Тлумачення сну «Чашка»

Сонник Міллера

Чайні чашки сняться до того, що левова частка вашого часу буде йти на всілякі задоволення. Розбити чашку або кухоль - для жінки такий сон означає, що раптова біда зруйнує її щастя. Пили вино з чайної чашки, кружки або іншої посудини, який зазвичай для цих цілей не використовується, - значить, пізніше будете вдало поєднувати приємне з корисним.

Сонник Цветкова

Чашкигості.

Сонник Міс Хассе

Побачити чашку — отримаєте запрошення;

Купувати — до переляку в сім'ї;

Глинянужиття ваше буде скромною;

Розбиту — до сварки.

Езотеричний сонник

Побачити порожнюпопереду порожні турботи;

Купіть непотрібні або опинилися неякісними речі. Повну - того, чим була наповнена уві сні, у вас буде в надлишку.

Сонник Лонго

Чашу можна вважати символом вельми багатозначним. Тут ми можемо згадати вислів «повна чаша» - характеристику будинку, в якому ніхто ні в чому не має потреби. А можемо згадати і чашу терпіння, переповнення якій загрожує спалахом люті, а також яскраву метафору - «чаша життя». Ну і, зрозуміло, розмова про чашах неможливий без згадки чаші Святого Грааля - символу спокути та очищення.

Приснилася повна чаша - це передвісниця довгого життя, наповненою радощами, великою кількістю всіляких благ, щастям. Однак все це збудеться, тільки якщо ви будете йти по стежці чесноти, не звертаючи на шлях пороку.

Якщо ви подолаєте всі спокуси і збережете чистоту душі, то цим самим допоможете наповнити чашу свого життя цілющою вологою.

Приснилося, що чаша була сповнена лише наполовину, - означає, що у вашому житті будуть присутні і злети, і падіння, і ви нічого не зможете вдіяти з цим. Як би вас це ні засмучувало, подібне чергування додасть якусь збалансованість вашого життя, а це цілком справедливо.

Приснилося чаша була порожня - вашого життя судилося бути скупий на будь-які події - і на добрі, і на несприятливі. Так вийде, що все ваше життя можна буде охарактеризувати одним-єдиним словом, і це слово - нудьга.

Наповнювати чашу — в найближчому майбутньому вам представиться шанс поміняти життя на краще. Вам подають знак самі небеса:

Ви йдете по шляху спокутування гріхів, до остаточного очищення вашої карми чекати вже зовсім небагато, і тоді у ваших очах весь світ чудесним чином стане іншим.

У сновидінні ви шукали чашу Святого Грааля - мине зовсім небагато часу, і ви зрозумієте, що вам дуже хотілося б спокутувати всі скоєні досі гріхи. Швидше за все, у вас за велінням небес з'явиться така можливість. Однак сон попереджає, що випав шанс стане останнім;

Упустивши його, ви вже нічим не зможете собі допомогти.

Знайшли Святого Грааля, але не могли взяти священну чашу в руки - незабаром до вас прийде розуміння, яким шляхом вам просуватися далі, але ось вступити на цю дорогу вам не матиме сміливості:

Подвиги духузаняття, для якого ви поки не дозріли.

Якщо ж ви пили з чаші Святого Грааля, тримаючи її у власних руках, це означає, що, викупивши всі гріхи вже в самий найближчий час, ви станете жити по-новому. Ще одне значення сну - до дуже сприятливому збігу обставин вже найближчим часом. Сновидіння радить скористатися ними по максимуму, при цьому прагнучи діяти так, щоб користь від цього була не тільки для вас, але і для оточуючих людей.

Сонник Азара

Чашка — до гучних гостям, розбити - сварка в родині.

Сонник Симона Кананіта

Чашка — розбита - сварка - бачити - запрошення - глиняна - скромне життя - купувати - переляк в сім'ї - повна - прибуток.

Китайський сонник

Чашка — чашка (мити її) - йти в гості.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Чайна чашка, з неї пити - несподіване відвідування тебе кимось. Розбити - нещасний випадок. Фарфор бачити - очікує велике щастя. Фаянс - радісна звістка. Знайти порцелянові черепки - все хороше.

Новий сімейний сонник

Чайна чашка, побачена вами уві сні, означає, що ви занадто багато часу витрачаєте на задоволення.

Якщо жінці наснилося, що вона розбила чашку, то і щастя її буде розбито якимось неприємним подією. Сон, в якому ви п'єте з чайної чашки вино, віщує поєднання приємного з корисним.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Порцелянові чашки. — Передвіщає випивку і закуску. Здобуваєш чашки, посуд з нефриту і яшми. - На щастя.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, вогонь, земля. Стихії - сухість, холод, вітер, спека, вологість. Емоції - задума, печаль, страх, гнів, радість. Органи - легені, нирки, печінка, серце, селезінка, підшлункова залоза, товста і тонка кишки, шлунок, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Марс, Сатурн. Пояснення і тлумачення В історії людства чаша - один із найголовніших містичних, символічних і ритуальних предметів. Побутові варіанти чаші (чашка, стакан і будь-яка ємність для пиття) самі по собі не символич-ни, але вони - наочне свідчення неможливості людини жити без води, тому при тлумаченні снів важлива не тільки чаша, але і вміст. Вода є першоосновою всіх рідин, які можуть бути налиті в чашу. Вода амфорние і легко приймає будь-яку форму, легко вбирає і необмежений час зберігає інформацію першооснов творіння. Дзеркало віддає інформацію негайно, вода ж для віддачі повинна увійти в резонанс з одержувачем або проникнути всередину нього. Недарма в давнину чашу з каменю, що додає воді або провину цілющі властивості, належало нагріти теплом рук і тільки потім вже пити вміст. Сакральні, магічні дії є частиною не лише культового ритуалу:

Наш побут — теж ритуал, і ми постійно, не замислюючись, здійснюємо магічні дії, програмуючи певний хід подій правильний обмін енергією, що забезпечує нам удачу, здоров'я або передавальний енергію предків нащадкам. Це своєрідне заклинання дійсності. Склянка води, що випивається рано вранці, теж володіє магічною дією по відношенню до організму:

Він дає організму сигнал до початку денного життя, денного течії енергії в організмі. І будь-який сон з чашею або чашкою не може бути випадковим. На шальках з каменів і дорогоцінних металів в давнину вирізалися малюнки і сакральні знаки, щоб полегшити розвиток ситуації в потрібну сторону. І уві сні на чаші можна побачити символізують майбутнє знаки, але такі сни приходять рідко і тільки до обраним. Чашу бачити уві сні / інший посуд для пиття / пити з чаші чи не пити-чаша символізує наповненість інь-інформацією, яка прагне до реалізації в діях. Чашу небудь наповнену уві сні бачити і пити - значить свідомо приймати на себе будь-які зобов'язання щось робити. Дозволити своєчасним вчинком попередні роздуми перед чашею зважування всіх за і проти не применшують значення дії, бо бездумні зобов'язання нікому не приносять блага. Чашу бачити, відчувати необхідність пити, але чаша порожня - енергія на справу відсутня, або справа в спеціальній формі не принесе результату, або інформація передана / самовільно взята кимось іншим. Необхідно змінити образ дій і скорегувати мету. Чашу бачити і знати її необхідність, але коливатися - означає не мати стійкого світогляду та сили волі. Не випити, піти і навіть відштовхнути чашу - означає стати на шлях зради. Зрада можливо не тільки по відношенню до оточуючих, але і по відношенню до самого себе. В останньому випадку сон передвіщає нещастя і хвороби. В інших випадках покарання теж неминуче. Змінюватися з кимось чашами / пити з однієї чаші - братання, обмін енергією, підтримку і відповідальність за іншу як за самого себе. Чашу розбити / розлити - випустити справу з рук втратити енергію. З матір'ю або батьком пити чашу / вони дають пити - це означає передачу енергії роду. Порожня чаша відсутність енергії роду. Всі побутові варіанти чаші - чашка, стакан, бокал - зводять символіку з загального на особистий, проте не менш значимий рівень. Тлумачення будуть ті ж самі, але набагато більше значення придбають інші подробиці сну:

Предмети, люди, що було налито в чашу, де відбувалася дія сну і так далі.

Сонник Данилової

Тримати в сні чашку в руці і повільно відпивати з неї рідину - до прихованого бажанням володіння;

Це тлумачення однаково як для чоловіків, так і для жінок. Наповнювати чашку напоєм і підносити її комусь свідчить про вашому прагненні запропонувати себе, опинитися разом з вподобаним і сексуально привабливим для вас людиною. Розбити уві сні чашку для жінки означає втрату своєї жіночності та сексуальності в очах партнера і інших чоловіків і викликане цим явищем страждання. Чоловіку цей сон передвіщає втрату привабливості в очах однієї з його прихильниць.

Якщо уві сні чоловік наливає в чашку напій і п'є його, це говорить про те, що він намагається доставити своїй партнерці найвищу насолоду.

Сонник Здоров'я

Бачити чашку з водою - до необхідності очищення організму;

Порожня чашка — до психологічних проблем;

Розбити чашку — до конфлікту і стресу.

Азбука тлумачення снів

Чашасимвол енергії, можливість підживлення сил сновидца.

Тримати в руках чашу або кубок - означає розпоряджатися своєю долею.

За Фрейдом, чаша, чашка - жіночий вагінальний символ.

Чашка з водою - більш сприятливий знак, ніж порожня.

Чашка — це чаша в мініатюрі. Всі пророцтва для чашки такі ж з урахуванням зменшення масштабу радості.

Розбити чашку — почати новий період життя.

Кулінарний сонник

Чашка фарфорова, роззолочена, подносімие уві сні вам в дар - знак чийогось привітного, доброго і простосердна до вас розташування.

Малий сонник Велесів

Чашка — гостем бути, гостей чекати;

Розбитисварка в родині;

Повнаприбуток.

Сучасний сонник

Якщо Вам сняться чашки - наяву всі Ваші думки будуть спрямовані на задоволення.

Жінці розбити уві сні чашки - знак того, що несподівані перешкоди стануть на її шляху до задоволень і щастя.

Пити вино з чайних чашок - пророкує, що в найближчому майбутньому удача і задоволення з'єднаються, щоб принести Вам радість.

Сонник майбутнього

Чашка — до гучних гостям;

Чашка наповненаприбуток;

Розбити чашкусварка в родині.

Сонник для стерви

Чашки чайніприбуток, вигода.

Пити з чашки - ти любиш розважатися іноді на шкоду іншим справам.

Розбити чашку — несподівані неприємності.

Купити або отримати в подарунок чайні чашки - захоплення приємною і корисною справою.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Чашки уві сні - символізують благополуччя і повноту життя.

Якщо ви бачите в своєму будинку гарні порцелянові чашки, не важливо, повні вони чи порожні - такий сон говорить про гарний плині ваших справ.

Брудні, некрасиві чашки - знак домашніх неприємностей.

Тріснута чашка — попереджає про можливу сварку з близькими.

Якщо ви бажаєте уникнути розриву відносин, вам слід бути обережніше в спілкуванні і не давати приводу для конфлікту. Більш повно значення цього сну може підказати вміст чашки і матеріал, з якого вона зроблена.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Розбити чашку — до інтриг і обману.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Розбити чашку уві сні - до душевного терпінню.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чашка — до гучних гостям;

Розбити чашку — до сварки в родині.

Сонник від А до Я

Пити уві сні з фарфорової чашки - знаменує зліт позитивних емоцій і підвищену працездатність.

Скляна чашказнак того, що справите чарівне враження на свого майбутнього обранця при першій же зустрічі і знайомстві з ним.

Маленька чашечка — свідчить про високі запитах, але скромних вимогах, вам слід рішучіше добиватися того, що повинно належати вам по праву.

Розколота чашка — віщує нещастя з близькими людьми.

Сонник Мандрівника

Чашка повна — в залежності від напою;

Порожня — невизначеність відносин;

Подруга.

Розбитищасливий випадок.

Тлумачний словник сновидінь

Чашу супову, наповнену - отримання прибутку;

Їсти з неї з іншими - полюбовний розділ.

Український сонник

Чашка, мити її - йти в гості.

Жіночий сонник

Приснилися вам чайні чашки - свідчать, що більшу частину свого часу ви будете витрачати на задоволення.

Розбити уві сні чашку - до наглої біди.

Пити вино з чайної чашки - в найближчому майбутньому ви будете поєднувати приємне з корисним.