Сонник «Бджола»

Сонник Фрейда

Бджолає символом пеніса, а укус бджоли символізує статевий акт.

Якщо чоловіка уві сні бджола вжалила - він прагне до гомосексуальних зв'язків.

Якщо жінку уві сні бджола вжалила - вона побоюється випадкових сексуальних зв'язків або їх наслідків.

Мертва бджола — говорить про наявність проблем з потенцією у чоловіків або виникненні фригідності у жінок.

Бджолиний вулик — символізує насичену і різноманітну сексуальне життя.

Сонник Цветкова

Бджоливиграш.

Сонник Міс Хассе

Побачити бджолу — це до неприємних новинам;

Роящихся — до хорошого році для селян, для інших - до збитків;

Ловити — наведете порядок у своїх справах;

Вас вжалили — до незначної грошової прибутку, до опору ворогам чи обставинами;

Побачити працюючих і при цьому дзижчать.

Езотеричний сонник

До розміреного, щоденного праці. Вжалила - можна втратити роботу. Пасіка, вулик - ваш повсякденна праця буде приносити вам радість і стабільний дохід.

Бджола — результативна робота;

Мертва бджола — до втрати грошей, до клопотів.

Працьовите комаха, яка, з одного боку, небезпечно своїм жалом, з іншого боку, дає мед. Символ вказує на ефективність для суб'єкта певної людини, співробітника, друга, якщо той виступає в якості виконавця, і на його неефективність, якщо сновидець використовує його як порадника, компаньйона або відповідальна особа.

Подарунок, корисність, гідність.

Сонник Менегетті

Бджола — працьовите комаха, яка становить небезпеку через свого жала, але, з іншого боку, дає мед. Образ є вказівкою на ефективність для суб'єкта якоїсь конкретної людини - співробітника, друга і т. , Якщо той виступає як виконавець, а також на його неефективність, коли для сновидця він виступає в ролі порадника, компаньйона або ж є відповідальною особою.

Англійський сонник

Сновидіння, в якому з'являються бджоли, вважається хорошим, оскільки всім людям воно гарантує успіх і зміни на краще. Люди бідні після нього знайдуть достаток, якого їм так не вистачало, а заможні - повага і шана в суспільстві.

Для люблячих сон означає щасливий шлюб і велику дружну сім'ю. Їхні майбутні діти подбають про своїх батьків, коли ті перетворяться на немічних і хворих.

Французький сонник

Приснилися бджоли — віщують грошові удачі.

Якщо уві сні на Вас сіли бджоли, - Вас чекає щасливе кохання. Убити в сні бджолу - до неприємностей.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Зайнятість;

Виробництво. Громадська робота. Прихована солодкість. Щось "ужалило" вас.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

У Стародавньому Єгипті ієрогліф бджоли асоціювався з урядовим порядком, очевидно тому, що бджола символізує працелюбність, продуктивність і співробітництво. У Древній Греції бджоли вважалися символом працьовитості та продуктивності. У дельфійського оракула душі асоціювалися з бджолами, оскільки вважалося, що вони подорожують, як бджолиний рій. У період панування романського стилю в Європі бджоли символізували працьовитість і моторність. Цей символ говорить про те, що вам слід бути більш продуктивним. Можливо, ви відчуваєте себе ураженим якимось зауваженням?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі сон приснився в погану погоду, зараз ваше здоров'я в повному порядку. Щоб і далі з ним не було проблем, відвідайте пасіку і з'їжте бджолиних сот. Погане значеніеЕслі сон приснився в гарну погоду, то приготуйтеся до того, що у вас виникнуть проблеми з серцем. Щоб їх уникнути, знайдіть з'їжте бджолу.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бджіл бачитинебезпека від вогню / натхнення / вогонь чистилища, очисний вогонь. Бджоли, кучеряве над твоєю головою - перемога, торжество, успіх.

Бачити бджіл, нападають на людей - епідемія, мор. Вбити бджолу - протидії, перешкоди.

Сонник Шеремінской

Бджолиприбуток, виграш в результаті вдалої операції.

Батькамрадість від успіхів дітей.

Якщо бджола вжалила - втрата, образа, завдана кимось із друзів.

Новий сімейний сонник

Сон про бджіл віщує вдалі і вигідні угоди. Військовому цей сон обіцяє слухняних, дисциплінованих підлеглих. Діловій людині - зростання добробуту. Батькам - радість від дітей.

Якщо вас вжалила бджола уві сні, то хтось із друзів може завдати вам образа. Сон, в якому цілий рій бджіл переслідує вас, віщує здоров'я.

Циганський сонник

Бджолаприбуток, вигода.

Якщо бджола летить - ви позбавитеся від неприємностей.

Бути ужалених бджолою - вам зроблять сувору догану.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бджоли літають, граючи один з одним в любовні ігри. - Справа не скінчиться успіхом. Бджолине жало впивається в ногу. - Буде радість, пов'язана з матеріальною вигодою, придбанням.

Сонник Езопа

Ні для кого не є секретом, що бджола - уособлює працелюбність, моторність, клопітливість, старанність, ощадливість і економію. Адже невипадково про працелюбну людину в народі говорять «трудиться, як бджілка», а багато банків використовують образ бджоли в емблемі, як символ того, що в цей банк вигідний і вкладені в нього гроші не тільки збережуться, але й принесуть великі відсотки.

Можливо, образ бджоли виник в сновидінні - завдяки отложившимся у вашому підсвідомості народним виразами:

«Бджола божа угодниця» (ця народна мудрість говорить про те, що бджола приносить віск на свічки) або «Бджола жалить тільки грішника». Ці вирази свідчить про божественність цієї комахи, а тому надають йому ореол таємничості і духовності.

Викликаний у сні образ бджоли - може бути, також наслідком того, що в житті ви є дуже пильним людиною, яку не тільки важко провести, але який може з легкістю подолати всі перешкоди, які виникли на його шляху. Ви можете задати питання:

Яким чином людська пильність пов'язана з бджолою? А вся справа в тому, що по стародавньому повір'ю бджола є чи ні одним з усіх живучих на землі істот, яке ніколи не спить.

Якщо уві сні вас вжалила бджола - знак того, що ви дуже довірлива людина, а тому вас можна легко обдурити. Будьте пильні. Іноді такий сон говорить про те, що начальство буде невдоволено вашою роботою, і ви отримаєте догану або просто докір, але в будь-якому випадку, настрій після розмови з керівництвом буде зіпсовано.

Спостерігати уві сні за тим, як вкусить людину бджола вмирає - свідчення того, що незабаром вас чекає зустріч з дуже злим людиною, яка своєю злістю сам собі заподіює шкоду.

Бачити у сні бджолиний вулик - означає, що, завдяки своїй працьовитості і працьовитості своїх компаньйонів, ви досягнете в житті дуже багато чого:

Високого становища в суспільстві, великих матеріальних засобів і щастя в особистому житті.

Якщо ви просовує всередину бджолиного улея руку - в реальному житті вам слід економити, щоб відкласти трохи грошей на «чорний день».

Чути в сні дзижчання бджоли - означає, що, проявивши пильність, ви зможете впоратися навіть з самим важким справою. Можливо, такий сон говорить про те, що вам слід бути обережніше в спілкуванні з колегами по роботі.

Спостерігати уві сні за тим, як бджоли запилюють квіти - свідчення того, що, завдяки своїй ощадливості і економності, ви зумієте накопичити трохи грошей і придбати те, про що так давно мріяли.

Бачити у сні бджіл, жалячих ведмедя, за те, що він поліз у їх вулик за медом - передвістя того, що в реальному житті ви допоможете одному з близьких вам друзів зайняти більш високе службове становище, за що він буде вам дуже вдячний.

Бачити у сні рій бджіл - до серйозного вчинку, який змінить ставлення до вас інших людей. Можливо, такий сон обіцяє копіткий тривалий працю, який, втім, не буде вам в тягар.

Якщо вам приснилося, що на вас нападають бджоли - оточуючі люди будуть засуджувати вас скоєний вчинок.

Якщо ж бджоли пролітають повз, зовсім не помічаючи вас - навколишні будуть поважати вас за той вчинок, який ви зробите.

Якщо вам приснилася бджола, перелітають з квітки на квітку - це означає, що вас чекає приплив працездатності, натхнення і винахідливості, робота буде кипіти у вас в руках, і ви будете винагороджені увагою начальства і повагою колег.

Бачити бджолу, що летить у вулик - до домашніх клопотів, можливо, до зміни місця проживання.

Побачити сон, в якому бджола сидить на сотах з медом - знак того, що ваші заслуги на роботі будуть відзначені та заохочені матеріально.

Сонник Міллера

Бджоли — віщують вдалі і вигідні угоди, домовленості. Офіцеру цей сон - передвіщає слухняних, дисциплінованих підлеглих і здорове оточення.

Для ділової людини - зростання торгового обороту.

Для батьківбагато радощів, які будуть доставляти їм діти своїм старанністю.

Якщо бджоли вжалить - сон передвіщає втрату або образу, завдану кимось із друзів.

Якщо вам сниться, що цілий рій бджіл переслідує вас - то це віщує здоров'я. Особливо сприятливий сон, у якому рій переслідує ваше дитя.

Азбука тлумачення снів

Бджола — символізує колективну роботу, спадкові традиції.

Вуликзнак процвітання внаслідок складання особистих і загальних зусиль.

Бути ужалених бджолою - заслужене покарання, очищення від гріха.

Ісландський сонник

Бджоли летять — до радості.

Малий сонник Велесів

Бджолидобре, виграш, прибуток / тяжкі думки, плітки, нужда, сльози, сніг, дощ, напасти, смерть, до лихо, неприємності, до пожежі;

Зловиш, зберешкористь у господарстві;

Летять — метелиця, сніг;

Над головою в'ється - ворога здолаєш;

В будинку літають - смерть;

Вкусятьзавагітніти (дівчині) / помреш, пожежа;

Рояться — до весілля / пожежа;

Рій бджілродичі, збільшення родини / смерть;

Відлетів з вулика - сім'я розоритися, смерть, пожежа;

У волосся сіл - смерть;

Зловити рійприбуток;

Ловити — ворога здолати;

Вбити бджолу — шкода, збиток.

Новітній сонник

Бджола — до відповідальної і плідної роботи, до того ж добре оплачуваної.

Матка бджолина — вас образить займає важливу посаду жінка.

Бджолиний віск — не проявите в потрібний момент милосердя.

Бджолина отрута — сон-підказка:

При ішіасі, нападі радикуліту лікуєтеся бджолина отрута.

Роїння бджіл — небезпечна ситуація, що вимагає від вас спритності й дипломатичності.

Снотолкователь

Бачити селянинові — знаменує прибуток та бариш, а жителям міським - неспокій і клопіт по справах;

Бджіл ловити — значить торжество над ворогом;

Вбивати їх-означає шкоду і збиток.

Сучасний сонник

Сон про бджіл - обіцяє приємні і прибуткові заняття. Військовим такий сон - обіцяє виконавчих підлеглих і міцне здоров'я. Проповідникам - збільшення пастви. Діловим людям подібний сон - принесе великий прибуток. Батькам слухняні діти - доставлять велике задоволення.

Якщо ж Вам сниться, що бджоли покусали Вас - чекайте втрат і неприємностей, які принесуть Вам ті, кому Ви довіряли.

Сонник XXI століття

Бджоли, кучеряве уві сні над вашою головою - означають перемогу, торжество, успіх.

Той, хто побачить у сні, що він тримає бджіл - отримає радість від своєї дружини і чесною працею запрацює на життя.

Бджіл нападників бачити - до епідемії, мору;

Вбити бджолу — означає випробувати перешкоди, перешкоди.

Вулик з бджолами - сниться до багатства, порожній вулик - означає отримати покарання без вини.

Якщо бджоли уві сні рояться - значить, справа не завершиться успіхом;

Бджоли жалять в ногу - до радості, пов'язаною з матеріальною вигодою, придбанням.

Бджоли також сняться - до негоди.

Побачити в сні рій бджіл - означає прийняти сироту в будинок;

Цей сон може також означати розорення сім'ї.

Молодій жінці бути ужалений бджолою - до вагітності.

Бачити у сні вулик - до великого прибутку, збільшення доходів або підвищення заробітної плати.

Наповнена уві сні дзижчать і старанно працюють бджолами пасіка - означає, що ваша праця більш корисний для інших, ніж для себе.

Бачити у сні пасіку або перебувати на ній - до отримання хорошого звістки поштою.

Сонник для стерви

Бджола — належить вельми вигідна угода.

Бджолиний рій — гарне здоров'я, прекрасний настрій.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бджола уві сні - символ повсякденних турбот.

Її дзижчання — означає, що вам доведеться напружитися для вирішення якихось проблем.

Укус бджолизнак того, що ваша втома і дратівливість можуть стати причиною якогось конфлікту.

Вбити бджолу — говорить про те, що якісь проблеми можуть викликати у вас настільки сильне роздратування, що ви ризикуєте зірватися, поставивши під загрозу своє благополуччя. Найкраще, що ви можете зробити після такого сну це як слід відпочити і не давати волі своєму роздратуванню.

Сонник Здоров'я

Бачити бджіл — до необхідності упорядкувати свій спосіб життя;

Бути укушеним бджолою - можлива підказка хворому в засобі лікування укусами бджіл і продуктами бджільництва;

До неприємної новини, яка вразить вас.

Копалінского сонник

Бджола — результативна робота;

Мертва бджола — до втрати грошей, до клопотів.

Сонник Мартина Задеки

Бджолизбиток, неприємність.

Сонник від А до Я

Приснилися бджоли — віщують неприємні звістки, якщо вони кружляють над квітами.

Вилітають з вулика бджоли - обіцяють більший прибуток і укладення вдалих контрактів.

Вжалити вас уві сні бджола - означає сльози від образи, завданої людиною, в якому ви душі не сподіваєтеся.

Розчавлена бджолазнак зрадництва і зради.

Втікати від рою бджіл - ваші надії не збудуться, обкурювати бджолиний рій - наяву зміцните своє здоров'я.

Сонник Мандрівника

Бджолиприбуток, результативна діяльність.

Вулик з сотами, медом - довгоочікуване щастя в результаті тривалих праць.

Вжалилаодужання.

На квітці — дуже хороший знак сприяння у всьому, особливо у творчості.

Дзижчить рійзагроза.

Середньовічний сонник

Бачити у сні бджіл або птахів і воювати з ними - передвіщає пожежа або ж чвари.

Бачити бджіл або птахів і ловити їх - до багатства.

Бачити бджіл — це обіцяє захист і безпеку.

Якщо хтось бачить, що він відганяє бджіл - це до збитків.

А якщо бачить, що вбиває бджіл, то і це до втрат.

Бачити летять бджіл - до війни.

Бджоли, які несуть у роті мед - це означає добитися великих благ в старості.

Якщо хтось бачить, що бджоли проникають в його будинок - це означає руйнування будинку цієї людини.

Український сонник

Бджолипожежа.

Якщо сниться, що рій вилетів - пожежа буде, будинок згорить.

Якщо сниться бджолиний рій - на смертне.

Бджоли, в залежності від того, що вони вкрили - пожежа або мрець.

Універсальний сонник

Чи існує більш винахідливе комаха, ніж бджола? Адже бджоли не тільки запилюють рослини, але і збирають мед і зберігають його у вулику, де ми його потім збираємо.

У сні бджоли вам загрожують або ви боїтеся, що вони вас вжалять?

Якщо у вас алергія на бджіл - ви можете злякатися не на жарт.

Ви захоплюєтеся тим, як бджоли працюють всі разом, об'єднують зусилля, щоб досягти результату? - Можливо, цей сон відображає ситуацію, що склалася у вашому житті, коли від вас чи від когось іншого потрібна велика готовність до колективної праці. Можливо також, що ви себе всього лише одним з багатьох і вважаєте, що ваші зусилля недооцінюють.

Бджола може бути також знаком - того, що ви бажаєте брати найактивнішу участь в якій-небудь діяльності або ж, навпаки, не бажаєте перебувати в натовпі.

Теткінскій сонник-2012

Бджолавідображення порядку і організованості, працьовитості і моторності. Відображення дбайливості і хазяйновитості (запасливості).