переживання і невдалі спроби налагодити справи.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бігати за чоловіком або дружиною - вас буде пригнічувати набридливе суспільство.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви біжите в повній самоті - означає, що вам вдасться перевершити своїх партнерів у відношенні добробуту і зайняти, причому міцно, почесну сходинку на ієрархічній градації суспільного становища.

Якщо ж сниться, що ви робите біг у складі групи людей - це віщує можливу участь у якомусь веселому святі, більш того, незабаром виявите, що справи різко поправилися і ведуть вас прямо до фінансового успіху.

Спіткнутися або впасти при цьому уві сні - означає наяву Осоромилися, а то й зовсім розоритися.

Випереджати когось в бігу наввипередки - значить пережити цю людину.

Бігати босоніж — до неприємностей.

Бігати за кимось до втоми - до грошової втрати, за дичиною - несподівана радість, якщо дичина спіймана.

Втікати від когось - до небезпечного подорожі, звідкись тікати - ваш успіх зміниться невдачею.

Бачити біг мисливців або вершників для брав участь в ньому - до отримання радості, впасти при цьому - отримати обиду.

Спостерігати біг Кауров коней - обіцяє вам сприятливі обставини, які несподівано можуть змінитися до гіршого. Цей сон може означати також швидкоплинні й поверхневі захоплення.

Бачити, що нібито ваш кінь тікає, приєднуючись до дикого табуна - означає, що вас чекає звістка про чиюсь хворобу.

Біжить осел, приснився молодій дівчині - означає, що у неї не буде відбою від кавалерів, проте жоден з них не зробить серйозного пропозиції.

Якщо ж ви зі страхом тікаєте від переслідує вас уві сні осла - це знак збираються навколо вашого імені чуток і пліток.

Якщо вам сниться, що ви тікаєте від великого павука - виходить, удача покине вас при принизливих обставин.

Взагалі, якщо сниться, що ви тікаєте від якоїсь небезпеки - значить, вам загрожують втрати, і ви втратите надії залагодити свої справи прийнятним для вас чином.

Бігти при цьому через вікно - означає, що ви потрапите в біду, від якої довго не зможете оправитися.

Якщо ж вам сниться, як від небезпеки тікають інші люди - це може обернутися для вас горем, загибеллю друзів.

Бачити у сні тікає від вас зайця - означає, що ви поволі, непомітно для себе втрачаєте щось справді цінне для вас.

Бігти за мишею - знак наближається сватання.

Бігти, беручи участь в спортивному змаганні - хтось буде зазіхати на створене вами, але якщо ви прийдете до фінішу переможцем, значить, і в житті здолаєте своїх суперників.

Сонник Соломона

Бігтивтрата, бідність.

Сонник Мандрівника

Бігти — застій в діяльності, внутрішні розбіжності, особливо, коли має місце характерне «застигання», заціпеніння в ногах.

Сонник Фрейда

Бігє символом статевого акту.

Якщо біг уві сні приносить вам задоволення - ви цілком здорові і знаходитеся в хорошій фізичній та сексуальній формі.

Якщо ви змучені бігом або вам доводиться бігти в погану погоду - вас дратує і пригнічує секс з вашим постійним партнером. Хоча ви можете ще й не усвідомлювати цього обставини, але ви вже доглядаєте собі нового сексуального партнера.

Тлумачний словник сновидінь

Бігати за кимось до втоми - грошову втрату;

За дичиною — несподівану радість, якщо тільки дичину спіймана.

Український сонник

Бачити бігунів — отримаєш гроші;

Самому намагатися бігти, але фактично стояти на одному місці - довго будеш чекати на краще;

Добігти до мети - обдумане справа завершиться успішно;

Наздогнати когось — досягнете щастя.

Обігнати когось на ходу - переживеш того людини.

Бігти без мети, невідомо куди - грошова втрата.

Сонник Симона Кананіта

Бачити біжатьотримати гроші;

Не рушати з місця - довге очікування удачі;

Добігти до мети - обдумане підприємство;

Наздогнати когось — досягнення щастя.

Бігативтрата.

 
Відноситься до тем: